ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Page 20 of 21 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Sora Mon 25 Apr - 17:10

Serbinho-3 wrote:
Sora wrote:
michaellcmacha wrote:
MDMiridije wrote:Ovdje na kraju ako je suditi po razgovorima koji se vode ispada najmanje bitno što su ovi ubili nekoga.
ne nekoga nego mnoge
mnogi su bili teroristi, kriminalci i dužnici iz 2. rata 
tak da 
 nemere se sve zločince u heroje pretvoriti 
sjećam se da su 70.tih gdina na obali postavljali ti naši domoljubi mine po obali Jadrana
 u Opatiji je bio jedan od meno poznatih  turističkih šefova svjedokom potrage bombe postavljane u nekom WCeju, bilo je to ciljano da se naša obala načini nesigurnom


Mozda neki Italijanski diverzant winksmile
ma da 
možda Brigatte Rosse

Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Sora Mon 25 Apr - 17:14

zapravo , da 
ova Hrvatska nije ništa bolja od NDH ;
 njen duh i dalje živi u većini puka 
em zbog indoktrinacija i laži o antifašistima em zbog mentaliteta Hrvata 
sluganskog i plašljivog 

ova nova NDH od 1991. niti je hrvatska niti je nezavisna niti je demokratska 
jednako kao NDH od 1941.g 
svi to već vide 
osim nekih ovdje na Forumu

bilo bi zanimljivo doživjeti finale i ove države ... Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 1f601  Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 1f601  Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 1f601  Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 1f601

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Sora Mon 25 Apr - 17:18

pretopstavljam da milanović neće pomilovati tu dvojicu, previše bi riskirao a ne bi time ništa bitno promjenio 
podjele su tako duboke u ovom društvu da se neće time ništa postići da odu na slobodu
ove opsjednute budale ustašizmom nemre nitko razuvheriti da je crno bijelo ili obrnuto 
 
i kada su Hrvatine ikome pokazali svoju zahvalnost 
koliko me služi sjećanje NIKADA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Serbinho-3 Mon 25 Apr - 17:21

Sora wrote:
Serbinho-3 wrote:
Sora wrote:
michaellcmacha wrote:
MDMiridije wrote:Ovdje na kraju ako je suditi po razgovorima koji se vode ispada najmanje bitno što su ovi ubili nekoga.
ne nekoga nego mnoge
mnogi su bili teroristi, kriminalci i dužnici iz 2. rata 
tak da 
 nemere se sve zločince u heroje pretvoriti 
sjećam se da su 70.tih gdina na obali postavljali ti naši domoljubi mine po obali Jadrana
 u Opatiji je bio jedan od meno poznatih  turističkih šefova svjedokom potrage bombe postavljane u nekom WCeju, bilo je to ciljano da se naša obala načini nesigurnom


Mozda neki Italijanski diverzant winksmile
ma da 
možda Brigatte Rosse


Vise ima logike i Brigade Rose, do nekog Ujkana sa 2 grama

mozga.

Opatija je inace Simbol Hrvatske Istorije, pa otuda tamo nasli

da se bore za Hrvatsku winksmile

Ne vredi to ni tuci a ni objasnjavati, nema to mozga.

Oni su podavali svu tu Obalu a Istra je zahvaljuci Titu

dodeljena Hrvatskoj.

Dobro nije otisao na Maltu da se bori za Hrvatsku.

Nema to mozga i takvi su rezultati.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by abraham Mon 25 Apr - 17:49

sitting_bull wrote:kolega, razvidno je kako ne želite prihvatiti činjenicu da su perković i mustač osuđeni za nedjela u prošlosti, a artuković nije bio.

dakle, udba je barem simbolično osuđena kao zločinačka organizacija kažnjavanjem perkovića i mustača.
druga je stvar što kao pojedinci u svojoj biografiji imaju upisano i razdoblje u kojem su na neki način činili dobra djela za hrvatsku. i što s tim? zaboraviti, nije postojalo, postojao je samo udbaški mr.hyde, a to što je kakav god bio oživio i dr.jekyll koji je bio na korist hrvatskoj nikom ništa.
pripisujete meni indoktriniranost, a pišete kao da ste odgajani u  hrvatskim katoličkim misijama u kanadi, ili argentini.

artuković je bio simbol zločinačkog ndh režima i kao takvom mu je suđeno kad je postao dostupan.
prije toga je u miru i s obitelji proživio život, a priveden je kad je, realno, još samo vegetirao.

usporedbe koje potežete između režima u prošlosti s današnjim kriterijima demokratskih sloboda su promašene.
u usporedbi sa zemljama tadašnjeg varšavskog pakta ex-yu je bila demokracija par excellence.
kako bi onda ocijenili vrijeme iz doba inkvizicije u usporedbi s današnjom situacijom?
promašili ste seo fudbal. 

logičnija bi bila usporedba autoritarnog režima anemičnog đubreta u kojoj su i pravosuđe i tužilaštvo pod kontrolom zločinačke organizacije imenom hdz, a jedino nad hrvatskom vojskom tu kontrolu nemaju i zato anemičaru i ekipi oko njega smeta predsjednik milanović kako bi u potpunosti zaživjela anemičareva sintagma "ja mogu što ja hoću".
Kolega, razvidno je da na sudovima u DNRH nije osudjen niti jedan UDBA-s nitin UDBA kao organizacija. To je razvidno i istina. Dovedite nekog stranca neka pretrese arkive i nema nista. Dakle UDBA nije nikada postojala. Sve to po pravosudnim i inim organima u DNRH. Tu je razlika izmedju ustaskog pokreta i UDBA. Tisuce pobijenih i progonjenih zbog sudjelovanja u strukturama rezima A.Pavelica. Dosta i neduznih ali necemo o tome. Dakle arkive su pune prijekih sudova sudova i pobijenih onak uz put. O UDBA -nista. Nema , jednostavno nema sta ce reci da je nije postojala ili da je tajna policija totalitarnog rezima nesta pozitivno ili sto... Sta vise ni ova dvojica ne bi bila osudjena da DNRH nije stisnuta uz zid i ucjenjena cakod strane BRD-a. Za koji kurac je stvoren lex Perkovic???? 
Osim toga porediti Yu sa drugima iz istocnog lagera i uzimati to kao primjer ljudsih sloboda ili ne znam cega je idiotsko.... To su nijanse. YU i SRH su bile totalitarne i nedemokratske tvorevine. Ljudi su smicani i nestajali samo tako. Ubijani su u inozemstvu. Djeca ali eto moglo je i gore. Necemo uzeti za primjer Nizozemsku ili Svedsku vec CCCP ili Rumunjsku. E sada kolega meni nikada uzor nisu bili skupljaci sekundarnih sirovina ili oni sta popravljaju kisobrane i ostre nozeve a vama jesu. I zato je kako je. 
Zavrsno YU je bila NDH ili Hitlerova Njemacka light. Ustvari popustili su tek pocetkom 80 kada je pianist i sisodrpac zagnojio. Tada je pritisak popustio. Jos tako kasno kao u kasnim 70 su ljudi kao Gotovac trunuli po zatvorima. Toliko o nekoj velikoj razlici. Pa i jebeni Hitler bi popustio (da je uspio) tih nekih kasnih 70-tih....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by sitting_bull Mon 25 Apr - 17:49

prckov wrote:
sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:
MDMiridije wrote:
crvenkasti wrote:Smrt je nešto sasvim prirodno. Osjećaj je vrlo ugodan. Ja vam to mogu posvjedočiti iz prve ruke.
Naime, ja sam bio umro, ali sam poslije oživio.

Nisu ni u raju ni u paklu znali sto ce s tobom pa te vratili nazad?
pa dobro u čemu je problem... nek odsluže dvije trećine kazne i onda nek ih pomiluje, to je ionako uobičajena procedura... nobilo bi taj zahtjev trebao podnijeti negdje 2299. godine i ja vjerujem da nikakvih problema neće biti oko pomilovanja  i puštanja na slobodu, hrvatskih zaslužnika jose i zdravkića
eto, još se jedan pravi hrvatski kršćanin javio na mladi uskrs.

živio drug isus i njegov nauk! živio kaptol i svi kaptolski apostoli crkve u hrvata!

dolje lažni general gotovina i ostali potpisnici pisma za pomilovanje!
ja ti nisam neki veliki vjernik, evo to ti mogu potvrditi i tu veći vjernici od mene s kojima sam dobar... poštujem i dajem za pravo svakom da se sa vjerom saživi kako tko želi i osjeća... ja imam svoj stav i ne znam kako si mene uklopio u to što iznosiš... bit će da te pere nervoza... jer znaš da su dvije trećine doživotne jako dugo i predugo... ali u svakom slučaju je pravedno da odsluže dvije trećine pa da se onda ide u razmatranje pomilovanja i puštanja na slobodu... sada bi to bilo preuranjeno, a i očito je da je cilj napraviti što je moguće više interne štete hrvatskom društvu... 
napisao sam da me za Gotovinu i Čermaka nakon što su stupili na tlo hrvatske nakon ukidanja presude i njihovog obraćanja javnosti, živo boli kurac... radi se civilima koji su generali u miru, koji nikad više neće biti vojno angažirani kao ni sam, a javno su se odrekli mogućnosti da sudjeluju u političkom životu hrvatske, što im nitko nema pravo zamjeriti, ali isto tako niti ih apostrofirati kao nekakve moralne veličine ili autoritete... meni osobno više znači stav i mišljenje ljudi poput Trea ili Dijagrama, Casanowe, Dannia, i drugih da sad sve ne nabrajam, nego tamo nekog Čermaka ili Gotovine, a pogotovo u vezi navedenog gdje je preočito da ih se koristi za potkusurivanje na što oni pristaju jer su dužni... ja nisam kao ni ovi koje sam naveo... zato me za njih dvojicu i Rojsa boli kiki...
viđe junaka!
što nisi takve tekstove o gotovini i čermaku pisao prije 10 godina?

lako je sad glumiti domoljubnog svetog petra i odreći se generala gotovine prije nego anemično đubre tri puta kukurikne.

ne, ne pere me nervoza, nego mi se gade likovi koji u jednoj situaciji arlauču po rivi smi smo mi norci, a u drugoj oštre nož na giljotini.

po tebi je pravedno da mirko norac za dva teška kaznena djela ubojstva: u jednom je bio nalogodavac, a u drugom izvršitelj, dobije 15 godina zatvora, a da perković i mustač dobiju kaznu doživotnog zatvora za sudjelovanje u ubojstvu đurekovića?

također, po tebi je pravedno što je norac sada na slobodi, a ova dvojica neka umru u zatvoru bez šanse da budu pomilovani? riječ je o starcima od 77 i 80 godina.

o tome je general gotovina progovorio, čovjek koji je u zatvoru proveo sedam (7) godina i onda oslobođen optužbi i krivnje.
govorio je to general koji zna kakav i koliki su doprinis ta dvojica imala u ustrojavanju hrvatskih obavještajnih službi nakon proglašenja neovisnosti.

istovremeno ti i tebi slični gledate samo ono loše što su učinili u sustavu u kojem su bili prije toga, za što su im kaznu odrezali nijemci jer im nisu razotkrili ono što su znali o djelovanju udbe u njemačkoj, a po zakonu i pravdi im je trebalo biti suđeno u hrvatskoj, i boli vas kiki za sve drugo.

jebe se meni i za norca i za perkovića i za mustača, ali treba postojati neka dosljednost i ujednačenost kriterija u usustavu ukoliko mislimo od hrvatske stvoriti državu, a ne ostati sluge s puazjućim briselskim agentom anemičnim đubretom.

mi imamo samo teritorijanu državnost, po svim ostalim parametrima i atributima nismo čak ni banana država, nego kora od te banana države.
tebe isto treba zatvorit i bacit kljuc
eto, postadoh problem.

sva sreća što je anemično đubre tako cijenjeno u briselu i sposobno kao predsjednik vlade da će obnovu od potresa sigurno završiti do kraja stoljeća i jedino ga put u remetinec u tome može omesti.
isto vrijedi i za status hrvata u bosni i hercegovini: zahvaljujući anemičnom đubretu politička eutanazija hrvata u bosni se ne može zaustaviti.

nema domoljuba do kradoljuba i obratno.
  
zajednički je nazivnik sublimiran u tri slova: hdz.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by sitting_bull Mon 25 Apr - 18:20

abraham wrote:
Kolega, razvidno je da na sudovima u DNRH nije osudjen niti jedan UDBA-s nitin UDBA kao organizacija. To je razvidno i istina. Dovedite nekog stranca neka pretrese arkive i nema nista. Dakle UDBA nije nikada postojala. Sve to po pravosudnim i inim organima u DNRH. Tu je razlika izmedju ustaskog pokreta i UDBA. Tisuce pobijenih i progonjenih zbog sudjelovanja u strukturama rezima A.Pavelica. Dosta i neduznih ali necemo o tome. Dakle arkive su pune prijekih sudova sudova i pobijenih onak uz put. O UDBA -nista. Nema , jednostavno nema sta ce reci da je nije postojala ili da je tajna policija totalitarnog rezima nesta pozitivno ili sto... Sta vise ni ova dvojica ne bi bila osudjena da DNRH nije stisnuta uz zid i ucjenjena cakod strane BRD-a. Za koji kurac je stvoren lex Perkovic???? 
Osim toga porediti Yu sa drugima iz istocnog lagera i uzimati to kao primjer ljudsih sloboda ili ne znam cega je idiotsko.... To su nijanse. YU i SRH su bile totalitarne i nedemokratske tvorevine. Ljudi su smicani i nestajali samo tako. Ubijani su u inozemstvu. Djeca ali eto moglo je i gore. Necemo uzeti za primjer Nizozemsku ili Svedsku vec CCCP ili Rumunjsku. E sada kolega meni nikada uzor nisu bili skupljaci sekundarnih sirovina ili oni sta popravljaju kisobrane i ostre nozeve a vama jesu. I zato je kako je. 
Zavrsno YU je bila NDH ili Hitlerova Njemacka light. Ustvari popustili su tek pocetkom 80 kada je pianist i sisodrpac zagnojio. Tada je pritisak popustio. Jos tako kasno kao u kasnim 70 su ljudi kao Gotovac trunuli po zatvorima. Toliko o nekoj velikoj razlici. Pa i jebeni Hitler bi popustio (da je uspio) tih nekih kasnih 70-tih....
normalno da nitko nije osuđen u hrvatskoj.

zašto?

zato što je kreator i još uvijek glavni igrač glede pravosuđa u hrvatskoj drug sova.

zato što to pravosuđe druga sove ne želi pokrenuti niti jedan proces u hrvatskoj jer bi onda i kreatori tog i takvog pravosuđa morali objasniti gdje su nestali dijelovi arhiva udbe koje spominjete.
kolega, niste objasnili kako su nestali arhivi koji bi ukazivali na postojanje udbe i tko je odgovoran za njihov nestanak. 

izručenje perkovića i mustača je sramotan čin jer pokazuje sluganski odnos i beskičmenjaštvo onih koji su ih izručili, umjesto da im se sudilo u hrvatskoj.
lex perković je trebao spriječiti to izručenje i natjerati hrvatsko pravosuđe da odradi taj proces u hrvatskoj, a vi mi sada objasnite tko je to onda osramotio hrvatsku?

što se uspoređivanja tiče vidi se kako se vaše usporedbe temelje na pogledu onih koji nisu živjeli u ex-yu kao i u usmenoj predaji i doživljaju političke emigracije promičete teze koje veze sa stvarnim životom onih koji su tada živjeli u hrvatskoj nema.
groteskno je vaše potezanje usporedbi s hitlerom, ali to pripisujem vašoj indoktrinaciji os strane vrhunskih stručnjaka iz hrvatskih katoličkih misija koje ste posjećivali.

te vaše priče mogu progutati samo oni koji nisu živjeli u hrvatskoj, ili koji su se odrekli onog što njihove oči vide i uši čuju.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by aben Mon 25 Apr - 18:51

MDMiridije wrote:Ja bi stvarno trebao početi naplaćivati predviđanja. Ima jače od 10 godina što sam govorio na forumu da će doći trenutak kad sam naj-hrvatima govorio da će doći trenutak da će iste generale koje su kucali u zvijezde proklinjati.

Najhrvati su kucali u zvizde generale dok su ubijali srbe.
Ako isti generali počinju broniti komuniste, tribo ih zakucati o tloh.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by dijagram Mon 25 Apr - 19:31

aben wrote:
MDMiridije wrote:Ja bi stvarno trebao početi naplaćivati predviđanja. Ima jače od 10 godina što sam govorio na forumu da će doći trenutak kad sam naj-hrvatima govorio da će doći trenutak da će iste generale koje su kucali u zvijezde proklinjati.

Najhrvati su kucali u zvizde generale dok su ubijali srbe.
Ako isti generali počinju broniti komuniste, tribo ih zakucati o tloh.

Najhrvati nikoga nikada ne kuju u zvijezde.

Ovi koje spominjete, tek su izgubljene duse u bespucima povijesne zbiljnosti:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by abraham Mon 25 Apr - 19:35

Generali su nedodirljivi. Generali ne grijese. Rojs je general. Korade je bio general.Kila mozga je dvije BiH marke.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by dijagram Mon 25 Apr - 19:41

abraham wrote:Generali su nedodirljivi. Generali ne grijese. Rojs je general. Korade je bio general.Kila mozga je dvije BiH marke.....

Rojs je strucan.

Strucno mi je predao kampanjolu i pozelio srecu na bojistu.

Dometnuo je da bi i on najradije na bojiste, ali nema tko raditi u logistici u Posusju:)

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by aben Mon 25 Apr - 20:05

dijagram wrote:
aben wrote:
MDMiridije wrote:Ja bi stvarno trebao početi naplaćivati predviđanja. Ima jače od 10 godina što sam govorio na forumu da će doći trenutak kad sam naj-hrvatima govorio da će doći trenutak da će iste generale koje su kucali u zvijezde proklinjati.

Najhrvati su kucali u zvizde generale dok su ubijali srbe.
Ako isti generali počinju broniti komuniste, tribo ih zakucati o tloh.

Najhrvati nikoga nikada ne kuju u zvijezde.

Ovi koje spominjete, tek su izgubljene duse u bespucima povijesne zbiljnosti:)
To je samo preneseno značenje, 
Poanta je da su ljudi prijatelji dok su ok, a ako postanu ne ok, unda su neprijatelji.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by veber Mon 25 Apr - 20:05

dijagram wrote:
abraham wrote:Generali su nedodirljivi. Generali ne grijese. Rojs je general. Korade je bio general.Kila mozga je dvije BiH marke.....

Rojs je strucan.

Strucno mi je predao kampanjolu i pozelio srecu na bojistu.

Dometnuo je da bi i on najradije na bojiste, ali nema tko raditi u logistici u Posusju:)

rojs je minoran u cijeloj toj priči.
još dok je vozio bus za touring bio je fer za šverc. nikada nije lakomo uzimao, a i slovenci na grani su ga voljeli jer bi dobili neku manđu ili bi im nekaj dofurao po narudžbi.

lijekove nije nikad naplaćivao i ako je trebalo kasnije bi sam dostavio.

to što je sustav bio takav da je postao general, to je neka druga priča.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Guest Mon 25 Apr - 20:07

Sora wrote:zapravo , da 
ova Hrvatska nije ništa bolja od NDH ;

Oho....lijepo bogami.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by ljubo1212 Mon 25 Apr - 20:08

imenjaku ne pakovati  Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 1f600
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by veber Mon 25 Apr - 20:12

aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
MDMiridije wrote:Ja bi stvarno trebao početi naplaćivati predviđanja. Ima jače od 10 godina što sam govorio na forumu da će doći trenutak kad sam naj-hrvatima govorio da će doći trenutak da će iste generale koje su kucali u zvijezde proklinjati.

Najhrvati su kucali u zvizde generale dok su ubijali srbe.
Ako isti generali počinju broniti komuniste, tribo ih zakucati o tloh.

Najhrvati nikoga nikada ne kuju u zvijezde.

Ovi koje spominjete, tek su izgubljene duse u bespucima povijesne zbiljnosti:)
To je samo preneseno značenje, 
Poanta je da su ljudi prijatelji dok su ok, a ako postanu ne ok, unda su neprijatelji.
možda za tebe, vuka i slične.

recimo ja se ne slažem s beljakom po ničem, ali smo i dalje frendovi.

jedan zamjenik ministra je u kradezeju pa to opet ne briše godine naših druženja.



ako mijenjaš prijatelje po partijskom ključu onda ni ti niti oni niste prijatelji.
samo interesna skupina.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by aben Mon 25 Apr - 20:18

veber wrote:
aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
MDMiridije wrote:Ja bi stvarno trebao početi naplaćivati predviđanja. Ima jače od 10 godina što sam govorio na forumu da će doći trenutak kad sam naj-hrvatima govorio da će doći trenutak da će iste generale koje su kucali u zvijezde proklinjati.

Najhrvati su kucali u zvizde generale dok su ubijali srbe.
Ako isti generali počinju broniti komuniste, tribo ih zakucati o tloh.

Najhrvati nikoga nikada ne kuju u zvijezde.

Ovi koje spominjete, tek su izgubljene duse u bespucima povijesne zbiljnosti:)
To je samo preneseno značenje, 
Poanta je da su ljudi prijatelji dok su ok, a ako postanu ne ok, unda su neprijatelji.
možda za tebe, vuka i slične.

recimo ja se ne slažem s beljakom po ničem, ali smo i dalje frendovi.

jedan zamjenik ministra je u kradezeju pa to opet ne briše godine naših druženja.



ako mijenjaš prijatelje po partijskom ključu onda ni ti niti oni niste prijatelji.
samo interesna skupina.
Pa prijatelj je tu preneseno značenje, isusati:) 

Maksimus predviđo da će isti ljudi ki folu neke ljude radi jednoga, proklinjati ih kasnije radi nečega drugoga. To je nojmanje no šit, šerlok konstatacija, a nojviše zahtjev da se iste ljude dosljedno foli, bez obzira jel kasnije lažu, kradu ili ubijaju.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by veber Mon 25 Apr - 20:20

MDMiridije wrote:
Sora wrote:zapravo , da 
ova Hrvatska nije ništa bolja od NDH ;

Oho....lijepo bogami.
baba se opet uzjebala.
ko i smilje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Sora Tue 26 Apr - 9:30

veber wrote:
MDMiridije wrote:
Sora wrote:zapravo , da 
ova Hrvatska nije ništa bolja od NDH ;

Oho....lijepo bogami.
baba se opet uzjebala.
ko i smilje.
joj dobro 
bolja je utoliko što nema koncentracijske logore 
ali ima puno drugih sličnosti s NDH , otuda i ta ustašonostalgija, otuda mržnja prema komunistima, otuda i mržnja prema vlastitoj povijesti a konačno i domovini
a i tko bi je volio, sve sami dotepenci drmaju

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Sora Tue 26 Apr - 9:31

veber wrote:
aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
MDMiridije wrote:Ja bi stvarno trebao početi naplaćivati predviđanja. Ima jače od 10 godina što sam govorio na forumu da će doći trenutak kad sam naj-hrvatima govorio da će doći trenutak da će iste generale koje su kucali u zvijezde proklinjati.

Najhrvati su kucali u zvizde generale dok su ubijali srbe.
Ako isti generali počinju broniti komuniste, tribo ih zakucati o tloh.

Najhrvati nikoga nikada ne kuju u zvijezde.

Ovi koje spominjete, tek su izgubljene duse u bespucima povijesne zbiljnosti:)
To je samo preneseno značenje, 
Poanta je da su ljudi prijatelji dok su ok, a ako postanu ne ok, unda su neprijatelji.
možda za tebe, vuka i slične.

recimo ja se ne slažem s beljakom po ničem, ali smo i dalje frendovi.

jedan zamjenik ministra je u kradezeju pa to opet ne briše godine naših druženja.



ako mijenjaš prijatelje po partijskom ključu onda ni ti niti oni niste prijatelji.
samo interesna skupina.
odlična primjedba VEBERU 
trebamo jednom se već naviknuti na demokraciju
dosta fašizma, kaj ne

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by aben Tue 26 Apr - 9:33

Sora wrote:
veber wrote:
aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
MDMiridije wrote:Ja bi stvarno trebao početi naplaćivati predviđanja. Ima jače od 10 godina što sam govorio na forumu da će doći trenutak kad sam naj-hrvatima govorio da će doći trenutak da će iste generale koje su kucali u zvijezde proklinjati.

Najhrvati su kucali u zvizde generale dok su ubijali srbe.
Ako isti generali počinju broniti komuniste, tribo ih zakucati o tloh.

Najhrvati nikoga nikada ne kuju u zvijezde.

Ovi koje spominjete, tek su izgubljene duse u bespucima povijesne zbiljnosti:)
To je samo preneseno značenje, 
Poanta je da su ljudi prijatelji dok su ok, a ako postanu ne ok, unda su neprijatelji.
možda za tebe, vuka i slične.

recimo ja se ne slažem s beljakom po ničem, ali smo i dalje frendovi.

jedan zamjenik ministra je u kradezeju pa to opet ne briše godine naših druženja.



ako mijenjaš prijatelje po partijskom ključu onda ni ti niti oni niste prijatelji.
samo interesna skupina.
odlična primjedba VEBERU 
trebamo jednom se već naviknuti na demokraciju
dosta fašizma, kaj ne
Eto, na istoj si liniji ko drugarica, VEBERU

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 20 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 21 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum