ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by mentalitet 4/4/2022, 04:44

kaya wrote:
mentalitet wrote:
Jedan Srbn mi je nedavno rekao "ono shto vi hrvati mrziite kod srba najbolji je znak da je to dobro za nas" i bogami bjeshe u pravu.
Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Oip10
evo ga opet...
nije ti budalo lažljiva rekao jedan srbin nego suljo!
on stalno to ponavlja...
ne može ni jednu rečenicu napisati a da ne laže...

Curo iz Mihanoviceve niti znam tko je Suljo niti me interesira ali znam tko mi shto kaze nije valjda da ti bolje znash od mene,ako je tako onda fakat ti je potrebna medicinska pomoc jer te nisam ovlastio da se sjecash u moje ime.Skuzio sam da si tip mazohiiste koja uziva da je vrijedjaju pa se kachish na moje postove.Ne zelim nikako utjecati na tvoj nachin razmishljanja jer bi ti uskratiio juhicu koju cesh jednoga dana sama posrkati.Izviidno je da imash problema pa kako rekoh samo nastavi a mene bogati zaobilazi jer te necu vishe cashcavati odvratnim rijechima u kojima uzivash.Dakle,otkoturaj se.

mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by vuksadinare 4/4/2022, 04:47

krepil mentalni opet drma kavezom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98878
2015-09-08


Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by mentalitet 4/4/2022, 05:20

niels wrote:Ali ti...iz tvojih postova lipti mržnja. Ne samo prema Hrvatima, nego prema svim narodima iz Jugoistočne Europe.

Istina, imamo puno mana. Imamo i neke vrline, recimo zdravstveno i mirovinsko. Beskućnici ne spavaju po našim ulicama, a djeca se ne ubijaju vatrenim oružjem po školama. Znamo tko su nam susjedi i pazimo na njih. U školama učimo našu djecu da mogu pokazati Brazil na karti, i ne moraju bankrotirati da odu na fakultet. Moja kuća je moja, uz more je, i banka je može samo gledati :) itd da ne nabrajam, znaš sve bolje od mene.

Ali primjetio sam da voliš postavljati pitanja, ali ne voliš odgovarati na tuda pitanja, pa ako si frajer, hajmo prekinuti i tu tradiciju - @mentalitet jesi li se ikada upitao kuda ide dobar dio od tvojih poreza? Znaš li koliko agresija, obaranja vlasti, sankcija, potpaljivanja ratova itd. si ti, za razliku od nas ostalih ovdje si sufinancirao? I psuješ nas ovdje, ali barem se ne zamaramo woke, nismo opsjednuti s LBGTQ-itd., ne vidimo svugdje institucionalni rasizam, ako se ne slažemo, učimo svoju djecu da se suprotstave argumentima, a ne da trče u safe space. To je bolesno društvo, puno bolesnije i od onog u Hrvatskoj i u Srbiji.

Što misliš o tome?

U pravu si ali mene zaboli ona stvar jer ovo ne osjecam kao svoje.Poshtujem zakon drzave u kojoj zivim i ta drzava tretira mene kao svakog drugoga ne praveci razliku.Dobar dio moga poreza ide lopovima protiv kojih se borim na svoj nachin. Znash rijechi su do sada ubile vishe ljudi nego bilo koji rat zato vjerujem u rijechi pa sam otvorio ochi mnogim amerikancima dokazujuci faktima shto njihova takozvana elita radi preko bare ii kako funkcionira pomoc i gdje zavrshava koju Amerika shalje drugima.Kako se proizvode krze iz kojh mnogi izlaze veoma bogati dok kako i sam kazesh njihova mladost nema dom nad glavom mada bi to mogla biti tema jer niije tako kako kroz vashe medije izgleda.Preko puta ulice moje kuce bila je jedna shumica u kojoj su mnogi beskucnici znali prespavati pa sam zvao policiju koja mi je rekla da je to javna povrshina i da oni imaju prava na izbor kako ce zivjeti.Uglavnom onaj tko je zdrav i sposoban da radi nemoguce je da postane beskucnik.nego je to stil zivota i boli me kurac za chitav svijet a najmanje za mene.To je rezultat droge i shvacanja zivota.No ima i onih koji su bolesni i koji su propali zbog svoje pohlepe ii nachina zivota koji su prije vodili High life pa su im banke sjele na kichmu i od njh napravl beskucnke.
Zato se ja zalazem da se Amerika povuche iz cijeloga svijeta da ne izigrava svjetskog policajca jer ta sta moze da ziv od svojh resursa slijedecih 300 godina.Ali taj anglosaksonski kolonjalni mentalitet olichen u takozvanoj Dubokoj drzavto ne dozvoljava iz svojih interesa da se to dogodi.Medjutim dolaze druga vremena jer je USA duboko podijeljeno drushtvo koje ce u buducnost da se unutra same sebe sukobi i nestane u velikoj krvi .Kada ce se to desiti to nitko ne moze predvidjeti ali ja pokushavam mada vishe nema sigurnog mjesta na svijetu gdje bi chovjek moga zivjeti a da ga ne dotichu svjetska sranja .Nadati se u onu zagorsku da nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar ne bu da nekak ne bu, tako da za sada ostajem ovdje iako vec planiram maknuti guzicu .Zato sam protiv globalizma i bilo chije hegemonije posebno nad malim narodima ali ove ovdje su kolonijalisti izvjezbali savrsheno kako manipuliratii korisnm budalama koji vjeruju u demokraciju a ne vide da je to samo za izabrane koj imaju brdo love i mogu da jebu sve u zdrav mozak.Bit ce bolje rekoshe ljud da nada zadnja umre pa nam nshta drugo ne ostaje nego da se nadamo da ce rat u Ukrajni biiti pochetak nekog novog pravednijeg svijeta koji ja i ti vjerojatno necemo dozivjeti

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by mentalitet 4/4/2022, 05:30

vuksadinare wrote:krepil mentalni opet drma kavezom

I shta da ti napiishem drugo nego ti jebem mater bolesnu jer s sam rekao da t se vshe ne javljam,Pa pichka t materiina daj barem poshtuj sebe i drzi se neke rijechi jer ja ne mislim svoje vrijeme troshiti na takve nego im jednostavno jebem mater pa neka drugi vide koliko sami sebe cijene i svoje blize,ili si bolesni mazohista kao i ova iz Mihanovice koja mi se guzi na jedan seljachki nachin,a tko zna mozda si i ti peder pa bi valjda da mi podudlash.Kretenchino ne chitam te i ne interesiiraju me tvoji stavovi o bilo chemu.Dovoljno mi je bilo prochitati od FRANKA shto misli o tebi i nekim drugima jer znam da chovjek ne laze i kaze ono shto je.Sa takvima ne dolazim u sukob jer su iskreni i ne skrivaju ono shto jesu.Dok si ti Srbine promijenio svoju vjeru za vecheru ii opet cesh.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by Ringo10 4/4/2022, 05:57

mentalitet wrote:
niels wrote:Medjutim dolaze druga vremena jer je USA duboko podijeljeno drushtvo koje ce u buducnost da se unutra same sebe sukobi i nestane u velikoj krvi .
Kako bi to bilo lijepo....
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by mentalitet 4/4/2022, 06:07

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:Medjutim dolaze druga vremena jer je USA duboko podijeljeno drushtvo koje ce u buducnost da se unutra same sebe sukobi i nestane u velikoj krvi .
Kako bi to bilo lijepo....


Ma ovdje reze jedni na druge da to nije normalno .Kakvi kurac hrvati -muslimani-srbi to ti je mala maca .Morash biti jako oprezan shto cesh reci a najbolje ti je ako nekoga ne poznash ne prichati sa njim o politici jer nemash pojma da li budala ima utoku i da li je nadrogiran.Florida je josh majka mila za ostale a posebno ruralne dijelove Amerike.Sve vishe vidim registracija iz Kalifornije i NY ,ljudi bjeze od tih jebenih nazovimo ih takozvanih demokrata a josh sa Kliintonom je bilo jasno kamo to sve vodi,ej to ti je mafija koja je umrezila cijeli svijet i zato je vazno da se to zlo pobijedi na tlu Amerike a to se ne moze desiti bez gradjanskog rata.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by Ringo10 4/4/2022, 08:48

Amerika je bolesno društvo i zato je vrlo opasna
A neke budale još vjeruju u američki san
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by Ringo10 4/4/2022, 09:14

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:Medjutim dolaze druga vremena jer je USA duboko podijeljeno drushtvo koje ce u buducnost da se unutra same sebe sukobi i nestane u velikoj krvi .
Kako bi to bilo lijepo....


Ma ovdje reze jedni na druge da to nije normalno .Kakvi kurac hrvati -muslimani-srbi to ti je mala maca .Morash biti jako oprezan shto cesh reci a najbolje ti je ako nekoga ne poznash ne prichati sa njim o politici jer nemash pojma da li budala ima utoku i da li je nadrogiran.Florida je josh majka mila za ostale a posebno ruralne dijelove Amerike.Sve vishe vidim registracija iz Kalifornije i NY ,ljudi bjeze od tih jebenih nazovimo ih takozvanih demokrata a josh sa Kliintonom je bilo jasno kamo to sve vodi,ej to ti je mafija koja je umrezila cijeli svijet i zato je vazno da se to zlo pobijedi na tlu Amerike a to se ne moze desiti bez gradjanskog rata.
Gledam upravo sada ekonomske podatke

Pad proizvodnje u cijeloj Europi, pokazatelji su užasni... čak i Japan ima padove

Rast proizvodnje Kina, Rusija, Indija i USA

AMerika zahvaljujući vojnoindustrijskom kompleksu koji ja sad profitirao ali sama Amerika živi na čudovišnom financijskom deficitu

Inflacija rastura i mnogo je veća od zvanično objavljene 

Uglavnom ovo neće na dobro izaći

To za Ameriku ... ne poznajem situaciju tamo i nije mi jasna tolika napaljenost jer nije mi jasan motiv za tolike podjele i sukobe

Ali sve ovo ide u velike sukobe

Građanski rat u Americi to bi bio najprljaviji građanski rat ikada

KAže NIELS da je Amerika duboko podijeljeno društvo... a meni baš i nije jasno oko čega se toliko dijele

Ali sad mi je jasno to što su svim silama nastojali i uspjeli od Rusije napraviti neprijatelja ... pa i od Kine

Njima očajnički treba neki faktor homogenizacije kako bi prevladali unutrašnje podjele i eventualne sukobe
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by kaya 4/4/2022, 17:02

Ima netko paradajza, jaja...vidim gore opet ovu skupinu amerika propada rusija nikad bolje
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by Šandor Winnetou 4/4/2022, 17:07

kaya wrote:Ima netko paradajza, jaja...vidim gore opet ovu skupinu amerika propada rusija nikad bolje
Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Spongebob-throwing-tomatoes  Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Jcsoos  Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Wwe-elias-and-jaxson-ryker

_________________
Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


kaya likes this post

Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by marcellus 4/4/2022, 17:43

Pirate wrote:Sama Srbija nije ostvarila tigrovski rast ali je svakako u mnogim segmentima otisla naprijed kao sto su procesi reindustrijalizacije i samim time povecanog izvoza sto je stabikiziralo donekle financije i sam dinar koji evo vec skoro 10 godiina ima stabilan kurs. Uz to je vec sad okom vidljivo obnovljena i prosirena infrastruktura i sama struktura izvoza se znacajnije promjenila, sirovine koje su cinile vise od pola izvoza su ustupile mjesto poluproizvodi a sa tendencijom ka kapitalnim. Osim robnog izvoza doslo je do porasta izvoza usluga sto je do prije cca 20 godina bilo gotovo nepostojece trziste, tu najveca zasluga pripada IT industriji koja je najpropulzivnija grana privrede koja i dalje ne pokazuje znakove pregrijavanja. Suma sumarum nije impresivno a nije ni lose.


reindustrijalizirat zemlju u 21. stoljeću na način na koji se to radi u srbiji, je ko da se prije 100 godina prešaltaš natrag na poljoprivredu i vratiš ljude na selo.

reindustrijalizacija se svodi na to da srbi rade za 300 eura za zapadne i kineske kompanije njihove proizvode, ne razvija se i ne usvaja tehnologija, samo dajete ruke za male pare. To ne vodi nigdje.


_________________
Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by Serbinho-3 5/4/2022, 02:31

Ne valja Industrijalizacija, ali valja Turizam

sa Poljacima, Cesima i Nemcima, koji

trose na crtu.

Poljoprivreda da ne vredi, ne bi je gurali

masovno po Kaliforniji.

Prosao svako mesto, samo

Poljoprivreda u 90%.

Tunizani, Marokanci, Egipcani

i slicno, da su posadili po onoj pustinji

neke kulture, verovatno ne bi bili sirotinja

po Evropi, vec gospoda po svojim

Zemljama.

Imaju 12 meseci sezonu, ali

sirotinja bili, sirotinja ostali.

Azijska dinamicna ekonomija se digla

preko Industrijalizacije.

Plata niska ali zivi od iste.

Snimam Dablin, nakon nekoliko godina mi

izgleda malo oronuo.

Visok GDP i sve, ali se standard ne vidi.

Cene su jake, plate i ne bas tolike.

Plata ode na zivot i to da stedis,

smislis kako jeftino proci.

To je vrh Svetske ekonomije.

Nemas stan u Dablinu najgori ispod

200.000 eura.

Sve je skupo, plata nedovoljna.

Opet mozda bolje od Nemacke, tamo

verujem nema nista.

Zato i to po Srbiji, nije bas toliko lose,

jer i sa 1500 u Irskoj nemas nista.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by Serbinho-3 5/4/2022, 02:35

Boca Koka Kole ide oko 3 eura u Supermarketima,

ovde ima za 95 centi 1.5 litre Pepsi Twist.

Plate visoke, cene jos vece.

Ispade Srbija bolja od Irske, ali nije,

jer nije ni Srbija jeftina.

Treba raditi na niskim cenama i

da covek moze nesto i kupiti.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž - Page 3 Empty Re: Vučićev ekonomski procvat Srbije se nije nikada ni dogodio, to je laž

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum