ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/11/2021, 13:49

abraham wrote:
violator wrote:
abraham wrote:Kakov je ovo sad ustasluk??? opet neki Anta????? Znamo mi na kog Antu vi mislite pa tu izvrcete nesta......Nego, najnormalinje je da o cijepivu i virusima raspravljam i slusam savjeta lokalnog vulkanizera. Nista logicnije i normalnije... Jelte.....

Aha, jos jedan trol koji ne zna ispravno napisati ni "cjepivo" ali si umislja da je ovo rasprava izmedju ljudi granicne inteligencije (antivaksera) i onih visoko obrazovanih, dobro informiranih (vaksera)... :) Eee, koji zajeb.
Ispricavam se kolegice sta sam nepismen i sta sam vam povrijedio osjecaje. Povrijedio sam vam i osjecaj pravde to da svi imaju pravo kenjati sta hoce na ovom forumu. Rasprava ovdje i ova tema je jako visokoumna. Sve sami doturi, a ne pituri i bravari, tete sa kase i sl. Svatko moze kenjati ovdje , izvlaciti sa neta pizdarije a eto ja sam nepismeni troller???? Ajd neka sam. Moj je stav da se cijepi tko hoce i da se ne cijepi tko nece. Cemu rasprava??? Da ubijedis nekoga da si bas ti u pravu... Sto te kvalificira????? Profesionalni forumas treceg ranga ili sto??? Nebitno. Zajebavam se na temi i ukazujem na netolerantnost i jedne i druge strane. Mene boli kiki ocete se cijepiti ili ne ocete li umrijeti ili ne. Ne poznam nikoga od vas i nikome necu doci na pokop ili na veselje, tako da mi ostaje da se zajebavam i podjebavam. Jednostavno u zivotu ako trebam gume odem do vukanizera, ako mi sat ne radi odem uraru i sl. Ostalo je kenjanje i mlacenje prazne slame, krstenje jarica i ..... Forum i jeste za to.... ostalo kila mozga....

Isprika uvazena. Ostatak bla, truc posta izlazi izvan okvira onoga na sto uopce citavo vrijeme nastojim ukazati (vjerojatno i nevjesto) na ovom topicu (zajedno s još nekolicinom) pa cu te uputiti da tog zamisljenog sugovornika izvedes na kavicu i s njime dovrsis tu raspravu. Zahvaljujem.

Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 14/11/2021, 13:57

pokerjocker wrote:
epikur37 wrote:
mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:
Glupkakurac wrote:
violator wrote:
Glupkakurac wrote:Strategija borbe je loša od samog početka. Previše jeftinih floskula i populizma te podilaženja politici, premalo konstruktivne rasprave i dobio se krajni rezultat, takav kakav je...


Kakav?!

Nismo još povukli sredstva iz EU namjenjena za oporavak i Epi si neće moći kupiti još jedan kaić, a Aben će prijeći na vina iz tetrapaka umisto Plavca. Ukratko.

Nije kasno do nove godine ima još lufta...zato sad treba stisnuti na cijepljenje.
Kao i svaki diler daješ šakom i kapom. To valja gledati kao investiciju, a diler nije taj koji na kraju priče ostane bez gaća.

taman posla, ja kad uzmem booster, nek pišu da je imenjak primio prvu i nek mu daju karton..žrtvovat ću se za njega

uzmi ti boostera koliko hoćeš, možda ću i ja, ali nemoj daviti ljude da se cjepe kad ne znaš ništa o cjepivu kao ni ja. to radi onaj retardinjo ero, toliko da je i meni zgadio cjepljenje.. što ako se za godinu dana dokaže da je cjepivo prevara  kao i svojevremeno lijek Tamiflu s kojim su mene liječili kad sam popušio svinjsku gripu. Zato to treba prepustiti znalcima.
Osim epidemioloških problema za koji vjerojatno nitko o nas nije stručan, postoje određeni društveno politički, egzistencijalni pa ako hoćemo i vjerski problemi kada se radi o ovoj epidemiji.
Epijeve pošalice na temu ravnozemljaštva su duhovite, a Ero bi također bio dobar sudionik u raspravi kada bi bio manje ostrašćen u zadiranju u tuđe slobode.
Sve u svemu, dobro je da se raspravlja. Voda stajaćica živi od kreketa žaba.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker 14/11/2021, 14:10

violator wrote:E da!

Dragi nasi glupikakurac... Je li vam cudno sto nam je kreditni rejting naglo skocio?

Mislite li i dalje da je sav ovaj pritisak zbog zdravlja gradjana?

A mooozda, samo mozda, bi to moglo biti zato jer isplata sredstava EU ovisi o postotku cijepljenih s pragom od 75% navise...

Dakle, sav ovaj pritisak na necijepljene, sve ove monade s covid potvrdama nisu nista drugo nego zbog novca.


Evo vam pa si proucavajte..  

https://vaccinetracker.ecdc.europa.eu/public/extensions/COVID-19/vaccine-tracker.html?fbclid=IwAR1A2Cnj6UCYLO8nsQpjDp4BBZ8C6J9Kn7l1orqPV3yoR9sbl7qlQCjenp8#uptake-tab

austrija,belgija,bugarska,cipar,češka, danska,estonija,finska francuska,grčka, irska, italija,latvija,litva luksemburg itd, itd...znači sve ove vlade su prodale svoje građane i šalju ih na cjepljenje isključivo radi novaca? Dovršio bih Abrahamovom podštapalicom.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 14/11/2021, 14:25

epikur37 wrote:
violator wrote:Ako nam je ostavljen izbor, onda taj izbor postuj ili proglasi cijepljenje obveznim. Ne muljaj, ne lazi, ne iskoristavaj ljude! Vrlo jednostavno!

Pa evo, od utorka kreće provjera kovidnica po školama.

Tko se neće cijepiti, ide se testirati, plaćeno mu je i to je to.
a vi cijepljeni, idete i vi na test?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 14/11/2021, 14:28

violator wrote:
abraham wrote:Kakov je ovo sad ustasluk??? opet neki Anta????? Znamo mi na kog Antu vi mislite pa tu izvrcete nesta......Nego, najnormalinje je da o cijepivu i virusima raspravljam i slusam savjeta lokalnog vulkanizera. Nista logicnije i normalnije... Jelte.....

Aha, jos jedan trol koji ne zna ispravno napisati ni "cjepivo" ali si umislja da je ovo rasprava izmedju ljudi granicne inteligencije (antivaksera) i onih visoko obrazovanih, dobro informiranih (vaksera)... :) Eee, koji zajeb.
nabacuju se mnogi vulkanizerima, frizerkama i keramicarima....a sve level do levela iz kojekakvih vukojebina

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 14/11/2021, 14:43

Noor wrote:
epikur37 wrote:
violator wrote:Ako nam je ostavljen izbor, onda taj izbor postuj ili proglasi cijepljenje obveznim. Ne muljaj, ne lazi, ne iskoristavaj ljude! Vrlo jednostavno!

Pa evo, od utorka kreće provjera kovidnica po školama.

Tko se neće cijepiti, ide se testirati, plaćeno mu je i to je to.
a vi cijepljeni, idete i vi na test?

ne,

imamo slobodan prolaz i u naše sendviče za marendu ide hamburger ili šunka




epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker 14/11/2021, 14:47

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sef-australske-lijecnicke-komore-prijeti-necijepljenima-necete-se-moci-sakriti-zivot-ce-vam-biti-unisten-propast-cete-15120125


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/masovno-se-cijepili-nosili-maske-izvadili-covid-potvrde-a-sada-im-uveli-lockdown-pa-dokad-vise-ovako-15120177




svi kod Alemke  pred kuću protestirat!
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 14/11/2021, 14:48

epikur37 wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:
violator wrote:Ako nam je ostavljen izbor, onda taj izbor postuj ili proglasi cijepljenje obveznim. Ne muljaj, ne lazi, ne iskoristavaj ljude! Vrlo jednostavno!

Pa evo, od utorka kreće provjera kovidnica po školama.

Tko se neće cijepiti, ide se testirati, plaćeno mu je i to je to.
a vi cijepljeni, idete i vi na test?

ne,

imamo slobodan prolaz
zašto ako i vi prenosite virus?
nemoj mi samo kopirati Eru s 11x...jer dovoljno je da netko od vas unese i napravi dar mar u skoli...
dakle, zasto se i vas ne testira?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 14/11/2021, 14:49

pokerjocker wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sef-australske-lijecnicke-komore-prijeti-necijepljenima-necete-se-moci-sakriti-zivot-ce-vam-biti-unisten-propast-cete-15120125


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/masovno-se-cijepili-nosili-maske-izvadili-covid-potvrde-a-sada-im-uveli-lockdown-pa-dokad-vise-ovako-15120177




svi kod Alemke  pred kuću protestirat!

taman posla

žena radi svoj posao

otkud rulji pravo nekome remetiti i upadati u privatni život

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 14/11/2021, 14:50

Noor wrote:
epikur37 wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:
violator wrote:Ako nam je ostavljen izbor, onda taj izbor postuj ili proglasi cijepljenje obveznim. Ne muljaj, ne lazi, ne iskoristavaj ljude! Vrlo jednostavno!

Pa evo, od utorka kreće provjera kovidnica po školama.

Tko se neće cijepiti, ide se testirati, plaćeno mu je i to je to.
a vi cijepljeni, idete i vi na test?

ne,

imamo slobodan prolaz
zašto ako i vi prenosite virus?
nemoj mi samo kopirati Eru s 11x...jer dovoljno je da netko od vas unese i napravi dar mar u skoli...
dakle, zasto se i vas ne testira?

U austriji se od danas ne testira nikog.

Može i tako.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker 14/11/2021, 14:51

Noor wrote:
dakle, zasto se i vas ne testira?

jer su cjepljeni, pa ne mogu Bog zna što više poduzet. iako, postoji neka  nelogičnost , priznajem.  a sad tekma cheers
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 14/11/2021, 15:45

pokerjocker wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sef-australske-lijecnicke-komore-prijeti-necijepljenima-necete-se-moci-sakriti-zivot-ce-vam-biti-unisten-propast-cete-15120125


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/masovno-se-cijepili-nosili-maske-izvadili-covid-potvrde-a-sada-im-uveli-lockdown-pa-dokad-vise-ovako-15120177




svi kod Alemke  pred kuću protestirat!
uskoro. šteta što nisam u Splitu da se priključim prosvjedima. već mi par frendova sudjeluje. budem i ja . uskoro ćemo doma biti prvo političarima koji su nam u dometu a zaslužni su za sve ovo, zatim novinarima, (njima prvo) a bogami onda će i ostali doći na red.

ovo nije podjela cijepljeni -necijepljeni.

imaš ljude koji žele živjeti slobodno, i one koji vrše represiju, ili si sa nama ili protiv nas
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20828
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 14/11/2021, 16:03

AssadNaPodmornici wrote:
pokerjocker wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sef-australske-lijecnicke-komore-prijeti-necijepljenima-necete-se-moci-sakriti-zivot-ce-vam-biti-unisten-propast-cete-15120125


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/masovno-se-cijepili-nosili-maske-izvadili-covid-potvrde-a-sada-im-uveli-lockdown-pa-dokad-vise-ovako-15120177




svi kod Alemke  pred kuću protestirat!
uskoro. šteta što nisam u Splitu da se priključim prosvjedima. već mi par frendova sudjeluje. budem i ja . uskoro ćemo doma biti prvo političarima koji su nam u dometu a zaslužni su za sve ovo, zatim novinarima, (njima prvo) a bogami onda će i ostali doći na red.

ovo nije podjela cijepljeni -necijepljeni.

imaš ljude koji žele živjeti slobodno, i one koji vrše represiju, ili si sa nama ili protiv nas

milenijalci...revolucija...sloboda ..hura

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 14/11/2021, 16:10

Sva sreća pa antivakseri većinom raspolažu zavidnim znanstvenim integritetom i autoritetom pa tako olako dijele etikete trolova i tko zna kakve sve ne svojim neistomišljenicima jer su pročitali neke relevantne podatke iz "pouzdanih" izvora, a koja razotkriva cjelokupnu konspirativnu urotu elite i slagalica spoznaje se odjednom slaže sama od sebe. A oni koji su cijeli život posvetili određenoj grani medicine, a koji i sami priznaju da su im spoznaje o virusu mršave i nepredvidljive... A onda se analogija s frizerkama i konobarima iz lokalnog birca sama po sebi nameće. Jer nema upućenijih ljudi u cjelokupnu svjetsku i lokalnu problematiku jer imaju rješenje za sve, samo treba sjesti i slušati. I usput odmoriti malo mozak.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 14/11/2021, 16:16

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
pokerjocker wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sef-australske-lijecnicke-komore-prijeti-necijepljenima-necete-se-moci-sakriti-zivot-ce-vam-biti-unisten-propast-cete-15120125


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/masovno-se-cijepili-nosili-maske-izvadili-covid-potvrde-a-sada-im-uveli-lockdown-pa-dokad-vise-ovako-15120177




svi kod Alemke  pred kuću protestirat!
uskoro. šteta što nisam u Splitu da se priključim prosvjedima. već mi par frendova sudjeluje. budem i ja . uskoro ćemo doma biti prvo političarima koji su nam u dometu a zaslužni su za sve ovo, zatim novinarima, (njima prvo) a bogami onda će i ostali doći na red.

ovo nije podjela cijepljeni -necijepljeni.

imaš ljude koji žele živjeti slobodno, i one koji vrše represiju, ili si sa nama ili protiv nas

milenijalci...revolucija...sloboda ..hura

Bosanski patrioti, Soroš, za treći spremni...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 14/11/2021, 16:16

Ruski autobus ne popušta btw... Ovako nisu ni Staljingrad branili, jebali mater sebi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 14/11/2021, 16:18

Glupkakurac wrote:Sva sreća pa antivakseri većinom raspolažu zavidnim znanstvenim integritetom i autoritetom pa tako olako dijele etikete trolova i tko zna kakve sve ne svojim neistomišljenicima jer su pročitali neke relevantne podatke iz "pouzdanih" izvora, a koja razotkriva cjelokupnu konspirativnu urotu elite i slagalica spoznaje se odjednom slaže sama od sebe. A oni koji su cijeli život posvetili određenoj grani medicine, a koji i sami priznaju da su im spoznaje o virusu mršave i nepredvidljive... A onda se analogija s frizerkama i konobarima iz lokalnog birca sama po sebi nameće. Jer nema upućenijih ljudi u cjelokupnu svjetsku i lokalnu problematiku jer imaju rješenje za sve, samo treba sjesti i slušati. I usput odmoriti malo mozak.

Sve je jasno. Struka je ono što bude na HTV, a ostali koji misle drugačije nisu struka, kako reče jedna mudra glava u Otvorenom.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Noor likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 14/11/2021, 16:19

Glupkakurac wrote:Ruski autobus ne popušta btw... Ovako nisu ni Staljingrad branili, jebali mater sebi...
Rusko blato...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 14/11/2021, 16:27

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
pokerjocker wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sef-australske-lijecnicke-komore-prijeti-necijepljenima-necete-se-moci-sakriti-zivot-ce-vam-biti-unisten-propast-cete-15120125


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/masovno-se-cijepili-nosili-maske-izvadili-covid-potvrde-a-sada-im-uveli-lockdown-pa-dokad-vise-ovako-15120177




svi kod Alemke  pred kuću protestirat!
uskoro. šteta što nisam u Splitu da se priključim prosvjedima. već mi par frendova sudjeluje. budem i ja . uskoro ćemo doma biti prvo političarima koji su nam u dometu a zaslužni su za sve ovo, zatim novinarima, (njima prvo) a bogami onda će i ostali doći na red.

ovo nije podjela cijepljeni -necijepljeni.

imaš ljude koji žele živjeti slobodno, i one koji vrše represiju, ili si sa nama ili protiv nas

milenijalci...revolucija...sloboda ..hura

Bosanski patrioti, Soroš, za treći spremni...



Tu negdje..:)

Finska juha... top.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/11/2021, 16:33

Glupkakurac wrote:Sva sreća pa antivakseri većinom raspolažu zavidnim znanstvenim integritetom i autoritetom pa tako olako dijele etikete trolova i tko zna kakve sve ne svojim neistomišljenicima jer su pročitali neke relevantne podatke iz "pouzdanih" izvora, a koja razotkriva cjelokupnu konspirativnu urotu elite i slagalica spoznaje se odjednom slaže sama od sebe. A oni koji su cijeli život posvetili određenoj grani medicine, a koji i sami priznaju da su im spoznaje o virusu mršave i nepredvidljive... A onda se analogija s frizerkama i konobarima iz lokalnog birca sama po sebi nameće. Jer nema upućenijih ljudi u cjelokupnu svjetsku i lokalnu problematiku jer imaju rješenje za sve, samo treba sjesti i slušati. I usput odmoriti malo mozak.

A hebiga, kao antivakser si odmarao mozak, zato valjda i nisi znao progovorit' zasto se nisi cijepio kad ti je lijecnica postavila to pitanje. Nadam se da ces kao vakser malo cesce koristiti ono iznad jezika. Imas moju iskrenu potporu jer sam uvjerena da se ljudi mogu promijeniti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 14/11/2021, 16:55

pokerjocker wrote:
violator wrote:E da!

Dragi nasi glupikakurac... Je li vam cudno sto nam je kreditni rejting naglo skocio?

Mislite li i dalje da je sav ovaj pritisak zbog zdravlja gradjana?

A mooozda, samo mozda, bi to moglo biti zato jer isplata sredstava EU ovisi o postotku cijepljenih s pragom od 75% navise...

Dakle, sav ovaj pritisak na necijepljene, sve ove monade s covid potvrdama nisu nista drugo nego zbog novca.


Evo vam pa si proucavajte..  

https://vaccinetracker.ecdc.europa.eu/public/extensions/COVID-19/vaccine-tracker.html?fbclid=IwAR1A2Cnj6UCYLO8nsQpjDp4BBZ8C6J9Kn7l1orqPV3yoR9sbl7qlQCjenp8#uptake-tab

austrija,belgija,bugarska,cipar,češka, danska,estonija,finska francuska,grčka, irska, italija,latvija,litva luksemburg itd, itd...znači sve ove vlade su prodale svoje građane i šalju ih na cjepljenje isključivo radi novaca? Dovršio bih Abrahamovom podštapalicom.
Zašto ne, sve te države su slale svoje građane u 1. Svjetski rat. Također sve te zemlje nisu ništa poduzimale u cilju spriječavanja 2. Svjetskog rata koji se pripremao 9 godina i svi su znali da će zlo koje  nadolazi biti nesagledivih razmjera. Ne znam samo otkud, bilo kom tko ima koliko toliko zdravog razuma, da je birokratiziranim državnim aparatima stalo do bilo čega ili koga osim njih samih i njihovog osobnog probitka.
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


kic and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 28 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum