ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 14/11/2021, 07:44

pokerjocker wrote:
Glupkakurac wrote:Ma virozica najobičnija...

frend krepava već 10 dana, ima doma kisik, drugi frend malo bolestan, par dana muke (manje nego kod gripe) i ništa. skroz zbunjujuće je ovo sranje...

Trebao je taj prvi ići trčati i bijelog luka se najesti. Što da ti kažem pametnog.

darth_vader

Posts : 19649
2014-04-17


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 14/11/2021, 07:48

Barem deset puta sam bio u blizini potvrđeno zaraženih po više sati i začudo ništa, jedino wuhanski prošao s blagim simptomima, dva dana fibre i nedostatak okusa par dana... Dok me delta nije zakačila u sred ljeta u zapravo čak i odličnoj formi, al ima ovdje virologa koji znaju bolje objasniti te fenomene.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by abraham 14/11/2021, 08:16

Jucer stavio zimske gume i vulkanizer mi takodjer savjetuje da se ne cijepim. On u kontaktu sa ljudima i nista. Izmisljen virus.....Tko sam ja da sumnjam , jelte....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 14/11/2021, 09:04

aben wrote:
mutava baštarda wrote:
aben wrote:
mutava baštarda wrote:Sin Admirala Loše, genetičar poziva pseudoznanstvenike na javnu raspravu...


Ovo je isto ka miting istine:)

Jebiga, prosvjedi su ljevičarska igračka, i nemoguće je prosvjedovati i ne biti gay

Klin se klinom izbija
A vjerojatno, 
al aj reci bi li ti moga biti medju ovin ljudima, i na snažno izgovorenu rečenicu 'radin na institutu' povikati 'tako je'?
Moji večernji sati kada sam kući su u dnevnom boravku, na mobitelu uglavnom iako ima zgodnijih stvari za čitanje, supruga gleda kulinarske emisije, pijuckamo vino.
Baš smo komentirali te povike i uspoređivali ih s takvim kroz povijest, bližu i dalju.
S obzirom da je u kratkom vremenskom periodu uz pomoć medija formirana masa, a ta masa pristaje na sve što im se veli iz stožera, ja mislim da je potreban kontrapiz koji će omogućiti da sve ne ode u 3PM. Tako da iako para uši toleriram to, jednako kao što netko tko je cijepljen tolerira kovid putovnicu
Ponoviti ću, je imam potvrdu zbog preboljena ne toleriran je, nisam je ni jednom upotrijebio niti ću.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 14/11/2021, 09:16

Glupkakurac wrote:
violator wrote:E da!

Dragi nasi glupikakurac... Je li vam cudno sto nam je kreditni rejting naglo skocio?

Mislite li i dalje da je sav ovaj pritisak zbog zdravlja gradjana?

A mooozda, samo mozda, bi to moglo biti zato jer isplata sredstava EU ovisi o postotku cijepljenih s pragom od 75% navise...

Dakle, sav ovaj pritisak na necijepljene, sve ove monade s covid potvrdama nisu nista drugo nego zbog novca.


Evo vam pa si proucavajte..  

https://vaccinetracker.ecdc.europa.eu/public/extensions/COVID-19/vaccine-tracker.html?fbclid=IwAR1A2Cnj6UCYLO8nsQpjDp4BBZ8C6J9Kn7l1orqPV3yoR9sbl7qlQCjenp8#uptake-tab

A što ćemo sa zemljama koje zbog visoke procijepljenosti imaju puno manji broj smrtnih slučajeva u odnosu na prije? Radi se o životima, ne da mi se uopće ulaziti u nečije možebitne sebične motive u tom slučaju ako je spašen iti jedan život kao kolateral... Previše ljudi znam da su zaglavili zbog covida, a zbog nuspojava interesantno baš nikog, iako ne osporavam da ih ima i da mogu biti teške i za neke sa smrtnim ishodom. Međutim autobus i po ljudi dnevno ne umire sigurno. Nuspojave korone su horor i kad se ljudi izvuku. Puno će ostati i trajnih invalida. Ma uostalom vjerujte u što hoćete, svaka rasprava je odavno jalova, odnosno neće se nitko pomaknuti iz rovova...međutim bira se između pokušaja da se nešto napravi i praktički nisu moja posla stava... Možda ti ne, ali većina antivaksera koliko vidim, ne vjeruje da covid uopće postoji...ok, ne postoji. Nema smisla više.
Prije sam te zva brend, a sad ne mogu kurac :D pa ću i dalje brend
Sve te zemlje koje imaju manjak smrtnosti od kovida imaju ukupni višak smrtnosti.

Klikni na add country i odaberi bilo koju državu od procjepljenih. Ja sam usporedio našu sa dvije zemlje koje su brzo procijepile većinu stanovništva, a u jednoj od njih brzo će četvrta.
https://ourworldindata.org/grapher/excess-mortality-p-scores-average-baseline?country=HRV~GBR~ISR

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kic 14/11/2021, 09:28

Glupkakurac wrote:Barem deset puta sam bio u blizini potvrđeno zaraženih po više sati i začudo ništa, jedino wuhanski prošao s blagim simptomima, dva dana fibre i nedostatak okusa par dana... Dok me delta nije zakačila u sred ljeta u zapravo čak i odličnoj formi, al ima ovdje virologa koji znaju bolje objasniti te fenomene.

jedna od bitnih stvari koja mi se gadi u svemu ovome, je što smo uvučeni svi u: ratove statistike

a statistika se vrlo lako manipulira, jer što sad s tim da ljude nazivamo: autobusom umrlih?!

meni je šokantno da se sad nabacujemo s tim, koliko je autobusa otišlo na vječna parkirališta? ono: ružno ružno tužno

što je s tih 10 cijepljenih umrlih? svaki dan izgubimo jednu nogometnu momčad! ono dajte oladite malo

statistika nam ne odgovara na brojna pitanja: od tih 50 putnika bez povratka, koliko su godina imali? koliko su kg imali? jesu li imali zdravstvenih poteškoća otprije?

itd itd

Europa je vrlo star kontinent, i to je jedan od glavnih razloga što smo toliko pogođeni, u usporedbi s drugim kontinentima: imamo staru populaciju

i zna se već otpočetka da je stara populacija najviše u riziku, jer su prirodno krhkog imunog stanja

u međuvremenu se nameće to pitanje cijepljenna, a sam pišeš evo da ne razumiješ transmisiju?! zašto imati obraz tako suvereno nametati svoju politiku cijepljenja, ako to ne smanjuje transmisiju? čak se Bill Gates zapitao..

kad se matematički zbroji vjerojatnost, necijepljeni su u prednosti:
cijepljeni se mogu zaraziti - necijepljeni isto
cijepljeni mogu prenijeti - necijepljeni isto
cijepljeni mogu umrijeti zbog virusa - necijepljeni isto
cijepljeni imaju kratkoročnu zaštitu i mogu utjecati na mutaciju virusa - necijepljenj mogu dobiti prirodni imunitet lakše i cjepivo neće utjecati na mutaciju
cijepljeni mogu imati nuspojave cjepiva - necijepljeni očito NE


Last edited by kic on 14/11/2021, 09:56; edited 1 time in total
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

dijagram, Noor and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by prckov 14/11/2021, 09:30

aben wrote:
mutava baštarda wrote:
aben wrote:
mutava baštarda wrote:Sin Admirala Loše, genetičar poziva pseudoznanstvenike na javnu raspravu...


Ovo je isto ka miting istine:)

Jebiga, prosvjedi su ljevičarska igračka, i nemoguće je prosvjedovati i ne biti gay

Klin se klinom izbija
A vjerojatno, 
al aj reci bi li ti moga biti medju ovin ljudima, i na snažno izgovorenu rečenicu 'radin na institutu' povikati 'tako je'?
:^0
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kic 14/11/2021, 09:40


falio je jedan uzvik: nitko ne sme da vas cepi
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 14/11/2021, 10:19

mutava baštarda wrote:
Glupkakurac wrote:
violator wrote:E da!

Dragi nasi glupikakurac... Je li vam cudno sto nam je kreditni rejting naglo skocio?

Mislite li i dalje da je sav ovaj pritisak zbog zdravlja gradjana?

A mooozda, samo mozda, bi to moglo biti zato jer isplata sredstava EU ovisi o postotku cijepljenih s pragom od 75% navise...

Dakle, sav ovaj pritisak na necijepljene, sve ove monade s covid potvrdama nisu nista drugo nego zbog novca.


Evo vam pa si proucavajte..  

https://vaccinetracker.ecdc.europa.eu/public/extensions/COVID-19/vaccine-tracker.html?fbclid=IwAR1A2Cnj6UCYLO8nsQpjDp4BBZ8C6J9Kn7l1orqPV3yoR9sbl7qlQCjenp8#uptake-tab

A što ćemo sa zemljama koje zbog visoke procijepljenosti imaju puno manji broj smrtnih slučajeva u odnosu na prije? Radi se o životima, ne da mi se uopće ulaziti u nečije možebitne sebične motive u tom slučaju ako je spašen iti jedan život kao kolateral... Previše ljudi znam da su zaglavili zbog covida, a zbog nuspojava interesantno baš nikog, iako ne osporavam da ih ima i da mogu biti teške i za neke sa smrtnim ishodom. Međutim autobus i po ljudi dnevno ne umire sigurno. Nuspojave korone su horor i kad se ljudi izvuku. Puno će ostati i trajnih invalida. Ma uostalom vjerujte u što hoćete, svaka rasprava je odavno jalova, odnosno neće se nitko pomaknuti iz rovova...međutim bira se između pokušaja da se nešto napravi i praktički nisu moja posla stava... Možda ti ne, ali većina antivaksera koliko vidim, ne vjeruje da covid uopće postoji...ok, ne postoji. Nema smisla više.
Prije sam te zva brend, a sad ne mogu kurac :D  pa ću i dalje brend
Sve te zemlje koje imaju manjak smrtnosti od kovida imaju ukupni višak smrtnosti.

Klikni na add country i odaberi bilo koju državu od procjepljenih. Ja sam usporedio našu sa dvije zemlje koje su brzo procijepile većinu stanovništva, a u jednoj od njih brzo će četvrta.
https://ourworldindata.org/grapher/excess-mortality-p-scores-average-baseline?country=HRV~GBR~ISR

ti bi trebao nositi brendov sadašnji nick
uspoređuješ babe i žabe, radi se o postotnim usporedbama prijašnjeg i sadašnjeg razdoblja (5 i 2 godine) i to na mjesečnoj razini
kod nas je aspolutni porast mrtvih, zadnje dvije godine kao posljedica covida, i to sam ti već pejstao da se vidi
ti uspoređuješ hrvatsku koja je treća po smrtnosti u eu bila do 2018, sa zemljama gdje je niska smrtnost godinama
njima stopa smrtnosti ne koleba 2015-2019, nama da, i to dosta, cijeli postotni bod
pogledaj smrtnosti u rh po godinama 2015-2019 i usporedi s istima u izraelu i britaniji, pa ćeš vidjeti zašto takva razlika u zadnje dvije godine (kod usporedbi razdoblja, ne i aktualno)
kako znam da si lijen za to, pričekaj godišnji obračun, cijele 2021, usporedi uzroke smrti po zemljama...i to sam ti poslao za rh
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 14/11/2021, 10:22

kako rekoh , pokušao sam se zaraziti prošli tjedan , više puta sam išao kod zaraženih, da se zarazim(drugi put) jer prvi put nisam se testira PCRom(imam serološki stavio sam ga na forum a država ga ne priznaje, iako zanimljivo uredno država reklamira testiranje serološkim testom i naplaćuje pare ), i pokušao sam se zaraziti da dobijem potvrdu.. odusta..

aj sada je vijest, da ti obiteljski liječnik ipak može izdati potvrdu na temelju "indicija" da si prebolio.. u srijedu valjda neće komplicirati.. ako ne izda, nema veze cijepit se neću pod nikakvu cijenu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 14/11/2021, 10:25

kic wrote:
Glupkakurac wrote:Barem deset puta sam bio u blizini potvrđeno zaraženih po više sati i začudo ništa, jedino wuhanski prošao s blagim simptomima, dva dana fibre i nedostatak okusa par dana... Dok me delta nije zakačila u sred ljeta u zapravo čak i odličnoj formi, al ima ovdje virologa koji znaju bolje objasniti te fenomene.

jedna od bitnih stvari koja mi se gadi u svemu ovome, je što smo uvučeni svi u: ratove statistike

a statistika se vrlo lako manipulira, jer što sad s tim da ljude nazivamo: autobusom umrlih?!

meni je šokantno da se sad nabacujemo s tim, koliko je autobusa otišlo na vječna parkirališta? ono: ružno ružno tužno

što je s tih 10 cijepljenih umrlih? svaki dan izgubimo jednu nogometnu momčad!  ono dajte oladite malo

statistika nam ne odgovara na brojna pitanja: od tih 50 putnika bez povratka, koliko su godina imali? koliko su kg imali? jesu li imali zdravstvenih poteškoća otprije?

itd itd

Europa je vrlo star kontinent, i to je jedan od glavnih razloga što smo toliko pogođeni, u usporedbi s drugim kontinentima: imamo staru populaciju

i zna se već otpočetka da je stara populacija najviše u riziku, jer su prirodno krhkog imunog stanja

u međuvremenu se nameće to pitanje cijepljenna, a sam pišeš evo da ne razumiješ transmisiju?! zašto imati obraz tako suvereno nametati svoju politiku cijepljenja, ako to ne smanjuje transmisiju? čak se Bill Gates zapitao..

kad se matematički zbroji vjerojatnost, necijepljeni su u prednosti:
cijepljeni se mogu zaraziti - necijepljeni isto
cijepljeni mogu prenijeti - necijepljeni isto
cijepljeni mogu umrijeti zbog virusa - necijepljeni isto
cijepljeni imaju kratkoročnu zaštitu i mogu utjecati na mutaciju virusa - necijepljenj mogu dobiti prirodni imunitet lakše i cjepivo neće utjecati na mutaciju
cijepljeni mogu imati nuspojave cjepiva - necijepljeni očito NE

Europa najviše pogođena jer je stara? Brazil, Argentina, Peru imaju veću smrtnost na milijun od nas recimo, a mi smo među vodećima na svijetu uz cijeli Balkan praktički...statistike nemaju smisla prvenstveno jer ne otkrivaju nikakve pravilnosti zbog prebrojnih parametara i specifičnosti koje prikrivaju, slažem se, ali mogu upućivati na neke trendove, a oni su takvi da je realno virus puno opasniji od cjepiva i na mikro i na globalnoj razini... Može se manipulirati ulaznim podacima do beskraja, ali prepune bolnice ljudi koji se bore za zrak valjda nešto govore..

Transmisija ovisi o trenutnom stanju imuniteta, količini izloženosti virusu, ali i o soju istog. Delta je dokazano puno zaraznija,  a u što se i sam uvjerih, wuhanski soj sam striša iz desetog pokušaja valjda, prvo tri kolegice, tri dana zaredom pričale, kašljale praktički predamnom i bez maske i ništa, one potvrđeno pozitivne, kumovi sa mnom i ženom nakon mjesec dana sjedili za istim stolom s nama, oni sutradan ispali pozitivni, mi ništa... Žena nakon kontakta na poslu razvila simptome, cijelo vrijeme s njom bio, meni ništa... I onda usred ljeta lik kihne ispred mene i bolnica... Pa ti vidi... 

I najbitnije, došli smo do spoznaje da nas većina medicinske struke želi ubiti ili osakatiti, a vjerojatno su redom autodestruktivni, glupi i neinformirani te loše barataju statističkim podacima razine srednje škole pa su se redom cijepili skoro svi osim ponešto sestara i tehničara koji su, eto provalili cjelokupnu zavjeru...


Last edited by Glupkakurac on 14/11/2021, 10:32; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 14/11/2021, 10:30

AssadNaPodmornici wrote:kako rekoh , pokušao sam se zaraziti prošli tjedan , više puta sam išao kod zaraženih, da se zarazim(drugi put) jer prvi put nisam se testira PCRom(imam serološki stavio sam ga na forum a država ga ne priznaje, iako zanimljivo uredno država reklamira testiranje serološkim testom i naplaćuje pare ), i pokušao sam se zaraziti da dobijem potvrdu.. odusta..

aj sada je vijest, da ti obiteljski liječnik ipak može izdati potvrdu na temelju "indicija" da si prebolio.. u srijedu valjda neće komplicirati.. ako ne izda, nema veze cijepit se neću pod nikakvu cijenu
ti si sebi sam dao dijagnozu na svoju ruku, nisi išao kod liječnika jer si od početka protiv sustava, sad kad te sustav "nagovara" na cjepljenje da bi dobio covid potvrdu bez koje ne možeš, cviliš za liječnikom da ti izda potvrdu
drž se stava, zajebi sustav, ko da je neki kunst svaka dva dana nabit nos za štapić
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 14/11/2021, 10:33

Glupkakurac wrote:Barem deset puta sam bio u blizini potvrđeno zaraženih po više sati i začudo ništa, jedino wuhanski prošao s blagim simptomima, dva dana fibre i nedostatak okusa par dana... Dok me delta nije zakačila u sred ljeta u zapravo čak i odličnoj formi, al ima ovdje virologa koji znaju bolje objasniti te fenomene.
ne treba ti virolog. znanstvena istraživanja, govore da je broj re-infekcija 0.5% do nekih 1-2% max ovisno o istraživanju.

ili si bio lažno pozitivan prvi put(da PCR testovi nisu prepouzdani) ili jednostavno upadaš u ovu staističku grešku, što je normalno u svijetu.

problem je tvoj, što na temelju osobnog iskusta misliš da su svi u istom stanju kao ti, i onda si zagovaratelj fašističkih mjera.

ja sam sa druge strane vrlo lagano prebolio, pokušao sam se prošli tjedan zaraziti, nisam uspio, i pazi ovo - ne znam direktno niti jednu osobu koja je umrla od korone, i sada bi moj zaključak bio "corona ne postoji".

ne, korona postoji i od nje umire određen postotak ljudi, i zna se koji su komorbiditeti. i da sam imam neke od tih komorbiditeta, cijepio bih se ali bi cijelo vrijeme trudio ojačati imunitet.

primjetio sam da i visoko-obrazovani(kamo li neće niže obrazovani) rade "biased" svijeta na temelju osobnog iskustva. tvoje osobno iskustvo za zaključiti što se događa sa virusom je totalno ne bitno. kao i moje. to su naše pričice. gleda se šira slika. šira slika je da nisi u pravu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


kic and Noor like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/11/2021, 10:36

Nabijem statistiku na kurac da oprostite ... jer je podložna različitom manipuliranju.

Vi jedete zelje, ja meso, a skup jedemo kakti sarmu i super nam je.

To je statistika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 14/11/2021, 10:38

ljubo1212 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:kako rekoh , pokušao sam se zaraziti prošli tjedan , više puta sam išao kod zaraženih, da se zarazim(drugi put) jer prvi put nisam se testira PCRom(imam serološki stavio sam ga na forum a država ga ne priznaje, iako zanimljivo uredno država reklamira testiranje serološkim testom i naplaćuje pare ), i pokušao sam se zaraziti da dobijem potvrdu.. odusta..

aj sada je vijest, da ti obiteljski liječnik ipak može izdati potvrdu na temelju "indicija" da si prebolio.. u srijedu valjda neće komplicirati.. ako ne izda, nema veze cijepit se neću pod nikakvu cijenu
ti si sebi sam dao dijagnozu na svoju ruku, nisi išao kod liječnika jer si od početka protiv sustava, sad kad te sustav "nagovara" na cjepljenje da bi dobio covid potvrdu bez koje ne možeš, cviliš za liječnikom da ti izda potvrdu
drž se stava,  zajebi sustav, ko da je neki kunst svaka dva dana nabit nos za štapić
gle zašto vi svi iz bosne imate tedenciju osobnih napada i laganja, ti, prckov, epi(aj ovaj se normalizira), ero.. baš vas iz BiH to dere najviše primjetio sam.

napisao sam istinu. bio sam pozitivan na anti genskom testu, imao sam tipične simptome korone, zajeb je što nisam izistirao na PCRu jer mi sada treba na temelju potvrde.
zatim sam kada je prošlo uredno mjesec ipo dana(koliko piše da je preporučljivo čekati za anti tijela) otišao na serološki test - pokazao je po nalazima anti-tijela da sam prebolio infekciju, i pazi ovo , svoj serološki test sam čak i stavio na jebeni forum jer još par ljudi iz tvoje regije mi je govorilo da lažem.

i sada sam na školovanju, u učionici svi zaraženi sa koronom, od nas 20, 14 u izolaciji, osim na 6 , 3 preboljela , 3 cijepljena(i 3 cijepljena su isto zaraženi ponovo). godište na edukaciji je većinom 20-40, dakle mlađa ekipa svi imaju blage simptome.

ja sam sjedio u klupi sa likom koji je kašljao koronu 4 dana. išao sa ostalima na piće. čak otišao na večeru kod jednog kolege koji je zaražen i družio sa njima. ništa mi.
prije toga cura mi je bila zaražena, ja sam 3 dana bio sa njom u stanu i ništa mi. njezina mama (cijepljena) donila juhu, i zarazila se preko vrata.

dakle, vi iz bosne(velika većina vas) mislite ako vi imate tedenciju laganja da i drugi imaju. nije istina. stavio sam svoj serološki test, a za ovo ostalo čak se i to može potvrditi, tko hoće ima me na fejsu(pola foruma)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 14/11/2021, 10:40

AssadNaPodmornici wrote:
Glupkakurac wrote:Barem deset puta sam bio u blizini potvrđeno zaraženih po više sati i začudo ništa, jedino wuhanski prošao s blagim simptomima, dva dana fibre i nedostatak okusa par dana... Dok me delta nije zakačila u sred ljeta u zapravo čak i odličnoj formi, al ima ovdje virologa koji znaju bolje objasniti te fenomene.
ne treba ti virolog. znanstvena istraživanja, govore da je broj re-infekcija 0.5% do nekih 1-2% max ovisno o istraživanju.

ili si bio lažno pozitivan prvi put(da PCR testovi nisu prepouzdani) ili jednostavno upadaš u ovu staističku grešku, što je normalno u svijetu.

problem je tvoj, što na temelju osobnog iskusta misliš da su svi u istom stanju kao ti, i onda si zagovaratelj fašističkih mjera.

ja sam sa druge strane vrlo lagano prebolio, pokušao sam se prošli tjedan zaraziti, nisam uspio, i pazi ovo - ne znam direktno niti jednu osobu koja je umrla od korone, i sada bi moj zaključak bio "corona ne postoji".

ne, korona postoji i od nje umire određen postotak ljudi, i zna se koji su komorbiditeti. i da sam imam neke od tih komorbiditeta, cijepio bih se ali bi cijelo vrijeme trudio ojačati imunitet.

primjetio sam da i visoko-obrazovani(kamo li neće niže obrazovani) rade "biased" svijeta na temelju osobnog iskustva. tvoje osobno iskustvo za zaključiti što se događa sa virusom je totalno ne bitno. kao i moje. to su naše pričice. gleda se šira slika. šira slika je da nisi u pravu

Šira slika je da je ćelavac koji je već deset puta proglasio kraj pandemije u pravu, a ostali medicinari koji nas žele potrovati nisu i tu staje svaka rasprava...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 14/11/2021, 10:41

Glupkakurac wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Glupkakurac wrote:Barem deset puta sam bio u blizini potvrđeno zaraženih po više sati i začudo ništa, jedino wuhanski prošao s blagim simptomima, dva dana fibre i nedostatak okusa par dana... Dok me delta nije zakačila u sred ljeta u zapravo čak i odličnoj formi, al ima ovdje virologa koji znaju bolje objasniti te fenomene.
ne treba ti virolog. znanstvena istraživanja, govore da je broj re-infekcija 0.5% do nekih 1-2% max ovisno o istraživanju.

ili si bio lažno pozitivan prvi put(da PCR testovi nisu prepouzdani) ili jednostavno upadaš u ovu staističku grešku, što je normalno u svijetu.

problem je tvoj, što na temelju osobnog iskusta misliš da su svi u istom stanju kao ti, i onda si zagovaratelj fašističkih mjera.

ja sam sa druge strane vrlo lagano prebolio, pokušao sam se prošli tjedan zaraziti, nisam uspio, i pazi ovo - ne znam direktno niti jednu osobu koja je umrla od korone, i sada bi moj zaključak bio "corona ne postoji".

ne, korona postoji i od nje umire određen postotak ljudi, i zna se koji su komorbiditeti. i da sam imam neke od tih komorbiditeta, cijepio bih se ali bi cijelo vrijeme trudio ojačati imunitet.

primjetio sam da i visoko-obrazovani(kamo li neće niže obrazovani) rade "biased" svijeta na temelju osobnog iskustva. tvoje osobno iskustvo za zaključiti što se događa sa virusom je totalno ne bitno. kao i moje. to su naše pričice. gleda se šira slika. šira slika je da nisi u pravu

Šira slika je da je ćelavac koji je već deset puta proglasio kraj pandemije u pravu, a ostali medicinari koji nas žele potrovati nisu i tu staje svaka rasprava...
pa da nema medija i panike, nitko nebi ntii primjetio da je tu pandemija.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 14/11/2021, 10:42

AssadNaPodmornici wrote:
Glupkakurac wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Glupkakurac wrote:Barem deset puta sam bio u blizini potvrđeno zaraženih po više sati i začudo ništa, jedino wuhanski prošao s blagim simptomima, dva dana fibre i nedostatak okusa par dana... Dok me delta nije zakačila u sred ljeta u zapravo čak i odličnoj formi, al ima ovdje virologa koji znaju bolje objasniti te fenomene.
ne treba ti virolog. znanstvena istraživanja, govore da je broj re-infekcija 0.5% do nekih 1-2% max ovisno o istraživanju.

ili si bio lažno pozitivan prvi put(da PCR testovi nisu prepouzdani) ili jednostavno upadaš u ovu staističku grešku, što je normalno u svijetu.

problem je tvoj, što na temelju osobnog iskusta misliš da su svi u istom stanju kao ti, i onda si zagovaratelj fašističkih mjera.

ja sam sa druge strane vrlo lagano prebolio, pokušao sam se prošli tjedan zaraziti, nisam uspio, i pazi ovo - ne znam direktno niti jednu osobu koja je umrla od korone, i sada bi moj zaključak bio "corona ne postoji".

ne, korona postoji i od nje umire određen postotak ljudi, i zna se koji su komorbiditeti. i da sam imam neke od tih komorbiditeta, cijepio bih se ali bi cijelo vrijeme trudio ojačati imunitet.

primjetio sam da i visoko-obrazovani(kamo li neće niže obrazovani) rade "biased" svijeta na temelju osobnog iskustva. tvoje osobno iskustvo za zaključiti što se događa sa virusom je totalno ne bitno. kao i moje. to su naše pričice. gleda se šira slika. šira slika je da nisi u pravu

Šira slika je da je ćelavac koji je već deset puta proglasio kraj pandemije u pravu, a ostali medicinari koji nas žele potrovati nisu i tu staje svaka rasprava...
pa da nema medija  i panike, nitko nebi ntii primjetio da je tu pandemija.

Zaustavite Reuters
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 14/11/2021, 10:49

AssadNaPodmornici wrote:
ljubo1212 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:kako rekoh , pokušao sam se zaraziti prošli tjedan , više puta sam išao kod zaraženih, da se zarazim(drugi put) jer prvi put nisam se testira PCRom(imam serološki stavio sam ga na forum a država ga ne priznaje, iako zanimljivo uredno država reklamira testiranje serološkim testom i naplaćuje pare ), i pokušao sam se zaraziti da dobijem potvrdu.. odusta..

aj sada je vijest, da ti obiteljski liječnik ipak može izdati potvrdu na temelju "indicija" da si prebolio.. u srijedu valjda neće komplicirati.. ako ne izda, nema veze cijepit se neću pod nikakvu cijenu
ti si sebi sam dao dijagnozu na svoju ruku, nisi išao kod liječnika jer si od početka protiv sustava, sad kad te sustav "nagovara" na cjepljenje da bi dobio covid potvrdu bez koje ne možeš, cviliš za liječnikom da ti izda potvrdu
drž se stava,  zajebi sustav, ko da je neki kunst svaka dva dana nabit nos za štapić
gle zašto vi svi iz bosne imate tedenciju osobnih napada i laganja, ti, prckov, epi(aj ovaj se normalizira), ero.. baš vas iz BiH to dere najviše primjetio sam.

napisao sam istinu. bio sam pozitivan na anti genskom testu, imao sam tipične simptome korone, zajeb je što nisam izistirao na PCRu jer mi sada treba na temelju potvrde.
zatim sam kada je prošlo uredno mjesec ipo dana(koliko piše da je preporučljivo čekati za anti tijela) otišao na serološki test - pokazao je po nalazima anti-tijela da sam prebolio infekciju, i pazi ovo , svoj serološki test sam čak i stavio na jebeni forum jer još par ljudi iz tvoje regije mi je govorilo da lažem.

i sada sam na školovanju, u učionici svi zaraženi sa koronom, od nas 20, 14 u izolaciji, osim na 6 , 3 preboljela , 3 cijepljena(i 3 cijepljena su isto zaraženi ponovo). godište na edukaciji je većinom 20-40, dakle mlađa ekipa svi imaju blage simptome.

ja sam sjedio u klupi sa likom koji je kašljao koronu 4 dana. išao sa ostalima na piće. čak otišao na večeru kod jednog kolege koji je zaražen i družio sa njima. ništa mi.
prije toga cura mi je bila zaražena, ja sam 3 dana bio sa njom u stanu i ništa mi. njezina mama (cijepljena) donila juhu, i zarazila se preko vrata.

dakle, vi iz bosne(velika većina vas) mislite ako vi imate tedenciju laganja da i drugi imaju. nije istina.  stavio sam svoj serološki test, a za ovo ostalo čak se i to može potvrditi, tko hoće ima me na fejsu(pola foruma)
prvo te moram razočarati, nisam iz bosne uopće
drugo, potvrdio si ono što sam napisao o tvojoj samodijagnozi, kad si mogao unijeti u karton da si bolestan nisi, i sad si tu gdje jesi
treće, hebena je škola koju pohađaš koja si dopusti držati u učionici ekipu koja ima bilo koji simptom, pa i sumnju na koronu
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 14/11/2021, 10:55

nemaš pojma niti gdje sam niti šta sam , ne raspravljam sa trolovima sa tobom ili nekoga poput tvoga zeme ere koji idu liječiti komplekse ovdje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/11/2021, 10:59

Glupkakurac wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Glupkakurac wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Glupkakurac wrote:Barem deset puta sam bio u blizini potvrđeno zaraženih po više sati i začudo ništa, jedino wuhanski prošao s blagim simptomima, dva dana fibre i nedostatak okusa par dana... Dok me delta nije zakačila u sred ljeta u zapravo čak i odličnoj formi, al ima ovdje virologa koji znaju bolje objasniti te fenomene.
ne treba ti virolog. znanstvena istraživanja, govore da je broj re-infekcija 0.5% do nekih 1-2% max ovisno o istraživanju.

ili si bio lažno pozitivan prvi put(da PCR testovi nisu prepouzdani) ili jednostavno upadaš u ovu staističku grešku, što je normalno u svijetu.

problem je tvoj, što na temelju osobnog iskusta misliš da su svi u istom stanju kao ti, i onda si zagovaratelj fašističkih mjera.

ja sam sa druge strane vrlo lagano prebolio, pokušao sam se prošli tjedan zaraziti, nisam uspio, i pazi ovo - ne znam direktno niti jednu osobu koja je umrla od korone, i sada bi moj zaključak bio "corona ne postoji".

ne, korona postoji i od nje umire određen postotak ljudi, i zna se koji su komorbiditeti. i da sam imam neke od tih komorbiditeta, cijepio bih se ali bi cijelo vrijeme trudio ojačati imunitet.

primjetio sam da i visoko-obrazovani(kamo li neće niže obrazovani) rade "biased" svijeta na temelju osobnog iskustva. tvoje osobno iskustvo za zaključiti što se događa sa virusom je totalno ne bitno. kao i moje. to su naše pričice. gleda se šira slika. šira slika je da nisi u pravu

Šira slika je da je ćelavac koji je već deset puta proglasio kraj pandemije u pravu, a ostali medicinari koji nas žele potrovati nisu i tu staje svaka rasprava...
pa da nema medija  i panike, nitko nebi ntii primjetio da je tu pandemija.

Zaustavite Reuters


Ne da mi se ici par stranica unatrag da bih citirala ono sto sam ionako procitala pa cu se nadovezati jednom jezgrovitom recenicom.

Bolest se jako zloupotrebljava i nikakav argument iz koristi te manipulacije u spasavanju zivota nece tu manipulaciju uciniti moralno ispravnom/opravdanom!

----
U mojem umu ne postoji vakser/antivakser dihotomija vec razlika izmedju ljudi koji tu manipulaciju jasno uocavaju i bune se zbog nje,  te onih koji se pretvaraju da to ne vide.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum