ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO - Page 5 Empty Re: Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO

Post by Guest 27/4/2022, 17:06

Ja ne razumijem inače toliko mržnju prema Plenkiju. Ono sasvim je bespotrebno uopće klasificirati i defragmentirati čovjeka i njegov karakter u trenutku kad se uopće odlučio za HDZ. Zašto? Ono majkumu to je to.


A ni ne kužim isto tako da netko komu je Zoki bio idol čitav niz godina nije u stanju za istoga reći da je govno ako ispada govno.


Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO - Page 5 Empty Re: Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO

Post by immortal 27/4/2022, 18:37

krvnički je ne prihvatiti Fince u nato jer su već imali rat sa rusima 
ne treba im novi
s natom su sigurniji

Onaj tko ih izloži novoj pogibiji isto neće dobro proći
Milanović mora izražavati volju naroda Hrvatske, ne svoju vlastitu volju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO - Page 5 Empty Re: Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO

Post by RayMabus 27/4/2022, 21:22

Hrvatski predsjednik Zoran Milanović ponovo je danas u svom maniru govorio o kritikama zbog njegove izjave da Hrvatski sabor treba da blokira ulazak Finske i Švedske u NATO, dok se u BiH ne sprovede izborna reforma, pa je šefa hrvatske diplomatije Gordana Grlić Radmana nazvao "rumenim seoskim đilkošem".

Govoreći ponovo o izbornoj reformi u BiH Milanović je poručio da "ili će Zapad natjerati (Bakira) Izetbegovića da se usvoji zakon u skladu s Dejtonom ili će visoki predstavnik za BiH, čovjek koji je nelegalno tamo došao, jer ga nije izabrao Vijeće sigurnosti - to sam napraviti".

Inače, Milanović se ovom tvrdnjom stavio na stranu Milorada Dodika i Rusije, koji tvrde da Schmidt nije legitimni visoki predstavnik jer nije dobio podršku u Vijeću sigurnosti. Schmidta je, podsjetimo, izabralo Vijeće za provedbu mira (PIC).

"Plenkovic je član Narodne stranke, i neka mu kaže da to sprovede. Ja ću učiniti sve da se u Hrvatskom saboru pristup u NATO-u tim državama ne realizuje", kazao je Milanović.

Milanović stao na stranu Dodika: Schmidt nije legalan, nije ga izabralo Vijeće sigurnosti
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO - Page 5 Empty Re: Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO

Post by vuksadinare 28/4/2022, 08:02

zoki je zabrijao...cini mi se da bi on bio najbolji politicar za hrvate u herceg bosni..da je tu na domacem terenu ionako tako se i ponasa...i to bi bilo dobro..tamo bi dosao njegov izricaj u punom zamahu...i takvo ponasanje je tamo normalno...as na desetku bi bio da se kandidira za hrvatskog clana u bih...korijeni su mu livanjski..vise ga zanima politicka i ina situacija u bh-a nego u hrvatskoj..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO - Page 5 Empty Re: Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO

Post by Guest 28/4/2022, 10:29

MDMiridije wrote:Ja ne razumijem inače toliko mržnju prema Plenkiju

Izgubio je izbore od njega, a "karakter" mu ne dopušta da se suzdrži od osvete na što je moguće niži način.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO - Page 5 Empty Re: Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO

Post by vuksadinare 28/4/2022, 11:01

Speare Shaker wrote:
MDMiridije wrote:Ja ne razumijem inače toliko mržnju prema Plenkiju

Izgubio je izbore od njega, a "karakter" mu ne dopušta da se suzdrži od osvete na što je moguće niži način.
nema to veze toliko sa tim koliko si takav na svoju ruku..pa ni sinovi mu nis nisu bolji narocito stariji...a djed mu je cakijao onomad po sinjskim i glavickim konobama..moja pok.baba bi rekla 'taka raca'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO - Page 5 Empty Re: Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO

Post by dijagram 28/4/2022, 16:10

https://www.dnevno.hr/vijesti/regija/milanovicu-stiglo-pismo-ozbiljno-je-upozoren-ne-trebam-vam-ja-govoriti-sto-je-bosanski-inat-zbog-vas-trpe-ljudi-narodi-i-drzave-1951740/


Magaza samara kizu, na cevape i opet podrzati komsica:)

Koji je to sljam , boze sacuvaj.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO - Page 5 Empty Re: Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO

Post by dijagram 28/4/2022, 16:11

"Mnogo su veće mogućnosti pred Vama od onih koje ste odlučili konzumirati. U svako doba sam spreman o ovome razgovarati sa Vama, pa i biti Vam domaćin u Sarajevu. Možemo opet otići na ćevape kao onda kada ste dolazili podržati Željka Komšića. Doduše, od tada se mnogo toga promijenilo, ali su bar ćevapi ostali isti."




:coffee
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO - Page 5 Empty Re: Zoki bi blokirao Finskoj ulazak u NATO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum