ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 28/2/2022, 15:30

VAŽNA OBAVIJEST


-

Pošto vi ne pratite sve il puno toga pa vam neke stvari promaknu a meni kad mi netko prijeti to nikad ne zaboravljam

 SLUŠAJTE PAŽLJIVO


-


 10. VELJAČE 2022.



[size=47]Dok mi razgovaramo, topovi šute: Koliko god se proces činio teškim, važno je ostati predan dijalogu[/size]
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 79c3556b4b10dfb136d0
KOLUMNU PIŠE
Andrej Nesterenko




[url=https://twitter.com/share?text=Dok mi razgovaramo, topovi %C5%A1ute: Koliko god se proces %C4%8Dinio te%C5%A1kim, va%C5%BEno je ostati predan][/url]







Rusija je uvijek bila ponosna na svoju diplomatsku službu, kako u doba Ruskog Carstva tako i za vrijeme SSSR-a. Pristup se ni sada nije promijenio. Ako obratite pozornost na imena istaknutih ruskih izaslanika, vidjet ćete da su ušli u povijest kao počasni diplomati zbog svoje sposobnosti da mirnim sredstvima štite interese svoje zemlje: od Ordin-Nashchokina do Gorčakova, od Primakova do Čurkina. Uostalom, ne postoji uzalud poslovica: "Kad diplomati govore, topovi šute."

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/dok-mi-razgovaramo-topovi-sute-koliko-god-se-proces-cinio-teskim-vazno-je-ostati-predan-dijalogu-1562316 - www.vecernji.hr
OVO JE INAČE BILA OTVORENA PRIJETNJA RUSKOG VELEPOSLANIKA HRVATSKOJ U RUKAVICAMA

RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 28/2/2022, 15:31



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 2022-02-27-07-50-8621-
[size=50]Ukrajinci tvrde: Ubili smo čečenskog generala Tushayev[/size]

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 28/2/2022, 15:40

RayMabus wrote:VAŽNA OBAVIJEST


-

Pošto vi ne pratite sve il puno toga pa vam neke stvari promaknu a meni kad mi netko prijeti to nikad ne zaboravljam

 SLUŠAJTE PAŽLJIVO


-


 10. VELJAČE 2022.



[size=47]Dok mi razgovaramo, topovi šute: Koliko god se proces činio teškim, važno je ostati predan dijalogu[/size]
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 79c3556b4b10dfb136d0
KOLUMNU PIŠE
Andrej Nesterenko




[url=https://twitter.com/share?text=Dok mi razgovaramo, topovi %C5%A1ute: Koliko god se proces %C4%8Dinio te%C5%A1kim, va%C5%BEno je ostati predan][/url]







Rusija je uvijek bila ponosna na svoju diplomatsku službu, kako u doba Ruskog Carstva tako i za vrijeme SSSR-a. Pristup se ni sada nije promijenio. Ako obratite pozornost na imena istaknutih ruskih izaslanika, vidjet ćete da su ušli u povijest kao počasni diplomati zbog svoje sposobnosti da mirnim sredstvima štite interese svoje zemlje: od Ordin-Nashchokina do Gorčakova, od Primakova do Čurkina. Uostalom, ne postoji uzalud poslovica: "Kad diplomati govore, topovi šute."

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/dok-mi-razgovaramo-topovi-sute-koliko-god-se-proces-cinio-teskim-vazno-je-ostati-predan-dijalogu-1562316 - www.vecernji.hr
OVO JE INAČE BILA OTVORENA PRIJETNJA RUSKOG VELEPOSLANIKA HRVATSKOJ U RUKAVICAMA
Eto sad će ti govorit topovi al ne onako kako ste ti i tvoj gazda ( ti si njegov poslušni psić ) ZAMISLILI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 28/2/2022, 15:44

Izolirana zemlja, narod gladan, a tajkuni bijesni: Ovo bi mogao biti Putinov početak kraja!

Ratom u Ukrajini Putin je samo pomogao homogeniziranju Europe, a Rusiju učinio strašilom
-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/izolirana-zemlja-narod-gladan-a-tajkuni-bijesni-ovo-bi-mogao-biti-putinov-pocetak-kraja-15163986
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 28/2/2022, 15:54

Ringo10 wrote:Jebo vas EU
Cisti kolonijalizam ali sa konceptom da budale ne skontaju da su kolonizirane
Gdje to pise u statutu EU da kandidat mora uvodit nekome sankcije...demokracija kurac moj
Jebo vas EU
Ti to iz britanske kolonije koju ste oteli, ajd sad si ga preterao ono bas u tri lepe.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 28/2/2022, 15:55

Volnovahe potpuno blokirana

E sad... po nekoj logici to bi znacilo da je onaj kotao zatvoren
Pa sad...Ne znam
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 28/2/2022, 15:59

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 630_360_1646058176-785

Ažuriranje ruske invazije: Neprijatelji bacili kazetne bombe na selo u regiji Chernihiv

28.02.2022 16:40



Situacija u vezi ruske invazije
Ruske snage bacile su kazetne bombe, zabranjene međunarodnim sporazumima, na selo Kyyinka u regiji Chernihiv, na sjeveru Ukrajine.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 28/2/2022, 16:01

Severodenetsk
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 1646056020-579
Prozori su razbijeni u šest zgrada. Plinovod je oštećen. Osim toga, došlo je do izravnog udara u automobil. Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 1646055291-377
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 1646055311-701

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 28/2/2022, 16:07

....ahahahaha...romi ukrali tenk rusima kod harkiva..dok su ruski tenkisti rucali i imali odmor grupa roma im je ukrala tenk..ali nakon 4 kilometra su zaustavljeni...i prepraceni u pritvor od vojne policije ruske vojske..jeb'o tak'u vojsku gdje se i romi sprdaju lol! lol! lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 28/2/2022, 16:17


traženje Krima, bo, pomalo nerealno u ovoj situaciji.. zapadnjaci su dali velika krila ukrajincima..

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 20220248


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 28/2/2022, 16:19

michaellcmacha wrote:zbog ovog neselektivnog gađanja Harkiva i ubijanja na desetine civila koji nikom ništa nisu skrivili, će se bitno pogoršati status potencijalnih zarobljenih ruskih vojnika. sad će vrlo vjerojatno mnogi mladići koji su mogli biti zarobljeni na žalost izgubiti život... naravno ovaj bosančeroski bolesnik to nije u stanju akceptirati... on misli da će napijajući se krvi nedužnih civila vampir iz kremlja dodatno ojačati... koji sumanuti rezon...
eu će sad još više žuriti sa pomoći i stiskati sankcijama. 
Prvenstveno pzo lake lansere, dronove, satelitske snimke, radare... formiranje jakih ukrajunskih snaga koje moraju krenuti u debokladu gradova, udari po dubini po ruskim snagama a ne bi se libio da NATO neutralizira bjelorusiju odakle dolazi najveća prijetnja po ukrajinu.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 28/2/2022, 16:22


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 20220249

koji show, duksa i šilterica na mirovnim pregovorima koji potencijalno mogu spriječiti nuklearni sukob i puno veći rat
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 28/2/2022, 16:23

kic wrote:
traženje Krima, bo, pomalo nerealno u ovoj situaciji.. zapadnjaci su dali velika krila ukrajincima..

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 20220248


imaju na to pravo, da rusi nisu napali krim vjerojatno nikada više ne bi bio predmetom rasprave, ovako se situacija iz temelja mjenja i agresor će biti brutalno kažnjen a dijelovi ukrajine vraćeni na ovaj ili onaj način na kraju balade

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 28/2/2022, 16:23

kic wrote:
traženje Krima, bo, pomalo nerealno u ovoj situaciji.. zapadnjaci su dali velika krila ukrajincima..

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 20220248



Za sad pobjeđuju, dakle bez kompromisa.


Iako meni izgleda kako bi ovo mogo završiti kao Iračko-Iranski rat.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 28/2/2022, 16:27

https://twitter.com/antiputler_news/status/1498314110899036161

koliki je "moral" Ruskih boraca, evo neki asevi navodno dezertirali.. napustili neku okupiranu lokaciju i pitaju ih mještani (ukrainci/rusi koji pričaju ruski - takozvani "pro-rusi") gdje će ? kažu ovi da idu doma u rusiju.. jesu li šta minirali tamo ima djece koja trče ... kažu vojnici "nismo" - "pro ruski ukrainci" na to - slava ukraini vratite se živi doma

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 28/2/2022, 16:27

Kako komentirate činjenicu da je Vladimir Putin ruskom ministru obrane naredio postavljanje nuklearnog oružja u pripravnost? I to samo dan prije pregovora s Ukrajinom u Bjelorusiji... Kako se uz takvu psihološku napetost uopće mogu održavati ikakvi pregovori koji bi išli u smjeru prekida rata? Naravno da je teško pregovarati u takvim uvjetima, no ja bih rekao da je ovo tek prva etapa pregovara na nižim razinama. Ovaj rat će trajati jako dugo. Mislim da nitko nije očekivao da će danas biti išta dogovoreno. Osim toga, Putin nije čovjek s kojim se može pregovarati. Prekid rata leži u uspješnoj obrani ukrajinskog naroda i tjeranju ruskih snaga sa svog teritorija. 

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/kotromanovic-pravi-rat-tek-pocinje-putina-moze-zaustaviti-samo-jedna-stvar-a-to-nisu-pregovori-1567186 - www.vecernji.hr
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 28/2/2022, 16:35

Hektorović wrote:
kic wrote:
traženje Krima, bo, pomalo nerealno u ovoj situaciji.. zapadnjaci su dali velika krila ukrajincima..

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 20220248



Za sad pobjeđuju, dakle bez kompromisa.


Iako meni izgleda kako bi ovo mogo završiti kao Iračko-Iranski rat.

duži sukob, sve je izglednije..

teško da se mogu postići zajedničke točke oko trajnog mira..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 28/2/2022, 16:36

RayMabus wrote:Kako komentirate činjenicu da je Vladimir Putin ruskom ministru obrane naredio postavljanje nuklearnog oružja u pripravnost? I to samo dan prije pregovora s Ukrajinom u Bjelorusiji... Kako se uz takvu psihološku napetost uopće mogu održavati ikakvi pregovori koji bi išli u smjeru prekida rata? Naravno da je teško pregovarati u takvim uvjetima, no ja bih rekao da je ovo tek prva etapa pregovara na nižim razinama. Ovaj rat će trajati jako dugo. Mislim da nitko nije očekivao da će danas biti išta dogovoreno. Osim toga, Putin nije čovjek s kojim se može pregovarati. Prekid rata leži u uspješnoj obrani ukrajinskog naroda i tjeranju ruskih snaga sa svog teritorija. 

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/kotromanovic-pravi-rat-tek-pocinje-putina-moze-zaustaviti-samo-jedna-stvar-a-to-nisu-pregovori-1567186 - www.vecernji.hr
to da se Ukrajinci zadovolje sa što manjim prohtjevima
da ih mole za milost

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 28/2/2022, 16:37

BTW, Ukrajinski T-64BV su bolji od Ruskih T-72B3

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Gwrgwr
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 28/2/2022, 16:39

kic wrote:duži sukob, sve je izglednije..

teško da se mogu postići zajedničke točke oko trajnog mira..

Ovo sad što gledamo je doslovno uvod, ovo tek počinje.

Najžešći ratovi su "bratski" ratovi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/2/2022, 16:41

kic wrote:
Hektorović wrote:




Iako meni izgleda kako bi ovo mogo završiti kao Iračko-Iranski rat.

duži sukob, sve je izglednije..

teško da se mogu postići zajedničke točke oko trajnog mira..

Sa uvođenjem sve više novih i sve žešćih sankcija protiv Putinove Rusije zapravo sve manje izgledno.
Dakle, iračko-iranski scenarij jeste doduše znanstvena, dakle moguća, ali ipak fantastika.
Zajedničke točke oko trajnog mira (postoji li to uopće čak i kao misaoni koncept odnosno eksperiment?) vjerojano neće biti postignute godinama, ako ne i desetljećima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum