ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća - Page 2 Empty Re: TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća

Post by epikur37 Mon 20 Dec - 15:09

Ringo10 wrote:Muslimanska politika je razorna za BiH

Znači, puna podrška :)

epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća - Page 2 Empty Re: TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća

Post by Guest Mon 20 Dec - 16:44

Joj, joj ...  Zoki je ''graDŽane''  primil za noge i brutalno ih streskal o tlo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća - Page 2 Empty Re: TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća

Post by veber Mon 20 Dec - 16:51

Sovak wrote:
veber wrote:
kada nemaš nikaj onda se lako kokošare ;D

Čuj ... tak ''bogat'' kak ti nisam, ali da imam - imam.  ;)
ja sam ti bogec.
da me isus vidi postole bi mi dao.

ali sam kćer si odredio kao naslijednicu.
mora sina isplatiti i to je to.

moram samo hmrtnut :D
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća - Page 2 Empty Re: TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća

Post by newuser Mon 20 Dec - 19:14

Bosnia ce se raspasti. Neupitno je to. Kako i na koji nacin i kada to se jos ne zna. Po pitanju hrv. pitanja nisam optimist, ali je super kad dodjes na razinu da ti je skoro pa svejedno :)
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća - Page 2 Empty Re: TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća

Post by epikur37 Mon 20 Dec - 19:44

newuser wrote:Bosnia ce se raspasti. Neupitno je to. Kako i na koji nacin i kada to se jos ne zna. Po pitanju hrv. pitanja nisam optimist, ali je super kad dodjes na razinu da ti je skoro pa svejedno :)

x

samo nek se pocepa...:)
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća - Page 2 Empty Re: TRIBINA U GRUDAMA: BiH je debelo na pragu onoga što se događalo u Jugoslaviji krajem 80-ih godina prošlog stoljeća

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum