ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska obara turističke rekorde

Go down

 Hrvatska obara turističke rekorde  Empty Hrvatska obara turističke rekorde

Post by RayMabus Thu 7 Jan - 23:24

[youtube]cVVfGZq0k-g[/youtube]

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/hrvatska-obara-turisticke-rekorde

Ove godine Zagreb je proglašen najboljom europskom božićnom destinacijom. Iza sebe je ostavio Beč, Berlin, London i druge veće gradove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Hrvatska obara turističke rekorde  Empty Re: Hrvatska obara turističke rekorde

Post by RayMabus Thu 7 Jan - 23:35

 Hrvatska obara turističke rekorde  Zrinjevac

 Hrvatska obara turističke rekorde  Advent-u-Zagrebu-do%C4%91ite-u-Ledeni-park-na-Trgu-kralja-Tomislava-01

 Hrvatska obara turističke rekorde  Nice-ice



lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Hrvatska obara turističke rekorde  Empty Re: Hrvatska obara turističke rekorde

Post by tajna Thu 7 Jan - 23:37

e da Iknar nije bio milostiv  bila bi         "vremesna" kao prosla ,sada pretprosla godina u stilu"grmi sijeva" ali IKnar se smilovao,sto neznaci da ce stalno
neka turisti dođu i radioluja,tko zna mozda ce lovci na oluje iz nUSA doci u HR radi toga
sve se dade dogovoriti
tajna
tajna

Posts : 38
2016-01-07


Back to top Go down

 Hrvatska obara turističke rekorde  Empty Re: Hrvatska obara turističke rekorde

Post by RayMabus Thu 7 Jan - 23:38

Više nema nikakve dvojbe da će 2015. godina ostati zabilježena kao najbolja turistička godina u samostalnoj Hrvatskoj do sada, i to po fizičkom rastu broja turista i njihovih noćenja, ali i po prihodima, koji su već do sada nadmašili najbolju 2008. godinu i premašit će osam milijardi eura.

Prosinac je oborio sve dosadašnje rekorde u posjećenosti na cijeloj obali i Zagrebu, pri čemu se na tron kao grad s najvećim rastom dolazaka i noćenja u prosincu ponovno ustoličio Split.

U njemu je bilo gotovo 11 tisuća turista (rast od 49 posto u odnosu na 2014.) koji su ostvarili 39 tisuća noćenja, čime je Split zabilježio čak 78 posto više noćenja u prosincu nego prethodne godine.

Tome su umnogome pridonijeli gosti iz SAD-a, kojih je bilo 2100, među kojima najviše časnika i vojnika s američkog nosača aviona koji je u prosincu boravio pred splitskom lukom, a čiji su djelatnici po nekoliko slobodnih dana boravili u gradskim hotelima.

Split je tako zanimanjem gostiju tijekom adventa sustigao Opatiju, a prestigao Dubrovnik koji je imao 34 tisuće noćenja…

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/312362/Default.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Hrvatska obara turističke rekorde  Empty Re: Hrvatska obara turističke rekorde

Post by Guest Fri 8 Jan - 8:06

Zagreb je bil prekrasan i ja sam fotke i dva filmića pokazivala svojim Austrijancima pozivajući ih da druge godine moraju doć u ZG na advent.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Hrvatska obara turističke rekorde  Empty Re: Hrvatska obara turističke rekorde

Post by jastreb Fri 8 Jan - 8:16

Eva wrote:Zagreb je bil prekrasan i ja sam fotke i dva filmića pokazivala svojim Austrijancima pozivajući ih da druge godine moraju doć u ZG na advent.
Raduje me što stranci sve više upoznaju naš glavni grad,te destinacije dalje od mora.

Jer onaj turizam koji je baziran samo na more je drek.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

 Hrvatska obara turističke rekorde  Empty Re: Hrvatska obara turističke rekorde

Post by Guest Fri 8 Jan - 8:31

Ja sam već neke ugostila u Zagorju i Zagrebu, a i promoviram Baranju. Za Baranju je recimo šteta kaj se više ne reklamira na ruskom tržištu, za destinaciju krstarenja Dunavom uz posjet spomeniku u Batini, pa onda kroz kulinarsku ponudu iste. Ja imam ideju kak bih to složila za rusko tržište, pa se možda javim budućem ministru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Hrvatska obara turističke rekorde  Empty Re: Hrvatska obara turističke rekorde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum