ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by melkior 10/5/2022, 01:00

melkior wrote:Abortus nije ljudsko pravo, i ne može biti žensko pravo. U protivnom, i država bi imala pravo na abortus vlastitih građana. Majčinstvo bi trebalo biti sveto, ali suvremene žene same nipodištavaju majčinstvo kao sveto, a istodobno očekuju od društva da ih tretira kao svete krave, iako same odbijaju biti krave. Slučaj Mirjane Čavajde je granični i neće riješiti položaj žena u Hrvatskoj, niti im moralno i etički dati za pravo da zahtijevaju abortus. Ako je problem u nepoštivanju zakona, neka nađu ženu koja je specijalizirala ginekologiju, a koja nema problem s tim da učini taj zahvat. Ako se priziv savjesti odnosi isključivo na ženska reproduktivna prava, onda nađite žene koje su liječnice i nemaju problem da budu mesarice. Ali država i društvo nemaju pravo nametati liječnicima da krše Hipokratovu zakletvu, jer ponavljam, ona je iznad svakog zakona.
Nije zakon taj koji određuje liječnika, već je to upravo Hipokratova zakletva. Ali da se onda razgoliti stvar do kraja, abortus ne bi smio ništa financijski koštati. Upravo zato da se spriječi moraliziranje u javnim bolnicama, a mesarenje od strane tih istih liječnika u privatnim klinikama. Nije u redu, jednostavno nije u redu da itko zarađuje na abortusu, i isključivo iz tog razloga bi trebao biti besplatan. Ali nije, ne mora i ne treba biti javna usluga. Nije to stvar zaštite potrošača, ponude i potražnje. To je izvanredna pomoć u izvanrednim okolnostima i kao takva treba i ostati.

melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by melkior 10/5/2022, 01:05

Mislim da je perverzno, i za mene kao vjernika svetogrđe, da se od bolnice koja se zove Sveti Duh, traži da osigura javnu uslugu dostupnog pobačaja. Imate Petrovu, imate Vinogradsku, imate KBC Zagreb, pa tamo radite što hoćete.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by aben 10/5/2022, 06:59

Je tebi longisland ča u rodu?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by debotoijusto 14/5/2022, 14:40

Krenuo je Hod za život. Povorka se kreće uz pjesme Petra Graše, Thompsona...


Okupljeni su pjevali Hercegovku iz Mostara i Moja Hercegovina. Uslijedila je i Večeras je naša fešta. 



https://www.index.hr/vijesti/clanak/gotov-hod-za-zivot-pjevali-thompsona-ginekolog-s-prizivom-savjesti-odrzao-govor/2364263.aspx









jednog dana dohodaju u 21st.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by sitting_bull 14/5/2022, 15:07

debotoijusto wrote:Krenuo je Hod za život. Povorka se kreće uz pjesme Petra Graše, Thompsona...


Okupljeni su pjevali Hercegovku iz Mostara i Moja Hercegovina. Uslijedila je i Večeras je naša fešta. 



https://www.index.hr/vijesti/clanak/gotov-hod-za-zivot-pjevali-thompsona-ginekolog-s-prizivom-savjesti-odrzao-govor/2364263.aspx









jednog dana dohodaju u 21st.
zanimljivo je kako su sve fotografije s hoda za bolji život željke markić i ekipe snimane praktično iz žablje perspektive, dok su skup podrške mireli čavajdi snimane iz ptičje perspektive.

zašto?

fotografija iz žablje perspektive uvećava i prikriva - lica u prvom planu su dominantna, ali se ne vidi kakva je situacija iza njih:

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 5ca8ec77-08a9-4f81-9ea2-a53c175bb585

fotografija iz ptičje perspektive sve smješta na veliki prostor i umanjuje veličinu skupa:

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 24707923

znaju režimska piskarala i reporteri kako prodati iluziju koja odgovara režimu i patronu s kaptola.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by debotoijusto 14/5/2022, 15:17

zeljka je iz bilo koje perspektive zastrasujuci vizualni dozivljaj
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


sitting_bull likes this post

Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by kaya 14/5/2022, 18:43

debotoijusto wrote:zeljka je iz bilo koje perspektive zastrasujuci vizualni dozivljaj
Lako za vizualni, ona je moralni odron.
Sakupila je bivše narkomane/ke i prikrivene sadiste koji marširaju gradom a meta su im žene. 
Ne moš im sakriti bolesnu viziju ni kada napušu roza balone, gurnu kakvo dijete ispred i napišu život na paroli.
Ekipa pomračenjaka u transu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by AssadNaPodmornici 14/5/2022, 20:41

evo moje mišljenje o svemu ako koga zanima..

1)tko bi normalan ubio zdravo ljudsko biće.. (osim ako nije produkt silovanja) itd .
zdravo ljudsko biće je blagoslov za roditelje, i zajednicu

2)tko bi normalan rodio doslovno biće bez pola glave kojem je tumor pojeo mozak i koji osim toga može ubiti i mamu itd i biće koje će umirati u mukama i mučiti sve oko sebe? koja je poanta takvih pizdarija?

čao


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by dijagram 14/5/2022, 20:45

AssadNaPodmornici wrote:evo moje mišljenje o svemu ako koga zanima..

1)tko bi normalan ubio zdravo ljudsko biće.. (osim ako nije produkt silovanja)  itd .
zdravo ljudsko biće je blagoslov za roditelje, i zajednicu

2)tko bi normalan rodio doslovno biće bez pola glave kojem je tumor pojeo mozak i koji osim toga može ubiti i mamu itd  i biće koje će umirati u mukama i mučiti sve oko sebe? koja je poanta takvih pizdarija?

čao


Tako se razmislja, nije to crnobijeli film iako za vecinu je upravo tako.

Ekipa odmah "zna" sto treba, nema se tu kao sto raspraviti.

Strava!
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by AssadNaPodmornici 14/5/2022, 20:48

baš strava. ne da mi se uopće čitati komentare , dosta mi je što pratim rat u ukraini. gore sam rekao svoje mišljenje. zato mi se gade i jedni i drugi ,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by dijagram 14/5/2022, 20:53

AssadNaPodmornici wrote:baš strava. ne da mi se uopće čitati komentare , dosta mi je što pratim rat u ukraini. gore sam rekao svoje mišljenje. zato mi se gade i jedni i drugi ,

Da, cim se krene o ovoj temi takvim nastupom najbolje nista ne govoriti.

Mozes se i zestoko potruditi objasnjavati slozenost problema, ali uzalud.

Uglavnom zaobidjem.


dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by abraham 14/5/2022, 21:39

EEEEEee da je meni da dodjem u priliku da nekome sklepam dijete.... Tada bi razmisljao i moralizirao. Ovako , propustam....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 13991
2014-04-14


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by veber 14/5/2022, 22:41

AssadNaPodmornici wrote:evo moje mišljenje o svemu ako koga zanima..

1)tko bi normalan ubio zdravo ljudsko biće.. (osim ako nije produkt silovanja)  itd .
zdravo ljudsko biće je blagoslov za roditelje, i zajednicu

2)tko bi normalan rodio doslovno biće bez pola glave kojem je tumor pojeo mozak i koji osim toga može ubiti i mamu itd  i biće koje će umirati u mukama i mučiti sve oko sebe? koja je poanta takvih pizdarija?

čao

osobno sam protivnik abortusa osim ako nije ovakav neki slučaj.

za razliku od ovih povamirenih hodača za život ja prvenstveno poštujem odluku žene.

osim moje mezimice ostala se zalomila, a jebga. di ima za jedna usta bit će i za dva.

da su nam liječnici rekli da je debilček inzistirao bi na pobačaju, a niti one se ne bi protivile jer znaju kako izgleda stvaran svijet.

opet što je žena od mog frenda napravila, kada je skužila da je trudna odmah je pobacila. nije mu niti rekla, saznao je slučajno.

_________________

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 M_50010

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by debotoijusto 15/5/2022, 08:19

Index je razgovarao sa sudionicima takozvanog Hoda za život.
Ovo su neke izjave, točno onako kako su izgovorene:






"Smatram da je život dosta... važan i da se ne može samo tako prepustiti nekim politikantstvom."
"Mi kao ljudi nemamo prava uvjetovati kad će nekome... Kad ćemo nekome prekinut život, bilo to dok još nije rođen ili nakon tek rođenja."
"Mi moramo imat djecu, ne zato da bismo bili sebični, da bi za nas radili, jer mi radimo za svoje roditelje. To je tako u našem sustavu i neka tako bude."
"Poruka je da se djecu ne smije osuđivati od začeća."
"Ako usmrćujete djecu, tko će za vas zaraditi mirovine?".
"Treba ubit starce koji imaju dijagnoze, treba ubit djecu koja imaju dijagnoze. Samo su oni, ne znam kak bi rekla, modeli i super-zdravi, super-lijepi i oni su važni."
"Meni se čini da je ovo je bio veći i bolji prosvjed za Mirelu (Čavajdu) nego onaj tamo jer ovdje je bilo, bar koliko se meni čini, puno više iskrenih riječi podrške njoj i njenoj sinu nego što je bilo tamo."
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by jastreb 15/5/2022, 12:33

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo moje mišljenje o svemu ako koga zanima..

1)tko bi normalan ubio zdravo ljudsko biće.. (osim ako nije produkt silovanja)  itd .
zdravo ljudsko biće je blagoslov za roditelje, i zajednicu

2)tko bi normalan rodio doslovno biće bez pola glave kojem je tumor pojeo mozak i koji osim toga može ubiti i mamu itd  i biće koje će umirati u mukama i mučiti sve oko sebe? koja je poanta takvih pizdarija?

čao

osobno sam protivnik abortusa osim ako nije ovakav neki slučaj.

za razliku od ovih povamirenih hodača za život ja prvenstveno poštujem odluku žene.

osim moje mezimice ostala se zalomila, a jebga. di ima za jedna usta bit će i za dva.

da su nam liječnici rekli da je debilček inzistirao bi na pobačaju, a niti one se ne bi protivile jer znaju kako izgleda stvaran svijet.

opet što je žena od mog frenda napravila, kada je skužila da je trudna odmah je pobacila. nije mu niti rekla, saznao je slučajno.
A zasto je stav Crkve da ljudi koji ne mogu imat djecu,učine to umjetnom oplodnjom,da je to grijeh?

Znam jedan par bez djece koji su totalno pod propagandom Crkve i odbijaju umjetnu oplodnju,jer im je tako reko biskup.

Jedan moj prijatelj je nakon visegodisnjeg braka bez djece umhetnom oplodnjom dobio zdravog mladog sinčića. 

Ne ulazim u pitanja abortusa,ali glede umj.oplodnje misljenja sam da se ne protivi nikakvim vjerskim nacelima.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by debotoijusto 15/5/2022, 13:05

DOK se cijela Hrvatska lomi oko slučaja žene koja se bori za pravo na prekid trudnoće, na Svetom Duhu optužuju novu upravu jer se jedan dan u tjednu ne priprema meso, a liječnici više nemaju besplatan plastični pribor za jelo, piše u nedjelju Jutarnji list.


Novo vodstvo stari Bandićevi kadrovi nisu dočekali s oduševljenjem pa ovih dana, kako doznajemo, pišu anonimna pisma, međusobno se optužuju, najavljuju podizanje tužbi zbog navodnih ilegalnih natječaja za zapošljavanje i žale se na gotovo sve odluke nove uprave. Smeta im što se želi uvesti novi informatički sustav, bune se što više portir ne radi 24 sata na dan...



Bolnica je to i u kojoj cijeli odjel ginekologije, dakle svi liječnici, njih 33, i sve medicinske sestre imaju priziv savjesti, zbog čega žene ne mogu ostvariti svoja zakonska prava i odraditi ono što im je zajamčeno - pobačaj, bilo onaj o kojem sama žena donosi odluku do desetog tjedna trudnoće, ili onaj nakon tog razdoblja, o kojem odlučuju liječnici, piše Jutarnji list.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by abraham 15/5/2022, 16:31

Cijela ova igranka je tipicno balkasko prejebavanje u hipokriziji i prodavanju duplog morala kao ideologije. Naime uskoro dolazi dan rzlicitih carapa u znak podrske osobama sa Dawn sindromom. Kladim se da ce Bencicka i Kekinka doci i u razlicitim carapama i morlizirati i praviti dramu iako su danasnje osobe sa Dawn sindrom u biti prezivli ,na neki nacin Abort. Prema statistici cak 92% medicinski opravdanih pobacaja su upravo Dawn sindrom. Dakle ne da nemaju moral vec imaju dupli. Njih dvije su za to da se takova djeca ubiju. Brutalno pisuci. Osobno nemam pojma kako bih reagirao ali ne pokusavam niti osudjivati jedne ili druge. Ove dvije krmace su uzele stranu i propovijedaju je kao novo Sveto Pismo. Markicka ispada postena u ovom cirkusu. Kila jebenog mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 13991
2014-04-14


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by abraham 15/5/2022, 16:36

Primjera radi, kao da DR Mengele dodje jedan dan na "posao" sa kippa-om u znak podrske Jevrejima...Kila jebenog mozga..

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 13991
2014-04-14


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by veber 15/5/2022, 20:51

jastreb wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo moje mišljenje o svemu ako koga zanima..

1)tko bi normalan ubio zdravo ljudsko biće.. (osim ako nije produkt silovanja)  itd .
zdravo ljudsko biće je blagoslov za roditelje, i zajednicu

2)tko bi normalan rodio doslovno biće bez pola glave kojem je tumor pojeo mozak i koji osim toga može ubiti i mamu itd  i biće koje će umirati u mukama i mučiti sve oko sebe? koja je poanta takvih pizdarija?

čao

osobno sam protivnik abortusa osim ako nije ovakav neki slučaj.

za razliku od ovih povamirenih hodača za život ja prvenstveno poštujem odluku žene.

osim moje mezimice ostala se zalomila, a jebga. di ima za jedna usta bit će i za dva.

da su nam liječnici rekli da je debilček inzistirao bi na pobačaju, a niti one se ne bi protivile jer znaju kako izgleda stvaran svijet.

opet što je žena od mog frenda napravila, kada je skužila da je trudna odmah je pobacila. nije mu niti rekla, saznao je slučajno.
A zasto je stav Crkve da ljudi koji ne mogu imat djecu,učine to umjetnom oplodnjom,da je to grijeh?

Znam jedan par bez djece koji su totalno pod propagandom Crkve i odbijaju umjetnu oplodnju,jer im je tako reko biskup.

Jedan moj prijatelj je nakon visegodisnjeg braka bez djece umhetnom oplodnjom dobio zdravog mladog sinčića. 

Ne ulazim u pitanja abortusa,ali glede umj.oplodnje misljenja sam da se ne protivi nikakvim vjerskim nacelima.
abolirani,ne laži.
baš im je biskup rekao.

jebote vi ovdje ne kužite razliku biskup, nadpiskup ili kardinal.

ili zakaj biskup nosi crno, kardinal purpur, a papa bijelo.

i da se vratimo na temu, bolje da ne idu na umjetnu oplodnju, ako ne mogu imati djecu.
ako se nekom ne primi umjetna oplodnja nakon 3-5 puta, znači da ne mogu imati djecu.

neka kupe jedrilicu i navigaju.

_________________

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 M_50010

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by veber 15/5/2022, 21:03

abraham wrote:Cijela ova igranka je tipicno balkasko prejebavanje u hipokriziji i prodavanju duplog morala kao ideologije. Naime uskoro dolazi dan rzlicitih carapa u znak podrske osobama sa Dawn sindromom. Kladim se da ce Bencicka i Kekinka doci i u razlicitim carapama i morlizirati i praviti dramu iako su danasnje osobe sa Dawn sindrom u biti prezivli ,na neki nacin Abort. Prema statistici cak 92% medicinski opravdanih pobacaja su upravo Dawn sindrom. Dakle ne da nemaju moral vec imaju dupli. Njih dvije su za to da se takova djeca ubiju. Brutalno pisuci. Osobno nemam pojma kako bih reagirao ali ne pokusavam niti osudjivati jedne ili druge. Ove dvije krmace su uzele stranu i propovijedaju je kao novo Sveto Pismo. Markicka ispada postena u ovom cirkusu. Kila jebenog mozga...
ti puno pišeš, a napišeš malo.
dotaknuo se teme da bi lovio muhhahahahahaha.

pitaj marca od kada je postao tako ćutan.

ili zakaj osoba u njegovoj blizini odradi abortus za lovu.
u bolnici ima priziv savjesti.

insinuiraš da se pod s abortiranjem debilčeka abortira neodgovorni seksualni život.

ne znam od kuda ti broj od 92%.

vjerovatno od kradezeja.

kolega marc jede govna po partijskoj dužnosti, barem ne pljuje ruku koja ga hrani.

svima koji vjeruju u "institucije", "državu", "pomoć sistema" neka odu jedan dan volontirati u vrapče.
nakon toga 30 dana u jankomir. ili popovaču.

onda neka budu zagovornici za život.

_________________

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 M_50010

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by aben 15/5/2022, 21:07

veber wrote:
abraham wrote:Cijela ova igranka je tipicno balkasko prejebavanje u hipokriziji i prodavanju duplog morala kao ideologije. Naime uskoro dolazi dan rzlicitih carapa u znak podrske osobama sa Dawn sindromom. Kladim se da ce Bencicka i Kekinka doci i u razlicitim carapama i morlizirati i praviti dramu iako su danasnje osobe sa Dawn sindrom u biti prezivli ,na neki nacin Abort. Prema statistici cak 92% medicinski opravdanih pobacaja su upravo Dawn sindrom. Dakle ne da nemaju moral vec imaju dupli. Njih dvije su za to da se takova djeca ubiju. Brutalno pisuci. Osobno nemam pojma kako bih reagirao ali ne pokusavam niti osudjivati jedne ili druge. Ove dvije krmace su uzele stranu i propovijedaju je kao novo Sveto Pismo. Markicka ispada postena u ovom cirkusu. Kila jebenog mozga...
ti puno pišeš, a napišeš malo.
dotaknuo se teme da bi lovio muhhahahahahaha.

pitaj marca od kada je postao tako ćutan.

ili zakaj osoba u njegovoj blizini odradi abortus za lovu.
u bolnici ima priziv savjesti.

insinuiraš da se pod s abortiranjem debilčeka abortira neodgovorni seksualni život.

ne znam od kuda ti broj od 92%.

vjerovatno od kradezeja.

kolega marc jede govna po partijskoj dužnosti, barem ne pljuje ruku koja ga hrani.

svima koji vjeruju u "institucije", "državu", "pomoć sistema" neka odu jedan dan volontirati u vrapče.
nakon toga 30 dana u jankomir. ili popovaču.

onda neka budu zagovornici za život.

I ča unda ka volontiraju?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu - Page 14 Empty Re: neka ide u Sloveniju da joj tamo pomognu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum