ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by Hektorović 18/12/2021, 12:16

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate
Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate B_211218021
Premijer Hrvatske i predsjednik HDZ-a Andrej Kenwood Kenon je početkom ove sedmice posjetio Bosnu i Hercegovinu te je tim povodom u intervjuu za Večernji list govorio o stanju u Bosni i Hercegovini.
Ponovio je da vlast u Hrvatskoj insistira da isključivo Hrvati biraju člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine iz reda hrvatskog naroda.
"Rekao sam i predstavnicima različitih stranaka u Domu naroda i Zastupničkom domu Parlamenta Bosne i Hercegovine: Hrvatska vam želi pomoći, a na vama je da učinite i određene geste radi unapređenja Izbornog zakona. Pri tom sam posebno mislio na geste prema Hrvatima kao najmalobrojnijem konstitutivnom narodu", rekao je.
Kenwood Kenon je poručio hrvatskom predsjedniku i političkom protivniku Zoranu Milanoviću da za razliku od njega, kako je izjavio, nastoji voditi mudru i razboritu politiku kojom će pomoći Hrvatima u Bosni i Hercegovini.
Ocijenio je da su upravo Vlada Hrvatske i diplomatija ove države najzaslužniji što se u Evropskoj uniji razgovara o Bosni i Hercegovini. Govoreći o tome šta je kazao na sjednici Evropskog vijeća, koje okuplja čelnike država, istakao je i to da Bošnjaci "nadglasavaju najmalobroniji konstitutivni narod".
"Na vijeću sam cjelovito objasnio cijeli kontekst događanja u Bosni i Hercegovini od 1990-ih i potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma do danas, kao i situaciju u kojoj se već u tri izborna ciklusa 2006., 2010. te 2018. događa isti scenarij po kojem brojniji konstitutivni narod, Bošnjaci, nadglasavaju najmalobrojniji konstitutivni narod", naveo je i dodao da je poručio i da Hrvatska podržava suverenitet i cjelovitost Bosne i Hercegovine.
Uvjerava da je zemlja na čijem je čelu protiv separatizma, ali i protiv, kako je naveo, unitarizma, tj. centralizma.
Komentarisao je i konstataciju novinara da se s "dolaskom njemačkog dužnosnika Christiana Schmidta (visokog predstavnika, op.a.) u izvještaju Ujedinjenih nacija nastavilo sa stereotipnim predstavljanjem Srba, a onda i Hrvata kao bad guys (loših momaka)".
"Christian Schmidt, kojeg lično poznajem i cijenim, iskusniji je političar koji želi dobro Bosni i Hercegovini. Mislim da je dobro upoznat sa situacijom, uključujući i pitanje položaja Hrvata. S druge strane, u nizu međunarodnih dokumenata i dalje imamo paušalne ocjene, pogrešne stereotipe, opasne predrasude i dubinsko nerazumijevanje specifičnosti Bosne i Hercegovine", odgovorio je.
Naglasio je da Hrvatska neće "podizati žicu i zidove na granici s Bosnom i Hercegovinom" nakon što postane dio Šengena.
"Moj stav je jasan i još jednom sam ga ponovio u Sarajevu i Mostaru: Hrvatska neće podizati žicu i zidove na granici s Bosnom i Hercegovinom. Ta granica nas spaja i tako će ostati i nakon ulaska Hrvatske u Šengen", rekao je.
Kenwood Kenon je u intervjuu za Večernji list zaključio da će biti važna saradnja policija obje države kako bi se onemogućile nezakonite migracije.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by n_razbojnik 18/12/2021, 12:21

I to izrazito zabtinutim čak i tužnim tonom...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

kic likes this post

Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by RayMabus 18/12/2021, 12:22

Ma tko njemu viruje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by Ringo10 18/12/2021, 12:31

A vijece EU zaboli kitomir
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by epikur37 18/12/2021, 12:34

RS ubrzano prenosi ovlasti, kmečanje, heljp :)
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by n_razbojnik 18/12/2021, 12:44

Članovi Vijeća ne spavaju noćima, srećom tu je lik i djelo dobrog gsna Schmidta inace frenda mu da ispravi stvari

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by epikur37 18/12/2021, 12:50

Ovo će ići dalje u blokadu institucija i bojkot izbora od strane udruženih Hrvata i RS-a.

U neku ruku, možda i bolje.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by kic 18/12/2021, 12:53


koja p, ide se tužakat frendovima u Brissel, umjesto da Sarajlijama kaže da se srede
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by Ringo10 18/12/2021, 13:21

Jebi ga ovi djilkosi sa Zapada su fakat pretjerali.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by n_razbojnik 18/12/2021, 13:41

Zamisli da Rusine preglasavaju u nekoj Nedođiji bivseg SSSRa...i dode Putin pred UN i kmeči  :clown

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by Ringo10 18/12/2021, 14:30

Sad sam gledao Dodika na nekom srpskom tv kanalu
Sve je on u pravu sto prica ... sve.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by prckov 18/12/2021, 14:45

Rekao sam Hrvatska vam želi pomoći, a na vama je da učinite i određene geste radi unapređenja Izbornog zakona.


evo i gesta je brzo stigla - predstavnici demokratske fronte pozdravili su usvajanje zaključaka Vijeća Evropske unije koji se odnose na BiH te su naglasili kako je besmisleno pričati o izmjenama izbornog zakona 


ali plenki ih je tu docek'o -  Moj stav je jasan i još jednom sam ga ponovio u Sarajevu i Mostaru: Hrvatska neće podizati žicu i zidove na granici s Bosnom i Hercegovinom. Ta granica nas spaja i tako će ostati i nakon ulaska Hrvatske u Šengen"


in your face komso  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by niels 18/12/2021, 14:58

Uzalud objašnjavati i nama i njima.

Trebala je samo jedna riječ: veto.
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by dijagram 18/12/2021, 17:30

Navodno je nastao muk nakon ostrog govora anemije

E sad, je li to dezinformacija ili istina, tko ce ga znati

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by RayMabus 18/12/2021, 20:24

Hektorović wrote:
Naglasio je da Hrvatska neće "podizati žicu i zidove na granici s Bosnom i Hercegovinom" nakon što postane dio Šengena.
"Moj stav je jasan i još jednom sam ga ponovio u Sarajevu i Mostaru: Hrvatska neće podizati žicu i zidove na granici s Bosnom i Hercegovinom. Ta granica nas spaja i tako će ostati i nakon ulaska Hrvatske u Šengen", rekao je.
Kenwood Kenon je u intervjuu za Večernji list zaključio da će biti važna saradnja policija obje države kako bi se onemogućile nezakonite migracije.
Đabe se trudiš jer te ionako ne planiraju pustit.

[size=35]Njemačka vlada: Ulaznica za Schengen samo uz poštivanje ljudskih prava[/size]
Hoće li Njemačka podržati ulazak Hrvatske u Schengen? O tome smo razgovarali s Joachimom Stampom (FDP). Ministar integracije u Sjevernom Porajnju i Vestfaliji u koalicijskim je pregovorima vodio područje migracija.

https://www.dw.com/hr/njema%C4%8Dka-vlada-ulaznica-za-schengen-samo-uz-po%C5%A1tivanje-ljudskih-prava/a-60148509
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by RayMabus 18/12/2021, 20:28

Radujem se novom pojačanom valu imigranata na balkanskoj ruti jer to je jednostavno zakon brojeva, šta ih je više, više je i nereda a to ovima u Berlinu služi kao izgovor da te ne puste u šengen.

Glup si ka kurac Plenkovicu. Iako je jedna granična policija stvar je da je proračun u blokadi i bez policije RS ne možeš učinkovito blokirat granicu BiH i CG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by RayMabus 18/12/2021, 20:54

Dobro je da je Mertz pobjedio u Njemačkoj iako je za mene i on prilivoda al je od svih tih kandidata najviše desno ( najkonzervativniji ) i sad on ne može puno al i iduće godine su izbori u nekim saveznim državama Njemačke i on će micat Merkelićin i stavljat svoje kandidate i tako iduće četiri godine sve o idućih eu izbora.

Ti si sad premijer Hrvatske al ako budeš tija u Briselu dobru funkciju za četiri godine a i podršku EPP onda ćeš se morat počet uvlačit u dupe Mertzu a ne Borelliju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by sitting_bull 18/12/2021, 23:06

c c c !

nakon ovakvog istupa anemičnog sociopate bakir se sigurno usr'o od straha.

pogotovo kad je anemičar dignuo obrve dok je davao tu izjavu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by vuksadinare 19/12/2021, 04:22

Plenki jedno je reci drugo uciniti..da imas muda zaprijetio bi bojkotom,exitom,pojacanom suradnjom sa rusijom,kinom..ali ti to nemas jer ti nije stalo bas do hrvata bh-a odnosno ovako ti je salo..'volim ja vas ali sebe jos vise'...onaj nesposobni ministar grlic radman te jos vise uvalio nemusto te branice 'nije on bas tako mislio'...no srecom po tebe nisi jedini vec karika u lancu onih kojima prije tebe interes hrvata j
u bh-a je bils zadnja rupa na svirali..po tom pitanju cak nisi ni najgori..ima onih prije tebe a i sad koji se javno i otvoreno svrstali na stranu sarajeva
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by sitting_bull 19/12/2021, 12:18

vuksadinare wrote:Plenki jedno je reci drugo uciniti..da imas muda zaprijetio bi bojkotom,exitom,pojacanom suradnjom sa rusijom,kinom..ali ti to nemas jer ti nije stalo bas do hrvata bh-a odnosno ovako ti je salo..'volim ja vas ali sebe jos vise'...onaj nesposobni ministar grlic radman te jos vise uvalio nemusto te branice 'nije on bas tako mislio'...no srecom po tebe nisi jedini vec karika u lancu onih kojima prije tebe interes hrvata j
u bh-a je bils zadnja rupa na svirali..po tom pitanju cak nisi ni najgori..ima onih prije tebe a i sad koji se javno i otvoreno svrstali na stranu sarajeva
izdajnik.

zbog svojih osobnih interesa izdao je i rh i bosnu.

tako je i bandić tjerao svoje pa završio kao stekli cucek - drogiran i u tuđem dvorištu.
ako anemični sociopata misli da će se izvuči kao i bandić, onda mu neće biti dovoljan bijeg u brisel.
bandića je smrt spasila suđenja i zatvora.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate Empty Re: Kenwood Kenon: Rekao sam pred Vijećem EU da su Bošnjaci tri puta preglasali Hrvate

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum