ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gradonačelniku policajci parkirali automobil

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by michaellcmacha Fri 28 Jan - 19:40

https://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/uskok-otvorio-istragu-protiv-nacelnika-aerodromske-policije-i-gradonacelnika-ivanic-grada---693920.html

eto, pa kakav moraš biti kreten da se ciganiš na tako opskuran način...

i onda se budu pitali šta bi, da su opet izgubili izbore... e stvarno smo u banani kad je takva klošarija najbolje što imamo...
u stvari treba jebat sve po spisku oporbi jer nismo bolju vlast ni zaslužili kad je oporba 3 puta lošija...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by michaellcmacha Fri 28 Jan - 19:42

ona gluperdara iz splita se na sva usta hvali kako susjede prijavljuje jer nisu mogli u prepunjen kontejner odložiti kartonsku ambalažu... i kak da takva kretenuša dobije glasove koji bi bili dostatni da zamijene ove hadezeove kretene

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by veber Fri 28 Jan - 21:17

pa član mladeži ti se ovdje hvalio kako na tuđoj zemlji ima vrt.
isto da mu ni maznut vodu nije strano.
lijepo ste ih odgojili.

doduše tko je osnovao zlo...ups, stranku, nije niti čudno.

i sada se čudiš.

_________________

gradonačelniku policajci parkirali automobil M_50010

gradonačelniku policajci parkirali automobil 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by AssadNaPodmornici Fri 28 Jan - 21:19

michaellcmacha wrote:ona gluperdara iz splita se na sva usta hvali kako susjede prijavljuje jer nisu mogli u prepunjen kontejner odložiti kartonsku ambalažu... i kak da takva kretenuša dobije glasove koji bi bili dostatni da zamijene ove hadezeove kretene

glupača... 
hvali se cinkarenjem majko isusova ,nema mi šta mrže od cinkera i takvih.. 
da je bila 1939 cinkala bi Anu Frank.. kao onaj novinar indexa se hvalio kako je cinkavao ljude koji su išli za vrijeme lockdowna na bezinsku kupiti "samo" pive i cigare(jer smo iz nekog luđačkog razloga zatvorili trgovine bili). 

a HDZ non stop uvaljuje budaletine to je druga priča.. a opozicija još veće budale pogotovo ove lijeve stranke..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by debotoijusto Fri 28 Jan - 21:25

gradonacelniku ne parkirati !

franjo 1996 bruni oresaru pri rezultatu 5:1 na salati
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by michaellcmacha Sat 29 Jan - 10:37

veber wrote:pa član mladeži ti se ovdje hvalio kako na tuđoj zemlji ima vrt.
isto da mu ni maznut vodu nije strano.
lijepo ste ih odgojili.

doduše tko je osnovao zlo...ups, stranku, nije niti čudno.

i sada se čudiš.
Ne čudim se, ali iz prve ruke znam da bi svojevremeno taj gradonačelnik popio šljagu da je 100 puta hadezeov... I milanković je bio hadezeovac, ali kad je pavlak počeo glumiti šerifa, i policajcima izdavati zapovijedi dobio je jebene batine... 
Inače do ulagivanja političarima je počelo dolaziti u vrijeme Račanove vlasti jer su se svi ti šefovi bojali za svoju guzicu... Sjetite se onog petra mašića koji je na koncu sam sebi sredio vojnu mirovinu u činu generala, a lik ni jedne sekunde nije proveo u DR... U drugom cugu kad je ona šupčina iz splita bio ministar i hrvoje klasić je ishodovao braniteljski status...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by darth_vader Sat 29 Jan - 13:04

debotoijusto wrote:gradonacelniku ne parkirati !

franjo 1996 bruni oresaru pri rezultatu 5:1 na salati

Iza tog dvojnika Geldofa doslovce nije osta kamen na kamenu na Bruooču... Isplatilo se tankiranje, sujeta političara je čudo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by debotoijusto Sat 29 Jan - 13:44

Glupkakurac wrote:
debotoijusto wrote:gradonacelniku ne parkirati !

franjo 1996 bruni oresaru pri rezultatu 5:1 na salati

Iza tog dvojnika Geldofa doslovce nije osta kamen na kamenu na Bruooču... Isplatilo se tankiranje, sujeta političara je čudo...

sve znam o toj prici , na zalost osobno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by darth_vader Sat 29 Jan - 14:27

debotoijusto wrote:
Glupkakurac wrote:
debotoijusto wrote:gradonacelniku ne parkirati !

franjo 1996 bruni oresaru pri rezultatu 5:1 na salati

Iza tog dvojnika Geldofa doslovce nije osta kamen na kamenu na Bruooču... Isplatilo se tankiranje, sujeta političara je čudo...

sve znam o toj prici , na zalost osobno

A jebat ga... Tragikomičan narod smo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by kic Sat 29 Jan - 14:33


oporba je očajna ko i vlast, ali fokus i most se razlikuju opet..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by debotoijusto Sat 29 Jan - 14:57

kic wrote:
oporba je očajna ko i vlast, ali fokus i most se razlikuju opet..
fokus je OK , to najblize mojem poimanju drustva u HR 
na lokalnim izborima nisam dao glas zbog speficicne situacije no ako dobro odigraju mandate sto dobili budu imali na drzavnim

mostu sam dao glas kad krenuli to znamo kako zavrsilo
ovi danas most nije moja salica caja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by kic Sat 29 Jan - 15:46

debotoijusto wrote:
kic wrote:
oporba je očajna ko i vlast, ali fokus i most se razlikuju opet..
fokus je OK , to najblize mojem poimanju drustva u HR 
na lokalnim izborima nisam dao glas zbog speficicne situacije no ako dobro odigraju mandate sto dobili budu imali na drzavnim

mostu sam dao glas kad krenuli to znamo kako zavrsilo
ovi danas most nije moja salica caja

specificne situacije, aka obecanja od možemaša

fokus ima primjer svoje vlasti, sv. nedjelju prvake u transparentnosti
most ima sinj, oazu slobode
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by debotoijusto Sat 29 Jan - 15:56

kic wrote:
debotoijusto wrote:
kic wrote:
oporba je očajna ko i vlast, ali fokus i most se razlikuju opet..
fokus je OK , to najblize mojem poimanju drustva u HR 
na lokalnim izborima nisam dao glas zbog speficicne situacije no ako dobro odigraju mandate sto dobili budu imali na drzavnim

mostu sam dao glas kad krenuli to znamo kako zavrsilo
ovi danas most nije moja salica caja

specificne situacije, aka obecanja od možemaša

fokus ima primjer svoje vlasti, sv. nedjelju prvake u transparentnosti
most ima sinj, oazu slobode
naravno da ne , s jedne strane bandic a druge mozemoa s realnom sansom za vlast i fokus u klasi 2% , this is the way  B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by veber Sat 29 Jan - 15:59

michaellcmacha wrote:
veber wrote:pa član mladeži ti se ovdje hvalio kako na tuđoj zemlji ima vrt.
isto da mu ni maznut vodu nije strano.
lijepo ste ih odgojili.

doduše tko je osnovao zlo...ups, stranku, nije niti čudno.

i sada se čudiš.
Ne čudim se, ali iz prve ruke znam da bi svojevremeno taj gradonačelnik popio šljagu da je 100 puta hadezeov... I milanković je bio hadezeovac, ali kad je pavlak počeo glumiti šerifa, i policajcima izdavati zapovijedi dobio je jebene batine... 
Inače do ulagivanja političarima je počelo dolaziti u vrijeme Račanove vlasti jer su se svi ti šefovi bojali za svoju guzicu... Sjetite se onog petra mašića koji je na koncu sam sebi sredio vojnu mirovinu u činu generala, a lik ni jedne sekunde nije proveo u DR... U drugom cugu kad je ona šupčina iz splita bio ministar i hrvoje klasić je ishodovao braniteljski status...
mogu si i ja srediti status i to s podlogom, ali neću iz principa.
našao sam sve papire od 1988 pa do 1995e. vojne knjižice, onu plastificiranu iskaznicu od policije, značku, HV vojnu knjižicu, onu medalju koju je tuđman podijelio svima.
jebe mi se.
moja mirovina će ionako biti velika jer ide kroz druga ulaganja, a u slučaju smrti prije mirovine moja djeca su naslijednici fondova. u švicarskom imam sada preko 100 000€ mogu birati isplatu odjednom ili rentno mjesečno. u slučaju da umrem prije nago sam potrošio koliko je u fondu ide djeci, ako nadživim koliko je u fondu i dalje ide renta do trenutka prestanka života.
slično imam ovdje u njemačkoj plus kaj će mi hr ionako morati isplaćivati mirovinu iz prvog stupa.

nisam kao neki koji vole tuđe i kruha preko pogače, nisam ranjen, nisam invalid. prošao sam lišo i smatram da nemam nikakva prava na nikakve benificije.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by kic Sat 29 Jan - 15:59

debotoijusto wrote:
kic wrote:
debotoijusto wrote:
kic wrote:
oporba je očajna ko i vlast, ali fokus i most se razlikuju opet..
fokus je OK , to najblize mojem poimanju drustva u HR 
na lokalnim izborima nisam dao glas zbog speficicne situacije no ako dobro odigraju mandate sto dobili budu imali na drzavnim

mostu sam dao glas kad krenuli to znamo kako zavrsilo
ovi danas most nije moja salica caja

specificne situacije, aka obecanja od možemaša

fokus ima primjer svoje vlasti, sv. nedjelju prvake u transparentnosti
most ima sinj, oazu slobode
naravno da ne , s jedne strane bandic a druge mozemoa s realnom sansom za vlast i fokus u klasi 2% , this is the way  B-)

bandića nije bilo, isprike isprike
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by debotoijusto Sat 29 Jan - 16:05

most ima sinj, oazu slobode

to sto ti nazivas "oaza slobode" je obicna kurcevitost bez podloge
nek oslobodi zonu kukuzovac i minimalizira poreze s jedne te privuce kapital i EU fondove
to ja zovem sloboda
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by kic Sat 29 Jan - 16:12

debotoijusto wrote:
most ima sinj, oazu slobode

to sto ti nazivas "oaza slobode" je obicna kurcevitost bez podloge
nek oslobodi zonu kukuzovac i minimalizira poreze s jedne te privuce kapital i EU fondove
to ja zovem sloboda

a samo pricas, da ti dođe fokus s tim na vrata, ti bi opet zaokružio lgbt možemo
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by veber Sat 29 Jan - 16:21

od hrvatske nikada ništa.
čak ni sa smjenom generacija nikaj se ne mijenja jer su i mlađi indoktrinirani "mazni dok možeš" i otići će još mladih van, a kao što tipkam nisu to 60e i bauštela.

danas mladi govore 2 jezika, moja mala 3 i počela učiti neki tai, feng šu.

finanzamt deutchland je na svojimstranicama  objavio da smo uplatili preko 2,5 milijarde eura na račune privatnih osoba (naše obitelji)
onda se Kenwood Kenon s marićem uzjebao da to treba još jednom oporezovat.

pa smo počeli širiti po internetu način da se odjebu.
u ovoj godini bit će dalo niža uplata iz inozemstva jer će lova biti u njemačkoj, a korisnici u hrvatskoj.

i neka se napuše kurca.
u veljači ću i auto odjavit iz hrvatske.
pun mi ih je kurac.

_________________

gradonačelniku policajci parkirali automobil M_50010

gradonačelniku policajci parkirali automobil 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by darth_vader Sat 29 Jan - 16:51

debotoijusto wrote:
most ima sinj, oazu slobode

to sto ti nazivas "oaza slobode" je obicna kurcevitost bez podloge
nek oslobodi zonu kukuzovac i minimalizira poreze s jedne te privuce kapital i EU fondove
to ja zovem sloboda

Oni su tek groteska nemila...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by debotoijusto Sat 29 Jan - 17:05

kic wrote:
debotoijusto wrote:


to sto ti nazivas "oaza slobode" je obicna kurcevitost bez podloge
nek oslobodi zonu kukuzovac i minimalizira poreze s jedne te privuce kapital i EU fondove
to ja zovem sloboda

a samo pricas, da ti dođe fokus s tim na vrata, ti bi opet zaokružio lgbt možemo

da danas izbor/zagreb ponovo bi dao glas ljevicarskim pederima iz mozemoa ( realno zeleni liberal za pucanstvo iz 21st ) nisu upali u zamku "preko koljena"  slomit pa grad za 5-6g zablokira od silnih tuzbi  :tu rade u okvirima zakona , konacno netko nakon 30g.
fokus nije realna opcija u zemlji gdje nakon svega iznesenog u medijima HDZ i dalje ima preko 30%
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

gradonačelniku policajci parkirali automobil Empty Re: gradonačelniku policajci parkirali automobil

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum