ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabranilo Isusa u Bužimu

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by RayMabus 28/12/2021, 10:33

Zabranilo Isusa u Bužimu Mersudin-nanic-fb

:^0

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/nacelnik-opcine-koja-granici-s-hrvatskom-ukrao-bozic-i-novu-godinu-plakat-je-dozivljen-kao-provokacija-15138936

Tako je. Jebo vas oni koji vas u Hrvatskoj podržava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by vuksadinare 28/12/2021, 10:38

'postujem tuđe ali ne dam svoje'...kakve veze ima cestitka sa ovim..i jos sa navodnim postovanjem i nedavanjem...em muslic em glup ko kurac jos gluplji od kurca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by RayMabus 28/12/2021, 10:41

Zabranilo Isusa u Bužimu FB_IMG_1605469356161-702x350

Radujem se novom islamističkom napadu u zapadnoj Europi i porastu antiislamizma.

Vi ste prvi na redu za čišćenje s tla Europe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by vuksadinare 28/12/2021, 10:43

RayMabus wrote:Zabranilo Isusa u Bužimu 125070934_2713846992264768_6791511893906811597_n

Radujem se novom islamističkom napadu u zapadnoj Europi i porastu antiislamizma.

Vi ste prvi na redu za čišćenje s tla Europe.
ma jesu kurac...takve drze ko kap na dlanu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by omni 28/12/2021, 10:48

Skuzio sam zanimljivu stvar kako muje iz BiH imaju strah da udju u katedralu ili crkvu a to nisam primjetio cak ni kod Arapa turista koji bez problema udju i slikaju. "Vjernici" se boje da im plakat ne unisti "vjeru".
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by marcellus 28/12/2021, 10:50

glavno da sva ova krmad talibanska zatucana iz SDA bužim ima hrvatske putovnice, nek vrate kad im tolko smeta... ono dedo im bio u francetićevoj crnoj legiji, babo u partijskom komitetu, a oni bili na hadžu u meki... govore srpski i imaju hrvatsko državljanstvo al ne bi srbe i hrvate u bih

_________________
Zabranilo Isusa u Bužimu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by RayMabus 28/12/2021, 10:51

marcellus wrote:glavno da sva ova krmad talibanska zatucana iz SDA bužim ima hrvatske putovnice, nek vrate kad im tolko smeta...
Šta se da, to se više ne vraća. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by vuksadinare 28/12/2021, 10:54

inace realno nisu u krivu..u bužimu koja je cisto bosnjacka i muslimanska sredina cestita bozic plakatima...i ja bi to smatrao provokacijom kao sto bi onaj iz međugorja smatrao provokacijom usred međugorja bilbord 'salem alejkum'...samo ovaj nanic je napravio krivi i ratoborni izricaj to je problem...da je rekao 'nemojte krivo shvatiti i ispricavam se ali tu zivi 100% muslimana koji bi to mogli shvatiti kao provokaciju'...ok...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by RayMabus 28/12/2021, 10:54

vuksadinare wrote:

Radujem se novom islamističkom napadu u zapadnoj Europi i porastu antiislamizma.

Vi ste prvi na redu za čišćenje s tla Europe.
ma jesu kurac...takve drze ko kap na dlanu
Pa ako neće, onda neće ni CDU/CSU osvojit vlast jer će im AfD preuzet dio birača na račun islamofobije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by RayMabus 28/12/2021, 10:58

vuksadinare wrote:inace realno nisu u krivu..u bužimu koja je cisto bosnjacka i muslimanska sredina cestita bozic plakatima...i ja bi to smatrao provokacijom kao sto bi onaj iz međugorja smatrao provokacijom usred međugorja bilbord 'salem alejkum'...samo ovaj nanic je napravio krivi i ratoborni izricaj to je problem...da je rekao 'nemojte krivo shvatiti i ispricavam se ali tu zivi 100% muslimana koji bi to mogli shvatiti kao provokaciju'...ok...
Pa to je i reka. Ja mu ne zamjeram to al eto gledam kakva je to sorta tamo da im je ovo provokacija.

Neću im ja ništa. Nek se s time zamara onaj tko ih u Hrvatskoj podržava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by marcellus 28/12/2021, 10:58

vuksadinare wrote:inace realno nisu u krivu..u bužimu koja je cisto bosnjacka i muslimanska sredina cestita bozic plakatima...i ja bi to smatrao provokacijom kao sto bi onaj iz međugorja smatrao provokacijom usred međugorja bilbord 'salem alejkum'...samo ovaj nanic je napravio krivi i ratoborni izricaj to je problem...da je rekao 'nemojte krivo shvatiti i ispricavam se ali tu zivi 100% muslimana koji bi to mogli shvatiti kao provokaciju'...ok...

A novu godinu koja je na plakatu, to isto ne slave? Koja je ono kod njih, tisuću tristo i neka? Vidi se.

grad je na granici s hrvatskom, a svi oni imaju hrvatsko državljanstvo...

_________________
Zabranilo Isusa u Bužimu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by omni 28/12/2021, 10:59

vuksadinare wrote:inace realno nisu u krivu..u bužimu koja je cisto bosnjacka i muslimanska sredina cestita bozic plakatima...i ja bi to smatrao provokacijom kao sto bi onaj iz međugorja smatrao provokacijom usred međugorja bilbord 'salem alejkum'...samo ovaj nanic je napravio krivi i ratoborni izricaj to je problem...da je rekao 'nemojte krivo shvatiti i ispricavam se ali tu zivi 100% muslimana koji bi to mogli shvatiti kao provokaciju'...ok...
A i to stoji ako su 100% cisti, sto naravno daje poruku i ostalima da ociste svoja podrucja od tudje vjere i "postuju tudje a ne daju svoje". Tko je pametan poslusat ce.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by RayMabus 28/12/2021, 11:00

Ja im neću ništa. Ja sam miroljubiv.

Mogu mirno gledati kako novi imigrantski val kreće prema Austriji i Njemačkoj, kako se po Evropi vrše islamistički napadi, kako imigranti islamskog porijekla ali i drugi rade nered domaćoj populaciji di su došli i kako raste antiislamizam.

Ja im neću ništa. Znam nekoga tko hoće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by vuksadinare 28/12/2021, 11:00

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:inace realno nisu u krivu..u bužimu koja je cisto bosnjacka i muslimanska sredina cestita bozic plakatima...i ja bi to smatrao provokacijom kao sto bi onaj iz međugorja smatrao provokacijom usred međugorja bilbord 'salem alejkum'...samo ovaj nanic je napravio krivi i ratoborni izricaj to je problem...da je rekao 'nemojte krivo shvatiti i ispricavam se ali tu zivi 100% muslimana koji bi to mogli shvatiti kao provokaciju'...ok...

A novu godinu koja je na plakatu, to isto ne slave? Koja je ono kod njih, tisuću tristo i neka? Vidi se.

grad je na granici s hrvatskom, a svi oni imaju hrvatsko državljanstvo...
uz novu  godinu je bozic jebi ga...u buzimu nema katolika cisto muslimani i realno ovo je provokacija ili vise glupost koju su srecom pocinili-bosnjaci muslimani...da ima npr 10% ili 20% katolika ok..imao bi opravdanje..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by marcellus 28/12/2021, 11:03

Provokacija je što ta nepotrebna država uopće postoji...

_________________
Zabranilo Isusa u Bužimu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by RayMabus 28/12/2021, 11:13

RayMabus wrote:Zabranilo Isusa u Bužimu Mersudin-nanic-fb

Poštujemo svoje i svačije al svoje ne damo.

A šta to točno triba značit s obzirom da je riječ o plakatu na javnoj površini kojom se čestita Božić i Nova Godina ?

Svoje je valjda muslimansko ako san ja dobro razumija odnos ovdje.

Godine 1576. osmanski Ferad paša zauzeo je Bužim. Osmanlije u grad postaviše veliku posadu od 50 konjanika i 130 pješaka. Zadnji veliki pokušaj povratka Bužima dogodio se je 1578. godine kada je ban Kristof Ungand s vojskom došao pod grad ali nije ga uspio zauzeti.

Dakle to do 1576 svakako nije bilo vaše.

Morat ćemo mi to raščisti znaš.

Da ti se predstavim : Ja sam ti general Galaktičke federacije s pet zvjezdica.

I još nešto. Anđeoska hijerarhija. A pola te hijerarhije su demoni.

A ako je to tvoje onda si ti to meni uzeja.

Ne ne tribaš mi dat. Dolazim sam po to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by T. 28/12/2021, 11:18

kaže prema popisu stanovništva:
99,1 % muslimana...
hrvata, komada 1 ili 0,05%
srba, komada 1 ili 0,05%


realno je provokacija, jebiga...
radi 0,1 % kršćana (hrišćana) čestitati jumbo plakatima...

_________________
Zabranilo Isusa u Bužimu Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by RayMabus 28/12/2021, 11:20

T. wrote:kaže prema popisu stanovništva:
99,1 % muslimana...
hrvata, komada 1 ili 0,05%
srba, komada 1 ili 0,05%


realno je provokacija, jebiga...
radi 0,1 % kršćana (hrišćana) čestitati jumbo plakatima...
Kad ja pobijem muslimane bit će 0% muslimana i 100% katolika.

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by RayMabus 28/12/2021, 11:31

Nisam mu čak ni zamirija šta je to uklonija nego ovu izjavu :

Poštujemo svakoga i svačije al svoje ne damo.

Ako ti to ne daš a to bilo moje do jučer a onda ćemo tako.

Godine 1576. osmanski Ferad paša zauzeo je Bužim. Osmanlije u grad postaviše veliku posadu od 50 konjanika i 130 pješaka. Zadnji veliki pokušaj povratka Bužima dogodio se je 1578. godine kada je ban Kristof Ungand s vojskom došao pod grad ali nije ga uspio zauzeti.

Dakle to do 1576 svakako nije bilo vaše.

Sad ću ti ja doć. Ja s tim nemam problema pajdo. Samo ću tvoje zakone primjeniti na tebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by prckov 28/12/2021, 11:42

vuksadinare wrote:inace realno nisu u krivu..u bužimu koja je cisto bosnjacka i muslimanska sredina cestita bozic plakatima...i ja bi to smatrao provokacijom kao sto bi onaj iz međugorja smatrao provokacijom usred međugorja bilbord 'salem alejkum'...samo ovaj nanic je napravio krivi i ratoborni izricaj to je problem...da je rekao 'nemojte krivo shvatiti i ispricavam se ali tu zivi 100% muslimana koji bi to mogli shvatiti kao provokaciju'...ok...

naravno da su u krivu
sda se zalaze za gradjansku drzavu
 za razliku od srba i hrvata
onda na svakom podrucju gradjanske bih ne bi trebala smetat cestitka narodu te gradjanske drzave, naprotiv, trebali bi to podrzat bez obzira na broj hrvata u tom mjestu. Uostalom ljudi putuju, prolaze kroz mjesto, valjda bi se kao gradjani trebali osjecat svojim na svome u bilo kojem mjestu gradjanske drzave. Ili nek priznaju da je to politicka manipulacija sto su ovim djelom prakticno i priznali, tj bar ovaj gradonacelnik
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


niels likes this post

Back to top Go down

Zabranilo Isusa u Bužimu Empty Re: Zabranilo Isusa u Bužimu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum