ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Hrvatskoj je ostalo 3,88 milijuna ljudi

Page 9 of 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Go down

U Hrvatskoj je ostalo 3,88 milijuna ljudi - Page 9 Empty Re: U Hrvatskoj je ostalo 3,88 milijuna ljudi

Post by Glupkakurac 15/1/2022, 00:02

@RayMabus wrote:Ne bavim se ovakvim stvarima. Nije mi u opisu posla.

1. Atomska bomba

2. Negativni vanzemaljci

3. Klimatske promjene

To šta neki narod na nekom području želi takvu i takvu vlast to je slobodna volja. U to se ne miješam.

Sviđa mi se oduvik ovo pod točkom jedan. Baš imam fetiš neki... love
Glupkakurac
Glupkakurac

Male
2014-04-17

Back to top Go down

U Hrvatskoj je ostalo 3,88 milijuna ljudi - Page 9 Empty Re: U Hrvatskoj je ostalo 3,88 milijuna ljudi

Post by RayMabus 15/1/2022, 00:06

Imate izbore svako četiri godine pa ako vam se ne sviđaju ovi šta vladaju državom a vi dignite dupe pa zaokružite nešto šta vi mislite da je bolje.

Ponuda je tu. Sami to birate.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 15/1/2022, 00:10

Imaš Neadrentalce na jednom terioriju koji su se udružili i napravili državu. Svako četiri godine je izbor tko će vodit tu državu.

Plemenski mentalni sklop je ovi će meni nešto dat pa ću ja glasat za njih, nema veze šta su korumpirani, samo da ja dobijem malo materije.

Pa ok. A šta bi se ja tu miša ? Neadrentalac želi opstat pa misli da ako glasa za ovoga koji će mu nešto dat da je to opstanak.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 15/1/2022, 00:18

Zašto bi se ja tu miša ?

Ima izbori svako četiri godine. To znači u 12 godina imate tri puta izbor.

Sad je 2021 + 12 = 2033 godina.

Mislite da ćete izdržat do te godine ?

U Hrvatskoj je ostalo 3,88 milijuna ljudi - Page 9 1200px-Croatia_single_age_population_pyramid_2020

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 15/1/2022, 00:40

Ljudi imaju analitički um. Taj analitički um je savršen stroj koji je stvorio Bog jer je Bog stvorio duše.

Ako ja nešto nekome objašnjavam a on ne čuje za to postoje samo dva razloga :

1 ) Ne želi ( nema interes )

2 ) Glup je

Ja ne pregovaram. Kažem ti šta će ti bit pa ti vidi šta ćeš.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 15/1/2022, 00:41

Bit će vam depopulacija.

Ajmo dalje.

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Princ od Čaira 15/1/2022, 00:43

HDZ u ratu proterao Srbe, u miru proteruje sve ostale… Basketball

,,Pa će uzmem kralsku sablju i toj kralsko sve oružje, pa će idem č’k u Pčinju, č’k u Pčinju Prešev-Kazu, pa će pređem Vardar vodu, Vardar vodu b’š golemu, će se tepam s tija Turci, s tija Turci, Arnauti...”
NAPREDNJACI, MILOST NE TRAŽIM-NE BIH VAM JE NI DAO!
Princ od Čaira
Princ od Čaira

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by RayMabus 15/1/2022, 00:49

@Princ od Čaira wrote:HDZ u ratu proterao Srbe, u miru proteruje sve ostale… Basketball
Sami su otišli. I jedni i drugi.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 15/1/2022, 01:02

Svi su oni otišli dobrovoljno.

Mogli su ostati i boriti se. Lakše im je bilo iseliti nego uzet nož i zaklati nekog korupmiranog političara.

Pa ok.

DOVIĐENJA.

Meni trebaju borci a ne kukavice.

Nemojte se ni vračati.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 15/1/2022, 01:08

Danas sutra kad ti počmu isljavat iz Srbije , onda će ti ti isti solit pamet a utekli. Nisu se ni borili za bolju Srbiju nego odma pokupili kufere i di je njima bolje.

Fino im sutra reci : Kad ste otišli nemojte mi se ni vračat.

MOŽETE SVI LAGANO U TRI PIČKE MATERINE.

ŠTA VAS JE MANJE TO ĆE SISTEM PRIJE DOŽIVIT SLOM.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 15/1/2022, 01:12

Imaš tri vrste ljudi tu : A, B i C

A - ti vladaju i ovako im je odlično i žele da takvi sistem opstane jer su on u istom na vrhu

B - oni koji će ostat i koliko god dugo se bitka odvijala neće napustit bojno polje. To su Pit Bulovi

C - kupe kofere ćim vide da ne mogu oni na prvu

E pa ti C, šta prije iselite to bolje jer onda ovi A padaju a vi C nemoj slučajno da mi se vratite posli na gotovo jer vas neću pustit.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 15/1/2022, 01:16

Kome nije dobro u Hrvatskoj , široko ti polje.

Široka je planeta. Iseli i nemoj mi se ni vraćat.

Ja sam odlučio srušiti sistem a pošto se ti ne boriš onda ćeš ti iselit tako da onaj A ne može više vladat pošto sam ja B i želim ga ZAKLAT.

MOJ CILJ JE DA GA ZAKOLJEM.

NIJE MI CILJ DA GA OSTAVIM NA ŽIVOTU.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 15/1/2022, 01:35

Dva predmeta ne mogu stajati u istom prostoru.

Ja sam galaktička a oni su korupcija.

Pogodi šta će im se desiti ?

2014-04-11

Back to top Go down

Post by niels 15/1/2022, 01:47

Možemo okačiti zločinačke štetočine, a i moramo, pouke radi.

Nažalost, fatalni udarac je nanesen. Nije problem samo u gubitku stanovnika, nego koje smo stanovnike izgubili, a koji su ostali.

Otišli su mladi, obrazovani, u naponu snage...ostali su stari i nemoćni. Za 10 godina će nas biti cca 3,1 milijuna, za 20 će nas biti 2 milijuna, za 30 možda malo preko milijun.

Šteta je nepopravljiva.

Male
2021-04-26

Glupkakurac likes this post

Back to top Go down

Post by niels 15/1/2022, 01:51

@Glupkakurac wrote:
@RayMabus wrote:Ne bavim se ovakvim stvarima. Nije mi u opisu posla.

1. Atomska bomba

2. Negativni vanzemaljci

3. Klimatske promjene

To šta neki narod na nekom području želi takvu i takvu vlast to je slobodna volja. U to se ne miješam.

Sviđa mi se oduvik ovo pod točkom jedan. Baš imam fetiš neki... love

Moju generaciju je od toga izliječila kubanska raketna kriza.

Ono, umrijeti ćeš i ti i svi tvoji od radijacije jer je neki sovjetski kapetan broda odlučio probiti američku blokadu Kube.

Male
2021-04-26

Back to top Go down

Post by RayMabus 15/1/2022, 01:52

@niels wrote:

Šteta je nepopravljiva.
To je dobro. Jednom kad ih se konačno makne to šta se više ne može popraviti je garancija da se oni više nikad neće moći vratiti na vlast.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 15/1/2022, 02:10

To je zločinačka organizacija. Iza njih mora ostat spaljena zemlja koju se ne može više popravit tako da nikome ni za sto godina ne padne da im da glas il bilo šta takvo.

Oni jednostavno moraju nestat kao poltička stranka. Nema ono četiri godine u oporbu pa eto nas ponovo ko da nije ništa bilo.

NE MOŽE.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Šandor Winnetou 15/1/2022, 02:47

@melkior wrote:
@Šandor Winnetou wrote:
@ebenica wrote:
tako je austgralac, wokizam i lgbtqžčj su doveli hrvatsku na 3.8 a ne adeze i poslodavci koji su se prema zapolsnicima ponašali k'o prema roblju za šaku riže.
bježe na zapad da budu obitelj. se zna.
stampedo je nastao ulaskom RH u EU, nema tu veze nijedna vlada s tim što su ljudi utekli u bogatije zemlje za boljom lovom za svoj rad. Zakon tržišta hebiga. Zato su oni koji su ostali profitirali jer je nastao manjak (keramičara, električara, zidara, tesara...) te je porasla cijena rada. Tržište je jednostavno samo sebe izreguliralo.
Da Hrvatska 2013. nije ušla u EU i da Njemačka, Austrija i irska nisu otvorile svoje tržište rada za Hrvate, u Zagrebu i čitavoj Hrvatskoj bili bi strašni neredi a HDZ bi izgubio vlast u krvi, jer ovih 400 000 koji su otišli van, to su mladi, buntovni, obrazovani i nezaposleni, nikakvi partijski aparatčici, već revolucionarni element. Da Hrvatska nije ušla u EU, na Markovom trgu bilo bi mrtvih, a vlada bi bježala helikopterima iz zemlje. Ulaskom u EU, HDZ se spasio, u protivnom završili bi kao Židovi u vrijeme Hitlera.
2013te je bio milanče na čelu vlade

Male
2017-12-31

Back to top Go down

Post by vuksadinare 15/1/2022, 05:09

@Šandor Winnetou wrote:
@melkior wrote:
@Šandor Winnetou wrote:
stampedo je nastao ulaskom RH u EU, nema tu veze nijedna vlada s tim što su ljudi utekli u bogatije zemlje za boljom lovom za svoj rad. Zakon tržišta hebiga. Zato su oni koji su ostali profitirali jer je nastao manjak (keramičara, električara, zidara, tesara...) te je porasla cijena rada. Tržište je jednostavno samo sebe izreguliralo.
Da Hrvatska 2013. nije ušla u EU i da Njemačka, Austrija i irska nisu otvorile svoje tržište rada za Hrvate, u Zagrebu i čitavoj Hrvatskoj bili bi strašni neredi a HDZ bi izgubio vlast u krvi, jer ovih 400 000 koji su otišli van, to su mladi, buntovni, obrazovani i nezaposleni, nikakvi partijski aparatčici, već revolucionarni element. Da Hrvatska nije ušla u EU, na Markovom trgu bilo bi mrtvih, a vlada bi bježala helikopterima iz zemlje. Ulaskom u EU, HDZ se spasio, u protivnom završili bi kao Židovi u vrijeme Hitlera.
2013te je bio milanče na čelu vlade
...a jaca kosor je rekla 'nema alternative..'...danas joj nije jasno nista..inace kako lhevicari pokusavaju stisati na sve nacine aferu muljanja u HNB kad su tamo njihovi compadresi i partijaneri..da su kojem slucajem desnicari,ercegovci,vlaji a ne 'zlatni i zlatne zagrebacki decki i cure' leftardski mediji bi vristali svaki dan
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by abraham 15/1/2022, 06:07

Da, da se razrijesite jos jednog mita. Van ne idu ,kao, skolovani i sl. Ide neki presijek drustva. Ide masa neobrazobanih i lose obrazovovih i sl. Srecem ih ovdje . Zenini sta su nagulili na Irsku su skoro pa nepismeni. Mladi ljudi a zapusteni. Bilo kako bilo , takov je trend. Losi uvjeti za zaposlenike, lose perepektive napretka, opce stanje u drustvu i jednostavno trend. Ima svega ali bezveze je mantrati kao otisli obrazovani.. Jesu ali u istom omjeru kao i drustvo opcenito, moguce i i manjem. Iznenadjujuca je balkanizacija medju mladima koje sam ja sreo. Cajka je majka???????..... Kila jebenog mozga.....

Jos jedan fenomen koji ce (nadam se) netko obraditi. Naime , nove generacije su gore od roditelja. Slabije skolovane i opcenito manje uspjesne od roditelja. Mozda je rat uzrok??? Mozda , generalno visi standard.... Sta mene cudi je ravnodusnost roditelja. Cak i pravdanje djece za "neuspijeh". Hranjenje vlastitog ega ??????? Kila jebenog mozga.....

abraham

Male
2014-04-14

Glupkakurac likes this post

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Back to top