ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NESLUŽBENI REZULTATI

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty NESLUŽBENI REZULTATI

Post by debotoijusto 8/11/2021, 19:45

U Hrvatskoj živi oko 3,9 milijuna stanovnika, deset posto manje nego 2011, objavio je Jutarnji list neslužbene rezultate popisa stanovništva.
Toliki pad broja stanovnika pogoršan je i činjenicom da je sve manje mladih, a sve više starijih stanovnika.
“Krajnji rok u kojemu bi Državni zavod za statistiku (DZS) trebao objaviti rezultate popisa stanovništva istječe sredinom siječnja, no već sada imamo procjene prema kojima se broj stanovnika spustio na oko 3,9 milijuna, a možda i manje od toga”, objavio je portal zagrebačkog dnevnog lista.
“Bit će između 3,9 i četiri milijuna stanovnika, bliže 3,9, budući da emigracijski podaci nisu točni. Procjene DZS-a rađene početkom godine govore da je u Hrvatskoj više od četiri milijuna, ali ih je barem 50.000 do 80.000 manje. To je rezultat potcijenjene emigracije, odnosno broja iseljenih. S druge strane, sve je više doseljenih stranih radnika, posebno iz zemalja bivše Jugoslavije, koje ni koronakriza nije zaustavila. Njih je privukao nedostatak radne snage, posebno u građevinarstvu i turizmu”, naveo je Jutarnji list.

https://www.nacional.hr/rezultati-popisa-u-hrvatskoj-deset-posto-manje-stanovnika-nego-2011/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by debotoijusto 8/11/2021, 19:46

soros
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by RayMabus 8/11/2021, 19:46

Ma boli me kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by vuksadinare 8/11/2021, 20:01

debotoijusto wrote:soros
da...soros...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by RayMabus 8/11/2021, 20:21

Sanja ja sinoć jedan san a ide ovako : sidin ja na kavi s ovon jednom ženskom šta mi se upucavala jednom samo mene nije zanimalo iako je ženska vrhunska pička al jednostavno mi nije kliknilo i onda ništa s moje strane nije bilo.

I kaže ona meni u tom snu na toj kavi u kafiću uz more da ona neće u kuću jer tamo ima prašine a inače ona zna da ja imam stanove i ja ni pet ni šest na to njezino u tom snu odgovaram : Pa očistit ćeš ti.

I sad stala ona u ton snu i ostala bez teksta jer san je zateka odgovorom i brzinom. I sad meni već puna kapa jer ja vidin di to ide i ka nešto ja moran ić i dignem se i oden. I šetan ulicon i razmišljan , triba si joj reč da nema problema , da će ostat živit kod svojih roditelja ako joj kod tebe ima puno prašine ( jer to ka kuća pa veliko pa ono ona bi radije u stan itd jel ).

I sad netko očekuje neki natalitet pored takvih ženski. Aj zaboravi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by debotoijusto 8/11/2021, 20:24

biljezim jedna emancipacija
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by Noor 8/11/2021, 20:26

jesu li u popis ušli hrvati na privremenom radu u inozemstvu ili ne? kud oni spadaju?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by Guest 8/11/2021, 20:31

živio adz. 30 godina usrane vladavine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by AssadNaPodmornici 8/11/2021, 20:32

a govorim od davno da smo ispod 4 milijuna ljudi... a realni broj je još i manji kojih par desetaka ili stotinu tisuća... jer u dosta navrata roditelji popisali dicu da žive tu , a oni vanka rade.. neki će se vratiti a bogami neće nikada..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by AssadNaPodmornici 8/11/2021, 20:33

da nas srbi nisu napali 91, onda HDZ nebi mogao krasti ovako kako krade sada, imali bi sada preko 5milijuna stanovnika.. vjerojatno 5.3 milijuna ili tako nešto

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by RayMabus 8/11/2021, 20:34

Pa šta ima veze da nas je ispod 4 miljona i dobna struktura starija ?

Pa šta onda ? Još bolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by Guest 8/11/2021, 20:34

2001 nas je bilo 4.4 milje....pola miliona ljudi u 20 godina...majkutijebem :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by RayMabus 8/11/2021, 20:38

Za mene je to završena priča. Sjeba san nešto i stopalo prije koju godinu tako da ne mogu više ni fizički potegnit i radit za njih i tu neku dicu. Nemam love za to nit želim da mi neka tu dođe i soli pamet i sida na nekretnine.

Tko ima volje to izdržavat 20 godina i više i trpit tu žensku neka ide u taj projekt. Ja san to prikrižija. Ne iplati se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by RayMabus 8/11/2021, 20:56

Trebamo li svi plaćati drugima da imaju djecu?


https://www.index.hr/vijesti/clanak/trebamo-li-svi-placati-drugima-da-imaju-djecu/2316689.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d



NE


Ja ću plaćat nekome drugome da ima svoju a ja ih sam iz finacijskih razloga ne mogu imat.


Ma vidi kurca.


NE. KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE A NE OD DRUGIH TRAŽIT PARE. BOLI ME KURAC ZA TUĐI NATALITET.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by RayMabus 8/11/2021, 21:17

Ne triba nikome dat ni lipe. Njemačkoj opet fali radne snage i falit će joj cilo stoljeće a brat Lukašenko će im poslat radne snage i onda će biti ovo i dolazak Hitlera na vlast i koja ne bude tila rađat metak u glavu.

U njemačkom Intercity vlaku koji je prometovao između Regensburga i Nürnberga u subotu oko 9:30 ujutro 27-godišnji muškarac arapskog podrijetla nožem je napao putnike, javlja Bild.
Prema prvim informacijama, tri osobe su ozlijeđene, od njih dvije teže, ali zasad nisu u životnoj opasnosti.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/napad-nozem-u-njemackom-vlaku-pomahnitali-mladic-izbo-troje-putnika-svladali-ga-specijalci-15117057
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by RayMabus 8/11/2021, 21:23

To se naredi zakonom da ženska koja nije rodila niti jedno dijete do svoje četrdesete će bit smaknuta.

Dakle poruka je da nećeš živit više od 4o godina ako ne rodiš niti jedno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by RayMabus 8/11/2021, 21:31

Stavit ćemo do 45 godine. Ako ne možeš rodit onda ćeš usvojit jedno.

Ako nećeš ništa od toga s tvojih 45 navršenih godina dolazi odred smrti po slovu zakona na tvoja vrata i vrši se fizička likvidacija subjekata.

Razlog : Ne zanima ju briga za buduće naraštaje ni u kom pogledu pa ni u minimalnom dakle neodgovornost.

Pam. Metak u zatiljak. Nema životni vijek dalje od 45 godina za tebe u tom slučaju u mojoj državi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by RayMabus 8/11/2021, 21:40

Koja ne želi ne mora.

S njenih navršenih 45 godina odred smrti po slova zakona dolazi na kućnu adresu.

Osobno ću je likvidirat ako treba. Nemam nikakvih moralnih prepreka za to. Dapaće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by RayMabus 8/11/2021, 21:44

Kad tražim minimum minimuma, izlazim u susret , ne tražim nikakvu šemu da žena bude nekakva krava koja će rađat čopor djece nego to tražim jer želim vidit tvoje preuzimanje odgovornosti a ne da te nije briga...

E onda budi sigurna da sam te spreman osobno likvidirati ako treba.

..

Besmisleno je pokušati kontrolirati nešto ili čak znati nešto bez ODGOVORNOSTI.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t13-znanje-odgovornost-i-kontrola
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by RayMabus 8/11/2021, 21:53

Najlakše je drkat pičku, postavljat nerelane uvjete muškima i kako sve mora bit točno kako ti oćeš, radit neki poslić i kad prođe reproduktivni sat onda eventualno papiga kao kućni ljubimac i filozofirat.

Ne ne.

S tvojih navršenih 45 godina života ja ti dolazim na kućnu adresu. Sa samo jednim ciljem. Da prekinem tvoj život odnosno kako ja to vidim tvoju trenutnu inkarnaciju. Pa pa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

NESLUŽBENI REZULTATI Empty Re: NESLUŽBENI REZULTATI

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum