ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by RayMabus Wed 22 Dec - 21:41

"Podiže se ta spremnost, vidimo reakcije Njemačke, Nizozemske, Velike Britanije, Amerike. Islamski svijet se još nije digao, imaju i svoje probleme, ali ako zatreba bit će i oni tu za nas", istakao je Izetbegović gostujući na radiju BIR.
.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbegovic-islamski-svijet-se-jos-nije-digao-ali-ako-zatreba-i-oni-ce-biti-uz-nas/211222160
.
Hoće li ?

A zašto će biti tu za vas ? Zato šta Hrvati više ne žele živit s vama u istoj državi.

AJDE ZOVI IH SVE DA TI JEBEN MATER BALIJSKU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by epikur37 Wed 22 Dec - 21:43

odoše oni nizvodu
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by RayMabus Wed 22 Dec - 21:59

RayMabus wrote:Islamski svijet se još nije digao, imaju i svoje probleme, ali ako zatreba bit će i oni tu za nas", istakao je Izetbegović 
.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/erdogan-zaustavio-dramatican-pad-lire-ali-zemlja-i-dalje-tone-u-neizvjesnost-turska-je-kamion-bez-kocnica-15136445
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by RayMabus Wed 22 Dec - 22:01

Re: Turković upoznala ministra vanjskih poslova Pakistana sa krizom u BiH

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Lastpo10 by RayMabus Sun 19 Dec - 20:03

@RayMabus wrote:
Erdogana ćemo likvidirat jer SDA neće da pristane na promjenu izbornog zakona a Bakir po Njemačkoj priča kako nikakvi Hrvati nikad nisu postojali u Bosni.

Alija je ostavio u nasljeđe Bosnu ovome i sad ćemo napravit to da će ga likvidirat njegovi vlastiti Turci i tako šaljem Bakiru i njegovoj SDA poruku.

19.11 Bakir drži govore po Njemačkoj.

Meni puca fim i naređujem likvidaciju Erdogana na način da ga sami Turci prikolju i ovom islamistu i SDA pošaljem poruku.

Mjesec dana nakon toga :

Lira je dostigla rekordno nisku vrijednost od gotovo 17 lira za jedan američki dolar u petak nakon što su izraženi strahovi od inflacijske spirale. Po sadašnjem stanju, lira je u ovoj godini izgubila 55% svoje vrijednosti, a 37% te vrijednosti izgubljeno je u posljednjih 30 dana. Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Lol Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Lol Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Lol Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Lol Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Lol
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by RayMabus Wed 22 Dec - 22:08

Znaš ti moj Bakire zašto majmuni kao vrsta a na jednom otoku koji je izoliran od drugih otoka kad nauće tuckat orahe to u vrlo kratkom roku usvoji i druga grupa te vrste majmuna na drugm otoku ?

Dakle nema fizičkog kontakta a kad jedna grupa te vrste to nauči u relativno kratkom roku to nauči i ova druga grupa majmuna iako između njih nema fizičke povezanosti ?

Kad to budeš znao shvatit ćeš kako ja izdajem naredbe a da ne izađem iz kuće niti ikoga uopće fizički ne kontaktiram priko nikakvog medija, telefon, internet itd.

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f536c7976736d74307333557146773d3d2d3632343330353335332e313534663039333262643564373438633730363037363538333334322e676966
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by Guest Wed 22 Dec - 22:13

Izetbegović će možda i dobti verbalnu podršku od islamskog svijeta, možda čak i žešću, pogotovo od islamističkih radikala po svijetu, ali oni definitivno unatoč svojim željama neće ratovati za njega i Bosnu kao isključivo islamsku državu.
Odnosno, svakako mu neće biti u stanju, a niti će imati volje pružiti mu iole vrijednu vojnu pomoć.
I zato će Bakir i slični ostati na suhom ako počne previše vjerovati u opravdanost vojne opcije kako bi prevladalo njegovo i shvaćanje političkih elita BiH muslimana o ustroju Bosne i njenim granicama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by RayMabus Wed 22 Dec - 22:18

Speare Shaker wrote:Izetbegović će možda i dobti verbalnu podršku od islamskog svijeta, možda čak i žešću, pogotovo od islamističkih radikala po svijetu, ali oni definitivno unatoč svojim željama neće ratovati za njega i Bosnu kao isključivo islamsku državu.
Odnosno, svakako mu neće biti u stanju, a niti će imati volje pružiti mu iole vrijednu vojnu pomoć.
I zato će Bakir i slični ostati na suhom ako počne previše vjerovati u opravdanost vojne opcije kako bi prevladalo njegovo i shvaćanje političkih elita BiH muslimana o ustroju Bosne i njenim granicama.
Neće biti rata u BiH.

Nakon ceremonijalnog ubojstva Erdogana kad mu i njegovi saveznici počmu okretat leđa i šaptat iza istih i onda ko Julija Cezara kako je senat rješija jer je tija apsolutnu vlast ovaj i njegova SDA će ostat ni na nebu ni na zemlji jer je ćaći od njihovog vođe ( Bakir ) ovaj Erdoganu ostavio Bosnu u amanet.

A sad ga sami Turci ubili.

ZBUNJOZA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by RayMabus Wed 22 Dec - 22:33

Neće biti rata u Bosni, bar ne sada a po mogućnosti i nikako ako se mene pita bar ovako kako stvari stoje.

Ja razmišljam šire od vas i ne želim se zbog debila ( SDA, SDP BIH , Komšić i ostali foteljaš i ljigavci ) zakačit s cijelim bošnjačkim narodom jer mi to daje loš položaj u odnosu na Italiju i druge invazore iz smjera obale.

Uostalom ja i ne tražim ukidanje bošnjačkog člana predsjedništva nego vraćanje mog.

Prije mjesec dana Bakir je po Njemačkoj počeo pričat kako Hrvati u BiH ne postoje i tako ta priča. U kombinaciji s njegovim neprihvaćanjem izbornog zakona stvari su postale više nego jasne.

Kako je on sin od Alije a ovi je Erdoganu ostavio Bosnu, dakle ona je njihova a Erdogan je vođa islamskog brastva...

Naredio sam likvidaciju Erdogana na način da ga ubiju njegovi sami Turci kako bi Bakiru i SDA poslao poruku.

Operacija u tijeku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by pizzon Wed 22 Dec - 22:40

sa turskom samo na d.dan
hvala, dobro smo,
sto zelimo i vama
pozdrav, cujemo se...
zar se turska nije okrenula aziji
nije joj potreban zapad, eu, nato
nista, imaju nove saveznike
okrenuo ledja zapadu,
odnosno, natrtio se....
-37% u zadnjem mesecu
to ubrzava ko tgv france :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by pizzon Wed 22 Dec - 22:46

otiso u nemacku da im objasni
nova vlada zeli jedinstvenu bosnu
ali ne tehetan u evropi
kako ce se bosna skockati
u skladu sa dejtonom
ne znam, ali dominacija
bosnjaka je neprihvatljiva
posebno ako je istina
da eu koriguje inckov zakon
o srebrenici ?

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by vuksadinare Wed 22 Dec - 22:52

Kod islamista vrijedi ona 'volim ja tebe ali jos vise sebe'...pa nece nekom seiku iz saudijske arabije ili ne znam emirata biti vazniji bakir i bosna da riskira zbog njih a ne dobije zauzvrat - nista osim onog islamska braco od kojeg seik ne moze kupit ferari...seiku je vaznija njemacka ili francuska,rusija jer tu ima trziste i izvlaci milijarde od bosne i bakira bi izvukao samo problem...to zna i erdogan...i kao sto je rekao nadan vidosevic 'jebi ga stari danas prevladava interes a ne ljubav i pravda'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by RayMabus Wed 22 Dec - 22:55

pizzon wrote:
-37% u zadnjem mesecu
to ubrzava ko tgv france :)
Kog brige ?

Ja sam miroljubiv. Mogu mirno posmatrati kako narod ( koji ga je birao ) jede govna.

Re: Turska opozicija traži izbore ODMAH

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Lastpo10 by RayMabus Sun 19 Dec - 21:14

E sad bi oni na izbore. Najlakše je tako. Čim neki kurac ne valja odma bi vi izbore. Pa naravno da bi vi izbore kad ste u oporbi a htjeli bi na vlast. E ne može. Izbori su za dvije godine. Do tada fino tamo sidi u magarečoj klupi, čuti i puši kurac i jedi govna.

PS : Treba vrijeme da se nekog podsvjesno počme mrzit i zato neka vas Erdo gazi jer kad ga počmete patološki i podsvjesno mrziti mrziti ćete i sve ono šta je taj volio a da toga niste ni svjesni ....Bosnu, Bakira, SDA.....
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by vuksadinare Wed 22 Dec - 22:58

....ali budimo realni nije bakir na ovim prostorima u toj fantaziji usamlhen i srbi misel da bu rus ili kinez za njih glavu stavljao ili mi sto mislimo da ce amer ili brisel,svabo za hrvatku 'lecet ko metak'..nece..kao sto nisu nikad..ako dodje do rata opet cemo ratovat mi medjusobno..a druge strane eventualno ti mogu uvalit sto god oruzja i tapsat po ramenu..sitni smo mi igraci ovdje da bi netko uvaljivao se u rizik..ovaj prostor ima geostrateski znacaj ali ne onakav kakav mi ovdje sebi tepamo i pridajemo vaznost..ovaj prostor nije ni medju prvih pet sigurno u svijetu po geostrateskom znacaju..mozda medju prvih deset ako...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by epikur37 Wed 22 Dec - 23:00

Da podsjetim:

- Radi se o zemlji s kojom imamo najdužu kopnenu granicu

- Koja nam je geopolitički utisnuta u ozemlje

- U kojoj je naš narod je konstitutivan i naši su građani ugroženi

Ok, sad se baba može nastaviti češljati....
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by Hektorović Wed 22 Dec - 23:04

epikur37 wrote:Da podsjetim:

- Radi se o zemlji s kojom imamo najdužu kopnenu granicu

- Koja nam je geopolitički utisnuta u ozemlje

- U kojoj je naš narod je konstitutivan i naši su građani ugroženi

Ok, sad se baba može nastaviti češljati....

Plenki je jače zabrinut za situaciju u Ukrajini :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by RayMabus Wed 22 Dec - 23:08

Govoreći o odlučnosti Međunarodne zajednice da spriječi Milorada Dodika u rušenju države, Izetbegović je rekao:
- Vjerujem u tu odlučnost, s tim da smo mi bili ispod radara. Međunarodna zajednica i zapadne zemlje su imali niz drugih i mnogo opasnijih žarišta od BiH. I hvala Bogu što nismo bili u fokusu i nadam se da nećemo ni biti da se, dakle, neće morati ovdje doći u situaciju da se interveniše. Podiže se ta spremnost, vidimo reakcije Njemačke, Nizozemske, Velike Britanije, Amerike. Islamski svijet se još nije digao, imaju i svoje probleme, ali ako zatreba - bit će i oni tu za nas", te je dodao da mu je tokom posjete Turskoj i predsjednik te zemlje, Recep Tayyip Erdogan, obećao da će pomoći i biti uz BiH.
-
https://avaz.ba/vijesti/bih/705381/izetbegovic-islamski-svijet-se-jos-nije-digao-ali-ako-zatreba-bit-ce-i-oni-tu-za-nas-erdoan-je-isto-obecao
.
Erdogan ti neće pomoć.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by vuksadinare Wed 22 Dec - 23:11

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Da podsjetim:

- Radi se o zemlji s kojom imamo najdužu kopnenu granicu

- Koja nam je geopolitički utisnuta u ozemlje

- U kojoj je naš narod je konstitutivan i naši su građani ugroženi

Ok, sad se baba može nastaviti češljati....

Plenki je jače zabrinut za situaciju u Ukrajini :D
od tog ima koristi ko i seik od rusa a ne od bakira
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by epikur37 Wed 22 Dec - 23:14

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Da podsjetim:

- Radi se o zemlji s kojom imamo najdužu kopnenu granicu

- Koja nam je geopolitički utisnuta u ozemlje

- U kojoj je naš narod je konstitutivan i naši su građani ugroženi

Ok, sad se baba može nastaviti češljati....

Plenki je jače zabrinut za situaciju u Ukrajini :D

nije samo on

no pratimo dalje
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by RayMabus Wed 22 Dec - 23:19

Brate Bakiru pišem ti pismo

Erdogan ti neće pomoć jer će Erdogan uskoro biti likvidiran i to od strane vlastith svojih Turaka

Drugi put kad budeš po Njemačkoj šetao i pričao svojim islamo nacionalistima kako Hrvati ne postoje u BiH....i u kombinaciji s time šta ne želiš promjenu izbornog zakona dakle 2+2= 4 i ja sam to izračunao i rezultat je da ti i tvoji islamisti u osnovi želite očistit i zatrti svaki trag Hrvata u BiH....

Dugo bi trajalo da ti objasnim šta je to točno pripdnik Aštar komande i kakve moći ima

Iz tog razloga jedna slika tisuću riječi

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Voldemort-death-eaters1

Kakav će tvoj položaj u toj stranci biti kad završimo tu vojnu operaciju ?

Turci ubili Erdu a tvoj ćale ostavio Erdi Bosnu u amanet.

A njega ubili Turci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by Hektorović Wed 22 Dec - 23:22

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Da podsjetim:

- Radi se o zemlji s kojom imamo najdužu kopnenu granicu

- Koja nam je geopolitički utisnuta u ozemlje

- U kojoj je naš narod je konstitutivan i naši su građani ugroženi

Ok, sad se baba može nastaviti češljati....

Plenki je jače zabrinut za situaciju u Ukrajini :D

nije samo on

no pratimo dalje

Niškorisnu ljevicu i liberale ne računam.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas Empty Re: Izetbegović: Islamski svijet se još nije digao, ali ako zatreba i oni će biti uz nas

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum