ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’ - Page 2 Empty Re: Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’

Post by RayMabus 16/1/2022, 01:39

aben wrote:Nojstrože ćemo kazniti one ki su mogli spriječiti pandemiju, a nisu tili, galaktičke generale, anđeoske entitete i slične
Pa ne znam. Nisam ja toliko zločest. Treba mi najmanje jedan reptil da ga prepariram i izložim u vojnoj akademiji. Anđeo sam znanja. Kadeti moraju vidit reptila prepariranog u vojnoj akademiji. Moraju znati protiv koga se bore i njegovu anatomiju. Doduše već ih imam nekoliko prepariirnih al ovo je nova bitka. Ovi su sa Zemlje. Jednoga mi moraju ostaviti.

RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’ - Page 2 Empty Re: Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’

Post by RayMabus 16/1/2022, 01:43


Znanje , odgovornost i kontrola


Teško je biti odgovoran za nešto ili kontrolirati nešto ako nemate ZNANJA o tome.


Besmisleno je pokušati kontrolirati nešto ili čak znati nešto bez ODGOVORNOSTI.

Teško je u potpunosti znati nešto ili biti odgovoran za nešto oko čega nemate nikakvu KONTROLU , pokušate li drukčije , rezultat može biti poražavajući.

Naravno , čovjek može bježati od života i sjediti na tamnoj strani mjeseca , ne radeći i ne misleći ništa. U tom slučaju ne treba niti ništa znati , ni za što biti odgovoran i ništa kontrolirati. Bio bi zasigurno nesretan i zasigurno mrtav , što se tiče njega samog i svega ostalog.

Izlaz iz apatije ili neaktivnosti je ZNATI nešto o tome , preuzeti nešto odgovornosti za svoje stanje i situaciju u kojoj se osoba nalazi , i KONTROLIRATI samoga sebe do točke kad je kontrola postavljena u postojeću situaciju kako bi ta situacija krenula u pravom smjeru. Treba DOZNATI zašto su stvari krenule krivim smjerom , preuzeti ODGOVORNOST za to i KONTROLIRATI situaciju da bi se je usmjerilo prema idealnoj sceni.

Malo – pomalo , čovjek može sve izvesti na pravi put.

POVEĆAVAJUĆI ZNANJE u svim područjima života.


POVEĆAVAJUĆI ODGOVORNOST u svim područjima života.

POVEĆAVAJUĆI KONTROLU u svim područjima života.

Raščlanite li bilo koju situaciju prema ovoj osnovi , općenito ćete uspjeti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’ - Page 2 Empty Re: Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’

Post by RayMabus 16/1/2022, 01:44

To je za vojnu akademiju.

Moraju mi ostavit bar jednog reptila da ga prepariram i stavim u vojni muzej.

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’ - Page 2 Empty Re: Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’

Post by T. 16/1/2022, 01:46

RayMabus wrote:
aben wrote:Nojstrože ćemo kazniti one ki su mogli spriječiti pandemiju, a nisu tili, galaktičke generale, anđeoske entitete i slične
Pa ne znam. Nisam ja toliko zločest. Treba mi najmanje jedan reptil da ga prepariram i izložim u vojnoj akademiji. Anđeo sam znanja. Kadeti moraju vidit reptila prepariranog u vojnoj akademiji. Moraju znati protiv koga se bore i njegovu anatomiju. Doduše već ih imam nekoliko prepariirnih al ovo je nova bitka. Ovi su sa Zemlje. Jednoga mi moraju ostaviti.
Pa imaš reptila koliko oćeš...
Kraljica, soros, mrak-taritaš...
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’ - Page 2 Empty Re: Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’

Post by RayMabus 16/1/2022, 01:59

T. wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:Nojstrože ćemo kazniti one ki su mogli spriječiti pandemiju, a nisu tili, galaktičke generale, anđeoske entitete i slične
Pa ne znam. Nisam ja toliko zločest. Treba mi najmanje jedan reptil da ga prepariram i izložim u vojnoj akademiji. Anđeo sam znanja. Kadeti moraju vidit reptila prepariranog u vojnoj akademiji. Moraju znati protiv koga se bore i njegovu anatomiju. Doduše već ih imam nekoliko prepariirnih al ovo je nova bitka. Ovi su sa Zemlje. Jednoga mi moraju ostaviti.
Pa imaš reptila koliko oćeš...
Kraljica, soros, mrak-taritaš...
To nisu reptili. To il su ljudi il imaju nešto reptilske genetike koju vuću od prije xy godina tj hibridi su.

Ovo su reptili :

Nāga ("zmija") su u hinduizmu, budizmu, području Mekonga i još nekim krajevima južne Azije, niža zmijolika božanstva, zaštitnici rijeka i izvora. Sluge su hindu boga pod imenom Varuna. Nage žive i u palači Patala, u jednom podzemnom gradu. Djeca su bogova Kasyapa i Kadru. Nāge su neprijetelji Garuda, božanskih ptica u budističkoj i hindu mitologiji.

https://en.wikipedia.org/wiki/N%C4%81ga

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’ - Page 2 Empty Re: Scientists believed Covid leaked from Wuhan lab - but feared debate could hurt ‘international harmony’

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum