ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš)

Go down

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Empty faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš)

Post by marcellus 17/12/2021, 18:40

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovi-slatki-stenci-za-facebook-su-fake-news-obrisali-su-mi-meme-jer-psi-ne-lijece-depresiju-15134571


uvjeti za rad u srbografu:

- bit zatucan
- bit woke
- klečat pred đorđ flojdom
- imat manje smisla za humor od Torquemade
- volit srbe
- volit pedere
- mrzit sve koji ne vole srbe i pedere jednako ko ti ili više

_________________
faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Empty Re: faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš)

Post by Hektorović 17/12/2021, 18:43

Koje veze faktograf ima sa Srbima kad je to ekspozitura State Departmenta i Deep Statea? Njihov glavni posao je gurati agendu Američkog mainstreama.


https://faktograf.hr/o-nama/

Pokretanje Faktografa financijski su podržali National Endowment for Democracy (NED), zaklada TechSoup i Državno tajništvo Sjedinjenih Američkih Država. Projekt Faktografa je djelomično financiran kroz potporu Veleposlanstva SAD-a u Zagrebu.
Rad Faktografa financirao se kroz projekte osvojene na natječajima NED-a, Googleovog The Digital News Initiative Innovation Funda (putem projekta Mozaik veza) i Agencije za elektroničke medije, Europske unije kroz program Europa za građane te kroz Facebookov Third Party Fact-Checker program.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Empty Re: faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš)

Post by marcellus 17/12/2021, 19:45

ovaj naš ima jer tamo rade woke hrvati

a bit woke u americi znači voljet crnce, a u hrvatskoj srbe

_________________
faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


immortal likes this post

Back to top Go down

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Empty Re: faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš)

Post by zganci_i_jetrica 17/12/2021, 20:17

Mislim ono, ako je itko Ickeov reptil, shape shifter, filozofski zombie android, you name it... Mordecai Šećerbeg je među prvima na pameti. Pogurnuli su ga, napravili ga milijarderom i onda ga iskoristili, progutali mu dušu i ispljunuli taj isušeni hračak dolje na slici  affraid 

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) 440px-Mark_Zuckerberg_F8_2019_Keynote_%2832830578717%29_%28cropped%29

Jednom mi na Hvaru FB kaže da se logiram s drugog stroja nego inače, pa me upitalo za datum rođenja, a ja blage veze nemam :^0 Uglavnom, vrhunac toga ljeta, da mi uskratilo pristup tom užasu kojem robuju tolike milijarde  :P
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1295
2021-06-05


Back to top Go down

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Empty Re: faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš)

Post by marcellus 17/12/2021, 20:22

zganci_i_jetrica wrote:Mislim ono, ako je itko Ickeov reptil, shape shifter, filozofski zombie android, you name it... Mordecai Šećerbeg je među prvima na pameti. Pogurnuli su ga, napravili ga milijarderom i onda ga iskoristili, progutali mu dušu i ispljunuli taj isušeni hračak dolje na slici  affraid 

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) 440px-Mark_Zuckerberg_F8_2019_Keynote_%2832830578717%29_%28cropped%29

Jednom mi na Hvaru FB kaže da se logiram s drugog stroja nego inače, pa me upitalo za datum rođenja, a ja blage veze nemam :^0 Uglavnom, vrhunac toga ljeta, da mi uskratilo pristup tom užasu kojem robuju tolike milijarde  :P

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) E8071bc22e8c5fd179ccac7e84690c2d

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Photo-caption-senator-you-are-basoming-hysterical

_________________
faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Empty Re: faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš)

Post by zganci_i_jetrica 17/12/2021, 20:32

marcellus wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Mislim ono, ako je itko Ickeov reptil, shape shifter, filozofski zombie android, you name it... Mordecai Šećerbeg je među prvima na pameti. Pogurnuli su ga, napravili ga milijarderom i onda ga iskoristili, progutali mu dušu i ispljunuli taj isušeni hračak dolje na slici  affraid 

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) 440px-Mark_Zuckerberg_F8_2019_Keynote_%2832830578717%29_%28cropped%29

Jednom mi na Hvaru FB kaže da se logiram s drugog stroja nego inače, pa me upitalo za datum rođenja, a ja blage veze nemam :^0 Uglavnom, vrhunac toga ljeta, da mi uskratilo pristup tom užasu kojem robuju tolike milijarde  :P

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) E8071bc22e8c5fd179ccac7e84690c2d

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Photo-caption-senator-you-are-basoming-hysterical
Hajde Odo, ne rugaj se ko lonac poklopcu  :P
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1295
2021-06-05


Back to top Go down

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Empty Re: faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš)

Post by T. 17/12/2021, 21:34

zganci_i_jetrica wrote:Jednom mi na Hvaru FB kaže da se logiram s drugog stroja nego inače, pa me upitalo za datum rođenja, a ja blage veze nemam :^0 Uglavnom, vrhunac toga ljeta, da mi uskratilo pristup tom užasu kojem robuju tolike milijarde  :P
Nije to ništa...
Ja se jednom probudio u pola noći trpi mi se pišat za poludit...
I tako nabadam po zidovima, nigdi prekidača za upalit svjetlo, nigdi vrata od sobe, nema pa nema...
I šta ću, boli mjehur, srećom napipao nekako prozor, otvorio grilje i šaraj ... drunken
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Empty Re: faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš)

Post by zganci_i_jetrica 18/12/2021, 00:07

T. wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Jednom mi na Hvaru FB kaže da se logiram s drugog stroja nego inače, pa me upitalo za datum rođenja, a ja blage veze nemam :^0 Uglavnom, vrhunac toga ljeta, da mi uskratilo pristup tom užasu kojem robuju tolike milijarde  :P
Nije to ništa...
Ja se jednom probudio u pola noći trpi mi se pišat za poludit...
I tako nabadam po zidovima, nigdi prekidača za upalit svjetlo, nigdi vrata od sobe, nema pa nema...
I šta ću, boli mjehur, srećom napipao nekako prozor, otvorio grilje i šaraj ... drunken
Nisi ukapirao da nisam znao 'svoj' datum rođenja jer Šećerbegu ne želim dati bilo kakvu važnu osobnu informaciju  :D
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1295
2021-06-05


Back to top Go down

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Empty Re: faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš)

Post by catabbath 18/12/2021, 01:08

Meni je FB cenzurirao sliku Tesle koju neki arap puni preko agregata na benzin. Kao, iako slika nije lažna, suprotna je politici elektrifikacije predsjednika Bidena ili tako nešto...

_________________
faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš) Empty Re: faktograf je glup ka kurac (ne ovaj naš)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum