ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra on 3/1/2016, 21:44

malo smo se uljenili već..
No

Female
2014-04-17

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest on 3/1/2016, 23:02

E pa sad me i grlo boli. Naravno ne moze lady proci bez viroza i prehlada...
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by veber on 3/1/2016, 23:04

Njurg-njurg. Da si isla na grudanje ne bi ti se to desilo.

Male
2014-12-30

Back to top Go down

Post by modra on 4/1/2016, 07:26

i ja sam se prehladila, još zadnjih dana stare me počelo hvatat, pa evo i sad mi glas šteka.. sve zbog pms-a uvijek   bash

jel ima još žena koje se razbole u tom periodu??? meni uvijek imunitet oslabi, često i grlo počne štekat, a najbolje kužim po onoj kvržici iza uha koja se poveća, limfni čvor/žlijezda 

ovaj produženi vikend sam provela 80% vremena
em trbuh boli, em kilava

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by modra on 4/1/2016, 07:31

super mi počela nova godina - hlače koje nosim već sto godina pretežno - pukle na guzici jutros, oprane, uske, ja čučnem da se prošire, kad li, začuje se ONAJ zvuk
  :^0 :^0

definitivno ono s limunom stoji, ahahahahhahhaaaa

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by modra on 4/1/2016, 07:47

šta mislite o blackberry mobitelima?
iskustva?

nekako najviše naginjem samsung galaxy s4 mini koji sam trebala uzet umjesto ovog s3 mog sadašnjeg.. ali me ponekad te tipke toliko izbace iz takta... a nekad mislim da su baš fora :\
s4 mini mi djeluje super, brz je, nije prevelik..

mah, mislim da ću s4 mini

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by medication on 4/1/2016, 08:26

Ja sam cijeli vikend provela bolesna. Sad ću nazvat na posao i reć da neću doć iduća 2 dana.
Prošle godine sam napravila  grešku jer sam u istoj situaciji poluzdrava išla na posao i onda vukla kašalj još mjesec i po dana.

Ubuduće, ako baš nije panika (a sad nije jer sam neke stvari unaprijed odradila) nema povratka dok ne ozdravim do kraja.

E da, dobro jutro. Pijem kavu u kućnom ogrtaču.
Me day.
medication
medication

2014-04-14

Back to top Go down

Post by ᴍᴏxʏ on 4/1/2016, 09:35

Dobro jutro....moj dan je radni....još danas u kafiću pa 2 dana odmora... :coffee

Oko mene su svi bolesni. ...jedino ja još zdrava....razbolio li se Morat ću na bolovanje. . .samo mene uhvati tek u proljeće kad zatopli....svake godine tako....

Jel tu srijeda praznik?

Find what you love, and let it kill you! 

Teško se budim,a još teže prestajem da sanjam....
ᴍᴏxʏ
ᴍᴏxʏ

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Guest on 4/1/2016, 10:30

@modra wrote:šta mislite o blackberry mobitelima?
iskustva?

nekako najviše naginjem samsung galaxy s4 mini koji sam trebala uzet umjesto ovog s3 mog sadašnjeg.. ali me ponekad te tipke toliko izbace iz takta... a nekad mislim da su baš fora :\
s4 mini mi djeluje super, brz je, nije prevelik..

mah, mislim da ću s4 mini

iphone je majka, posle iphonea nikada više neću uzeti šljamsung...
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by modra on 4/1/2016, 10:33

a ovaj, zašto?
objasni malo.. šta je tebi uopće bitno na mobitelu?
ja nisam zahtjevna, bitno je da je brz, da mogu ponekad youtube, fejs, pozivi, poruke, kamera

od nekoliko ljudi sam čula da iphone ne valja i da je bolji samsung :D

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by modra on 4/1/2016, 10:37

@modra wrote:
ovaj produženi vikend sam provela 80% vremena

u pidžami, to sam htjela reć

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by ᴍᴏxʏ on 4/1/2016, 10:46

Ja bih izabrala Samsung. ...jednostavniji je za korištenje. .  Muškarcima bolje paše iPhone. ..

ᴍᴏxʏ
ᴍᴏxʏ

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Guest on 4/1/2016, 10:49

@modra wrote:a ovaj, zašto?
objasni malo.. šta je tebi uopće bitno na mobitelu?
ja nisam zahtjevna, bitno je da je brz, da mogu ponekad youtube, fejs, pozivi, poruke, kamera

od nekoliko ljudi sam čula da iphone ne valja i da je bolji samsung :D

zato što puno baguje, brljavi, uspori se vremenom, baterija mu oslabi, da ne govorim koliko mu brže cena padne od iphone-a. 
mogu ja još razloga da ti dam, ali da ne tupim previše... :D
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 4/1/2016, 11:38

Zagy wrote:Ja bih izabrala Samsung. ...jednostavniji je za korištenje. .  Muškarcima bolje paše iPhone. ..

Meni baš obratno; mislim da nema moba koji je više user-friendly nego što je to iPhone. :D Jedino što mu zamjeram je to što je i dalje bezobrazno skup i što osnovni model dolazi sa svega 16gb.

Edit:
E da, i nezgrapnost, ali to je problem više manje svih smartphonea koje znam. Kad usporedim ovaj koji trenutno imam iPhone 6s sa starom četvorkom, njezine manje dimenzije i dizajn su mi daleko više odgovarali.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 4/1/2016, 11:46

ja i dalje koristim 5s, i ne pada mi na pamet da ga menjam. kompaktan je, završava mi svaki posao koji mi je neophodan i dalje je najlepši telefon koji je ikada napravljen. tako da ga koristim dok ne umre... :D
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by ᴍᴏxʏ on 4/1/2016, 11:50

Meni je najviše smetalo što sam za svaku jebenu funkciju morala priključiti na kompjuter...

Mislim da je sve do osobnosti,eto....Ja sam prije ovoga imala iPhone 5 i bio mi je dobar,ne mogu reći, osim gore navedenom. ...to su finese koje mi bolje odgovaraju kod Samsunga. .. ;)

ᴍᴏxʏ
ᴍᴏxʏ

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Guest on 4/1/2016, 11:55

VUČIĆU PEDERU wrote:ja i dalje koristim 5s, i ne pada mi na pamet da ga menjam. kompaktan je, završava mi svaki posao koji mi je neophodan i dalje je najlepši telefon koji je ikada napravljen. tako da ga koristim dok ne umre... :D

Ja sam četvorčicu uzela početkom 2011. i koristila je sve do prije desetak dana. Dakle, gotovo punih 5 godina. :D Meni osobno najljepši dizajn.
Gotovo da mi je bilo mrvicu žao uzeti novog.  :D
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 4/1/2016, 12:08

Zagy wrote:Meni je najviše smetalo što sam za svaku jebenu funkciju morala priključiti na kompjuter...

Mislim da je sve do osobnosti,eto....Ja sam prije ovoga imala iPhone 5 i bio mi je dobar,ne mogu reći, osim gore navedenom. ...to su finese koje mi bolje odgovaraju kod Samsunga. .. ;)
Takodjer

Ogromna mana iphonea
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 4/1/2016, 12:12

to je dosta poboljšano, svaki sadržaj može wi-fi da se prebaci, slike se automatski integrišu u folder kreiran u kompjuteru. jedino što 90% stvari mora da ie preko itunesa...
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 4/1/2016, 12:13

Ja ga priključujem jedino kad prebacujem glazbu, ostalo što mi je trebalo sam sve bez beda i bez kompa. :D Ali da, definitivno kužim zašto ljudima itunes ide na živce.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top