ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

moja omiljena tema a nije ukralo ili obicna prehlada

Go down

moja omiljena tema a nije ukralo ili obicna prehlada Empty moja omiljena tema a nije ukralo ili obicna prehlada

Post by debotoijusto 17/1/2022, 20:16

ŽUPA svetog Križa iz splitskog Varoša, koja je u objavi na svojoj Facebook stranica povezala smrt tridesetčetverogodišnje medicinske sestre s trećom dozom cjepiva, sada tvrdi da joj je stranica hakirana. "Isprike na objavi o uzroku smrti pok... Objava je hakirana. Molimo da prijavite stranicu i prestanete je pratiti. Admin", stoji u zadnjoj objavi. Na mjestu gdje smo napisali tri točke Župa je objavila pokojničino ime.

U ranijoj objavi na župnoj stranici, uz pokojničinu osmrtnicu, stajalo je: "Učinila je 'malu gestu ljubavi' primivši booster dozu nakon koje se ubrzo srušila od ugrušaka u mozgu. Pokoj vječni daruj joj Gospodine. Iskrena sućut obitelji." Ta je objava izbrisana.
Nismo doznali tko je hakirao župnu Facebook stranicu, no prisjetili smo se da je i nedavno bila pravi mali rasadnik antivakserske misli. Baš prije dva mjeseca pisali smo kako se na njoj, uz ostalo, moglo pročitati: "Ne samo Singapur, već svugdije po svijetu, tako i u Hrvatskoj - sve je veći broj cijepljenih zaraženo virusom. Cijepivo nije medicinska sigurnost, već politička propusnica." Pa ovo: "Sad kada se pomakne sat korona će napadati sat ranije ili ostaje isto?"





Imali su i želja: "Želimo od svega srca da se na Veliku Gospu u Sinju okupi više od 100.000 hodočasnika bez maski." Kad smo nazvali mladog župnika Mihaela Jelavića Jurišića, rekao je da se drži isključivo stavova Katoličke crkve, a na primjedbe da poziva na ignoriranje epidemioloških mjera odgovorio je: "Kome smeta, neka ne prati stranicu."
Antivakserski portali i društvene mreže proteklih su sati dijelili objavu iz koje proizilazi da je tridesetčetverogodišnja medicinska sestra iz Kliničkog bolničkog centra Split preminula nakon što je primila booster dozu cjepiva protiv covida-19. Navodno se nedugo nakon cijepljenja srušila, a potom su joj u bolnici dijagnosticirani ugrušci u mozgu i arteriji.
No, Julije Meštrović, ravnatelj KBC-a, to je negirao: "Prema onoj analizi koju smo mi dosad napravili, ne postoji povezanost. Ta osoba je preminula, ali ne možemo je dovesti u vezu s cijepljenjem."





https://www.index.hr/vijesti/clanak/splitska-zupa-objavila-da-je-zenu-ubila-booster-doza-sad-kazu-da-su-hakirani/2333092.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

moja omiljena tema a nije ukralo ili obicna prehlada Empty Re: moja omiljena tema a nije ukralo ili obicna prehlada

Post by debotoijusto 17/1/2022, 20:20

ovod sam krsten a prije 10-ak godina pokusao se dokopati ponistenja istog , neuspjesno naravno... sad me jos i sramote s prehladom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum