ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi"

Go down

Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" Empty Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi"

Post by marcellus Thu 28 Apr - 20:31

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/svedska-premijerka-integracija-imigranata-nije-uspjela-imamo-paralelna-drustva-15189450

_________________
Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" Empty Re: Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi"

Post by marcellus Thu 28 Apr - 20:33

Ja sam totalno u šoku, tko li je samo to mogao očekivati?

_________________
Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" Empty Re: Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi"

Post by epikur37 Thu 28 Apr - 20:49

Prosto nevjerojatno sad trebaju naučiti na suživot i toleranciju šveđana svih boja, kasti i religija :)
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" Empty Re: Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi"

Post by immortal Thu 28 Apr - 20:54

epikur37 wrote:Prosto nevjerojatno sad  trebaju naučiti na suživot i toleranciju šveđana svih boja, kasti i religija :)
ne nego su Šveđani i ostali prisiljeni prilagoditi se suživotu s nasilnicima koji ih nisu uvažili niti misle  sve dok se netko ne sjeti na progon istih
šta će tada usljediti to ćemo tek vidjeti
vidjelo se to sve čim su počele slike s napastovanim ženama
slika više nema ali ne mislim da su promijenili način ponašanja

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" Empty Re: Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi"

Post by abraham Thu 28 Apr - 21:14

Zalosno je a i pisao sam nedavno da nije kepec naveci problem u Svedskoj. Daleko od toga. Bilo kako bilo , ovo je samo pustanje baloncica. Naime najveci dio na vlasti su upravo Socijaldemokrati potpomognuti raznim ekstremno lijevim i militantno zelenih opcija. Sama Andersson je u sustavu najmanje 30 godina tako ???? No da ne bude sve crno ona kaze da je krajnja desnica i imigranti bla, bla, bla. Nikada ne propustaju to ,krajnja desnica????? Takova ne postoji u Svedskoj. No zvuci dobro za buduce , ovogodisnje izbore. Osobno mislim da je granica prijedena i da povrataka na neku "normalnu" Svedsku nema. Iduci je ekonomska stagnacija i pad. No s druge strane gledajuci nije bolje ni drugdje. U Amsterdamu je dzamija sa cetiri munjare. Berlin izgleda kao predgradje Kaira. Spandau ako Teheran itd, itd,.... London Muhahahahahahaa U Paris nisam bio niti cu tamo ici..... Ako pozelim MENA otpad otici cu u neki veci svedski grad.... Kila jebenog mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 13991
2014-04-14


Back to top Go down

Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" Empty Re: Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi"

Post by dijagram Thu 28 Apr - 21:18

Integracija bi isla brze da se domorodacko stanovnistvo brze islamizira.

Rade to presporo.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


abraham, marcellus and darth_vader like this post

Back to top Go down

Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" Empty Re: Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi"

Post by abraham Thu 28 Apr - 21:19

Da da se potsjetim a i malo pospem pepelom. Kada sam bio mlad i naivan tj na starom forumu. Bila neka rsaprava o demokraciji i postivanju normi i sl. Mlad i naivan ,sam vjerovao ako doseljenici samo postoju veciniu normi da drustvo moze funkcionrati. Kolega Marcel mi je tada dao dobru uporedbu naime ako preselis cijelu Etipiju u Svedsku a Svedjane u Etipiji, Etiopska Svedska ce biti kao i Etiopija a Svedska Etipoija ce biti kao svedska. Jebeno tocno. Trebalo mi je godina da skuzim ali eto nije nikada kasno. Pepela, pepela mi dajte..... Koji jebeni romanticar sam bio....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 13991
2014-04-14


marcellus and darth_vader like this post

Back to top Go down

Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" Empty Re: Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi"

Post by marcellus Thu 28 Apr - 21:24

abraham wrote:Da da se potsjetim a i malo pospem pepelom. Kada sam bio mlad i naivan tj na starom forumu. Bila neka rsaprava o demokraciji i postivanju normi i sl. Mlad i naivan ,sam vjerovao ako doseljenici samo postoju veciniu normi da drustvo moze funkcionrati. Kolega Marcel mi je tada dao dobru uporedbu naime ako preselis cijelu Etipiju u Svedsku a Svedjane u Etipiji, Etiopska Svedska ce biti kao i Etiopija a Svedska Etipoija ce biti kao svedska. Jebeno tocno. Trebalo mi je godina da skuzim ali eto nije nikada kasno. Pepela, pepela mi dajte..... Koji jebeni romanticar sam bio....

ima jedna (davno zabranjena zbog rasizma) pjesma Johnny Rebela, kaže:

It ain't the big lips
It ain't the nose
It ain't your kinky hair
Or your clothes
It ain't your dreadlocks hangin'
Or the way that you walk
It ain't the smell
It ain't the black

It's the attitude stupid
It's what's inside your brain
It's the attitude stupid

_________________
Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" Empty Re: Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi"

Post by Guest Thu 28 Apr - 22:15

Najpoznatiji Šveđanin je Ibrahimović....Švedska je odavno u kurcu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" Empty Re: Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi"

Post by Ringo10 Fri 29 Apr - 3:51

Nije uspjela integracija Arapa Mujaga i crnaca svih nijansi!!!!!!
Nevjerojatno, ko bi se tome nadao.
Ali dobro, integrirat ce se Svedjani
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi" Empty Re: Šok i vjeverica: Švedska premijerka priznala da je integracija ovcojeba propala, "imamo kulturu bandi"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum