ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Page 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by vuksadinare 20/4/2022, 17:56

nakon onog sramotnog pokopa mercepa i nacina kako je umro i odnosa prema hrastovu...bilo je pitanje vremena kad ce sve eksplodirati...ovo optuzivanje i napadi zoki - plenki...nikog ne intetesira..za branitelje i jedan i drugi imaju debele krivnje..hdz se sad zeli oprati i preko branitelja i ovog slucaja mustac perkovic steci bodove..nece ici...nitko ni od njih se nije udostojio zatraziti pomilovanje za mercepa,hrastova,norca i drugih..tko je dozvolio ulzak srpskog kapitala u hrvatske medije..plenkovicu ti si to pravdao 'zakon trzista'..nece vise biti zakona trzista...uglavnom pun kurac nam je jednog,drugog i treceg...najbolje da svi odu dok je jos vrijeme

vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by dijagram 20/4/2022, 17:57

Kizo kaze ovom udbaski sine, udbaski komunjarski gojencu.

Anemija kizi, lazov, komunjara, komunjarski gojenac, mozda ruski agent.

Optuzbe i insinuacije, ne znam sto rade sluzbe, zasto ne provjere sve ovo.

Jel ovaj udbas i jel onaj ruski agent, da su komunjarski gojenci to znamo.

Sluzbe pak ne rade nista.

Nikakvo cudo, ustrojili su ih "profesionalci" iz udbe.

Strava.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by vuksadinare 20/4/2022, 18:07

dijagram wrote:Kizo kaze ovom udbaski sine, udbaski komunjarski gojencu.

Anemija kizi, lazov, komunjara, komunjarski gojenac, mozda ruski agent.

Optuzbe i insinuacije, ne znam sto rade sluzbe, zasto ne provjere sve ovo.

Jel ovaj udbas i jel onaj ruski agent, da su komunjarski gojenci to znamo.

Sluzbe pak ne rade nista.

Nikakvo cudo, ustrojili su ih "profesionalci" iz udbe.

Strava.
moze se to provjeriti..nek pitaju sovu...ali ne zele...plenkovic isto nek se ne vadi..sto je ucinio da se pomiluje mercep i hrastov..sve je to u njegovom mandatu..nije dao ni prijedlog nek je poslao racun hrastovu...jadni smo..kad se komunisticki tuzitelj i agent nobilo igra sa nama i to mu se dozvoli...lik koji je nekidan poricao zlocine rusa nad ujrima..i sve mi vise pada na pamet da u sve ovo ima prste umjesane i rusija...da napravi nered u jednoj nato i u eu clanici..nije tajna da su zoki,cermak,loso,nobilo dokazani rusofili a tajming je pogodjen u jeku zestokog rata izmedju rusije i ukrajine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by vuksadinare 20/4/2022, 18:48

http://promise.hr/nakon-proboja-doznao-sam-za-tjeralicu-trebalo-me-ubiti-u-lisicama-su-me-vodili-perkovicu-no-to-smo-mi/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by AssadNaPodmornici 20/4/2022, 18:55

onda tko je glavni udbaš?
Kenwood Kenon, gotovina, ili zoki ili svi troje?

zašto gotovina daje podršku ovima? nisam ispratio. da ne čitam cijelu temu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20826
2018-06-14


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by kic 20/4/2022, 22:04


kršćansko milosrđe ako sam ubrao dobro-

lik ubijao političke protivnike po zapadu koji su bili za samostalnu hrvatsku, i sad generali koji su oslobodili hrvatsku oslobađaju i te ubojice političkih hrvata, mada nisam ubrao dal se kaju ti udba-ubojice-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Guest 20/4/2022, 22:12

Ubojstvo je ubojstvo. Jedino je upitno sto su ta govna uopce dobivala neku ulogu po samostalnosti. Ali to je vec stvar idiota koji su istima dali neke uloge. Ima sigurno gomile ubojica po zatvorima koji danas pisu poeziju, rade vrčeve i čupove od gline i što sve ne...ne mijenja činjenicu da su ubili nekoga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by immortal 20/4/2022, 22:15

stvar je u tome što se Perković zaista mogao izvući ali nije dobio potrebnu pomoć na vrijeme pa je zaglibio
vjerujem da je i njima više namješteno nego što su krivi
kad smo kod zatvaranja i kažnjavanja udbaša kako su samo njih dvoje odgovarali
zar pod petokrakom nisu stradali mnogi Hrvati.. i oni zazidani u Barbarinom rovu a partizanska petokraka još uvijek vidljiva i u Hr saboru (peovićka)
dakle 
ne prepirimo se nego ili kaznimo sve ili pustimo i ovu dvojicu jer sam uvjerena da su im stručniji od njih smjestili

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by aben 21/4/2022, 09:04

mortal wrote:stvar je u tome što se Perković zaista mogao izvući ali nije dobio potrebnu pomoć na vrijeme pa je zaglibio
vjerujem da je i njima više namješteno nego što su krivi
kad smo kod zatvaranja i kažnjavanja udbaša kako su samo njih dvoje odgovarali
zar pod petokrakom nisu stradali mnogi Hrvati.. i oni zazidani u Barbarinom rovu a partizanska petokraka još uvijek vidljiva i u Hr saboru (peovićka)
dakle 
ne prepirimo se nego ili kaznimo sve ili pustimo i ovu dvojicu jer sam uvjerena da su im stručniji od njih smjestili
Peovićka nikoga ni ubila, ne moremo je kazniti zoto ča želi ubijati, a ni oslobođati ubojice radi toga.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by marcellus 21/4/2022, 09:22

MDMiridije wrote:Ubojstvo je ubojstvo. Jedino je upitno sto su ta govna uopce dobivala neku ulogu po samostalnosti. Ali to je vec stvar idiota koji su istima dali neke uloge. Ima sigurno gomile ubojica po zatvorima koji danas pisu poeziju, rade vrčeve i čupove od gline i što sve ne...ne mijenja činjenicu da su ubili nekoga.

pa to nije pitanje, oni su sami sebi dali ulogu. Kad su skužili da slobi ne trebaju pokrenuli su projekt stvaranja RH zajedno s onima kojima su do jučer zabijali sjekire u glavu. Tuđman i ekipa su mogli s njima ili odustat od svega i pustit da udba sama bez emigracije to vodi, samo onda ne bi uspjelo. Trebali su jedni druge. Udba je u temeljima države, zato država i je za kurac

_________________
Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Ringo10 21/4/2022, 11:18

mortal wrote:stvar je u tome što se Perković zaista mogao izvući ali nije dobio potrebnu pomoć na vrijeme pa je zaglibio
vjerujem da je i njima više namješteno nego što su krivi
kad smo kod zatvaranja i kažnjavanja udbaša kako su samo njih dvoje odgovarali
zar pod petokrakom nisu stradali mnogi Hrvati.. i oni zazidani u Barbarinom rovu a partizanska petokraka još uvijek vidljiva i u Hr saboru (peovićka)
dakle 
ne prepirimo se nego ili kaznimo sve ili pustimo i ovu dvojicu jer sam uvjerena da su im stručniji od njih smjestili
Petokraka je častan simbol.

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Z


Pod njom ti je Hrvatska stvorena

A to što su je neke bitange zlorabile nije krivnja petokrake
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


immortal dislikes this post

Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by sitting_bull 21/4/2022, 16:30

marcellus wrote:
MDMiridije wrote:Ubojstvo je ubojstvo. Jedino je upitno sto su ta govna uopce dobivala neku ulogu po samostalnosti. Ali to je vec stvar idiota koji su istima dali neke uloge. Ima sigurno gomile ubojica po zatvorima koji danas pisu poeziju, rade vrčeve i čupove od gline i što sve ne...ne mijenja činjenicu da su ubili nekoga.

pa to nije pitanje, oni su sami sebi dali ulogu. Kad su skužili da slobi ne trebaju pokrenuli su projekt stvaranja RH zajedno s onima kojima su do jučer zabijali sjekire u glavu. Tuđman i ekipa su mogli s njima ili odustat od svega i pustit da udba sama bez emigracije to vodi, samo onda ne bi uspjelo. Trebali su jedni druge. Udba je u temeljima države, zato država i je za kurac
koji si ti anemičarev deupelizac nemreš belivit.

tuđmanov hdz je udbaški hdz i slične bljuvotine.

tuđman je birao ljude kojima može vjerovati, a ova su dvojica isto bili neka vrsta disidenata.

kolosalna ti je teorija kako je udba bila paralela slobi i kako je zbog slobe udba stala iza projekta hrvatske neovisnosti.

ako se nisi najeo ludih gljiva, onda su ti novi srebrnjaci kapnuli na račun.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Guest 21/4/2022, 16:41

mortal wrote:stvar je u tome što se Perković zaista mogao izvući ali nije dobio potrebnu pomoć na vrijeme pa je zaglibio
vjerujem da je i njima više namješteno nego što su krivi
kad smo kod zatvaranja i kažnjavanja udbaša kako su samo njih dvoje odgovarali
zar pod petokrakom nisu stradali mnogi Hrvati.. i oni zazidani u Barbarinom rovu a partizanska petokraka još uvijek vidljiva i u Hr saboru (peovićka)
dakle 
ne prepirimo se nego ili kaznimo sve ili pustimo i ovu dvojicu jer sam uvjerena da su im stručniji od njih smjestili

Što misliš ti ovako...ovlaš govoreći. Jel bilo uloge ovih navedenih ikakve u tome što je Arkan pušten na slobodu iz hr zatvora usred rata? :)

I ajde još uteg jedan, jel Franjo bio obavješten o tome?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by sitting_bull 21/4/2022, 16:46

MDMiridije wrote:
mortal wrote:stvar je u tome što se Perković zaista mogao izvući ali nije dobio potrebnu pomoć na vrijeme pa je zaglibio
vjerujem da je i njima više namješteno nego što su krivi
kad smo kod zatvaranja i kažnjavanja udbaša kako su samo njih dvoje odgovarali
zar pod petokrakom nisu stradali mnogi Hrvati.. i oni zazidani u Barbarinom rovu a partizanska petokraka još uvijek vidljiva i u Hr saboru (peovićka)
dakle 
ne prepirimo se nego ili kaznimo sve ili pustimo i ovu dvojicu jer sam uvjerena da su im stručniji od njih smjestili

Što misliš ti ovako...ovlaš govoreći. Jel bilo uloge ovih navedenih ikakve u tome što je Arkan pušten na slobodu iz hr zatvora usred rata? :):

I ajde još uteg jedan, jel Franjo bio obavješten o tome?
arkan je pušten zbog košutića u beogradu.

arkanova glava za familiju košutić - iliti francekove unuke.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Guest 21/4/2022, 16:56

Vidis, onaj Bozidar Spasic je mrtav hladan izjavio na tv-u da je Arkanovo pustanje rezultat medjusobnog postovanja i dugova koje su clanovi sluzbe iz republika imali jedni prema drugome. Posto je svaka republika imala svoju sluzbu koja je u manjoj ili vecoj mjeri djelovala neovisno jedna od druge. Ali covjek je puno previse detalja dao da se ne bi netko zapiosao dali je barem dio od toga istina. Nije nemoguce da ima nesto o tome. On je demantirao inace u istoj emisiji arkanovo preseravanje da je on ubio djurekovica sto je nazvao gluposcu. Nasi iz tog doba i iz te sheme su inace rado sudjelovali u emisijama onog degenerika marica.

Meni nekako to cak i ne zvuci nevjerojatno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Guest 21/4/2022, 17:10



Ali ovaj lik...jebote kad ga vidiš kako govori. Da sjedne čovjek s njime bi rekao....fin čovjek ovo-ono...bevanda,briškula....ali svako malo kad o događajima priča kad brzo pređe preko nečega i kao pozadinski se nabrzinu kao usiljeno nasmije vidiš jebote koliko toga tip u glavi ima. Bježi jebote...ali pičkumaterinu za ama baš sve ikada što mu je itko ikada rekao da je napravio ovaj ima objašnjenje zašto nije. A valjda jedina stvar o čemu se svi sa svih strana iz svih službi iz svih republika slažu da je ovaj bio najbolji u svom poslu.

Ali kad ga slušaš....tko ja? Nisam ništa ja....ja satovi,cvijeće...istražni suci nisam nikada ništa. Jedino povremeno eto prizna je bio sam agent...ali nisam nikad ništa napravio ono jebote. I onda objašnjava za ubojstvo obitelji ševo...nisam ja. Ali onda par minuta priča o tome što je ševo sve napravio kao sve krimene koje je imao itd...dakle sugovorniku kao daje razloga za misliti da je bilo razloga da ga se ubije ali eto on to nije napravio. Sve zna, svaki jebeni detalj, prizna da se družio s njim....sve zna jebote koju je košulju nosio...od početka do kraja. Ali eto slučajno ne zna tko ga je ubio i zna da ga on nije ubio....pa led te jebo. :D

I čovjek kad gleda ovo, baš kad opisuje situaciju oko obitelji ševo. Taj toliko informacija bifla vani da je u kratkome vremenu teško iz toga izvući zaključak... tek je pao kad je zasro ubojstvo Štedula...

I onda pročita čovjek ovo.

"Zajedno sa suprugom Shirley Helen napisao je pustolovno-patriotski roman Križar ili Duh slobode: pustolovno-patriotski roman o borbi ustaške gerile protiv Titove Jugoslavije neposredno nakon II. svjetskog rata. Roman je prvotno objavljen na engleskome jeziku, pod nazivom Krizar: the soul of freedom, u Chicagu, 1978. godine, na hrvatski jezik preveli su ga Hrvoje Lorković i Nikola Štedul i u Hrvatskoj je objavljen 2013. godine. Priča romana dobrim dijelom zasniva se na stvarnim događajima i tada je, ponajprije, bila namijenjena drugoj generaciji hrvatskih iseljenika u Americi i drugim zemljama engleskoga govornog područja.[9] Predstavljanje romana održano je 28. listopada 2013. godine u Novinarskom domu u Zagrebu, o knjizi su govorili autor Nikola Štedul, prof. dr. Slaven Letica, prof. dr. Jure Zovko, te urednik Josip Pavičić."

Sve ludo jebote.

Ali u ovom dokumentarcu čak i kad govori o tome da nije istina za stvari o kojima govori i kad ga Maric pita o tome vidis da lik puca od ponosa. Jebeno nevjerojatno kakvih likova ima.

Nikoga on nije ubio, sve mu namjestilo, ali eto slučajno zna sve za svakoga tko je koga ubio od ovih ostalih. Pa led te jebo :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by immortal 21/4/2022, 17:31

marcellus wrote:ja bi da prvo strijeljamo udbašiju pa onda razgovaramo o obnovi
ja bih najprije da udbašija iznese sve podatke koje zna pa tek onda sud 
moraju se riješiti razna djelovanja i iz vremena Domovinskog rata

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Guest 21/4/2022, 17:32

mortal wrote:
marcellus wrote:ja bi da prvo strijeljamo udbašiju pa onda razgovaramo o obnovi
ja bih najprije da udbašija iznese sve podatke koje zna pa tek onda sud 
moraju se riješiti razna djelovanja i iz vremena Domovinskog rata

A zamisli nereda tek da stvarno bude sve crno na bijelo.

Znas sta bi onda bilo?

Onda bi krenula svadja koliko je zapravo tko skrivio da mozemo odrediti magnitudu toga koliko je tko zasrao da ne moramo po defaultu krenuti pljuvati bas po svim ljudima koji su pokrenuli samostalnost :D

Jer kod na se nije dogodilo da se skupila nekakva kriticna masa oponenata rezima koji se nisu ocrnili vec mahom to bili ljudi koji su operirali unutar istoga....dakle novi svjezi ljudi jok. Nego vecinom isti ljudi koji su istome sluzili desetljecima. Pa kad su pred kraj karijere i poslovne i svjetovne ocvali...e idemo sada biti pošteni. Dakle da se krene sve otvarati....ajme meni bi bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Guest 21/4/2022, 17:36

Uostalom eno ti barba Luke prvoga. Okupljao lokalne degenerike da biskupi ne dodju na blagoslov crkve, predvodnik zabrane matice po proljecu....rat....prc, prvi medju pravednicima. I svi to prihvate bez pogovora. A on je jos ono...nitko i ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by immortal 21/4/2022, 17:40

MDMiridije wrote:
mortal wrote:stvar je u tome što se Perković zaista mogao izvući ali nije dobio potrebnu pomoć na vrijeme pa je zaglibio
vjerujem da je i njima više namješteno nego što su krivi
kad smo kod zatvaranja i kažnjavanja udbaša kako su samo njih dvoje odgovarali
zar pod petokrakom nisu stradali mnogi Hrvati.. i oni zazidani u Barbarinom rovu a partizanska petokraka još uvijek vidljiva i u Hr saboru (peovićka)
dakle 
ne prepirimo se nego ili kaznimo sve ili pustimo i ovu dvojicu jer sam uvjerena da su im stručniji od njih smjestili

Što misliš ti ovako...ovlaš govoreći. Jel bilo uloge ovih navedenih ikakve u tome što je Arkan pušten na slobodu iz hr zatvora usred rata? :)

I ajde još uteg jedan, jel Franjo bio obavješten o tome?
teško je vama povjerovati ali upravo ja znam odgovor 
nije zgodno javno reći sve odgovore
isto se dešava s Perkovićem
ako nisu kažnjeni svi udbaši nije red ni da on čami u zatvoru zbog daleko gorih lica koji namještaju zločine 
.....
moja vječna kuknjava je bila nemam radno mjesto
nitko me nije uvažio do te mjere da dobijem normalan posao u svojoj struci
nisam tražila više od toga
govna se instalirala u državne službe
planiram napisati knjigu
pa tko živ tko mrtav iza toga

crvenkasti se tu prosere kako su Hrvati tjerali srbe da piju otrov iz akumulatora oko mjesec ili manje dana prije nego sam se sjetila užasnog i kompliciranog događaja u kojem sam sudjelovala u vezi navedene radnje koju je crvenko napisao ali ne na način da su Hrvati tjerali srbe nego obratno
nedugo zatim sjetim se i drugog događaja
još u svojoj glavi slažem djelove raznih događaja u kojima sam sudjelovala


Last edited by mortal on 21/4/2022, 17:46; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by immortal 21/4/2022, 17:44

MDMiridije wrote:
mortal wrote:
marcellus wrote:ja bi da prvo strijeljamo udbašiju pa onda razgovaramo o obnovi
ja bih najprije da udbašija iznese sve podatke koje zna pa tek onda sud 
moraju se riješiti razna djelovanja i iz vremena Domovinskog rata

A zamisli nereda tek da stvarno bude sve crno na bijelo.

Znas sta bi onda bilo?

Onda bi krenula svadja koliko je zapravo tko skrivio da mozemo odrediti magnitudu toga koliko je tko zasrao da ne moramo po defaultu krenuti pljuvati bas po svim ljudima koji su pokrenuli samostalnost :D

Jer kod na se nije dogodilo da se skupila nekakva kriticna masa oponenata rezima koji se nisu ocrnili vec mahom to bili ljudi koji su operirali unutar istoga....dakle novi svjezi ljudi jok. Nego vecinom isti ljudi koji su istome sluzili desetljecima. Pa kad su pred kraj karijere i poslovne i svjetovne ocvali...e idemo sada biti pošteni. Dakle da se krene sve otvarati....ajme meni bi bilo.
Hrvatski problem što svatko pljuje po svakome 
što imamo i 100 desnih opcija a uvijek oni drugi onu prvu stranku prozivaju da je udbaška
znači nitko čist
nitko neće s nikim
kod svakog se pronalaze nedostaci i zamjerke 
takva sam i sama postala

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača - Page 11 Empty Re: Gotovina i generali traže pomilovanje Perkovića i Mustača

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum