ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitne stvari u vezi

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by klerko Wed 17 Feb - 7:32

prvo pucaju živci, a ljubav kao posljedica....
lijepo je, cure, da u to vjerujete, ali priče tipa roko i cicibela ne drže vodu u stvarnom životu...

klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by rozNa Wed 17 Feb - 8:41

pa ja i ne vjerujem u globalu. zato jer smatram da čovjek nije tih kapaciteta. o iznimkama ne govorim.
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Guest Wed 17 Feb - 19:51

rozNa wrote:
Lady_D wrote:Joj rekla mi je ta zena nesto sto me kopka mjesecima.
Biula je rijec o susjedima koji bacaju lonce i zasto to rade, a ona kaze: "normalno da se svadaju, kada nema novaca. kada nema kuna, ljubav kad tad pukne"

e sad...

stavovi i misljenja molim...

ne shvacam.

najbolje su mi te ženske koje kao znaju sve o ljubavi. udale se jer im proradili hormoni i onda drugima govore kad ljubav puca :^0  prvo moraju doživjeti ljubav, da bi govorile kada, da li i zašto puca. upravo se i prijateljstvo i ljubav testiraju u teškim situacijama. ako pukne na testovima, onda nije pravo. ma ko šta zna o ljubavi. ljudi? ljudi samo znaju srat, žderat i trošit pare B-)
Ma dok se nisi udala ,ne znas sto je ljubav...I zato su tu nase hudane Milfice i Gilfice,da nas poduce.. jocolor ..usput pozdrav i velika frendovska Pusa,Pinky... :wine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Guest Sat 11 Aug - 20:13

iskrenost, povjerenje, otvorena komunikacija o svemu, sve ostalo se posloži kad ovo štima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Guest Sat 11 Aug - 21:03

I otvoren um
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Guest Sat 11 Aug - 21:11

Sigurnost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Guest Tue 14 Aug - 19:02

elysium wrote:iskrenost, povjerenje, otvorena komunikacija o svemu, sve ostalo se posloži kad ovo štima

slažem se.. ali da sam se pridržavala ovih kriterija moj brak ne bi trajao ni 2 a kamoli 32 godine.. a imam zaista sretan brak.. svatko od partnera mora imati određenu slobodu koju mu onaj drugi ne smije narušavati ni pod cijenu prolazne svađe, tuge, ljutnje   i osjećaja promašenosti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Noor Tue 14 Aug - 21:00

metilda wrote:
elysium wrote:iskrenost, povjerenje, otvorena komunikacija o svemu, sve ostalo se posloži kad ovo štima

slažem se.. ali da sam se pridržavala ovih kriterija moj brak ne bi trajao ni 2 a kamoli 32 godine.. a imam zaista sretan brak.. svatko od partnera mora imati određenu slobodu koju mu onaj drugi ne smije narušavati ni pod cijenu prolazne svađe, tuge, ljutnje   i osjećaja promašenosti

:20
za dobar i dugotrajan brak treba imati dobre živce, biti sposoban neprimjetno se izboriti za svoj kutak i slobodu, o kojoj Metilda pišeš, treba znati iz svake situacije izvući najbolje i u nju se uklopiti na način kako ti najbolje odgovara, treba izgraditi vlastiti obrambeni sustav, probušiti rupu kroz glavu od uha do uha, uvijek pri ruci imati flaster za zaljepiti preko usta i...udrit brigu na veselje, jer sutra je novi dan :)))



Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Guest Tue 14 Aug - 21:23

I ja se slazem sa vama...

A nekada i nizbrdice u vezi dobro dodju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Guest Tue 14 Aug - 21:29

nizbrdice itekako dobro dođu, ali bez otvorene i iskrene komunikacije o svemu, kao i povjerenja, teško da veza/brak mogu opstati....
ništa od navedenog ne isključuje vlastitu slobodu i vlastiti prostor koji je svakome od nas potreban... 
no teško je sve to skupa uskladiti ako si u vezi s osobom prilično drugačijom od sebe.. been there, done that.. tražili smo isto, potpuno isto, ali s totalno različitih pozicija i nismo se mogli uskladiti apsolutno nikako... i zato je puknulo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Noor Tue 14 Aug - 21:31

i još jedna stvar...povremeno je jako dobro neko vrijeme provesti u najboljem društvu...odnosno sa samim sobom, a tu mogućnost pružiti i partneru...

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by kic Tue 14 Aug - 21:54


udaranje..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Guest Tue 14 Aug - 22:00

Noor wrote:i još jedna stvar...povremeno je jako dobro neko vrijeme provesti u najboljem društvu...odnosno sa samim sobom, a tu mogućnost pružiti i partneru...
Meni osobno je to jako bitno, baš trebam vrijeme za sebe, tako da mi skroz odgovara što sa sadašnjim dečkom nisam došla još do tog koraka zajedničkog života, iako smo realno već u godinama za ženit se nakon tako duge veze, ali brak mi nije najbitnija stvar u životu, o djeci ne razmišljam još uvijek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Guest Wed 15 Aug - 9:29

Noor wrote:
metilda wrote:
elysium wrote:iskrenost, povjerenje, otvorena komunikacija o svemu, sve ostalo se posloži kad ovo štima

slažem se.. ali da sam se pridržavala ovih kriterija moj brak ne bi trajao ni 2 a kamoli 32 godine.. a imam zaista sretan brak.. svatko od partnera mora imati određenu slobodu koju mu onaj drugi ne smije narušavati ni pod cijenu prolazne svađe, tuge, ljutnje   i osjećaja promašenosti

:20
za dobar i dugotrajan brak treba imati dobre živce, biti sposoban neprimjetno se izboriti za svoj kutak i slobodu, o kojoj Metilda pišeš, treba znati iz svake situacije izvući najbolje i u nju se uklopiti na način kako ti najbolje odgovara, treba izgraditi vlastiti obrambeni sustav, probušiti rupu kroz glavu od uha do uha, uvijek pri ruci imati flaster za zaljepiti preko usta i...udrit brigu na veselje, jer sutra je novi dan :)))



da...  :20  i imati svoju unutarnju "tajnu sobu" u koju ni partner ne može ući.. to je taj prostor slobode koji ne spada u iskrenu komunikaciju i potpunu otvorenost.. ta potpuna otvorenost podsjeća me na Tolstoja koji je stalno varao ženu i onda joj pričao svoje prijevare.. mislim da mu je žena malo skrenula od tih svih iskrenosti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Noor Wed 15 Aug - 15:49

metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
elysium wrote:iskrenost, povjerenje, otvorena komunikacija o svemu, sve ostalo se posloži kad ovo štima

slažem se.. ali da sam se pridržavala ovih kriterija moj brak ne bi trajao ni 2 a kamoli 32 godine.. a imam zaista sretan brak.. svatko od partnera mora imati određenu slobodu koju mu onaj drugi ne smije narušavati ni pod cijenu prolazne svađe, tuge, ljutnje   i osjećaja promašenosti

:20
za dobar i dugotrajan brak treba imati dobre živce, biti sposoban neprimjetno se izboriti za svoj kutak i slobodu, o kojoj Metilda pišeš, treba znati iz svake situacije izvući najbolje i u nju se uklopiti na način kako ti najbolje odgovara, treba izgraditi vlastiti obrambeni sustav, probušiti rupu kroz glavu od uha do uha, uvijek pri ruci imati flaster za zaljepiti preko usta i...udrit brigu na veselje, jer sutra je novi dan :)))



da...  :20  i imati svoju unutarnju "tajnu sobu" u koju ni partner ne može ući.. to je taj prostor slobode koji ne spada u iskrenu komunikaciju i potpunu otvorenost.. ta potpuna otvorenost podsjeća me na Tolstoja koji je stalno varao ženu i onda joj pričao svoje prijevare.. mislim da mu je žena malo skrenula od tih svih iskrenosti...

a kako i ne bi...
nego, potpuna otvorenost i iskrenost je utopija..to ti jedino može pokvariti odnose (bilo koje vrste, poslovne, ljubavne, prijateljske), a to nitko ne želi, osim kad odluči na neki radikalni korak pod svaku cijenu, pa iskreno i bez zadrške streseš nekome u facu
dakle, u tome je bit tolerancije i prilagodbe u odnosima, vidiš bezazlene mane, ali prešućuješ u interesu opstanka veze/odnosa...i pri tome si svjestan da ih i ti imaš. ljudi su sujetni, netko manje, netko više..i čak i dobronamjerna kritika ostavlja trag određene nelagode...
svi mi imamo 'tajnu sobu' u koju nema nitko pristup, koju držimo zaključanu i zavlačimo se u nju u najrazličitijim prilikama...kad smo tužni, razočarani, sretni, zaljubljeni, nervozni, ljuti ili depresivni...naš kutak je u tom trenutku sve što trebamo..
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Guest Wed 15 Aug - 16:04

Vazno je i kome sta smeta....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by AlfaOmega Sat 25 Aug - 21:58

Problem je ak mu ne smeta ništa.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Noor Sat 25 Aug - 23:13

AlfaOmega wrote:Problem je ak mu ne smeta ništa.
o, da
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Bitne stvari u vezi - Page 6 Empty Re: Bitne stvari u vezi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum