ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 8:00

1. Okružit Pridnjestovlje

2. Napad sa svih strana

3. Ruse u malim brodovima potirat na Krim.

PA PA

RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 8:03

RayMabus wrote:„Ruska Federacija i države članice Sjevernoatlantskog saveza (NATO), u daljnjem tekstu stranke,
potvrđujući svoju težnju za poboljšanjem odnosa i produbljivanjem međusobnog razumijevanja, …
odlučni su spriječiti opasnu vojnu aktivnost i time smanjiti mogućnost incidenata između svojih oružanih snaga, …
dogovorile su kako slijedi:

Članak 4
Ruska Federacija i sve stranke koje su bile države članice Sjevernoatlantskog pakta do 27. svibnja 1997., neće raspoređivati ​​vojne snage i oružje na teritoriju bilo koje druge države u Europi osim snaga stacioniranih na taj teritorij do 27. svibnja 1997. …

Članak 7
Stranke koje su države članice Sjevernoatlantskog saveza neće provoditi nikakve vojne aktivnosti na teritoriju Ukrajine
Ovo me vrijeđa.Jako.

Ide ti vojni napad na Prdnjestovje.

S MENOM SE TAKO NE RAZGOVARA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 9:00

Treba objavit rat Rusiji jer ova stavka ovdje ne znači ništa osim da se NATO vrati u granice prije pada berlinskog zida tj podijeli na stare i nove s tim da su istočnu Njemačku svrstali pod stare članice jer se ujedinila 1990 i tako cijella postala NATO.

Članak 4
Ruska Federacija i sve stranke koje su bile države članice Sjevernoatlantskog pakta do 27. svibnja 1997., neće raspoređivati ​​vojne snage i oružje na teritoriju bilo koje druge države u Europi osim snaga stacioniranih na taj teritorij do 27. svibnja 1997.
.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 9:06

Sad ćeš dobit rat.

Okružit PRDNJESTOVLJE i napad.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by AlfaOmega Tue 21 Dec - 13:04

AssadNaPodmornici wrote:Ukraina ima solidan PZO, vlastite krstareće rakete, 1000 tenkova koji bi bili tehnološki izjednačeni sa Ruskima koji bi napali, Javeline, dronove itd. 
Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 1840440_0

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10198
2015-09-11


RayMabus and epikur37 like this post

Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by Ringo10 Tue 21 Dec - 16:11

Rusija bi eventualno jedino zastitila LNR i DNR a ne bi isla u Ukrajinu.
A ako Americke pedercine pokusaju instalirati raketnu bazu opet ne trebaju Rusi ici u Ukrajinu ...dovoljno je raketirati svaku poziciju na kojoj pokusaju napravit bazu...tako ce i biti
Rusi mogu poklopiti Ukrajinu ali se postavlja pitanje STA ONDA NAKON TOGA.
To je takav ekonomski teret da ga ni Kina ne bi izdrzala. Plus moguci partizanski otpor. Nisu Rusi budale da ginu nizasta i da trose gomile novca nizasta.
Inace bi usli u Ukrajinu jos 2014te.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by Ringo10 Tue 21 Dec - 16:15

Ovaj blesavi Ray se uhvatio Pridnjestrovlja ko pijan plota. Ne znam sta ima toliko protiv njih.
Isto ko da mu je neko otamo jebo zenu pa je bijesan na njih.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by mutava baštarda Tue 21 Dec - 16:22

Evo još jedan film u kojemu su Rusi upali u blato.
Na početku scena dva šitska sela u idlibu pod opsadom.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 18:55

Ringo10 wrote:Ovaj blesavi Ray se uhvatio Pridnjestrovlja ko pijan plota. Ne znam sta ima toliko protiv njih.
Isto ko da mu je neko otamo jebo zenu pa je bijesan na njih.
Nemam ništa. Želim isprovocirati Putina da napadne Ukrajinu a to ne može sačuvat ako ne osvoji one tri županije ispod Odesse.


Želim da Putin to osvoji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 18:59

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Ne mere.

Prije ću ti dat da osvojiš cijelu obalu Azova, spojiš Donbas s Krimom, osvojiš Odesu, cijelu obalu od rumunjske granice do Krima i sve to povžeš u jednu cijelinu i još se spojiš s onim proruskim dijelom Moldavije nego ovo.

Treba mi ta zapadna i centralna Ukrajina kao protuteža u odnosu na Mađarsku.
Meni ne smeta da ti ovo ovdje sve nabrojano osvojiš al mi smeta da mi zabranjuješ da mi ostatak Ukrajine bude vojni saveznik kao protuteža Mađarskoj.

Sad ćemo se igrat ustaša u istočnoj Ukrajini.
Za protutežu prema Mađarskoj treba mi njihova ukrajinska kopnena vosjka a ne ta močvara ispod Odesse-

Putin je bacio rukavicu i sad ću ja svoju.

Sad ćemo napast Prdnjestovlje, izbacit Ruse od tamo i Moldaviju primit u EU i NATO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 19:03

RayMabus wrote:Ako ne osvoje ove tri županije i ne stave pod svoju vojnu kontrolu, neka se pozdrave s Prdnjestovljem.

https://en.wikipedia.org/wiki/Bilhorod-Dnistrovskyi_Raion

https://en.wikipedia.org/wiki/Bolhrad_Raion

https://en.wikipedia.org/wiki/Izmail_Raion
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 19:04

RayMabus wrote:Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 800px-Belgorod-Dnestrovskiy_rayon_2020.svg

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 800px-Izmailskiy_rayon_2020.svg

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 800px-Bolgradskiy_rayon_2020.svg
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 19:06

In the 2001 Ukrainian Census, the raion had a multi-ethnic population of 54,692. 29% were Ukrainians, 28% Moldovans, 26% Bessarabian Bulgarians and 16% Russians.

 The January 2020 estimate of the raion population was 66,666 (2020 est.)

 The January 2020 estimate of the raion population was 59,349 (2020 est.)


--

170 tisuća ljudi i Ukri jesu većina al ne baš tolika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 19:16

Ja uvijek pobjeđujem.

Možda jesam lud al nisam glup. Ipak sam anđeo znanja.

Nakon onih ultimatuma kako članice NATOa koje su to bile prije 1997 ne smiju vježbat u Hrvatskoj te kako Hrvatska ne smije imati nikakvu vojnu suradnju s Ukrajinom , stiže moj odgovor.

Ide uništenje Prdnjestovnja.

Ako ga uništim a oću mićem Ruse od tamo, mićem opasnost Ukrajini, Moldavija ide u EU i NATO.

On može napast šta god oće al ako ne osvoji ove tri županije koje su mu najlakše neće sačuvati Prdnjestovlje a samim time i sve to tamo.

RUKAVICA JE BAČENA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 19:20

RayMabus wrote:Ako ne osvojiš ovi dole prostor ispod Odesse :

1. Nećeš moć blokirat NATO mornaricu na putu prema Odessi.

2. Maknit opasnost s druge strane na luku Sevastopolj

3. Sačuvat Pridnjestovlje s čime em gubiš Moldaviju em spsobnost držanja istočne Ukrajine u okruženju.

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Map_of_ukraine_political_simple_oblast_krim
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 19:22

Ako on osvoji te tri županije ispod Odesse ja ne gubim ništa jer :

1. Meni treba ukrajinska kopnena vojska a ne ukrajinska mornarica kao protuteža prema Mađarskoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by metilda Tue 21 Dec - 19:24

Ray, nije tebi lako s tolikim znanjem.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4584
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 19:27

metilda wrote:Ray, nije tebi lako s tolikim znanjem.
Predloži ti nešto bolje nakon šta su oni dali ultimatum da članice NATO koje su to bile prije 1997 godine ne smiju vojno pomagati Hrvatskoj te da Hrvatska ne smije imati vojnu suradnju s Ukrajinom.

Šta ti predlažeš ?

Da se povućemo ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 19:33

A šta vi predlažete ?

Da to potpišemo pa da u slučaju napada srpsko ruske vojske na Hrvatsku sve članice NATO moraju ostat pasivne dok ovi to osvajaju.

To bi vi potpisali jel ?

Nek se pozdrave s Prdnjestovljem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by metilda Tue 21 Dec - 19:37

RayMabus wrote:
metilda wrote:Ray, nije tebi lako s tolikim znanjem.
Predloži ti nešto bolje nakon šta su oni dali ultimatum da članice NATO koje su to bile prije 1997 godine ne smiju vojno pomagati Hrvatskoj te da Hrvatska ne smije imati vojnu suradnju s Ukrajinom.

Šta ti predlažeš ?

Da se povućemo ?

Ja ništa ne znam, nisam emanćipirana, samo pečem kolače.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4584
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by RayMabus Tue 21 Dec - 19:41

S moldavske strane pripremit policiju i vojku, s ukrajinske strane pripremit policiju i vojsku.

Uz pomoć Ukrajinaca u Prdnjestovlju iznutra isto napravit prevrat.

Pokrenit napad i slomit to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174875
2014-04-11


Back to top Go down

Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju - Page 3 Empty Re: Previranje u Ukrajini: Porošenko optužen za državnu izdaju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum