ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 29/3/2022, 00:36

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:Iz Joe-a progovara mudrost koja je u njega rasla s godinama njegova političkog rada. I kad mnogi u njemu vide starca, on je Čovjek naspram njih, stijena nasuprot pahuljica koje ga kritiziraju.

ne vidim mudrost u dolijevanju ulja na vatru u ovom trenutku
To sad više nije ni važno. Eto tebi Trump nije pasa pa sa imaš ono šta si želio.

Uživaj.

Joe. :tu
S njim nemam ništa. On je odradio svoj mandat kako ga je odradio. Nije bio predodređen za vrijeme u kojem sada riječ ima Joe.

red wolf

Posts : 15940
2016-02-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 29/3/2022, 00:40

red wolf wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:Iz Joe-a progovara mudrost koja je u njega rasla s godinama njegova političkog rada. I kad mnogi u njemu vide starca, on je Čovjek naspram njih, stijena nasuprot pahuljica koje ga kritiziraju.

ne vidim mudrost u dolijevanju ulja na vatru u ovom trenutku
To nije dolijevanje, razumijem te, ti si Europljanin (niti smrdiš, niti mirišiš), ulja na vatru, nego jasan stav.

jasan stav krivi trenutak , nemoj ga branit jesi me cuja :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 29/3/2022, 00:43

Taj rezim mora biti unisten. Ako to Rusi ne urade onda nisu uradili nista
Amerikanci I Englezi su prevratom na Majdanu u Kijevu uspostavili monstruozan kvislinski rezim, najgore zlo koje se zamisliti moze .
Tek ce buducnost objelodaniti sva zla koja je taj rezim pocinio.


Last edited by Ringo10 on 29/3/2022, 00:44; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 29/3/2022, 00:43

debotoijusto wrote:
red wolf wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:Iz Joe-a progovara mudrost koja je u njega rasla s godinama njegova političkog rada. I kad mnogi u njemu vide starca, on je Čovjek naspram njih, stijena nasuprot pahuljica koje ga kritiziraju.

ne vidim mudrost u dolijevanju ulja na vatru u ovom trenutku
To nije dolijevanje, razumijem te, ti si Europljanin (niti smrdiš, niti mirišiš), ulja na vatru, nego jasan stav.

jasan stav krivi trenutak , nemoj ga branit jesi me cuja :D
U pravom trenutku. Jasno izražen stav. Jeer zna da Rusima još predstoji od Ukrajinaca tražiti slobodne koridore da izvuku i ovo malo očuvanih snaga i tehnike van, u Rusiiju.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 29/3/2022, 00:43

red wolf wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:Iz Joe-a progovara mudrost koja je u njega rasla s godinama njegova političkog rada. I kad mnogi u njemu vide starca, on je Čovjek naspram njih, stijena nasuprot pahuljica koje ga kritiziraju.

ne vidim mudrost u dolijevanju ulja na vatru u ovom trenutku
To sad više nije ni važno. Eto tebi Trump nije pasa pa sa imaš ono šta si želio.

Uživaj.

Joe. :tu
S njim nemam ništa. On je odradio svoj mandat kako ga je odradio. Nije bio predodređen za vrijeme u kojem sada riječ ima Joe.
Ja s tobom uopće ne pričam niti se trudim tebi išta više objašnjavati. Ti si mi na ignoru već odavno znaš. Ti mi samo služiš da drugim forumašima pokažem na stvarnom primjeru šta je to osoba totalno ispranog uma.


Last edited by RayMabus on 29/3/2022, 00:44; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 29/3/2022, 00:44

Ringo10 wrote:Taj rezim mora biti unisten. Ako to Rusi ne urade onda nisu uradili nista
Amerikanci I Englezi su prevratom na Majdanu u Kijevu uspostavili monstruozan kvislinski rezim.
Tek ce buducnost objelodaniti sva zla koja je taj rezim pocinio.
Smanji unos toga što jedeš u svoj organizam.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 29/3/2022, 00:45

Red Wolf je definitivan kreten
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 29/3/2022, 00:45

RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:Iz Joe-a progovara mudrost koja je u njega rasla s godinama njegova političkog rada. I kad mnogi u njemu vide starca, on je Čovjek naspram njih, stijena nasuprot pahuljica koje ga kritiziraju.

ne vidim mudrost u dolijevanju ulja na vatru u ovom trenutku
To sad više nije ni važno. Eto tebi Trump nije pasa pa sa imaš ono šta si želio.

Uživaj.

Joe. :tu
S njim nemam ništa. On je odradio svoj mandat kako ga je odradio. Nije bio predodređen za vrijeme u kojem sada riječ ima Joe.
Ja s tobom uopće ne pričam niti se trudi tebi išta više objašnjavati. Ti si mi na ignoru znaš. Ti mi samo služiš da drugim forumašima pokažem na stvarnom primjeru šta je to osoba totalno ispranog mozga.
Kad uzmem žohara i tebe, kao pripadnika tvoje ljudske vrste, ja ne pravim razliku među vama. Čak te ne moram staviti ni na ignore.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 29/3/2022, 00:48

Ringo10 wrote:Red Wolf je definitivan kreten
Čovjek može biti kreten.

Kreten je uvijek čovjek.

Netko tko nije čovjek ne može biti kreten.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 29/3/2022, 00:52

Ringo10 wrote:Red Wolf je definitivan kreten
On je mesija. lol!

( vidi pod mesijanski sindrom ).

Postoji jedna bolest od koje netko može oboliti, i ponekad je to neizlječiva bolest – to je tzv. Mesijanski sindrom, kad počnemo vjerovati da smo nezamjenjivi, da imamo sva rješenja, da su druga rješenja pogrešna.

--

Svijet je loš a Amerika ( Demokracija ) je dobra i ona će spasiti svijet od zla a to su oni koji nisu Demokracija i onda će dobra Amerika koja je Demokracija uništit zlo i svijet će biti lopta šarena a nebom će ploviti ljubičasti oblaci i sve će biti savršeno kao u bajci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 29/3/2022, 00:57

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Red Wolf je definitivan kreten
On je mesija. lol!

( vidi pod mesijanski sindrom ).

Postoji jedna bolest od koje netko može oboliti, i ponekad je to neizlječiva bolest – to je tzv. Mesijanski sindrom, kad počnemo vjerovati da smo nezamjenjivi, da imamo sva rješenja, da su druga rješenja pogrešna.

--

Svijet je loš a Amerika ( Demokracija ) je dobra i ona će spasiti svijet od zla a to su oni koji nisu Demokracija i onda će dobra Amerika koja je Demokracija uništit zlo i svijet će biti lopta šarena a nebom će ploviti ljubičasti oblaci i sve će biti savršeno kao u bajci.
Ne Bogohuli. Samo je jedan Mesija, a to je Krist koji je došao u tijelu Isusa.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 29/3/2022, 01:02

red wolf wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Red Wolf je definitivan kreten
On je mesija. lol!

( vidi pod mesijanski sindrom ).

Postoji jedna bolest od koje netko može oboliti, i ponekad je to neizlječiva bolest – to je tzv. Mesijanski sindrom, kad počnemo vjerovati da smo nezamjenjivi, da imamo sva rješenja, da su druga rješenja pogrešna.

--

Svijet je loš a Amerika ( Demokracija ) je dobra i ona će spasiti svijet od zla a to su oni koji nisu Demokracija i onda će dobra Amerika koja je Demokracija uništit zlo i svijet će biti lopta šarena a nebom će ploviti ljubičasti oblaci i sve će biti savršeno kao u bajci.
Ne Bogohuli. Samo je jedan Mesija, a to je Krist koji je došao u tijelu Isusa.
Ne znam šta da ti kažem. Ti imaš svoja uvjerenja koja su tvoja i sve ok dok se ne diraš u druge i ne radiš nešto loše ja to poštujem. To je tvoj svijet. Tvoj um i tvoje gledište na vanjski svijet i druge u istom je samo tvoj svijet. Nije me brige za njega uopće.

Ja imam podatak da je senilnog Joe instalirala zla elita ( il tajna vlada il vojno industrijski kompleks, nazovite to kako vama paše i kako vam je to lakše progutat da se ta ekipa koja stvarno vlada Amerikom a onda posredno i njenim vazalima zove ) kako bi makla Trumpa jer je tražio uvid u NLO dosjee.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 29/3/2022, 01:07

RayMabus wrote:
Ne znam šta da ti kažem. Ti imaš svoja uvjerenja koja su tvoja i sve ok dok se ne diraš u druge i ne radiš nešto loše ja to poštujem. To je tvoj svijet. Tvoj um i tvoje gledište na vanjski svijet i druge u istom je samo tvoj svijet. Nije me brige za njega uopće.

To bi bilo O.K. Također i s moje strane.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 01:10

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 29/3/2022, 01:26

RayMabus wrote:Ovo je navodno slika pomorske mine koja je doplovila do Turske ( do sada dvije uočene i maknute ) :

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 FOxbI6fXIAIQhsJ?format=jpg&name=small

Tursko ministarstvo nacionalne obrane priopćilo je danas da je pronađena mina u Crnom moru u blizini granice s Bugarskom.

“28. ožujka 2022. otkrivena je mina u blizini granice s Bugarskom uz obalu Igneade, kamo je hitno poslan tim za podvodnu obranu. Mina je osigurana, a radovi na njenom deaktiviranju su u tijeku”, stoji u priopćenju, prenosi turska agencija Dogan.


https://www.geopolitika.news/vijesti/turska-otkrila-minu-u-crnom-moru-blizu-granice-s-bugarskom/

Ruska vojska minirala je brodske putove od Bospora do Odese. Morska luka Soči donijela je informaciju da su mine ukrajinske mine koje plutaju nakon oluje.

Izvor: Andrii Klymenko, voditelj projekta na Institutu za crnomorske strateške studije i glavni urednik BlackSea Newsa; Izvor Ukrainske Pravde u ukrajinskoj mornarici

Prema Klymenku: "Prava opasnost na moru: Ruska Federacija minirala je preporučene rute od Bospora do Odese i objavila da su to ukrajinske mine. Najnovija opasna dezinformacija od neprijatelja."

Pojedinosti: Klymenko je objavio dokument od 18. ožujka s potpisom Vjačeslava Rumjanceva, kapetana morske luke Soči, u kojem se navodi da je ukrajinska ratna mornarica postavila usidrene mine na prilazima svojim lukama Odesa, Očakiv, Černomorsk i Južne, ali su one postale plutaju zbog oluje i sada predstavljaju prijetnju pomorstvu u sjeverozapadnom dijelu Crnog mora.

Izvor Ukrainske Pravde u ukrajinskoj mornarici potvrdio je da se kruže dezinformacije o minama koje lebde, navodno zbog ukrajinskih snaga.

Klymenko je uvjeren da je upozorenje Rusa namijenjeno ometanju pomorskog prometa trgovačkog brodarstva u Crnom moru.

"To zahtijeva hitno raspoređivanje NATO-ove Stalne protuminske skupine u Crno more!" on vjeruje.

Prema izvorima BlackSeaNewsa, ruska crnomorska flota postavlja mine na preporučenim rutama za komercijalni brod od Bospora prema Odesi, a to se prikriva lažima o "ukrajinskim minama koje je oluja izbacila".

Klymenko je naglasio da je u načelu nemoguće izbrojati mine koje plutaju u olujnom moru – "to mogu samo ljudi koji su ih postavili".

----

A tko to zna čije su ovo pomorske mine. Može bit i od jednih i od drugih jer vjerovatno to isti model iz doba SSSRa pa tko zna čija je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 29/3/2022, 01:34

Dok američki diplomati pokušavaju uvjeriti javnost i partnere da izjava predsjednika Joea Bidena o Vladimiru Putinu nije bila usmjerena prema smjeni režima u Moskvi, europski lideri pokušavaju se distancirati a da pritom ne ostave dojam da će takva izjava značiti početak raskola u dosad čvrstom savezu protiv Putina.

Europljani su se uglavnom javno distancirali od onog dijela izjave američkog predsjednika Bidena u kojem spominje da Putin "ne smije biti na vlasti", iako se ta izjava na engleskom može shvatiti i da "ne smije imati moć". Sam američki državni tajnik Antony Blinken rekao je kako SAD "nema strategiju smjene režima u Rusiji ili bilo gdje drugdje", piše Jutarnji.hr.

Mnogi Europljani strahuju da takve izjave mogu poslati krive poruke da je cilj Zapada smjena vlasti u Rusiji. A nije, nego je cilj zaustaviti rusku agresiju na Ukrajinu i pomoći Ukrajincima da sami ostvare svoje pravo na samoobranu. Među europskim liderima koji su se distancirali od Bidenovih izjava o tome da Putin, kojeg je nazvao "koljačem", ne bi trebao biti na vlasti su francuski predsjednik Emmanuel Macron, britanski premijer Boris Johnson i visoki predstavnik EU za vanjsku politiku i sigurnost Josep Borrell.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/kompletna-europa-se-ogradila-od-bidena-zbog-njegove-izjave-u-varsavi-doslo-je-do-raskola-medu-saveznicima-opet-se-povlaci-paralela-s-milosevicem-117960029.03.2022
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 01:42

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:A tko to zna čije su ovo pomorske mine. Može bit i od jednih i od drugih jer vjerovatno to isti model iz doba SSSRa pa tko zna čija je.

Vjerojatno Ukrainska. Pogotovo jer nije usidrena. Nema logike da ih rusi ovako pustaju. Gdje god da pukne bi sebi stetu napravili...bilo da unisti vojni ili trgovacki brod. Proglasit ce more nesigurnim i gdje si onda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 01:46



Parola snađi se  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 29/3/2022, 01:48

MDMiridije wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:A tko to zna čije su ovo pomorske mine. Može bit i od jednih i od drugih jer vjerovatno to isti model iz doba SSSRa pa tko zna čija je.

Vjerojatno Ukrainska. Pogotovo jer nije usidrena. Nema logike da ih rusi ovako pustaju. Gdje god da pukne bi sebi stetu napravili...bilo da unisti vojni ili trgovacki brod. Proglasit ce more nesigurnim i gdje si onda.
A vjerovatno. Neka logika tako govori a ne mogu sad reč da je to 100% tako al ono 80% da je to a sad...

Rusima su brodovi tu i je da struje idu dole tj nose šta pluta prema dole i dalje od te zone al Ukrajinci više nemaju svoje brodove na pučini a ovi imaju pa in je to ipak rizik da te mine plutaju a posebno jer opet moraju proć dole tom rutom ako oče izač na Mediteran ili iz Mediterana uć u Crno more.

Ne znam čije su al 80% Ukrajina a 15% možda i od jednih il drugih a tek 5% da ih Rusi puštaju tek tako bezveze.

Al nije ni bitno više. Plutaju pa sad moraš poslat minolovce i druga plovila da ih uoče i maknu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 01:53

Ma Ukrainska garant. Vjerojatno su pobacali sto su imali i nek ih struja nosi. Cim nisu usidrene vjerojatno su ciljano pustene da plutaju. Dosta sjebano...u teoriji nek lupi o tanker jedan u razini skladista exsplozija bi bila vidljiva iz svemira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 29/3/2022, 01:57

MDMiridije wrote:Ma Ukrainska garant. Vjerojatno su pobacali sto su imali i nek ih struja nosi. Cim nisu usidrene vjerojatno su ciljano pustene da plutaju. Dosta sjebano...u teoriji nek lupi o tanker jedan u razini skladista exsplozija bi bila vidljiva iz svemira.
To je i moje mišljenje al ne mogu ja nikog optužit bez dokaza.

Moglo bi se po modelu mine al to su mine iz SSSRa ( zalihe, sumnjam da su radili nove il u to ulagali ) pa onda opet može bit i iz ruskih zaliha a može bit i iz ukrajinskih.

Ne možeš baš nekog optužiti bez konkretnih dokaza al eto logika i vjerovatnost itd je da su ukrajinske , uglavnom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum