ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rat u Ukrajini 2022 video i slike

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by Guest 27/3/2022, 17:31

michaellcmacha wrote: i ponovit ću žalosno je da se nerazumijevanje onog pederčića udvaja sa tvojim po pitanju snimanja ratnih djelovanja... .
a kakvo je točno moje mišljenje o snimanju ratnih djelovanja? :D
to kaj sam procijenio da se na jednoj snimci ljudi ponašaju kao da su na plaži dok samo jedan "ratuje" i samim time došao do zaključka da ako su im sve akcije takve čudo je da su uopće živi. i sve se to vidi na toj snimci, i nikakav berlinski arhiv 6 miliona snimaka niti snimke iz domovinskog rata nemaju veze s tim. to je snimka za idiote.

Guest
Guest


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 17:32

FRANK wrote:
michaellcmacha wrote:
FRANK wrote:
michaellcmacha wrote:
FRANK wrote:
pokerjocker wrote:ne znam čemu služe ovi idiotski video klipovi? Ukraina i da sutra pobijedi, izgubila je za vijeke vijekova, amen. Nikad ta zemlja više neće biti što je bila, degenerik Putin je postigao svoj cilj zahvaljujući degeneriku Zelenskom.
Meni je ovo ionako sve losa americka propaganda.
Rat je rat ali da ti ukrajinci imaju bas ovoliko vremena na naslikavanje i objave je stvarno u razini hollywoda.
tebi je loša, nekim drugima nije... recimo ti nemaš iskustva zajedničkog ratvanja sa ukrajincima, ja imam... i ni u najmanjoj mjeri ih ne smatram na način kako ih ti pogrdno nazivaš... rat je rat toje točno i itekako imaju vremena za dokumentiranje svakog trenutka rata... mi smo za vrijeme DR ulagali velik napor u dokumentiranju ratnih događanja i iz ove perspektive kamo sreće da smo imali mogućnosti kakve su danas po tom pitanju... 
u svakom slučaju kako si sam rekao nebrojeno puta bio si premlad tada pa si očito i kraj dočekao prepun dojmova manje važnosti... za PJ ne znam ali očito iz nekog njemu znanog razloga ne želi sagledati sliku realno, pa zbog toga koristi termin nikad više kako je bilo... iako je to činjenica koja vrijedi za sve pa tako i za nas kad se uzme u obzir vrijeme prije i poslije rata, vrijeme prije i poslije tranzicije...
ovo zadnje što pišeš, kao da te jebenica inspirirao, ali onda tu nešto ne štima, a ti vidi što...
Vidi bio sam i ja u ratu i sa balijama i pravoslavcima.
Ruse mrzim iz povijesnih razloga.
Rat je zlo
Ali ako tebi smeta sto ja nemam simpatije prema pravoslavnim teroristima bilo koje nacije onda je to tvoj problem a ne moj
jedino što ja vidim ovdje da se mnogi vi strašno bojite za svoj komoditet... kako tko i kako iz kojeg razloga... ja sam ratovao dok si ti još išao u školu i vjerojatno nisi ni znao što se u hrvatskoj događa... kasnije kako rekoh a to iščitavam iz tvojih upisa si očito bio fasciniran i prepun dojmova što nije za zamjeriti jer si doslovno iz školske klupe uletio u ratni vihor... 
rat je kako ti kažeš zlo, ali i ti a i mnogi ovdje ste ignorirali ovdje moje upise kad sam naglašavao da rat nije završio niti rat ikada završava, jer rat je trajno stanje neovisno o tom da li traju borbe ili se za iste priprema u fazi koja se kolokvijalno zove mir... 
ne smeta mi, ali ako tvrdiš da si ratovao pod hrvatskom šahovnicom red je te upoznati sa činjenicom da su ukrajinski piloti ginuli ne bi li hrvatska vojska kroz njihov angažman uspostavila kakvu takvu ravnotežu u zraku, a upravo je njihov angažman u značajnoj mjeri doprinosio da se olakša posao hrvatskm kopnenim snagama... i to bi bio red ispoštivati, jer to nisu bili nekakvi avanturisti niti plaćenici, neg su dolazili uz znanje njihove vlasti i uz odobrenje... i ponovit ću žalosno je da se nerazumijevanje onog pederčića udvaja sa tvojim po pitanju snimanja ratnih djelovanja... on kako vidim glup i nedorastao ne kuži i neće skužiti,ali ti bi mogao i trebao...
Dobro stariji si od mene normalno da si prije i posao 
Ja sam uteka iz srednje skole u Hos.
Ima san 17 godina.
Ali dovoljno da vidim na ukrajincima ciste cizme uniforme ispeglane.
Neke mi se stvari ne poklapaju.
A ako nisi znao da su se na podrucju hercegovina sa nama mlatili i ukrajinci koji su bili u cetnickim redovima.
ja jako dobro znam tko se na čijoj strani i protiv koga mlatio... ukrajinci na strani srba nisu zasigurno bili... možda neki rus rodom iz ukrajine ali ukrajinac sigurno ne... nisu kod njih problemi nastali od jučer, oni su malo bolje od nas upućeni u problematiku velikih i malih...
to u vezi ispeglanih uniformi je onako malo teža bezvezarija...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by Guest 27/3/2022, 17:33

a one snimnke vezanih ljudi su snimnke za tebe pedera da ti se na nekaj kurac može dizat, legalni snuff filmovi za tvoju erektilnu disfunkciju, "časniče".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 17:34

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote: i ponovit ću žalosno je da se nerazumijevanje onog pederčića udvaja sa tvojim po pitanju snimanja ratnih djelovanja... .
a kakvo je točno moje mišljenje o snimanju ratnih djelovanja? :D
to kaj sam procijenio da se na jednoj snimci ljudi ponašaju kao da su na plaži dok samo jedan "ratuje" i samim time došao do zaključka da ako su im sve akcije takve čudo je da su uopće živi. i sve se to vidi na toj snimci, i nikakav berlinski arhiv 6 miliona snimaka niti snimke iz domovinskog rata nemaju veze s tim. to je snimka za idiote.
ti si kreten koji nemaš pojma o pojmu, i ne vidim smisao da ti išta i pokušavam prispodobiti... i ne kužim koji mi se kurac motaš oko nogu... aj odjebi majmune...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by Guest 27/3/2022, 17:35

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote: i ponovit ću žalosno je da se nerazumijevanje onog pederčića udvaja sa tvojim po pitanju snimanja ratnih djelovanja... .
a kakvo je točno moje mišljenje o snimanju ratnih djelovanja? :D
to kaj sam procijenio da se na jednoj snimci ljudi ponašaju kao da su na plaži dok samo jedan "ratuje" i samim time došao do zaključka da ako su im sve akcije takve čudo je da su uopće živi. i sve se to vidi na toj snimci, i nikakav berlinski arhiv 6 miliona snimaka niti snimke iz domovinskog rata nemaju veze s tim. to je snimka za idiote.
ti si kreten koji nemaš pojma o pojmu, i ne vidim smisao da ti išta i pokušavam prispodobiti... i ne kužim koji mi se kurac motaš oko nogu... aj odjebi majmune...
malo pristojnosti časniče, ja ti nisam vezano dijete u nekoj sportskoj dvorani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by FRANK 27/3/2022, 17:36

michaellcmacha wrote:
FRANK wrote:
michaellcmacha wrote:
FRANK wrote:
michaellcmacha wrote:
FRANK wrote:
pokerjocker wrote:ne znam čemu služe ovi idiotski video klipovi? Ukraina i da sutra pobijedi, izgubila je za vijeke vijekova, amen. Nikad ta zemlja više neće biti što je bila, degenerik Putin je postigao svoj cilj zahvaljujući degeneriku Zelenskom.
Meni je ovo ionako sve losa americka propaganda.
Rat je rat ali da ti ukrajinci imaju bas ovoliko vremena na naslikavanje i objave je stvarno u razini hollywoda.
tebi je loša, nekim drugima nije... recimo ti nemaš iskustva zajedničkog ratvanja sa ukrajincima, ja imam... i ni u najmanjoj mjeri ih ne smatram na način kako ih ti pogrdno nazivaš... rat je rat toje točno i itekako imaju vremena za dokumentiranje svakog trenutka rata... mi smo za vrijeme DR ulagali velik napor u dokumentiranju ratnih događanja i iz ove perspektive kamo sreće da smo imali mogućnosti kakve su danas po tom pitanju... 
u svakom slučaju kako si sam rekao nebrojeno puta bio si premlad tada pa si očito i kraj dočekao prepun dojmova manje važnosti... za PJ ne znam ali očito iz nekog njemu znanog razloga ne želi sagledati sliku realno, pa zbog toga koristi termin nikad više kako je bilo... iako je to činjenica koja vrijedi za sve pa tako i za nas kad se uzme u obzir vrijeme prije i poslije rata, vrijeme prije i poslije tranzicije...
ovo zadnje što pišeš, kao da te jebenica inspirirao, ali onda tu nešto ne štima, a ti vidi što...
Vidi bio sam i ja u ratu i sa balijama i pravoslavcima.
Ruse mrzim iz povijesnih razloga.
Rat je zlo
Ali ako tebi smeta sto ja nemam simpatije prema pravoslavnim teroristima bilo koje nacije onda je to tvoj problem a ne moj
jedino što ja vidim ovdje da se mnogi vi strašno bojite za svoj komoditet... kako tko i kako iz kojeg razloga... ja sam ratovao dok si ti još išao u školu i vjerojatno nisi ni znao što se u hrvatskoj događa... kasnije kako rekoh a to iščitavam iz tvojih upisa si očito bio fasciniran i prepun dojmova što nije za zamjeriti jer si doslovno iz školske klupe uletio u ratni vihor... 
rat je kako ti kažeš zlo, ali i ti a i mnogi ovdje ste ignorirali ovdje moje upise kad sam naglašavao da rat nije završio niti rat ikada završava, jer rat je trajno stanje neovisno o tom da li traju borbe ili se za iste priprema u fazi koja se kolokvijalno zove mir... 
ne smeta mi, ali ako tvrdiš da si ratovao pod hrvatskom šahovnicom red je te upoznati sa činjenicom da su ukrajinski piloti ginuli ne bi li hrvatska vojska kroz njihov angažman uspostavila kakvu takvu ravnotežu u zraku, a upravo je njihov angažman u značajnoj mjeri doprinosio da se olakša posao hrvatskm kopnenim snagama... i to bi bio red ispoštivati, jer to nisu bili nekakvi avanturisti niti plaćenici, neg su dolazili uz znanje njihove vlasti i uz odobrenje... i ponovit ću žalosno je da se nerazumijevanje onog pederčića udvaja sa tvojim po pitanju snimanja ratnih djelovanja... on kako vidim glup i nedorastao ne kuži i neće skužiti,ali ti bi mogao i trebao...
Dobro stariji si od mene normalno da si prije i posao 
Ja sam uteka iz srednje skole u Hos.
Ima san 17 godina.
Ali dovoljno da vidim na ukrajincima ciste cizme uniforme ispeglane.
Neke mi se stvari ne poklapaju.
A ako nisi znao da su se na podrucju hercegovina sa nama mlatili i ukrajinci koji su bili u cetnickim redovima.
ja jako dobro znam tko se na čijoj strani i protiv koga mlatio... ukrajinci na strani srba nisu zasigurno bili... možda neki rus rodom iz ukrajine ali ukrajinac sigurno ne... nisu kod njih problemi nastali od jučer, oni su malo bolje od nas upućeni u problematiku velikih i malih...
to u vezi ispeglanih uniformi je onako malo teža bezvezarija...
Jebiga  nas je obucavao jedan Rus Kudrijacev.
I bio u Hvo sve dok ona zagorska partizancina se nije dosjetila staviti na pod istu kapu sa mudzahedinima iz armije bih

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by jastreb 27/3/2022, 17:38

michaellcmacha wrote: 
ja jako dobro znam tko se na čijoj strani i protiv koga mlatio... ukrajinci na strani srba nisu zasigurno bili... možda neki rus rodom iz ukrajine ali ukrajinac sigurno ne. 
Ma šta nije???

Bilo ih je u Bosni ,naročito na položajima oko Sarajeva ohoho. Rusa,Ukrajinaca,Bugara,čak i Grka.

No oni nisu bili naoštreni na Hrvate,već su tamo bili radi neke kršćanske solidarnosti,u borbi protiv islama.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 17:41

eto ti Costarike, on ti može objasniti da postoje okolnosti kad se zarobljenike veže, a ima i kad ih se ubije, jer eto nema mogućnosti da se ostave na životu... nije baš po propisu ali nekad ne ide drugačije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by FRANK 27/3/2022, 17:42

michaellcmacha wrote:eto ti Costarike, on ti može objasniti da postoje okolnosti kad se zarobljenike veže, a ima i kad ih se ubije, jer eto nema mogućnosti da se ostave na životu... nije baš po propisu ali nekad ne ide drugačije...
Neznam ti ja bas o tome ppuno.
Kome je uopce palo napamet vezati arkanovce i ove mladicevce.
Gubitak vrimena

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by FRANK 27/3/2022, 17:43

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote: 
ja jako dobro znam tko se na čijoj strani i protiv koga mlatio... ukrajinci na strani srba nisu zasigurno bili... možda neki rus rodom iz ukrajine ali ukrajinac sigurno ne. 
Ma šta nije???

Bilo ih je u Bosni ,naročito na položajima oko Sarajeva ohoho. Rusa,Ukrajinaca,Bugara,čak i Grka.

No oni nisu bili naoštreni na Hrvate,već su tamo bili radi neke kršćanske solidarnosti,u borbi protiv islama.
Da se i stobom slozim u jedno.
Sve su to poganske istocnjacke religije divljaci i barbari

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by Guest 27/3/2022, 17:45

michaellcmacha wrote:eto ti Costarike, on ti može objasniti da postoje okolnosti kad se zarobljenike veže, a ima i kad ih se ubije, jer eto nema mogućnosti da se ostave na životu... nije baš po propisu ali nekad ne ide drugačije...
sve je to ok za rat, normalno, događa se. al se na te stvari ne drka a ti uživaš i na to drkaš isto kak si uživao kad si mlatio naoružan neko dijete u sportskoj policijskoj dvorani. ljude se privodi ali ih se ne mlati. ljude se zarobljava i ubije ali se ne drka na to. razumiješ psiho?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 17:50

FRANK wrote:
michaellcmacha wrote:
FRANK wrote:
michaellcmacha wrote:
FRANK wrote:
michaellcmacha wrote:
FRANK wrote:
pokerjocker wrote:ne znam čemu služe ovi idiotski video klipovi? Ukraina i da sutra pobijedi, izgubila je za vijeke vijekova, amen. Nikad ta zemlja više neće biti što je bila, degenerik Putin je postigao svoj cilj zahvaljujući degeneriku Zelenskom.
Meni je ovo ionako sve losa americka propaganda.
Rat je rat ali da ti ukrajinci imaju bas ovoliko vremena na naslikavanje i objave je stvarno u razini hollywoda.
tebi je loša, nekim drugima nije... recimo ti nemaš iskustva zajedničkog ratvanja sa ukrajincima, ja imam... i ni u najmanjoj mjeri ih ne smatram na način kako ih ti pogrdno nazivaš... rat je rat toje točno i itekako imaju vremena za dokumentiranje svakog trenutka rata... mi smo za vrijeme DR ulagali velik napor u dokumentiranju ratnih događanja i iz ove perspektive kamo sreće da smo imali mogućnosti kakve su danas po tom pitanju... 
u svakom slučaju kako si sam rekao nebrojeno puta bio si premlad tada pa si očito i kraj dočekao prepun dojmova manje važnosti... za PJ ne znam ali očito iz nekog njemu znanog razloga ne želi sagledati sliku realno, pa zbog toga koristi termin nikad više kako je bilo... iako je to činjenica koja vrijedi za sve pa tako i za nas kad se uzme u obzir vrijeme prije i poslije rata, vrijeme prije i poslije tranzicije...
ovo zadnje što pišeš, kao da te jebenica inspirirao, ali onda tu nešto ne štima, a ti vidi što...
Vidi bio sam i ja u ratu i sa balijama i pravoslavcima.
Ruse mrzim iz povijesnih razloga.
Rat je zlo
Ali ako tebi smeta sto ja nemam simpatije prema pravoslavnim teroristima bilo koje nacije onda je to tvoj problem a ne moj
jedino što ja vidim ovdje da se mnogi vi strašno bojite za svoj komoditet... kako tko i kako iz kojeg razloga... ja sam ratovao dok si ti još išao u školu i vjerojatno nisi ni znao što se u hrvatskoj događa... kasnije kako rekoh a to iščitavam iz tvojih upisa si očito bio fasciniran i prepun dojmova što nije za zamjeriti jer si doslovno iz školske klupe uletio u ratni vihor... 
rat je kako ti kažeš zlo, ali i ti a i mnogi ovdje ste ignorirali ovdje moje upise kad sam naglašavao da rat nije završio niti rat ikada završava, jer rat je trajno stanje neovisno o tom da li traju borbe ili se za iste priprema u fazi koja se kolokvijalno zove mir... 
ne smeta mi, ali ako tvrdiš da si ratovao pod hrvatskom šahovnicom red je te upoznati sa činjenicom da su ukrajinski piloti ginuli ne bi li hrvatska vojska kroz njihov angažman uspostavila kakvu takvu ravnotežu u zraku, a upravo je njihov angažman u značajnoj mjeri doprinosio da se olakša posao hrvatskm kopnenim snagama... i to bi bio red ispoštivati, jer to nisu bili nekakvi avanturisti niti plaćenici, neg su dolazili uz znanje njihove vlasti i uz odobrenje... i ponovit ću žalosno je da se nerazumijevanje onog pederčića udvaja sa tvojim po pitanju snimanja ratnih djelovanja... on kako vidim glup i nedorastao ne kuži i neće skužiti,ali ti bi mogao i trebao...
Dobro stariji si od mene normalno da si prije i posao 
Ja sam uteka iz srednje skole u Hos.
Ima san 17 godina.
Ali dovoljno da vidim na ukrajincima ciste cizme uniforme ispeglane.
Neke mi se stvari ne poklapaju.
A ako nisi znao da su se na podrucju hercegovina sa nama mlatili i ukrajinci koji su bili u cetnickim redovima.
ja jako dobro znam tko se na čijoj strani i protiv koga mlatio... ukrajinci na strani srba nisu zasigurno bili... možda neki rus rodom iz ukrajine ali ukrajinac sigurno ne... nisu kod njih problemi nastali od jučer, oni su malo bolje od nas upućeni u problematiku velikih i malih...
to u vezi ispeglanih uniformi je onako malo teža bezvezarija...
Jebiga  nas je obucavao jedan Rus Kudrijacev.
I bio u Hvo sve dok ona zagorska partizancina se nije dosjetila staviti na pod istu kapu sa mudzahedinima iz armije bih
pa vidiš da ne razumiješ neke stvari... nitko ne spori da je bilo i rusa angažiranih ali neusporedivo manje nego ukrajinaca, samo mehaničara u barunici za brze remonte tenkova je bilo oko stotinjak, a ukrajinskog osoblja za zrakoplove i helikoptere da ne pričam oš tehničkog oš pilota i strojničara, mada bih ja volio čuti u kojem si se ti to kampu obučavao... znam popriličan broj bivših časnika u GS, a znam i neke koji su opstali do današnjih dana, netko za kog znam da je bio tijekom rata zadužen za instruktažu bi mogao se prisjetiti tog rusa...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 17:59

eto kako ova pudlica nema mira neg mora podjebavati ovak na daljinu... ja ne svršavam na te slike nego ukazujem kako prolaze agresori i napominjem da je za ukrajince iznimno bitno da ubiju što je moguće više rusa, da ih što je moguće više osakate i izranjavaju jer je to ključ rata... nemam apsolutno nikakve empatije spram rusa kao što nisam imao ni protiv srba, naravno pri tom mislim na vojnike... civili su drugo, ali i tu treba, početi razmišljati o reciprocitetu, jer rusi kao i srbi nemaju nikakvih ograničenja kad su u pitanju običaji ratovanja... 
uglavnom evo ti da vdiš kako treba raditi sa agresorima... ako budeš jednom nekada u prilici...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by Guest 27/3/2022, 18:05

svršavaš ti, svršavaš, jer si psiho..isto kao i onaj slovenski bosanac. kad tad se razotkrijete. čobanima s ovog foruma možda nije bitna ta tvoja crna mrlja koju si podijelio s nama o mlačenju nekog jadnika kojeg si priveo. al meni je to jebeno bitno i ja preko toga nikad neću preć' i možeš se ti busat u domoljubna prsa koliko god hoćeš. ti si stoka i ništa to nikad neće niti može promijenit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by RayMabus 29/3/2022, 13:14

Ukrajinske državne službe objavile su da su tri osobe poginule u jutrošnjem zračnom napadu na glavnu zgradu vlasti u Mikolajivu. Kažu da je dosad 18 preživjelih izvučeno iz ruševina u tom lučkom gradu.
rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 853a6d55-cb9b-4114-9fce-094207a6f66f

Na Twitteru je objavljena snimka na kojoj se vidi projektil koji pada na zgradu u Mikolajivu, nakon čega se uzdiže gust dim.


Ukrajina: Tri osobe poginule u raketiranju zgrade vlasti u Mikolajivu
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by RayMabus 1/4/2022, 14:54

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by RayMabus 3/4/2022, 16:10



https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/pogledajte-kako-sada-izgleda-nekad-najveci-avion-na-svijetu-antonov-225-koji-unisten-u-hangaru-hostomela-ukrajinci-objavili-koliko-bi-kostala-njegova-obnova-1181024

Ukrajinska državna obrambena tvrtka procijenila je da bi trošak obnove zrakoplova bio tri milijarde dolara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by RayMabus 14/4/2022, 12:40

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 972274a9-9d20-4906-856a-5e4b62ef5332

Specijalci objavili fotke: Uništili smo most kad je preko njega išao ruski konvoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by RayMabus 6/5/2022, 16:22

Vazdušno kosmičke snage Rusije (VKS) iznad Ukrajine koriste skoro sve tipove taktičkih borbenih aviona. Medijski su međutim najzastupljeniji savremenije letelice, u video prilozima i na fotografijama ruskog Ministarstva odbrane i ruskih državnih medija najčešće viđamo višenamenske borbene avione Su-30 i Su-35, kao i taktičke bombardere Su-34. Tek pre nekoliko dana emitovan je video na kome se vidi dejstvo taktičkog bombardera Su-24, snimak nije zanimljiv samo zato što je u njemu ovaj tip letelice već i način na koji se upotrebljava.




U suštini Su-24 je i projektovan za tako nešto, a to je između ostalog i bombardovanje iz brišućeg leta, snimak upravo to i pokazuje – posada je odbacila 4 bombe od koje su dve imale padobran kao i odloženo detoniranje kako bi se izbeglo da avion bude oštećen od eksplozija koje su odbačene. Na snimku se može primetiti i da je nakon dejstva posada aviona aktivirala dispenzere infracrvenih mamaca (IC) kako bi se zaštitila od IC samonavođenih lakih prenosivih raketnih sistema PVO.

Rusija uništava ukrajinsku železnicu, Bajraktari dejstvuju po morskim ciljevima
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by RayMabus 3/12/2022, 19:33


Poveznica
rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 1280px-ParkPatriot2015part4-14

https://en.wikipedia.org/wiki/UAZ_SGR

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 1280px-Ural-4320

https://en.wikipedia.org/wiki/Ural-4320

Trucks, Vehicles and Jeeps (2029, of which destroyed: 1434, damaged: 34, abandoned: 55, captured: 506)

526 kamiona Ural-4320 pus 132 Ural-4320 tanker + još nekih 150-ak različitih vrsta ovog modela. To je ono šta je evidentirano a pitaj Boga koliko ih još ima šta uopće nisu popisani.

Ruski tamić : 32 UAZ-452 van. Vjerovatno ih je puno više od ove brojke 32 uništena i zarobljena al kako je ovo tamić onda ne broje svaki jer je to manje bitno.

https://www.oryxspioenkop.com/2022/02/attack-on-europe-documenting-equipment.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by RayMabus 16/1/2023, 21:33

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 308235_tan2023-01-1420191253-1_f

-
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

rat u Ukrajini 2022 video i slike  - Page 15 Empty Re: rat u Ukrajini 2022 video i slike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum