ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca

Post by AssadNaPodmornici Tue 23 Nov - 15:42

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ja Bulja osobno nikada nisam napao, dapače hvalim njega Zokija i par drugih.

ti sa druge strane si sve suprotno od Bulja ovako po stavovima.. žestoki HDZovac, braniš lopove, neposobne, korumpirane,  ti i BUlj ste na suprotnim stranama,
ahahaha..a meni bulj susjed nioti kilometar i bio mu na sprovodu mame prije dvije godine i u kuci mu bio..tesko on ugoscuje one koji nisu na njegovoj liniji...e moj lik...
Tebe i bulja dile Pavića nebesa, brdo dobilo ime po plemenu koje ne smije trčati Alku zbog petokolonaštva od prije priko 300 godina.
nebih vuka zvao petokolonašom, ali njegovi politički stavovi i Buljevi se razlikuju ogromno... njih dvojicu nikako ne mogu povezati po ničemu

AssadNaPodmornici

Posts : 20667
2018-06-14


Back to top Go down

Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca

Post by mutava baštarda Tue 23 Nov - 17:24

zganci_i_jetrica wrote:
mutava baštarda wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Baj d uej, uglavnom manje poznata činjenica: najveći hrvatski, a i šire, intelektualac, pjesnik, pisac i enciklopedist Fritz Krleža nikad nije završio fakultet :) iako mu nije bilo drago da ga se na to podsjeća :D (a niti se, kako su nas često pogrešno učili u školi, borio u 1. sv. ratu).
Da budemo iskreni Bulj nije dorastao borbi sa članovima zločinačke u Saboru, ali ni ovi iz zločinačke ne mogu mu ništa naći iz svoje crne knjižice, niti ga mogu ozlijediti, tipa kad mu kažu da je seljačina i čoban, jer on to i je. 
Bulj  :tu
To je ono ko: pička je spolni organ, a pizda karakterna osobina :D Seljak je ono što u Americi vele farmer, a pod seljačina mi mislimo primitivac (redneck, yokel, hick...). Istina je da ćeš među farmerima naći dobar broj seljančuga, ali to nije neupitno pravilo. Treba se samo sjetiti da je i jedan Tesla primarno bio seljak i to ni od kud drugdje nego iz Like, od koje teško da primitivnije područje možeš zamisliti :)
Miro Bulj je sevdalinka u Sinju, a kada dođe u Ace zvanog Stanković postaje Turbo Folk. Njegovi obožavatelji će pasti u trans, sagorijevati će energiju, a oni kojima je Miro panj ,sve što on kaže zvučati će sablasno.
Zanemarimo da mu fale sise za turbo-folk.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca

Post by mutava baštarda Tue 23 Nov - 17:27

Sora wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
mutava baštarda wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Baj d uej, uglavnom manje poznata činjenica: najveći hrvatski, a i šire, intelektualac, pjesnik, pisac i enciklopedist Fritz Krleža nikad nije završio fakultet :) iako mu nije bilo drago da ga se na to podsjeća :D (a niti se, kako su nas često pogrešno učili u školi, borio u 1. sv. ratu).
Da budemo iskreni Bulj nije dorastao borbi sa članovima zločinačke u Saboru, ali ni ovi iz zločinačke ne mogu mu ništa naći iz svoje crne knjižice, niti ga mogu ozlijediti, tipa kad mu kažu da je seljačina i čoban, jer on to i je. 
Bulj  :tu
To je ono ko: pička je spolni organ, a pizda karakterna osobina :D Seljak je ono što u Americi vele farmer, a pod seljačina mi mislimo primitivac (redneck, yokel, hick...). Istina je da ćeš među farmerima naći dobar broj seljančuga, ali to nije neupitno pravilo. Treba se samo sjetiti da je i jedan Tesla primarno bio seljak i to ni od kud drugdje nego iz Like, od koje teško da primitivnije područje možeš zamisliti :)
a i ti ga natežeš ko kožicu s tim Teslom 
on se školovao, išao je u gimnaziju što je onda bilo u rangu više škole a potom je studirao politehniku u Grazu 

inače osobno držim da zdrav razum nije nužno povezan s obrazovanjem 
nije uopće ako se radi o životnim pitanjima i društvenim odnosima te temeljnim ljudskim vrijednostima
Tesla se školovao u Austro Ugarskoj, a Bulj po Šuvaru. Tu staje sva priča.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca

Post by mutava baštarda Tue 23 Nov - 17:31

AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ja Bulja osobno nikada nisam napao, dapače hvalim njega Zokija i par drugih.

ti sa druge strane si sve suprotno od Bulja ovako po stavovima.. žestoki HDZovac, braniš lopove, neposobne, korumpirane,  ti i BUlj ste na suprotnim stranama,
ahahaha..a meni bulj susjed nioti kilometar i bio mu na sprovodu mame prije dvije godine i u kuci mu bio..tesko on ugoscuje one koji nisu na njegovoj liniji...e moj lik...
Tebe i bulja dile Pavića nebesa, brdo dobilo ime po plemenu koje ne smije trčati Alku zbog petokolonaštva od prije priko 300 godina.
nebih vuka zvao petokolonašom, ali njegovi politički stavovi i Buljevi se razlikuju ogromno... njih dvojicu nikako ne mogu povezati po ničemu
Nisam ga ni zvao, peta kolona su bili Pavići prije 300 godina pa ja svog prijatelja znam i danas zvati turčine :)
Kod nas se pamti dugo kad netko zajebe narod. Evo Bulj jedini povlači pitanje Tedeskijevog prvog miliona.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca

Post by mutava baštarda Wed 24 Nov - 20:04

vuksadinare wrote:bulj se cjepio i to je tocno i to dva puta...
Netočno i ovo... 3:00


https://www.facebook.com/mirobuljMOST/videos/1017085032204238/

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca

Post by dijagram Wed 24 Nov - 20:12

Bulj je sirovina.

Bolji su gosti pristojnog izgleda i manira.

Primjerice oni smrdljivci iz let 3 i slicni.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca

Post by newuser Wed 24 Nov - 22:17

Ma Bulj je dobar, cini se posten covjek. Mislim da Most ima solidnu ekipu, raznih profila. Samo da ga onaj celavac ne isprovocira pa da se ne pogubi.
Inace stavovi su mu ok koliko sam upratio.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca

Post by vuksadinare Thu 25 Nov - 4:28

newuser wrote:Ma Bulj je dobar, cini se posten covjek. Mislim da Most ima solidnu ekipu, raznih profila. Samo da ga onaj celavac ne isprovocira pa da se ne pogubi.
Inace stavovi su mu ok koliko sam upratio.
most je na udaru libertad i lijevih medija i politicara zestoko i to je kraj polako..vec vidjeno sto puta...ostat ce im mozda sinj i metkovic ovdje ni ne vladaju vise
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na gostovanje ulja kod Stankovića:Zašto ugoščuješ primitivca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum