ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tu se ROCE tuče!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:26

Tu se ROCE tuče! Topodv102014. godini Odvjetničko društvo Hanžeković i partneri d.o.o. ostvarilo je najveći ukupan prihod u iznosu od 53,6 milijuna kuna, pokazuje analiza poslovanja poduzetnika u pravnim djelatnostima, koju je objavila Financijska agencija.

Hanžeković je 2014. imao 137 zaposlenih, a neto dobit njegovog ureda iznosila je 8,5 milijuna kuna.

Najveću ostvarenu neto dobit u 2014. godini iskazalo je društvo "Mamić Perić Reberski Rimac odvjetničko društvo d.o.o." koje je imalo 20 zaposlenih,a neto dobit im je iznosila 9,8 milijuna kuna,

U 2014. godini u razredu pravnih djelatnosti poslovalo je 938 poduzetnika, od čega je njih 87,4 posto ostvarilo neto dobit.

Zapošljavali su 4.163 ljudi, odnosno 6,9 posto više u odnosu na prošlo poslovno razdoblje.
Imali su i povećanje ukupnih prihoda na 1,55 milijardi kuna što je porast od 1,9 posto, no isto tako i povećanje ukupnih rashoda za 2,4 posto, na 1.05 milijardi kuna.

Tu se ROCE tuče! Odvjetniciposlov-fina
Unatoč povećanju rashoda, poduzetnici pravne djelatnosti iskazali su pozitivan konsolidirani financijski rezultat u iznosu od 391,9 milijuna kuna, što je 1,0 posto više u odnosu na 2013. godinu.

Prosječna mjesečna neto plaća zaposlenih kod poduzetnika u pravnoj djelatnosti, u 2014. godini iznosila je 5.552 kuna što je za 0,6 posto manje u odnosu na prethodnu godinu, ali i 13,8 posto više od prosječne mjesečne neto plaće na razini Hrvatske, koja je iznosila 4.878 kuna.
Prema obrađenim financijskim podacima u 2014. godini, poduzetnici pravne djelatnosti imali su povećanje izvoza za 4,2 posto u odnosu na prethodnu poslovnu godinu.

Tu se ROCE tuče! Odvjetnicidobit-fina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:26

Eto ni HR svima maćeha, ima i svjetlih primjera :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:27

http://www.index.hr/vijesti/clanak/odvjetnici-u-hrvatskoj-imaju-godisnje-prihode-preko-15-milijardi-kuna-hanzekovic-na-prvom-mjestu/866874.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:33

koji horor o države, umjesto da industrija koja izvozi ili hoteli koji pružaju usluge imaju najbolji rezultat(jer oni najviše pridonose rast standarda) kod nas imaju ovdjednički uredi koji u sprezi sa socijalističkom državom reketare građane, i onda država i odvjetnici dijele pare..

koji horor.

Zato i govorim da RH državu kao subjekt u ekonomiji treba razjebati.

Obavezan si plaćati recimo reket HGK, ili HRTu, što jedino ima u socijalističkim vukojebinama tipa Sj.Koreje, ako to neplatiš, onda te država i privatni odvjetnici reketare.. ovi podmažu jadronkovića i bojana glavaševića da izglasaju "zakon" da te reketare, a onda narod pljeska "neka takav je zakon"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:34

da im nije socijalističke države, u tanko bi ovi srali. Ovdje je asila totalno upravu kada govori kako je umrežena mafija i država kod nas. Izbijaju građanima pare što ih zarade teškom mukom. dijele političari na vlasti i odvjetnički uredi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:35

Yoda,Yoda,tek da znas sto sve u svabiji moras placati... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:35

Ha, vidi koji ROCE!. Jebote, kao da rade dijelove za mercedes.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by dzango 8/1/2016, 11:35

Neoliberalni portugalac wrote:koji horor o države, umjesto da industrija koja izvozi ili hoteli koji pružaju usluge imaju najbolji rezultat(jer oni najviše pridonose rast standarda) kod nas imaju ovdjednički uredi 

Ovo sam i ja pomislio.

_________________
Tu se ROCE tuče! Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:36

Pa hajte svi u odvjetnike..budete odvjetnicka nacija i pruzate usluge ostalim drzavama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:38

bogomdani wrote:Pa hajte svi u odvjetnike..budete odvjetnicka nacija i pruzate usluge ostalim drzavama..
Moja bakica je imala izreku, teško onom kog odvjetnik brani i apoteka hrani!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:39

bogomdani wrote:Pa hajte svi u odvjetnike..budete odvjetnicka nacija i pruzate usluge ostalim drzavama..
pa oni van Hrvatske nebi mogli pružati usluge niti prženja krumpirića u McDonaldsu ili rezanja kebaba u Njemačkoj, ali u RH zarađuju bolje nego industrija i elitni hoteli od 5 zvjezdica.

I to sve po "zakonu", a zakon su skrojili zajedno sa parazitima na vlasti, da reketare RH građane. Nema veze tko je na vlasti HDZ/SDP , ove budale podmažu Jadronkovića, Glavaševića, Zokija, Crnog Marka, sa 1milijun kupiš vlast, da bi ti izglasali zakon gdje ćeš milijarde izvlačiti iz RH građana.. sve "po zakonu i pravilima".

RH kao subjekt u ekonomiji mora krepati ako želite da kao nacija ne krepamo. Ili će RH kao subjekt u ekonomiji krepati, ili će RH kao narod i država prestati postojati.,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:44

država te pljačka,(i RH i njemačka preko političara , odjvetnika i poreza - da bi tu lovu djelila imigrantima, silovateljima, teroristima, partijskim uhljebima, odvjetnicima, ), država te ne može zaštitit jer njemačka policija nemože ništa, RH policija šverca teroriste i silovatelje preko granice, a država ti regulira što smiješ reć što nesmiješ - da se nebi ovaj ili onaj uvrijedio.


najveći neprijatelj Hrvatskog naroda je danas ista ta Hrvatska država - ne država kao država Hrvata (i ostalih građana) nego država u sprezi sa mafijom, političarima, državnim firmama, birokracijom, policijom.

Nesmiješ se sam štiti, nesmiješ sam raspolagati sa svojim parama, nesmiješ reći i misliti što hoćeš nego to regulira partija na vlasti u ime države i naroda.

Jebeno, jesmo li mi u neoliberalnom kapitalizmu, ili neosocijalizmu zamotanom u neki celofan?

To što su napravili u Europi, isto tako Obama i Hillary pokušavaju progurati u Ameriku, ali živio Donald Trump.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:46

Ebeno vam Yoda,ebeno..curu pod ruke pa sibaj..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 11:58

bogomdani wrote:Ebeno vam Yoda,ebeno..curu pod ruke pa sibaj..
meni je čak i dobro, iskreno, upravo mi je dobro jer zaobilazim državu.

recimo friend programer, nezaposlen, znamo se kao dica, on meni upadne.. "kažu mi starci da nešto zarađuješ, možemo li u neki business"- ja kažem odlično stari iman par ideja-, dao sam mu zadatke što treba isprogramirati, rekao - ja iman ideje , ti ih isprogramiraj i ako uspije dijelimo pare.. ako neuspije , opet možeš staviti u CV da si nešto programira

i naravno i tu čemo zaobilizaiti državu.. poslovanje preko bitcoina, isplaćuj sebi zaradu preko bitcoina,

što manje posla sa državom to bolje, ne zovi vraga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 12:00

Pa ne piši o tome po forumima, crni Joda :clown BB sve gleda


Last edited by Eva on 8/1/2016, 12:00; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 12:00

Neoliberalni portugalac wrote:
bogomdani wrote:Ebeno vam Yoda,ebeno..curu pod ruke pa sibaj..
meni je čak i dobro, iskreno, upravo mi je dobro jer zaobilazim državu.

recimo friend programer, nezaposlen, znamo se kao dica, on meni upadne.. "kažu mi starci da nešto zarađuješ, možemo li u neki business"- ja kažem odlično stari iman par ideja-, dao sam mu zadatke što treba isprogramirati, rekao - ja iman ideje , ti ih isprogramiraj i ako uspije dijelimo pare.. ako neuspije , opet možeš staviti u CV da si nešto programira

i naravno i tu čemo zaobilizaiti državu.. poslovanje preko bitcoina, isplaćuj sebi zaradu preko bitcoina,

što manje posla sa državom to bolje, ne zovi vraga
uciš Yoda,učiš... :clown tako treba...no nemoj bas u detalje,ima uvijek zlobnika i zavidnika... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 12:02

a da mi nije tako toga(nije velika zarada ali dovoljna da stojim u RH), da mi nije toga, vjerojatno bi bio i ja sada u njemačkoj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 12:06

Neoliberalni portugalac wrote:a da mi nije tako toga(nije velika zarada ali dovoljna da stojim u RH), da mi nije toga, vjerojatno bi bio i ja sada u njemačkoj
Na tvom mjestu(Mladac),bih osinuo po jos jednom studiju ili bar nekom opakom certifikatu,zlu ne trebalo...nikad se ne zna,ispolirao svapski i engleski i onda polako...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 12:13

engl znam, a njemački znam osnove, jebiga učio u srednjoj, trebao bih uzeti knjige iz srednje pa barem malo ponoviti, da barem ima ono što ekipa ima 2 ili 3 razinu :D

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Guest 8/1/2016, 12:14

A ruski, gavariš li pa-ruski?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tu se ROCE tuče! Empty Re: Tu se ROCE tuče!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum