ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Analitičari o 2021.: "Pandemija je postala političko oružje"

Go down

Analitičari o 2021.: "Pandemija je postala političko oružje" Empty Analitičari o 2021.: "Pandemija je postala političko oružje"

Post by zganci_i_jetrica Fri 31 Dec - 12:30

https://www.index.hr/vijesti/clanak/analiticari-o-2021-pandemija-je-postala-politicko-oruzje/2328510.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d

Činjenica je da je pandemija postala političko oružje i da se u Hrvatskoj odluke donose na temelju toga da se, ako više ljudi ima neki problem, to iskorištava kako bi išlo u korist političara. 
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

2021-06-05

Back to top Go down

Analitičari o 2021.: "Pandemija je postala političko oružje" Empty Re: Analitičari o 2021.: "Pandemija je postala političko oružje"

Post by zganci_i_jetrica Fri 31 Dec - 12:31

@zganci_i_jetrica wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/analiticari-o-2021-pandemija-je-postala-politicko-oruzje/2328510.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d

Činjenica je da je pandemija postala političko oružje i da se u Hrvatskoj odluke donose na temelju toga da se, ako više ljudi ima neki problem, to iskorištava kako bi išlo u korist političara. 
Ma nije moguće da bi jedan političar gazio preko mrtvih tijela za svoj probitak  :O
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

2021-06-05

Back to top Go down

Analitičari o 2021.: "Pandemija je postala političko oružje" Empty Re: Analitičari o 2021.: "Pandemija je postala političko oružje"

Post by vuksadinare Fri 31 Dec - 12:32

...i lova
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by epikur37 Fri 31 Dec - 12:36

a jadan napaćeni narod opet iskorišten...pa dokle..
epikur37
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by zganci_i_jetrica Fri 31 Dec - 12:45

@epikur37 wrote:a jadan napaćeni narod opet iskorišten...pa dokle..
Narod koji pristaje biti iskorišten bolje ni ne zaslužuje. Na svu sreću su naši političari dovoljno retardirani da ne shvaćaju kako pile granu na kojoj sami sjede  :)
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

2021-06-05

Back to top Go down

Post by vuksadinare Fri 31 Dec - 12:53

@zganci_i_jetrica wrote:
Narod koji pristaje biti iskorišten bolje ni ne zaslužuje. Na svu sreću su naši političari dovoljno retardirani da ne shvaćaju kako pile granu na kojoj sami sjede  :)
...pa kak bu plenki,senf i ostali kuzili narod kad su 2/3 zivota proveli van hrvatske...prije kuze svabiju nego nas...
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by epikur37 Fri 31 Dec - 12:58

@zganci_i_jetrica wrote:
Narod koji pristaje biti iskorišten bolje ni ne zaslužuje. :)

Kad jednom narod sam sebi izabere vlast, neće ovo više moći ovako!
epikur37
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by vuksadinare Fri 31 Dec - 13:00

jedini politicar koji je kuzio narod i politiucare bio je stari pankretic:'Kad sam usel u sabor bil sam najbogatiji a sad sam najsiromasniji'
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by zganci_i_jetrica Fri 31 Dec - 13:16

@epikur37 wrote:
@zganci_i_jetrica wrote:
Narod koji pristaje biti iskorišten bolje ni ne zaslužuje. :)
Kad jednom narod sam  sebi izabere vlast, neće ovo više moći ovako!
'oće, 'oće, svakako... kad prosječni IQ hrvatskog naroda skoči za 20 bodova  :D Dakle, samo što nije.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

2021-06-05

Back to top Go down

Post by zganci_i_jetrica Fri 31 Dec - 13:19

@vuksadinare wrote:jedini politicar koji je kuzio narod i politiucare bio je stari pankretic:'Kad sam usel u sabor bil sam najbogatiji a sad sam najsiromasniji'
Jedini političar koji je kužio narod je onaj koji je taj isti narod znao voditi zrelim mangom i batinom, dakle ćopavi, a propali bravar  :)
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

2021-06-05

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top