ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 19/3/2022, 16:53

crvenkasti wrote:
kaya wrote:Pitanje je samo kada će zapad i nato shvatiti da ne mogu ruskom hitleru dati da " osvaja svijet" prijetnjama . 
U neželjenom sukobu s njim a za koji se nadam da će se desiti jer ga samo tako mogu ugasiti rusi imaju šanse kao moskvić protiv mercedesa.

Nadaš se da će se desiti otvoreni sukob Rusije i NATO-a?
Da. To je upravo suprotno od onoga čemu se ti nadaš, da do sukoba ne dođe nego da putler osvaja bivše sssr zemlje prijetnjom. Pa da vi serete kako je mlogo jak.
Znači ja se nadam otvorenom sukobu i da ga poravnaju sa zemljom.
Cijena nebitna!

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


darth_vader, michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 19/3/2022, 17:01

To je kao da kakav nasilnik upadne u tuđi stan, ukućane ubija i eto ima bombu u ruci . Pa ga neće onda policija ni vojska ni nitko  dirati da bomba ne eksplodira.
Pa nek eksplodira, al ga zaustaviti treba.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


darth_vader, michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 17:59

kaya wrote:To je kao da kakav nasilnik upadne u tuđi stan, ukućane ubija i eto ima bombu u ruci . Pa ga neće onda policija ni vojska ni nitko  dirati da bomba ne eksplodira.
Pa nek eksplodira, al ga zaustaviti treba.
eto kako se šupčinama začepi gubica,slušam neke pizde kako isto naši nisu trebali u javnosti biti glasni, kao da je to bitno, s obzirom da nas psihopat unaprijed targetirao...za zapad je iznimno bitno da odmah sad targetira srbiju i da u slučaju da luđak napadne ukrajinu sa bilo kakvim nekonvencionalnim oružjem, trenutno poravna srbiju, jer je to država koju psihopat može koristiti za neede unutar europskog tla... ok ja imam i subjektivne želje jer bi mi uistinu bilo drago da se srbiju i četničku bandu počisti sa lica zemlje... pa nek se onda uzdaju u rusku pomoć mater jebali svoju u usta... četničku

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


RayMabus and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 18:15

ono najgluplja mi je shema mi se tu tipkamo i to što se događa se nas ne tiče, a srbija je izravna produžena ruka tog tamo impotentnog psihopate, i većina srba u ovom razvoju situacije se nada kako će neka ruska raketa biti namjenjena za hrvatsku, između ostalih... i sad bi mi ovdje trebali biti što, raspravno korektni... krca ništa od tog, mi, pri tom mislim na hrvatsku kao jednu od članica NATO-a moramo utjecati da srbija bude targetirana sa što ubojitijim oružjem i istoj treba u slučaju širenja sukoba odmah bez odlaganja zadati što jače i što ubojitije udare... da ruska braća iz prve ruke osjete makar i približno posljedice kakve osjećaju žrtve njihovog velikog brata

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 18:16

michaellcmacha wrote:ono najgluplja mi je shema mi se tu tipkamo i to što se događa se nas ne tiče, a srbija je izravna produžena ruka tog tamo impotentnog psihopate, i većina srba u ovom razvoju situacije se nada kako će neka ruska raketa biti namjenjena za hrvatsku, između ostalih... i sad bi mi ovdje trebali biti što, raspravno korektni... krca ništa od tog, mi, pri tom mislim na hrvatsku kao jednu od članica NATO-a moramo utjecati da srbija bude targetirana sa što ubojitijim oružjem i istoj treba u slučaju širenja sukoba odmah bez odlaganja zadati što jače i što ubojitije udare... da ruska braća iz prve ruke osjete makar i približno posljedice kakve osjećaju žrtve njihovog velikog brata
Bugarska neće obnoviti ugovor o snabdevanju prirodnim gasom sa ruskim Gazpromom zbog rata u Ukrajini i razmotriće alternativne isporuke i budući zajednički ugovor sa Evropskom unijom kako bi izbegla nedostatak ovog energenta, rekao je u subotu zamenik premijera Bugarske Asen Vasiljev.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174885
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 18:22

jel srbija nama prijateljska država,nije, jesu li srbijanci i odbjegli srbi u srbiju iz hrvatske prijateljski nastrojeni prema hrvatima, nisu, da li bi spomenuti iskoristili bilo kakvu priliku ako im se ukaže, i poduzeli agresivne radnje prema nama, bi... jel nama hrvatima treba biti žao crvenkastog, i ostalih četničkih gadova, ne treba, što se nas tiče u smislu golog preživljavanja... ukoliko se sukob proširi, naš cilj treba biti potpuno uništenje srbije, što naravno za sobom povlači i eliminaciju crvenkastog, iako bi meni osobno bilo puno draže da sam ga ja okinuo kad je bježao iz Krajine...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 19/3/2022, 18:24

Dobro sto nece obnoviti...ali hoce li dozvoliti transport istoga preko svog teritorija?  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 18:25

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:ono najgluplja mi je shema mi se tu tipkamo i to što se događa se nas ne tiče, a srbija je izravna produžena ruka tog tamo impotentnog psihopate, i većina srba u ovom razvoju situacije se nada kako će neka ruska raketa biti namjenjena za hrvatsku, između ostalih... i sad bi mi ovdje trebali biti što, raspravno korektni... krca ništa od tog, mi, pri tom mislim na hrvatsku kao jednu od članica NATO-a moramo utjecati da srbija bude targetirana sa što ubojitijim oružjem i istoj treba u slučaju širenja sukoba odmah bez odlaganja zadati što jače i što ubojitije udare... da ruska braća iz prve ruke osjete makar i približno posljedice kakve osjećaju žrtve njihovog velikog brata
Bugarska neće obnoviti ugovor o snabdevanju prirodnim gasom sa ruskim Gazpromom zbog rata u Ukrajini i razmotriće alternativne isporuke i budući zajednički ugovor sa Evropskom unijom kako bi izbegla nedostatak ovog energenta, rekao je u subotu zamenik premijera Bugarske Asen Vasiljev.
to bi značilo i da onemogući dopremu nafte srbiji preko svog teritorija, također bi mađari trebali zaustaviti dopremu plina srbiji preko svog teritorija, i sve ostale države bi trebale zauzeti neprijeteljski stav prema ruskom prijatelju na balkanu... ukoliko se počne kurčiti svi koliko nas ima uokolo ju trebamo napasti i sravniti sa zemljom, i ono što preživi prvim šlepom poslati u Mariupolj sad će tamo biti praznih podruma za srpsku nejač...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 18:27

MDMiridije wrote:Dobro sto nece obnoviti...ali hoce li dozvoliti transport istoga preko svog teritorija?  :)
pa reko je suljo da vrše pritisak na njega i da vrlo vjerojatno slijedi scenarij onemogućavanja pristupa srbije energentima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 19/3/2022, 18:31

Nece biti totalne obustave...da svi budu za švabi će biti protiv. A onda i Talijani moguće...nizozemci. A onda će se i Orban okuražiti. No vidjet ćemo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 18:37

MDMiridije wrote:Nece biti totalne obustave...da svi budu za švabi će biti protiv. A onda i Talijani moguće...nizozemci. A onda će se i Orban okuražiti. No vidjet ćemo.
I ne mora. Bitno je da Srbija udari sankcije Putinu pa neće više kubik plina biti 200 dolara nego 600.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174885
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 19/3/2022, 18:38

kaya wrote:To je kao da kakav nasilnik upadne u tuđi stan, ukućane ubija i eto ima bombu u ruci . Pa ga neće onda policija ni vojska ni nitko  dirati da bomba ne eksplodira.
Pa nek eksplodira, al ga zaustaviti treba.
osim kaj ti taj nasilnik 14 jebenih godina govori da će ti jebat mater ako mu nastaviš bacat smeće pod prozor, a ti 14 godina u novom versace kostimu svaki put kad pojedeš bacaš kosti pod njegov prozor jer te boli kurac, ti imaš para, tebi nitko niš ne može.
prije 14 jebenih godina!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 18:42

MDMiridije wrote:Nece biti totalne obustave...da svi budu za švabi će biti protiv. A onda i Talijani moguće...nizozemci. A onda će se i Orban okuražiti. No vidjet ćemo.
budemo vidjeli kud će to ići, ja sam uvjeren da će u jednom trenutku sukob izaći iz ukrajinskog gabarita

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 18:43

michaellcmacha wrote:ono najgluplja mi je shema mi se tu tipkamo i to što se događa se nas ne tiče, a srbija je izravna produžena ruka tog tamo impotentnog psihopate, i većina srba u ovom razvoju situacije se nada kako će neka ruska raketa biti namjenjena za hrvatsku, između ostalih... i sad bi mi ovdje trebali biti što, raspravno korektni... krca ništa od tog, mi, pri tom mislim na hrvatsku kao jednu od članica NATO-a moramo utjecati da srbija bude targetirana sa što ubojitijim oružjem i istoj treba u slučaju širenja sukoba odmah bez odlaganja zadati što jače i što ubojitije udare... da ruska braća iz prve ruke osjete makar i približno posljedice kakve osjećaju žrtve njihovog velikog brata
https://www.klix.ba/vijesti/regija/belivuk-nasa-navijacka-grupa-je-formirana-za-potrebe-i-po-nalogu-aleksandra-vucica/220319051
RayMabus
RayMabus

Posts : 174885
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 18:46

ebenica wrote:
kaya wrote:To je kao da kakav nasilnik upadne u tuđi stan, ukućane ubija i eto ima bombu u ruci . Pa ga neće onda policija ni vojska ni nitko  dirati da bomba ne eksplodira.
Pa nek eksplodira, al ga zaustaviti treba.
osim kaj ti taj nasilnik 14 jebenih godina govori da će ti jebat mater ako mu nastaviš bacat smeće pod prozor, a ti 14 godina u novom versace kostimu svaki put kad pojedeš bacaš kosti pod njegov prozor jer te boli kurac, ti imaš para, tebi nitko niš ne može.
prije 14 jebenih godina!
to je trumanova greška, trebao je desetak nuklearnih bombi pobacati na tadašnji sovjetski savez, istjerati ruse iz europe odnosno protjerat ih iza urala gdje im je mjesto, i sad ne bi bilo ovih pizdarija... jebala ga moralna načela kojima se tada rukovodio...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 18:48

Vučicu su izbori za deset dana i pritišće ga se i ako ne uvede sankcije Putinu nakon toga ide ekonomsko gaženje Srbije a politčko gaženje Vučica.

Već je počelo :

https://www.klix.ba/vijesti/regija/belivuk-nasa-navijacka-grupa-je-formirana-za-potrebe-i-po-nalogu-aleksandra-vucica/220319051
RayMabus
RayMabus

Posts : 174885
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 19/3/2022, 18:49

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
kaya wrote:To je kao da kakav nasilnik upadne u tuđi stan, ukućane ubija i eto ima bombu u ruci . Pa ga neće onda policija ni vojska ni nitko  dirati da bomba ne eksplodira.
Pa nek eksplodira, al ga zaustaviti treba.
osim kaj ti taj nasilnik 14 jebenih godina govori da će ti jebat mater ako mu nastaviš bacat smeće pod prozor, a ti 14 godina u novom versace kostimu svaki put kad pojedeš bacaš kosti pod njegov prozor jer te boli kurac, ti imaš para, tebi nitko niš ne može.
prije 14 jebenih godina!
to je trumanova greška, trebao je desetak nuklearnih bombi pobacati na tadašnji sovjetski savez, istjerati ruse iz europe odnosno protjerat ih iza urala gdje im je mjesto, i sad ne bi bilo ovih pizdarija... jebala ga moralna načela kojima se tada rukovodio...
truman je rusima mogao pušit kurac isto kak im zapad danas može pušit kurac. to je mana svih pederčića u finim odijelima, misle da mogu kaj god hoće kome god hoće, to su mislili svih ovih 14 godina za rusiju, rusi neće ništa, mi smo zapad, mali usranbi pederčić iz teksasa koji je to pokrenuo, širenje nato-a u ukrajinu i gruziju. ne može bit muško a prezivat se "bush". to je usrana politika crtanja karti po svijetu kak tebi paše. žanje se onak kak se sije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 19/3/2022, 18:55

michaellcmacha wrote: i sad ne bi bilo ovih pizdarija..
ovih sranja ne bi bilo da usrane američke pederčine ne pikaju prstom po karti svijeta jer di god su oni piknuli prstom u zadnjih 50 godina dogodio se krvavi rat. tih sranja ne bi bilo da netko na ameriku baci 150 nuklearki i i odjebe ih s lica ove planete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 19/3/2022, 18:55

kaya wrote:
Cijena nebitna!

Imaš li ti djecu?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 18:58

Rusi ližu rane i dovlaće nove snage, rat se nastavlja. To je uglavnom trenutni rezime priče.

Šou must go one.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174885
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 19:05

Najbitnije je poklat ovu stoku :

[th]Active personnel[/th][th]Reserve personnel[/th]
5,500
20,000

https://en.wikipedia.org/wiki/Armed_Forces_of_Transnistria
RayMabus
RayMabus

Posts : 174885
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum