ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by metilda 16/12/2021, 16:30

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:

on je galaktički general
Po tome sam manji.

Stvar je i šta sam anđeo znanja. To je veća razina od te koju on ima.

Eto na. A on se predstavlja kao sveznajući. :facepalm
Gle, prodala bih jednu zgradu. Znaš li možda kupca?

metilda

Posts : 4584
2021-02-20


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by metilda 16/12/2021, 16:31

RayMabus wrote:Isus je majistor svjetlosti.

Red : Milosrđe.

Ok, to znam.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4584
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 16/12/2021, 16:34

RayMabus wrote:Isus je majistor svjetlosti.

Red : Milosrđe.
A ujedno i duhovno zadužuje ovui planetu već dvije tisuće godina.

Moram se malo ipak prije popričat s njime kad nekog oću naklepat.

Koliko ?

Koliko šta ?

Ovaj materijalni svemir je baziran na količini. Koliko novaca imaš, koliko godina imaš, koliko, koliko koliko.

Koliko vremena ?

Koliko dugo ću trpit da ti s tim milosrđem njima dovedeš struju u glavu ?

Ne čuju.


MENE ĆE ČUT.


Zato sam general gf s pet zvjezdica.

Brz i učinkovit.

On je planetarni i stoji oko jedne planete, stacioniran je.

Ja sam leteči.

STIGLA INSPEKCIJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 16/12/2021, 16:36

metilda wrote:
RayMabus wrote:
Po tome sam manji.

Stvar je i šta sam anđeo znanja. To je veća razina od te koju on ima.

Eto na. A on se predstavlja kao sveznajući. :facepalm
Gle, prodala bih jednu zgradu. Znaš li možda kupca?
Znam jednog kupca.

Samo ti ne znaš. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by metilda 16/12/2021, 16:43

RayMabus wrote:
metilda wrote:

Eto na. A on se predstavlja kao sveznajući. :facepalm
Gle, prodala bih jednu zgradu. Znaš li možda kupca?
Znam jednog kupca.

Samo ti ne znaš. lol!

Pa zato te i pitam. Reci mi koji je. Zgrada je poslovna u sred grada. Prodajem je bezuspješno godinama. Ako ti ne pomogneš ne znam tko će. Isus me ne abada. confused

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4584
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by Noor 16/12/2021, 16:44

Pirate wrote:
Ringo10 wrote:Slomiti ce Anglosaksonska bagra I Srbe. BiH ce biti muslimanska

Dok nas ne slome, borba.

a jel...spremaš se ratovati? :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 16/12/2021, 16:45

Koliko dugo trebam trpiti to da tri puta se netko bira za predsjednika i najavljuje četvrti i vi mu drže sviću a u jednoj Americi svijetioniku demokracije predsjednik ne smije biti dva puta izabran ?

Koliko dugo misliš da ću trpit šta eu vijeće i parlament sidi u parlamentu države čiji se predsjednik ne bira jer je kralj a tupe kako ne valja šta vamo ogromana većina naroda od nekih 95% bira svako četiri godine svog predstavnika koji će ih predstavljat ?

Kolika je moja tolerancija na idiote kojima očito struja neće doći u glavu ?

MRTVI STE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 16/12/2021, 16:46

metilda wrote:
RayMabus wrote:
Znam jednog kupca.

Samo ti ne znaš. lol!

Pa zato te i pitam. Reci mi koji je. Zgrada je poslovna u sred grada. Prodajem je bezuspješno godinama. Ako ti ne pomogneš ne znam tko će. Isus me ne abada. confused
Pitaj Sokrata.

On ti je pametniji od mene.

( Sokrat : Znam da ništa ne znam )
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 16/12/2021, 16:47

Samo Bog zna sve.

Pa ne prodaju anđeli znanja nekretnine okolo.

Nisu agenti za nekretnine.

Igrom slučaja ima čak i tu potvrdu jer sam to položija. Ima nešto stanova.

Imaš agencije pa nazovi. Tko pita ne skita. Provizija ti je 5%. Znanje se plaća.

Eto ja ti ga dajem đabe.

Hvala. Nema na čemu. I drugi put.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 16/12/2021, 16:59

RayMabus wrote:Koliko dugo trebam trpiti to da tri puta se netko bira za predsjednika i najavljuje četvrti i vi mu drže sviću a u jednoj Americi svijetioniku demokracije predsjednik ne smije biti dva puta izabran ?

Koliko dugo misliš da ću trpit šta eu vijeće i parlament sidi u parlamentu države čiji se predsjednik ne bira jer je kralj a tupe kako ne valja šta vamo ogromana većina naroda od nekih 95% bira svako četiri godine svog predstavnika koji će ih predstavljat ?

Kolika je moja tolerancija na idiote kojima očito struja neće doći u glavu ?

MRTVI STE.
I još bitnije pitanje :

Zašto bih ovako nešto uopće pustio da vlada planetom a uskoro će i u svemir dakle izlaze iz nadležnosti tog planetarnog logosa ( trenutno Isus ) ?

Da mi se raširi po svemiru ?

ZAKLAT ĆU IH U KOLJEVCI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 16/12/2021, 17:02

Da ne bi guba slučajno sutra došla na drugu planetu ko šta sad dolazi u Bosnu i drugdje i nameće svoja pravila ?

OHOHO OHO HOHOOO

I SVI SE GROMHOM NASMEJASMO.

REKOH : STIGLA INSPEKCIJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 16/12/2021, 17:11

Lijepo

https://www.vecernji.hr/vijesti/ludnica-u-cileu-hrvat-nadomak-pobjede-na-izborima-presisao-je-desnicarskog-populista-1547777

Najavio sam već prije godinu dana da im idemo uzet Čile jer ima dugu obalnu granicu i sad će američka mornarica popizdit jer ćemo ovdje stacionirat Kinu.

Krenili na Bosnu da izbace Ruse a sad će morat svi trčat na Pacifik.

A general jbga.

Sad je panika u Pentagonu.

Dobili su pogodak u zgradu kad je bio onaj napad na kule blizance u New Yorku i opet nisu shvatili poruku.

Poruka je : Moj tata ima veći kurac od tvog tate ( američka vlada i negativni vanzemaljci )
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 16/12/2021, 17:25

Za tri dana izbori. Vidit ćemo šta će bit. Protukandidat sin od naciste koji se školova kod CIA i pomaga Pinoćeta.

Ovaj naš komunjara će dovest Ruse i Kineze i izbacit CIA iz Čilea.

Napad je najbolja obrana.

Brodovi ne lete a američka vojska koja je u službi negativaca će sad morat u južni Pacifik.

Daleko od Bosne ha ha ha

Samo ih odvućeš na drugi kraj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 16/12/2021, 17:35

Odvučeš ih.

Neprijatelj ima određen broj brodova.

Rekoh da je ovaj svemir baziran na količini.

Brodovi ne lete. Čak ni u svemiru osim ako nemaju crvotočinu za premostit udaljenosti.

Onda kad ih želiš negdje oslabit onda im odvučeš flotu na drugi kraj svemira nekim trikom.

Napad je najbolja obrana.

U Bosni ne msilim ratovat protiv Amera al ću im odvuć mornaricu na Pacifik i onda će se morat više oslanjat na Hrvatsku i Europu a to znači promjena izbornog zakona ako želiš Bosnu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 16/12/2021, 17:39

Američka vojska svoju jakost na planeti prezentira kontrolom morima.

Odvuka san ih od Mediterana.

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Chile-location-map
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 16/12/2021, 17:46

Ankete tri dana prije izbora :

Kina i Rusija 55%

CIA 45%

https://en.wikipedia.org/wiki/2021_Chilean_general_election
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by newuser 17/12/2021, 01:25

Hvala HDZeju po stoti put  :x
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by darth_vader 17/12/2021, 02:41

Noor wrote:
Pirate wrote:

Dok nas ne slome, borba.

a jel...spremaš se ratovati? :)

Je, evo ih lete svi... Za Dodu i otadžbinu... Epi upisa pilotski samo zbog toga... :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by metilda 17/12/2021, 04:29

RayMabus wrote:Samo Bog zna sve.

Pa ne prodaju anđeli znanja nekretnine okolo.

Nisu agenti za nekretnine.

Igrom slučaja ima čak i tu potvrdu jer sam to položija. Ima nešto stanova.

Imaš agencije pa nazovi. Tko pita ne skita. Provizija ti je 5%. Znanje se plaća.

Eto ja ti ga dajem đabe.

Hvala. Nema na čemu. I drugi put.

:^0 :^0 :^0

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4584
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 17/12/2021, 21:30

RayMabus wrote:Lijepo

https://www.vecernji.hr/vijesti/ludnica-u-cileu-hrvat-nadomak-pobjede-na-izborima-presisao-je-desnicarskog-populista-1547777

Najavio sam već prije godinu dana da im idemo uzet Čile jer ima dugu obalnu granicu i sad će američka mornarica popizdit jer ćemo ovdje stacionirat Kinu.

Krenili na Bosnu da izbace Ruse a sad će morat svi trčat na Pacifik.

A general jbga.

Sad je panika u Pentagonu.

Dobili su pogodak u zgradu kad je bio onaj napad na kule blizance u New Yorku i opet nisu shvatili poruku.

Poruka je : Moj tata ima veći kurac od tvog tate ( američka vlada i negativni vanzemaljci )
Malo da zasladimo izbore u Čileju jer je jučer u vrijeme pisanja ovog mog posta krepa Pinočetijeva supruga.



[size=33]Čileanci biraju između ‘nasljednika pinochetizma’ i ljevičara hrvatskog porijekla[/size]

Konzervativac Jose Antonio Kast rekao je da bi bivši diktator, da je živ, na izborima glasao za njega; Gabriel Borić, ljevičar hrvatskog podrijetla, ga je nazvao nasljednikom pinochetizma.
Uoči ovosedmičnih, vrlo podijeljenih predsjedničkih izbora u Čileu, umrla je supruga bivšeg diktatora Augusta Pinocheta.
To za neke građane Čilea ima posebnu težinu jer jedan od kandidata, Jose Antonio Kast brani naslijeđe njegove vojne diktature.
Druga strana nema lijepih riječi za suprugu bivšeg diktatora.

https://balkans.aljazeera.net/videos/2021/12/17/cileanci-biraju-izmedju-nasljednika-pinochetizma-i-ljevicara-hrvatskog-porijekla
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by RayMabus 17/12/2021, 21:32

Slave oni na ulicama šta je ovo krepala a dva dana pred izbore a kandidat jedan slavi Pinočetija i cijela obitelj mu je bila visoko u Pinčetijevoj CIA strukturi i sad žele vlast.

Konzervativac Jose Antonio Kast rekao je da bi bivši diktator, da je živ, na izborima glasao za njega; Gabriel Borić, ljevičar hrvatskog podrijetla, ga je nazvao nasljednikom pinochetizma.
Uoči ovosedmičnih, vrlo podijeljenih predsjedničkih izbora u Čileu, umrla je supruga bivšeg diktatora Augusta Pinocheta.
To za neke građane Čilea ima posebnu težinu jer jedan od kandidata, Jose Antonio Kast brani naslijeđe njegove vojne diktature.
Druga strana nema lijepih riječi za suprugu bivšeg diktatora.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu - Page 3 Empty Re: Komšić : Pozdravljam odluu Plenkovica u Vijeću EU, sad je besmisleno pričati o izbornom zakonu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum