ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zastupljenost krvnih grupa

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Zastupljenost krvnih grupa

Post by mortal Sat 6 Nov - 22:03

Zašto Hrvata nema na popisu
Koja ste krvna grupa??


Distribucija krvnih grupa ABO sistema[uredi | uredi izvor]

[th]Populacija[/th][th]O (%)[/th][th]A (%)[/th][th]B (%)[/th][th]AB (%)[/th]
Aboridžini613900
Afroamerikanci4927204
Ainu (Japan)17323218
Albanci3843136
Američki bijelci4540114
Američki starosjedioci791641
Andamanci960239
Arapi3431296
Armenci3150136
Austrijanci3644136
Azijatski Amerikanci4028275
Bantu4630195
Baski514441
Belgijanci474283
Bororo (Brazil)100000
Bosanci[10]3642157
Brazilci474193
Bugari3244158
Burmanci3624337
Burijati (Sibir)3321388
Bušmani563492
Česi3044189
Danci4144114
Egipćani3336248
Englezi474293
Eskimi (Aljaska)3844135
Eskimi (Grenland)5436238
Estonci3436238
Etiopljani4327255
Fidži4434176
Filipinci4522276
Finci3441187
Francuzi434773
Gruzijci4637124
Grci4042145
Havajci376121
Hindusi (Mumbai)32292811
Holanđani454393
Islanđani5632103
Indijanci (pleme Crna noga - Blackfoot)178201
Indijci3722337
Iranci3833227
Irci5235103
Holanđani454393
Italijani (Milano)4641113
Japanci30382210
Jevreji (Njemačka)4241125
Jevreji (Poljska)3341188
Južnoafrikanci4540114
Kalmuki26234111
Kikuju (Kenija)6019201
Kinezi (Kanton)4623256
Kinezi (Peking)29273213
Korejanci28323110
Laponci296344
Latvijci3237247
Litvanci4034206
Mađari3643165
Malezijci6218200
Maje98111
Maori465410
Navaho (Indijanci)732700
Nijemci4143115
Nikobarci749151
Norvežani395084
Papuanci (Nova Gvineja)4127239
Peru (Indijanci)100000
Poljaci3339209
Portugalci355384
Romi (Mađarska)29273510
Rumuni3441196
Rusi3336238
Sardinija5026195
Slovaci4237165
Srbija3842165
Sudanci6216210
Škoti5134123
Šompen (Nikobar)10000
Španci3847105
Šveđani3847105
Švicarci405073
Tatari28302913
Turci4334186
Ukrajinci3740186
Vijetnamci4222305
Prosjek43.9134.8016.555.14
Standardna devijacija16.8713.809.973.41

_________________
:mazo
mortal
mortal

Female
Posts : 16048
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by Noor Sat 6 Nov - 22:40

0-

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 23057
2017-10-06


Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by mortal Sat 6 Nov - 22:49

 Zastupljenost krvnih grupa sustava ABO u Hrvatskoj je A 42 %, B 17 %,O 34 % i AB 7 %.

_________________
:mazo
mortal
mortal

Female
Posts : 16048
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by mortal Sat 6 Nov - 22:51

0+

_________________
:mazo
mortal
mortal

Female
Posts : 16048
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by mortal Sat 6 Nov - 22:59

grupa 0

Ovo je najstarija krvna grupa, potječe iz naše pradomovine Afrike, naši preci bili su sakupljači plodova i ličinki, pojavom lova zavoljeli su meso, stoga osnova ishrane osoba krvne grupe 0 su bjelančevine životinjskog podrijetla. Osobe ove krvne grupe su srdačne, druželjubive, otvorene, vjerne, iskrene, odane. Podložnost stresu kod njih izaziva stalne fizičke aktivnosti, kako stare sve više. Što se tiče zdravlja imaju tri slabe točke na koje valja pripaziti: pojačano lučenje zelučane kiseline, problem zgrušavanja krvi i nestabilna funkcija štitne žlijezde. U ljubavi i braku žene traže nježnost, sreću i zadovoljstvo, muškarci vole biti primjećeni kod žena, ali u braku su vrlo privrženi obitelji. 
____________________________

koliko se da vidjeti na gornjoj skali samo indijanci iz Perua, Maje kojih je oko 2 milijuna, Brazilci i Šompen pleme imaju gotoo 100%  0  krvnu grupu
ne Afrikanci, a raširena je po cijelom svijetu

_________________
:mazo
mortal
mortal

Female
Posts : 16048
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by kaya Sat 6 Nov - 23:31

@Noor wrote:0-
Isto
kaya
kaya

Posts : 30303
2015-08-15


Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by mortal Sat 6 Nov - 23:36

Koja je krvna grupa bila Nikola 2. U koga od nas teče krv potomaka bogova. Rasizam i plava krv



Tko su ljudi "zvjezdane" i "kraljevske" krvi?
Kraljevska krv
Jedna od najjedinstvenijih činjenica povezanih s prirodom krvi je fenomen druge krvne grupe i krv s negativnim Rh faktorom, takozvana "kraljevska" ili "kraljevska krv".

Iz intervjua s Innom Boyko:

U posljednje vrijeme sve popularnije teorije povezuju grupnu pripadnost s različitim karakternim crtama - svojevrsnim medicinskim horoskopima. Koliko ja znam, u Japanu je ovaj hobi već prerastao u neku vrstu kulta - do te mjere da menadžeri osoblja pokušavaju birati osoblje isključivo prema krvnoj grupi. Što je ovo - druga moderna psihoza ili slične teorije imaju neku vrstu racionalne osnove?
Ne bih povlačio takve paralele samo na temelju krvne grupe neke osobe. Krv, kao glavna tvar života, koju nam je dao Stvoritelj, ima jedinstvenu prirodu. Unatoč svim individualnim razlikama, povezana je s univerzalnom ljudskom dušom, stoga su u energetsko-informacijskom smislu svi ljudi na Zemlji braća i sestre. Povijesno gledano, postoji samo jedna iznimka - ovo je druga skupina ili, kako se još naziva, skupina A.
ja ću vam dati zanimljiva činjenica: poznato je da je u početku čovječanstvo imalo samo jednu krvnu grupu - prvu. Konkretno, predstavnici prvih civilizacija - Inke i Egipćani - bili su njezini vlasnici. Međutim, kada su znanstvenici ispitali DNK mumija egipatskih faraona, pokazalo se da su svi imali drugu krvnu grupu. Ista je slika primijećena u carstvu Inka - genski fond kraljevske dinastije oštro se razlikovao od općeg genskog fonda njegovih podanika. I što je karakteristično: i egipatski i inčki kraljevi čvrsto su vjerovali u svoje božansko podrijetlo i stoga su pomno pratili čistoću svoje krvi.



- Odnosno, vlasnici druge skupine smatrani su potomcima bogova?
Na neki način i jest. Skupina A općenito je prilično čudan fenomen, samo se njezino postojanje ne uklapa dobro u povijest ljudske evolucije. To priznaju mnogi znanstvenici: na primjer, A. Moran, vodeći genetičar našeg doba, tvrdi da gen A nema nikakve veze s kromanjonskim precima čovjeka i uveden je izvana.
Odakle je onda došao?
Sjećate se čijih su se potomaka Inke, Asteci i druga srednjoamerička plemena smatrali. Znali su da su njihovi preci došli iz zemlje Atztlan - tajanstvene platonske Atlantide. Mnogi moderni istraživači vjeruju da su postojala četiri smjera iseljavanja Atlantiđana: prvi val useljenika nastanio se u Grčkoj, drugi na teritoriju Drevni Egipt, treći je nastanjivao sjeverozapadnu obalu Sredozemno more – moderna Španjolska, Portugal i Francuska, a četvrti, posljednji, nastanio se u Mezoamerici. Dakle, gen A, koji su sačuvali egipatski i kraljevi Inka, najvjerojatnije je upravo atlantska baština.
Ovdje ćemo napraviti neophodnu digresiju - mali izlet u džunglu moderne genetike. Vrijedi reći da službena znanost još uvijek nema čvrsto mišljenje o podrijetlu ljudskih krvnih grupa. Doista, naši primitivni preci imali su zajedničku krvnu grupu, prvu ili na drugi način - grupu 0.
Međutim, prije otprilike 100 tisuća godina, paralelno s genom 0, pojavljuje se gen A - druga krvna grupa. Ostatak vrsta ima mnogo kasnije podrijetlo - treća (skupina B) pojavila se prije 3.000 - 3.500 godina, a četvrta (AB0) - otprilike sredinom drugog tisućljeća naše ere. Postoji nekoliko pretpostavki u vezi s uzrocima mutacije gena 0 - od učinaka raznih infekcija na ljudsko tijelo do promjena u sastavu hrane (usput, ljudska prehrana se dramatično promijenila četiri puta u povijesti homo sapiensa) . Međutim, niti jedna od ovih teorija još nije dobila pouzdanu potvrdu.


Zvjezdana krv

-Dakle, pokazalo se da se ljudi s drugom krvnom grupom mogu smatrati potomcima starih Atlantiđana?
Postoji i jasniji znak ove genetske linije - negativan Rh faktor. Jeste li se ikada zapitali zašto se među svim sisavcima nalazi samo u ljudi, pa čak i tada vrlo rijetko? 85% svjetske populacije ima Rh pozitivan rezultat - isto kao i svi ostali primati. Neizbježno se zaključak sam nameće: oni s negativnim Rh faktorom nisu nasljednici prapovijesnih ljudi.
Hoćete reći da uopće ne pripadaju homo sapiensu?
Kad bi svi ljudi pripadali istoj biološkoj vrsti, ne bi bilo hemolitičkih bolesti (Rh-sukobi), budući da je Rh-sukob pokušaj uništenja strane tvari. Rh-negativni, kao i Atlantiđani, potomci su drevnih astronauta koji su nekoć kolonizirali Zemlju.
Čak je i veliki metafizičar Rudolf Steiner razvio teoriju da su u prapovijesti čovječanstvo uvelike vodili bića višeg reda, koja su komunicirala i komunicirala s određenim ljudima - najsposobnijima, najjačima i intelektualno fleksibilnima.


Kao rezultat spolnih odnosa između ovih bića i zemaljskih ljudi, rođeni su oni koji se mogu nazvati polubogovima. Ti su ljudi-hibridi bili inspirirani višim idejama, osjetili su univerzalnu kozmičku moć u sebi. U biti, Steinerova definicija poklapa se s opisom onih koje su stari Židovi nazivali nefilima - "slavni ljudi" ili "divovi".
Sami divovi koji su, prema biblijskoj tradiciji, rođeni od anđela i kćeri ljudi?
Da, upravo oni koji su, među ostalim, uzrokovali globalna poplava... Činjenica je da je većina njih pala u iskušenje i zaboravila svoju izvornu misiju - pomoći ljudima očistiti svoje genetske strukture, probuditi u sebi želju za duhovnom evolucijom. Nažalost, potomci biblijskih divova (nazivaju ih i "sijanje zvijezda") i dalje su skloni nazadovanju i padu, iako im je po prirodi dano mnogo više od običnih ljudi.
Koja je njihova značajka?
Ova stvorenja su karika koja povezuje Zemlju s drugim svjetovima. Sva djeca Starseed -a spadaju u dvije kategorije.
Prvi je takozvani Izabrani. Usput, oni možda nemaju negativan Rh faktor, jer je u procesu evolucije i kaotičnih odnosa krv drevnih astronauta razrijeđena zemaljskim genima.
Druga kategorija je zapravo Rh -negativna - nisu izgubili svemirski gen, on djeluje. Možda se neko vrijeme uopće neće pojaviti, a zatim će se aktivirati - tada dolazi do uvida, dolazi do jasnog razumijevanja njihove misije na Zemlji, očituju se paranormalne sposobnosti, sposobnost dolaska u izravan kontakt s svemirom. Usput, mnogi od Rh negativnih ljudi bave se proučavanjem drevnih civilizacija koje su stvorili paleoastronauti - u njima govori glas krvi, sjećanja na njihovo pravo podrijetlo.
Ali zašto su, sa svim svojim talentima, skloni nazadovanju, kako kažete?
Prvo, mnogi od njih imaju gene koji su jako razrijeđeni zbog neurednih veza predaka s ljudima, recimo, daleko od toga da su besprijekorni. Platon je također govorio o ljudima - potomcima bogova i o rastvaranju božanskog gena, što je na kraju dovelo do pada Atlantide.
Drugo, kada se ovaj gen aktivira, njegov vlasnik doživi ozbiljan stres: duša prolazi temeljnu preobrazbu i ne mogu je svi izdržati - mnoge, osobito žene, se slome. Slažete se, svijest da ste stranac na ovom svijetu, vanzemaljac, sposobna je uništiti unutrašnji svijet osoba.
Stoga je vrlo važno da duše s kozmičkom inicijacijom postanu Učitelji, a ne duhovni invalidi koji se moraju spasiti. Morate biti svjesni da su Rh-negativni ljudi braća i sestre zemljana, ali braća ne kod kuće, već u Svemiru.
I samo kombinirajući svoje napore, moći ćemo provesti duhovni popis našeg planeta i doseći kvalitativno novu razinu razvoja.
Ušao je u rusko tužiteljstvo briljantan i pomalo arogantan. Predstavio se kao ... car cijele Rusije Nikola III. Smatrajući sebe sinom čuda preživjelog carevića Alekseja, Nikola III nedavno je najavio svoje uzašašće na rusko prijestolje. O tome je obavijestio tužiteljstvo, prethodno postavivši straže iz konjičke straže u njegove hodnike ... Ovaj posjet nije slučajan. U tijeku je istraga čija je svrha utvrditi detalje smrti posljednje kraljevske kuće.


Misterij Koptyakovske ceste
U arhivima je sačuvano mnogo dokumenata o boravku kraljevske obitelji u Ipatijevoj kući i kasnijem pokolju u njoj 1918. godine. Prvi podaci o tome, namijenjeni Politbirou, počeli su se prikupljati još 1920 -ih godina. Desetljeće kasnije počela su se pojavljivati ​​sjećanja na sudionike pogubljenja. Ti su listovi, naime bilješke Yurovskog, došli u ruke scenarista Geliya Ryabova 80 -ih. U njima je pronašao opis mjesta ukopa kraljevske obitelji s njihovom pratnjom. Tako je započela poznata priča o potrazi za najvišim ostacima ...


РЕКЛАМА1976. godine u Sverdlovsku Ryabov je upoznao profesora geologije i lokalnog povjesničara Aleksandra Avdonina. Već zajedno započinju sustavnu potragu za davno zaboravljenom cestom Koptyakovskaya, usred koje su, prema bilješkama Yurovskog, zakopani monarhovi leševi.
Kako se ne bi ponovila priča, koju su više puta opisivali sam Ryabov i drugi, samo ću reći da su nakon tri godine traganja uspjeli pronaći seosku cestu. A na njemu su, na mjestu zvanom Svinjski balvan, pronađeni kosturi jedva prekriveni zemljom. Bili su duboki samo 40-100 centimetara. Iskusivši potpuno razumljiv strah za sudbinu svog nalaza, jekaterinburški "arheolozi" uklonili su iz ukopa samo tri lubanje, od kojih užurbano napravljeni su odljevci. Međutim, nad njima nije bilo moguće provesti neizgovoreno vještačenje. Pitanje javnog objavljivanja nalaza nestalo je samo od sebe, budući da je sovjetska inteligencija shvatila koliko bi sudbina ukopa mogla biti nepredvidiva. (Sjetite se pokušaja miniranja Ipatijeve kuće). Stoga su ostaci u drvenim kutijama ponovo zakopani u isti grob ...


Prošlo je deset godina. Mnogo se promijenilo u Rusiji. A na stranicama časopisa "Rodina" pojavila se senzacionalna publikacija Gelija Rjabova o monarhovim kostima. Srećom, bez navođenja točnih koordinata nalaza. To je od tada bilo sasvim razumno Sverdlovska regija brojni lovci na "svete relikvije" odmah su poplavljeni, što je ugrozilo sigurnost posmrtnih ostataka. Točno mjesto ukopa prijavljeno je samo vlastima Sverdlovska, a tada je obaviješten i predsjednik Jeljcin. Uz njegovo znanje, iskopavanja su vršena od 11. do 13. srpnja 1991. godine.

Iako u vrijeme pronalaska posmrtnih ostataka nije pokrenut kazneni postupak, radovi su se odvijali pod strogom kontrolom tužiteljstva Sverdlovska. Kosturi su prevezeni prvo do najbliže policijske streljane, a zatim u mrtvačnicu regionalnog ureda za sudsko -medicinske preglede. I premda je rusko tužiteljstvo u više navrata inzistiralo na hitnom slanju pronađenih posmrtnih ostataka na ispitivanje u Moskvu, jekaterinburška uprava odgovorila je ... pristojnim odbijanjem.

A od srpnja 1991. u Jekaterinburg su privučeni ruski i strani stručnjaci. Morali su odgovoriti na pitanje "tko je to?" Da odaju počast ostacima njihovih posljednjih suverena. Barem iz poštovanja prema ruskoj povijesti ...

Što su zubi rekli
Znanost može učiniti mnogo. Kemičari, matematičari, traumatolozi, stomatolozi i na kraju genetičari dočarali su polupokvarene kosti. Rješavanje glavno pitanje, istovremeno su podigli zastor nad tajnom smrću pronađene skupine ljudi.

U ukopu je bilo devet kostura. Osim rana od metka, utvrđeno je da imaju i "ozljede karakteristične za udarce masivnim čvrstim predmetima". Upravo su ti "predmeti", očito s bajunetima i kundacima, uništili kosti gotovo svih ubijenih, a dvojici (pretpostavlja se da je carev sobar Trupp i kuhar Kharitonov) srušen dio lubanje.
No, krenimo redom. Prvi zadatak pregleda bio je utvrditi spol i dob pokojnika. Potonji se uspostavlja strukturom šaka i zuba. Slika je nastala na sljedeći način: 1 - žena stara oko 50 godina; 2 - muškarac star oko 55 godina; 3 - djevojka 20-24 godine; 4-muškarac od 65 godina; 5 - djevojka od 18-20 godina; 6 - djevojka 19-21 godina; 7 - žena stara oko 50 godina; 8 - muškarac stariji od 60 godina. Ovu numeraciju, čuvajući anonimno, naši su stručnjaci koristili sve godine istraživanja.


Štoviše, "prostrelne rane uspravna pozicija"primio samo tri od devet. Ostatak hitaca, prema ispitivanju, ispaljen je na ljude koji su već lagali, što odgovara svjedočenju sudionika pogubljenja - Yurovskog, Ermakova i Medvedeva. Usput, Medvedev je zadržao isti bajunetni nož iz američke puške, oblik materijalnih dokaza istrage.
Pokazalo se da su neki kosturi oštećeni mineralnim kiselinama, glinenim posudama s kojima su krvnici stavljali leševe i razbijali ih hicima. Međutim, zbog neravnog dna groba, gotovo je sva kiselina staklena u jednom kutu. I jedini je leš bio teško oštećen (vjerojatno kuhar Kharitonov).

Može se samo zapitati koliko zubi mogu reći o svojim vlasnicima čak i stoljeće nakon smrti potonjeg. Stomatološki stručnjaci pronašli su pet kostura (muškarac, žena i tri djevojke). Najviša kvalifikacija zubna njega, To, naravno, određuje visoki društveni status pacijenata. Na primjer, ženski pin zubi (štoviše, platinasti klinovi) svjedoče da je metoda, tek danas uvedena u domaću stomatologiju, bila poznata u svjetskoj stomatologiji prije jednog stoljeća. A brojni srebrni ispuni djevojčica odgovaraju poznatoj činjenici da je kraljevska obitelj patila od karijesa, zbog čega su imali tri liječnika zubara. Štoviše, u jednoj od mrtvih djevojaka, očito posebno osjetljivih na ovu bolest, neki su zubi vješto umetnuti srebrom. Inače, pregled je to utvrdio posljednjih danaživotu ti su ljudi bili lišeni stomatološke njege ...


Ali najviše zanimljivo otkriće zubni stručnjaci postali su dva zuba pronađena u ukopu koji ne pripadaju niti jednom od devet kostura, budući da po starosti odgovaraju zubima adolescenta od 13-14 godina. Čiji su oni? Carević Aleksej? Ali njegove kosti nikada nisu pronađene u zajedničkoj grobnici.
Jekaterinburška uprava, očito ne vjerujući domaćim stručnjacima, predala je ove tajanstvene zube američkom laboratoriju pod vodstvom dr. Williama Maplesa. Međutim, misterija tu još nije riješena.

Daleko, daleko iza mora
Svi provedeni pregledi utvrdili su u odnosu na pet navedenih osoba (muškarci, žene i tri djevojke) njihove povezane karakteristike. Kao, na primjer, jedna krvna grupa (druga) ili ista struktura čeljusti i zuba. Identificirana je čak i kosa koja je čudom preživjela na muškom kosturu, za koju je usporedni materijal poslužio pramen kose Nikole II u dobi od tri godine, sačuvan u jednom od moskovskih arhiva. Njihove grupe su se poklopile. No, svejedno, ti su se zaključci ticali samo neizravnih znakova pripadnosti pronađenih ostataka obitelji Romanov.

Drugim riječima, provedena istraživanja nisu isključila takvu mogućnost, ali je nisu ni dokazala. Čvrsti, bezuvjetni dokazi mogli su se pribaviti tek prošle godine. No, u jesen 1992. konačno je postalo moguće provesti molekularno genetsko ispitivanje ostataka. Nažalost, ne u vezi s velikodušnošću i interesom Ruske vlasti... Naša zemlja još nema ni financije ni tehnološku podlogu za istraživanje ove razine. No, sve navedeno plus veliki interes za ovu temu nađen je u Velikoj Britaniji. A "naše kosti" otišle su u inozemstvo. Naravno, ne svi, već samo dva fragmenta iz svakog kostura, čije je uklanjanje provedeno pod strogom kontrolom jekaterinburške uprave. Zapečaćene, zapečaćene, s vizama iz Ureda glavnog tužitelja i carine Rusije, suverene kosti stigle su u jesen 1992. u Britanski forenzički centar.


S ruske strane pregled je vodio forenzički genetičar Pavel Ivanov. A budući da se radilo o usporedbi nasljednih obilježja dva rođaka kraljevskih obitelji, odmah je prihvaćen sporazum o neotkrivanju podataka o obiteljskim obilježjima engleske kraljevske kuće. Spominjem to samo u znak poštovanja britanske nacije prema vlastitoj vladajućoj dinastiji ...

Cijena jednog dana rada međunarodne grupe stručnjaka, koja je trajala oko šest mjeseci, bila je jednaka tisuću dolara. Postavlja se pitanje: tko je sponzor? Odgovaram: glavni teret troškova podijelili su britanska vlada i ruski državljanin Mstislav Rostropovič. Istodobno, malo se nadalo u uspjeh. Znanstvenici su sumnjali je li moguće izolirati nasljednu DNK tvar iz kostiju prije 75 godina. Na sreću, njihovi pokušaji okrunjeni su uspjehom. I vrlo osjetljiva oprema omogućila je rad sa samo 10-20 molekula DNA.

Početni zadatak genetičara bio je dokazati hipotezu koja je nastala od devet umrlih, pet ih je bila jedna obitelj. Ukupno se koristila poznata metoda u forenzičkoj znanosti koja se danas naširoko koristi pri utvrđivanju očinstva i majčinstva. Provedena ispitivanja dokazala su činjenicu srodstva s vjerojatnošću većom od 90 posto. Ostalo je samo pobrinuti se da svi nose ime Romanovih.

Obiteljske veze
Ne znam je li riječ "majstorski" primjenjiva na znanstvena istraživanja, ali ovako je sustav određivanja srodstva funkcionirao nakon nekoliko generacija. Bit ove metode je da svi rodbini majke imaju sličan genetski kod. U ovom slučaju, da bi se utvrdio identitet Nikolaja i Aleksandre Romanov, bilo je dovoljno ući u trag njihovim ženskim granama uz rodoslovno stablo i napraviti usporednu analizu njihovih živih srodnika. Što je i učinjeno, iako ne bez poteškoća.
Tako bi, na primjer, Aleksandra Feodorovna, kao unuka slavne kraljice Viktorije, bila u srodstvu sa sadašnjim kraljevima Velike Britanije. Njezin pranećak, vladajući princ Philip, željno je odgovorio na apel stručnjaka. A njegov genetski kod poklopio se s karakteristikama navodnih ostataka i bivše ruske carice i njezinih tri kćeri.

Situacija s rodbinom Nikole II bila je složenija. Sa ženske strane bio je unuk danske kraljice Louise od Hesse-Kassel i kralja Christiana IX, budući da mu je majka Dagmara (u vladavini Marije Feodorovne) bila njihova kći. Stoga je prema obiteljskom stablu ove dinastije za usporednu analizu bilo potrebno pronaći potomke njegovih sestara. Čini se da zadatak nije težak. Uzmite barem sina velike vojvotkinje Olge Tihon Kulikovsky-Romanov. Osobnost je poznata među ruskom emigracijom. Međutim, za sve zahtjeve za uzorak njihove krvi (tražili su čak i preko Crkve i velika vojvotkinja Leonid Georgievna) Kulikovsky-Romanov odgovorio je kategoričkim odbijanjem, u kojem je savjetovao znanstvenike da daju posmrtne ostatke Pravoslavna crkva, ali "nemojte ih vući po Europi u vrećama". Dobro je što je ruski car imao drugu sestru - Kseniju. I njena prapraunuka, Ksenia Sheremetyeva, koja sada živi u Ateni, pristala je na pregled. Štoviše, britanske službe pronašle su još jednog prapraunuka Louise od Hesse-Kassela, doduše iz danske kraljevske kuće. Dajući uzorke svoje krvi, ovaj je vojvoda želio ostati anoniman. Dobivene genetske karakteristike potomaka danske kraljice poklopile su se s onima njezinog unuka, Nikole II., Iako je genetska udaljenost između te rodbine bila deset generacija.

Tako je genetsko ispitivanje pokazalo da su ostaci kraljevske obitelji pokopani u napuštenom grobnom mjestu na Koptjakovskoj cesti. Nalazi ovog otkrića objavljeni su na tiskovnoj konferenciji britanske forenzičke službe u ljeto 1993., a zatim su objavljeni u zapadnom tisku. Njihova je pouzdanost, prema stranim forenzičarima, 99 posto.

Njihov portret nam je jako potreban
Nažalost, nakon što su odgovorili na glavno pitanje, jedinstvene genetske studije nisu uspjele identificirati, prvo, tri princeze Romanov i, drugo, njihove odane sluge. Sva se nada sada polagala u usporednu analizu izgleda ovih ljudi, čije je značenje u nametanju fotografije na lubanju. Što se tiče velikih vojvotkinja, u arhivi ima dovoljno njihovih fotografija. Više kombinacija ruskih stručnjaka (a bilo ih je više od stotinu) pokazalo je da su Tatyana, Olga i Anastasia pokopane u grobu. Američki istraživači predlažu drugačiju opciju: Tatiana, Olga i Maria. Na ovaj ili onaj način, sudbina jedne od kćeri Nikole II i Careviča Alekseja još uvijek nije poznata.

Na isti način utvrđen je identitet liječnika kraljevske obitelji Botkin. Što se tiče ostatka apartmana - Demidove, Kharitonove i Trupa, njihove fotografije istraga je otkrila prije samo nekoliko tjedana. Zahvaljujući tome, nastavit će se identifikacijska ispitivanja ovih osoba. Jednostavno smo dužni saznati imena onih koji koncepte „dužnosti“ i „vjernosti“ stavljaju iznad života. Iz posljednjeg pisma dr. Botkina očito je da zatvorenici kuće Ipatiev nisu gajili iluzije o zajedničkoj sudbini. Međutim, to je samo učvrstilo namjere vjernih slugu da podijele sudbinu svojih suverena ...

Službeni zapisi slugu sadrže reference na njihovu djecu, koja jedva da su više živa. Možda su im ostali unuci i praunuci. Rusko tužiteljstvo apelira na nasljednike ovih imena sa zahtjevom za pomoć u identifikaciji žrtava. Njihova posveta vrijedna je i grobnih križeva i blagoslovljenog sjećanja ...
Verzije i činjenice

z navedenog proizlazi da su do početka službenog pokretanja kaznenog slučaja u kolovozu 1992. glavne činjenice već bile poznate. Postavlja se pitanje: koja je svrha istrage koja se danas provodi? Prvo, prema riječima kaznenog tužitelja Vladimira Solovjeva, u sažimanju rezultata svih ispitivanja, tako da se, svečano zatrpavajući posmrtne ostatke, ne smije zamijeniti za zabavu svijeta u njihova imena. Drugo, paralelno istražiti smrt drugih članova obitelji Romanov. I na kraju, okvalificirajte postupke ubojica, utvrđujući prema zakonima iz 1918. godine je li ono što je u tom povijesnom trenutku učinjeno zločin. Štoviše, ne govorimo samo o izravnim sudionicima pogubljenja, već i o onim političkim čelnicima koji su na neki način bili uključeni u to.

U istragu je uključeno svih osam tomova poznatog kaznenog predmeta koji je 1918. vodio istražitelj Sokolov. Do sada ih je cijeli svijet smatrao beznadno izgubljenim. Izvezen u inozemstvo, veliki vojvoda Nikolaj Nikolajevič stavio ih je u jednu od pariških banaka uz rastavne riječi da bi u slučaju političkih promjena u Rusiji i obnove slučaja smrti kraljevske obitelji ti svesci trebali poslužiti kao osnova za novu istragu. Nakon zauzimanja Pariza 1940. ti su dokumenti završili u Hitlerovom osobnom arhivu, a 1945. vratili su se u Rusiju. Tako je završio ciklus koji je programirala sama povijest.

Mislim da rusko tužiteljstvo nikada prije nije provelo tako zadivljujuću istragu, čemu je svjedočio, recimo ... car Nikola III, koji je u manifestu najavio svoje stupanje na rusko prijestolje, ali je dosad odbio genetsko ispitivanje .
A nekoliko dana ranije i sam Tsarevich Alexei posjetio je tužiteljstvo. Sada je istraga zauzeta usporednom analizom njegove krvi. Inače, poznat je i zapadni kandidat za titulu maloljetnog princa, s kojim veliki vojvoda Vladimir Kirillovich je jednom imao suđenje... Suđenje je dobiveno, a lažni Aleksej je osuđen zbog nezakonite uporabe vlasništva na 18 mjeseci uvjetne zatvorske kazne. A baš neki dan 93-godišnja Anastasia pojavila se u Rusiji ...


Sve ove i druge verzije podliježu pomnoj provjeri od strane ruskog tužiteljstva koje po prvi put mora istražiti povijest vlastite države.
Znanstvenici su otkrili da se karakterne osobine prenose posudama
Foto: GLOBAL LOOK PRESS
Promijeni veličinu teksta: A A A
"Ketsu-eki-gata"
Ako u Rusiji pitaju: "Koji je vaš horoskopski znak?" - zatim u Japanu - "Koja je vaša krvna grupa?" Prema Japancima, krv u većoj mjeri određuje karakter i individualne karakteristike osobe nego udaljene zvijezde. Testiranje i registracija krvnih grupa ovdje se zovu "ketsu-eki-gata" i oni to shvaćaju vrlo ozbiljno.

HR menadžeri koriste ketsu-eki-gata pri zapošljavanju zaposlenika, trgovci ga koriste za predviđanje potražnje za budućim proizvodom, a većina ljudi koristi ga za odabir prijatelja i životnih partnera. Uređaji koji izvode ekspresnu analizu krvne grupe "po mrlji krvi" često se nalaze na željezničkim stanicama, u robnim kućama i restoranima. U Japanu, a u novije vrijeme i u Sjedinjenim Državama, čak su postojale organizacije zvane AB0 Society, stvorene da pomognu pojedincima i poslovnim čelnicima da prihvate ispravne odluke na temelju karakteristika krvi.

Moguće je da bi se takve usluge mogle pojaviti i u Rusiji, - kaže Alexander Sherman, psihoterapeut, viši istraživač u Istraživačkom centru za ljudsko zdravlje. - Nije tajna da danas u mnogim komercijalnim strukturama u kadrovskom odjelu postoje astrolozi i palmisti slobodni profesori koji šefovima govore kakvu će osobu zaposliti i na koje mjesto, gdje bi mogao otkriti sve svoje talente. Stoga ćete, osim osobne astrološke (natalne) karte i otiska palme, uskoro morati donirati kap krvi poslodavcu.


Svi smo mi braća i sestre
No, kako krvna grupa može utjecati na karakter? Mnogi znanstvenici vjeruju da je to posljedica evolucijskog procesa, tijekom kojeg je, na temelju promjena klimatskih uvjeta i načina života, krv promijenila svoje kvalitete.

Krvna grupa starija je od rase i ima temeljnija svojstva od etničke pripadnosti, kaže dr. Sherman. - Nije rezultat "pokušaja i pogrešaka" genetski razvoj, što je slijed nesreća. Svaka od krvnih grupa bila je evolucijski logičan odgovor na niz različitih promjena koje su se dogodile s planetom i "homo sapiensom" tijekom tisućljeća. Dakle, rane rasne promjene započele su u svijetu koji je gotovo u cijelosti bio naseljen vlasnicima grupe 0 (I). Međutim, ta podjela na rase, povezana s prilagodbom osobe prehrani, okolišu, klimi koja mu je do tada bila neobična, također je bila dio pokretačke snage evolucije, što je u konačnici dovelo do pojave drugih krvnih grupa.

Neki antropolozi općenito vjeruju da je podijeliti čovječanstvo na rase previše jednostavno. Kažu da je krvna grupa mnogo važniji pokazatelj individualnosti od rase. Doista, Afrikanci i Indoeuropljani s grupom A (II) mogu razmjenjivati ​​organe ili krv, imati iste navike, probavne funkcije i imunološke strukture. No, na primjer u Afrikanca s grupom A (II) i u Afrikanca s grupom B (III) takve su slučajnosti vrlo rijetke.

Preci su svakome od nas ostavili posebno nasljedstvo, čiji su obrisi "utisnuti" u krvnu grupu, - kaže Aleksandar Nikolajevič. “I stalno je prisutan u jezgri svake stanice u tijelu. A ljudi s istom krvnom grupom imaju mnogo više zajedničkog nego što smo ikada mogli zamisliti. Možda smo mnogi od nas braća i sestre općenito. Po krvi.
REFERENCA "KP"
Što je AB0 sustav
1891. australski znanstvenik Karl Landsteiner proveo je istraživanje crvenih krvnih stanica - crvenih krvnih stanica. Otkrio sam i zanimljiv obrazac: kod nekih ljudi oni se razlikuju po skupovima antigena - tvari koje izazivaju imunološki odgovor i stvaranje antitijela. Znanstvenik je pronađene antigene označio slovima A i B. Neki imaju samo antigene A, drugi imaju samo B. Treći nemaju ni A ni B. Tako je istraživanje Karla Landsteinera podijelilo cijelo čovječanstvo na tri dijela, u u skladu sa svojstvima krvi: Grupa I (zvana 0) - nema antigena A ili B; Grupa II - postoji A; III - s antigenom B.


Godine 1902. istraživač Decastello opisao je četvrtu skupinu (antigeni A i B nalaze se na eritrocitima). Otkriće dvojice znanstvenika nazvano je AB0 sustav. Na njoj se temelji transfuzija krvi.
Osobe s prvom krvnom grupom 0 (I) univerzalni su darivatelji, budući da se njihova krv, uzimajući u obzir sustav AB0, može transfuzirati osobama s bilo kojom krvnom grupom. Nositelji četvrte krvne grupe AB (IV) - poput Isusa Krista - pripadaju kategoriji univerzalnih primatelja - mogu se transfuzirati krvlju bilo koje skupine.

Međutim, sada liječnici nastoje transfuzirati osobu s identičnom krvnom grupom. Od ovog se pravila odstupa samo u ekstremnim slučajevima.
MIŠLJENJE SKEPTIKA
Može li tip 0 biti predsjednik?
Aleksey PRONIN, doktor psihologije:
Svi pokušaji klasificiranja ljudi izgledaju pomalo zloslutno. Ako kažete: "Tip A - takav i takav" ili "Tip B - takav", prije ili kasnije neizbježno će zvučati izjava poput: "Tip AB je bolji od svih ostalih" ili "Samo tip 0 može biti predsjednik" . Dakle, može prevladati podjela kasta. Inače, u Japanu je jako razvijen. Na primjer, to se može vidjeti u oglasima za posao, kada tvrtka najavi potragu za osobom za upražnjeno mjesto šefa SAMO krvi B. A ako na ovaj način izaberemo predsjednika zemlje, hoće li to dovesti do nešto dobro?

Što još možete naučiti o svom voljenom?
(Sastavili japanski znanstvenik Poshitake Nomi i američki naturopatski liječnik Peter D "Adamo)
Krvna grupa

0 (I) "Lovac"; posjeduje ga 40 do 50% svih ljudi
Podrijetlo
Najstariji i najrašireniji pojavio se prije 40.000 godina. Preci su vodili način života lovaca i sakupljača. Uzeli su ono što im je priroda danas dala i nisu marili za budućnost. Braneći svoje interese, uspjeli su slomiti bilo koga, bez obzira na to tko bio - prijatelj ili neprijatelj. Imunološki sustav je snažan i izdržljiv.

Osobine karaktera
Ovi ljudi imaju snažan karakter. Odlučni su i samouvjereni. Njihov moto je "Bori se i traži, pronađi i ne odustaj". Pretjerano pokretan, neuravnotežen i uzbudljiv. Bolno podnose svaku, čak i najpravedniju kritiku. Žele da ih drugi savršeno razumiju i odmah izvršavaju njihove naredbe.

MUŠKARCI su vrlo vješti u ljubavi. Najviše ih pale nedostupne žene.
ŽENE su pohlepne prije seksa, ali vrlo ljubomorne.
Savjet
Pokušajte se riješiti narcizma i arogancije: to može ozbiljno ometati postizanje ciljeva. Prestanite žuriti i žuriti. Upamtite da se osoba koja pod svaku cijenu nastoji postići ono što je planirano, nesalomljiva težnja za moći, sama sebe osuđuje na usamljenost.

Krvna grupa
A (II) "Poljoprivrednik"; posjeduje 30 - 40%
Podrijetlo
Nastalo prvim prisilnim migracijama stanovništva, pojavilo se kada je postalo potrebno prijeći na hranu iz poljoprivrede i sukladno tome promijeniti način života. Pojavio se između 25.000 i 15.000 pr. Svaki pojedinac je trebao sposobnost slaganja, slaganja, suradnje s drugima unutar gusto naseljene zajednice.


Osobine karaktera
Vrlo su društveni, lako se prilagođavaju svakom okruženju pa im događaji poput promjene mjesta stanovanja ili rada za njih nisu stresni. No ponekad pokazuju tvrdoglavost i nesposobnost opuštanja. Vrlo ranjiv, teško podnosi pritužbe i tugu.

MUŠKARCI su sramežljivi. Romantičari pod tušem svoju ljubav izražavaju pogledom. Vole osjećati majčinsku brigu, pa stoga često biraju žene starije od sebe.
ŽENE su također sramežljive. Odlične su žene - ljubavne i predane.
Savjet
Nemojte težiti vodećim pozicijama. Ali pokušajte natjerati istomišljenike da podrže vaše interese. Nemojte ublažavati stres alkoholom, inače ćete biti nadvladani ovisnošću. I nemojte jesti puno masti, osobito noću.

Krvna grupa
U (III) "Nomad"; posjeduje 10 - 20%
Podrijetlo
Pojavio se kao rezultat spajanja stanovništva i prilagodbe novom klimatskim uvjetima prije više od 10.000 godina. Predstavlja želju prirode da uspostavi ravnotežu između poboljšanih mentalna aktivnost i zahtjeve imunološkog sustava.

Osobine karaktera
Oni su otvorenog uma i optimistični. Udobnost ih ne privlači, a sve poznato i zemaljsko donosi dosadu. Privlači ih avantura, pa stoga nikada neće propustiti priliku da promijene nešto u svom životu. Askete po prirodi. Radije ne ovise o nikome. Ne toleriraju nepravedno postupanje prema sebi: ako šef vikne, odmah će napustiti posao.

MUŠKARCI su pravi Don Juanovi: znaju lijepo čuvati žene i zavoditi.

ŽENE su vrlo ekstravagantne. Oni mogu brzo osvojiti čovjekovo srce, ali se boje udati se za njih, ne vjerujući da su sposobni za pijetetski odnos prema obiteljskom ognjištu. I potpuno uzalud! S vremenom postaju dobre domaćice i vjerne supruge.

Savjet
Razmislite: je li vaša slabost u individualizmu? Ako oko vas nema ljudi koji su vam duhom bliski, to je rezultat vaše neovisnosti. Ugled "ženskaroša" ili "ženskaroša" samo maskira strah od ljubavi. Supruge takvih ljudi moraju se naviknuti na nevjeru, jer su inače dobri obiteljski muškarci.

Krvna grupa
AB (IV) "Zagonetka"; ima samo 5% ljudi
Podrijetlo
Neočekivano se pojavio prije otprilike tisuću godina, ne kao rezultat prilagodbe promjenjivim životnim uvjetima, poput drugih krvnih grupa, već kao rezultat mješavine Indoeuropljana i Mongoloida.

Osobine karaktera
Ljudi ovog tipa vole se hvaliti da je Isus Krist imao krv AB. Dokaz je, kažu, test krvi pronađen na Torinskom platnu. Je li to tako, još nije dokazano. No, u svakom slučaju, ljudi s četvrtom krvnom grupom prilično su rijetki. Odlikuje ih nježna i krotka narav. Uvijek smo spremni saslušati i razumjeti druge. Mogu se nazvati produhovljenim prirodama i višestrukim osobnostima.

MUŠKARCE privlači njihova inteligencija i ekscentričnost. Vrlo seksi. Ali njihova želja da vode ljubav danju i noću ne znači da su ispunjeni dubokim osjećajima.
ŽENE su i seksualno privlačne, ali su vrlo zahtjevne u izboru muškaraca. I njezinoj odabranici neće biti lako, jer zahtijeva mnogo pažnje prema sebi.

Savjet

Imate značajnu manu: vrlo ste neodlučni. Možda je ovo djelomično razlog vašeg nedostatka sukoba: bojite se uništiti svoj odnos s nekim. Ali vi ste konstantni unutarnji sukob sa samim sobom, a vaše samopoštovanje jako pati od toga.

USPUT
Vjerojatnost demencije i ranog starenja ovisi o vašoj krvnoj grupi
Istraživanja su pokazala da krvne grupe imaju važnu ulogu u razvoju živčani sustav osoba. To znači da mogu utjecati na razvoj kognitivnih oštećenja [provjerite sami].

TESTIRAN SAM
Kako sam smršavio prema krvnoj grupi
Što je jesti da se ne udebljate? Ovo pitanje muči milijune žena. Pitala ih je i dopisnica "KP" koja je odlučila isprobati dijetu prema krvnoj grupi. Pod, ispod novi sustav prehrane, tijelo je obnovljeno za 2 mjeseca ().

Htio sam znati po čemu se jedna krvna grupa razlikuje od druge i zašto neki imaju Rh pozitivan, a drugi negativan?
A evo što sam zanimljivog materijala pronašao, nadam se da će dragi gosti ova informacija zanimati i mene i mene. Možda ste predstavnik drevni astronauti i u vama plava krv?

SAZNAJTE TKO SI?




Zagonetke krvne grupe i rezus
Kod ljudi su identificirane 4 glavne krvne grupe: 0 (1), A (2), B (3), AB (4), ova kvaliteta je nepromjenjiva. Ne povezuje se samo s biokemijskim procesima, svojstvima tkiva, imunitetom, rezervama energije, vodljivosti, već i sa osobinama ličnosti, uzorkom sudbine. Ljudi s prvom krvnom grupom imaju veliku izdržljivost, dugovječni, vođe, eksplicitni ili skriveni, inicijatori, bhakte, sportaši, borci. Vole kretanje i promjenu događaja. Oni znaju uspostaviti kontakte.Često koleričan po temperamentu. Osjetljiv na bolesti ako se uzima dugone mirujte od preopterećenja. Sve njihove bolesti najčešće su iz želuca. Ljudi s drugom krvnom grupom često su flegmatični, savjesni, tvrdoglavi, ponekad pretjerano marljivi, češće su izvođači, posao za njih je najvažniji. Pouzdan i pouzdan. Njihove bolesti prevladavaju ako izgube optimizam, postanu infantilne i tužne. Često skloni dijabetesu, vaskularnim bolestima i reumi. Ljudi treće krvne grupe su melankolični, dominantni, impresivni, ali znaju biti nježni, sposobni su, lako prilagodljivi, individualistički, zahtjevni. Izvana su mirni - ali ispod kriju svoju veliku ranjivost i neravnotežu psihe. I tako ponekad eksplodiraju iznenađujuće za druge ljude. Često pate od psihosomatskih bolesti i bolesti koštanog sustava. Ljudi četvrte krvne grupe su sangičniji, ne tako često se susreću, preplavljeni su strastima, kontradiktorni, sumnjaju, bacaju prašinu i tek s godinama postaju idealni partneri, fleksibilni, mudri, vrlo strpljivi. Odani su i idealisti. Njihova bolest dolazi od neuravnoteženih emocija. Važno im je naučiti razumjeti i vidjeti - gdje je dobro, a gdje zlo, tada postaju skladni i ne dopuštaju ozbiljne greške u životu. Vjerojatnije je da će tim ljudima od drugih trebati savjetnik, psiholog ili viši mentor. Ali onda i sami postaju veliki učitelji.


85% svjetske populacije ima Rh pozitivnu krv. Preostalih 15% ljudi je Rh negativna krv. Što očito nije slučajno i može govoriti o faktorima različite genetske grane između ove dvije vrste ljudi. Zasad ovu temu ne proučava mnogo znanstvenika i ezoteričara, ali više pretpostavki i anketa daju određenu sliku. Do sada nije pronađen niti jedan argument da je Rh negativna krv zemaljskog podrijetla kao posljedica evolucije.

Svi ljudi na zemlji mogu se transfuzirati s 0 (I) krvnom grupom (negativan rezus), ali ljudi s takvom krvlju ne mogu se transfuzirati ni s čim osim s vlastitom krvnom grupom.
Postoje određeni zajednička obilježja svojstveno ljudima s takvom krvlju: ne mogu se kloniratinemoguće, IQ je iznad prosjeka, uglavnom su svijetlokosi sa zelenim očima i tamnokosi sa smeđim ili plave oči, nizak krvni tlak, oštar vid ili sluh, telepatske sposobnosti, dodatna rebra ili kralježak, paranormalne pojave, proročanski snovi, nisu dijagnosticirani simptomi bolesti, psihičke sposobnosti, sposobnost utjecaja električni uređaji(na primjer, kada se računalo iznenada ugasi ili pokvari u vašoj prisutnosti), neobjašnjivi ožiljci i tragovi na njihovim tijelima. Ljudi se vide i osjećaju kroz sve, pa se nikada ne dodvoravaju osmijehom ili slatkim riječima. Vjerojatnije je da će sanjati živopisne boje od drugih ljudi.



Većina ljudi s naprednim psihičkim sposobnostima ima negativan Rh faktor, kao i dobri iscjelitelji. Ne mogu dugo komunicirati s ljudima, to ih jako umara, iako ih ljudi uvijek privlače. Oni su podsvjesno sigurni kako živjeti ispravno i skladno, jer su načela morala i etike genetski upisana u njih, a od takvih ljudi postoji strogi zahtjev. Ne bi trebali namjerno griješiti ili biti poput svih drugih, dok uživaju u otrovnoj hrani, dimu cigareta ili zlouporabi seksualne energije.

Čudno, ali mnogi koji se bave proučavanjem teorije drevnih astronauta i drugih izvanzemaljskih pojava također imaju negativan rezus.
Eric von Daniken ima takvu krv i žeđ za istinom. Brad Steiger također ima takvu krv. Njegova knjiga "Bogovi Vodenjaka" također dopušta tu mogućnost.

Istu krv ima i Robert Anton Wilson, autor knjige Illuminus. Ima ih još mnogo, previše ih je ovdje navesti.

————————————————————————————————————————-
Vjeruje se da je u početku čovječanstvo imalo samo jednu krvnu grupu - prvu. Konkretno, predstavnici prvih civilizacija - Inke i Egipćani - bili su njezini vlasnici. Kad su znanstvenici ispitali DNK mumija egipatskih faraona, pokazalo se da su svi imali drugu krvnu grupu. Ista slika opažena je u carstvu Inka - genski fond vladajuće dinastije bio je oštro drugačiji od općeg genskog fonda njegovih podanika. Vrijedi reći da službena znanost još uvijek nema čvrsto mišljenje o podrijetlu ljudskih krvnih grupa. Doista, naši primitivni preci imali su zajedničku krvnu grupu, prvu, ili na drugi način - grupu 0, pozitivnu. Međutim, prije otprilike 100 tisuća godina, paralelno s genom 0, pojavljuje se gen A - druga krvna grupa. Ostatak vrsta ima mnogo kasnije podrijetlo - treća (skupina B) pojavila se prije 3000 - 3500 godina, a četvrta (AB0) - otprilike sredinom drugog tisućljeća naše ere.Krv možete zamisliti kao riječnu plazmu, uz koju plutaju splavovi, eritrociti. Svaka osoba ima dvije vrste proteina u krvi, ali netko ima obje ove vrste u plazmi i tada se označavaju a i b. A za neke se ti proteini nalaze na splavu pa su stoga već konvencionalno označeni kao A i B. Protein u plazmi se lakše čisti, pokretniji je i kreće se brže kroz krv nego na splavovima koji se sporije kreću . Kad su vjeverice a i b u plazmi krvna grupa I, A i B na splavu su IV. Postoje i srednje mogućnosti: netko ima jedan protein A na splavu, b u plazmi - II krvna grupa. Ako je, naprotiv, na splavu B, u plazmi a - onda se to označava kao III krvna grupa.


I krvnu grupu često nazivamo "kraljevskom". Njegovi su vlasnici interno mobilni, pa imaju manje mogućnosti negdje zaroniti. Stalno teže neovisnosti. Svojevrsna "kraljevska" osoba koja uvijek točno zna što treba učiniti. Ne trebaju ničiji savjet, lijeni su. Da bi ih natjerali na nešto, potrebno im je stvoriti ekstremne uvjete ili vremensko ograničenje .. Za takve govore: "Dok pijetao ne ugrize ...". Za ispite se pripremaju posljednjeg dana. Ali uspješno prolaze jer su dovoljno sposobni i znaju se koncentrirati. Njihovo glavno obilježje je sebstvo. Čuju samo one koji su mnogo pametniji i uspješniji od njih. Kvaliteta im je najvažnija. Maksimalisti.

Njihova potpuna suprotnost su ljudi s četvrtom krvnom grupom. Naprotiv, tim je ljudima potreban stalan pritisak. Dugo, ali pouzdano asimiliraju sve. Stalno trebaju posebne preporuke, položene na police: kada i što učiniti. Super je ako postoje jasne upute - bez toga su ljudi s IV krvnom grupom potpuno izgubljeni. Ne daj Bože da prekrše bilo kakve zakone ... Ovo je njihova crno-bijela percepcija. Vole pristati!
Predstavnici II krvne grupe pametni su i inteligentni, lako se obučavaju, vole sve novo i neobično. Mogu se učitavati s velikim količinama, samo je potreban krajnji rezultat, budući da se lako pokreću, ali ili ne mogu ili ne žele dovršiti. Za njih su izrađena tromjesečna izvješća. Nastoje staviti nekog drugog na svoj splav, spasiti sve one "potonule", ali često precjenjuju svoje sposobnosti i nisu u mogućnosti ispuniti svoje obveze.


Ljudi s krvnom grupom III bitno se razlikuju od njih. Pokušavaju resetirati, zamijeniti "putnika", čekaju stalne promjene! Vrlo su emocionalni, kreativni, umjetnički, ali previše ovisni o mišljenju javnosti ili roditelja. Među njima ima mnogo glumaca, glazbenika, pjesnika ...
Cijenjenje izvana, pohvale, komplimenti jako su im važni, ali kritika je nepodnošljiva. Smisao za humor također nije uvijek spreman pokazati. Ali općenito, oni su pametni, okosnica ljudi, marljivi i točni.


"Starseeding"
-Dakle, pokazalo se da se ljudi s drugom krvnom grupom mogu smatrati potomcima starih Atlantiđana?
- Postoji i jasniji znak ove genetske linije - negativan Rh faktor. Jeste li se ikada zapitali zašto se među svim sisavcima nalazi samo u ljudi, pa čak i tada vrlo rijetko? 85% svjetske populacije ima Rh pozitivan rezultat - isto kao i svi ostali primati. Neizbježno se zaključak sam nameće: vlasnici negativnog Rh faktora nisu nasljednici prapovijesnih ljudi.
Želite li reći da oni uopće ne pripadaju homo sapiensu?

-Da svi ljudi pripadaju istoj biološkoj vrsti, ne bi bilo hemolitičkih bolesti (Rh-sukobi), budući da je Rh-sukob pokušaj uništenja strane tvari. Rh-negativni ljudi, kao i Atlantiđani, potomci su drevnih astronauta. Čak je i veliki metafizičar Rudolf Steiner razvio teoriju da su u prapovijesti čovječanstvo uvelike vodili bića višeg reda, koja su komunicirala i komunicirala s određenim ljudima - najsposobnijima, najjačima i intelektualno fleksibilnima. Kao rezultat spolnih odnosa između ovih bića i zemaljskih ljudi, rođeni su oni koji se mogu nazvati polubogovima. Ti su ljudi-hibridi bili inspirirani višim idejama, osjetili su univerzalnu kozmičku moć u sebi. U biti, Steinerova definicija poklapa se s opisom onih koje su stari Židovi nazivali nefilima - "slavni ljudi" ili "divovi".

-Samo divovi koji su, prema biblijskoj tradiciji, rođeni od anđela i kćeri ljudi?
-Da, upravo oni koji su, između ostalog, postali uzrok svjetske poplave. Činjenica je da je većina njih pala u iskušenje i zaboravila svoju izvornu misiju - pomoći ljudima očistiti svoje genetske strukture, probuditi u sebi želju za duhovnom evolucijom. Nažalost, potomci biblijskih divova (nazivaju ih i "sijanje zvijezda") i dalje su skloni nazadovanju i padu, iako im je po prirodi dano mnogo više od običnih ljudi.

-Koja je njihova značajka?
-Ova stvorenja su karika koja povezuje Zemlju s drugim svjetovima. Sva djeca Starseed -a spadaju u dvije kategorije. Prvi je takozvani Izabrani. Usput, oni možda nemaju negativan Rh faktor, jer je u procesu evolucije i kaotičnih odnosa krv drevnih astronauta razrijeđena zemaljskim genima. Druga kategorija je zapravo Rh -negativna - nisu izgubili kozmički gen, on djeluje. Možda se neko vrijeme uopće neće pojaviti, a zatim će se aktivirati - tada dolazi do uvida, dolazi do jasnog razumijevanja njihove misije na Zemlji, očituju se paranormalne sposobnosti, sposobnost dolaska u izravan kontakt s svemirom. Usput, mnogi od Rh -negativnih ljudi bave se proučavanjem drevnih civilizacija - u njima govori glas krvi, sjećanja na njihovo pravo podrijetlo.

-Međutim, zašto su, sa svim svojim talentima, skloni nazadovanju, kako kažete?
-Prvo, mnogi od njih imaju gene koji su jako razrijeđeni zbog neurednih veza predaka s ljudima, recimo, daleko od savršenih. Platon je također govorio o ljudima - potomcima bogova i o rastvaranju božanskog gena, što je na kraju dovelo do pada Atlantide. Drugo, kada se ovaj gen aktivira, njegov vlasnik doživljava ozbiljan stres: duša prolazi temeljnu transformaciju i ne mogu je svi izdržati - mnoge, osobito žene, se slome. Slažete se, svijest da ste stranac na ovom svijetu, vanzemaljac, sposobna je uništiti unutarnji svijet osobe. Stoga je vrlo važno da duše s kozmičkom inicijacijom postanu Učitelji, a ne duhovni invalidi koji se moraju spasiti. Morate biti svjesni da su Rh-negativni ljudi braća i sestre zemljana, ali braća ne kod kuće, već u Svemiru. I samo kombinirajući svoje napore, moći ćemo provesti duhovni popis našeg planeta i doseći kvalitativno novu razinu razvoja.
Ljudska krv sastoji se od plazme i krvnih zrnaca (eritrociti, leukociti, trombociti itd.). Crvenu boju krvi daje hemoglobin koji se nalazi u eritrocitima. Prosječni volumen krvi u tijelu odrasle osobe iznosi oko 5,2 litre (za muškarce) i 3,9 litara (za žene). U 1 kubični metar mm krvi sadrži 3,9 - 5,0 milijuna eritrocita, 4 - 9 tisuća leukocita, 180 - 320 tisuća trombocita. 85% stanovništva ima krv na bazi željeza, to jest Rh pozitivnu, potomke humanoidnih zemljana. 15% stanovništva - imaju krv na bazi bakra, a kada se oksidira, dobiva plavkastu nijansu. To su potomci predstavnika s Venere, starije sestre Zemlje i njenog duhovnog mentora. Odatle je potekao pojam "plave krvi".


Suvremena znanost poznaje četiri krvne grupe: 0 (najčešća - 45%svjetske populacije su njegovi nositelji), A (35%), B (13%) i AB0 (7%). Grupa A (druga skupina) ima tri sorte, pa se u biti ne može govoriti o četiri, već o šest krvnih grupa, međutim, budući da su sve varijante aglutinogena A slične po svojim svojstvima, uzimaju se u obzir samo četiri skupine u svakodnevnoj medicinskoj praksi.

Osobe AB0 smatraju se univerzalnim primateljima - mogu se transfundirati krvlju bilo koje skupine, a vlasnici skupine 0 su univerzalni davatelji.
Rh faktor (specifični antigen sadržan u ljudskim eritrocitima i rezusu Macacusa) otkrili su 1940. australski znanstvenik K. Landsteiner i američki istraživač A. Wiener. Osobe koje nemaju ovaj antigen (tzv. "Rh-negativan tip") ne smiju se transfuzirati s Rh-pozitivnom krvlju, jer to može uzrokovati tešku imunološku reakciju-anafilaktički šok.

Procjenjuje se da će na taj način, nakon 15.000 godina, broj ljudi s negativnim Rh faktorom pasti na 1%. Sada Rh-nositelji čine oko 14% svjetskog stanovništva, no u nekim je etničkim skupinama taj postotak znatno veći- osobito među Baskima, Gruzijcima, Palestincima i Židovima u Etiopiji, Rh-pokazatelj doseže 30%. Azijci ne nose ovaj rezus. Zanimljivo je da mnogi ufolozi smatraju teritorije na kojima ti narodi tradicionalno žive kao mjesta slijetanja drevnih astronauta koji su svojedobno posjetili Zemlju ...

Krvna grupa i seksualnost
Žena O (I) krvna grupa
Japanci kažu da ako muškarac želi nezaboravan seks, treba se odlučiti za ženu s prvom krvnom grupom. Njena strast je izvan granica.
Muškarac koji se oženi ženom s prvom krvnom grupom nikada neće biti lišen senzualnih milovanja. Ona je tip žena zbog kojih muževi ujutro kasne na posao. Uvijek ispunjava očekivanja partnera.
U njoj je lako probuditi strast, ali takvu je ženu teško zadržati, jer ne može podnijeti tupost i svakodnevni život s partnerom. njezin libido uvijek kontrolira i nikada neće dopustiti da joj trenutne želje obuzmu um. Ali ako pronađe partnera, seks za nju postaje kreativnost, osobito ako se temelji na dubokim osjećajima. Inače, ona dobiva samo razaranje od besmislene igre.
nakon intimnosti. Teško ju je zavesti, što znači da je spolni temperament takve žene često namijenjen samo njezinom mužu i poznat je samo njemu. Ova žena najmanje od svega sanja da će biti ljubavnica ili djevojka jednu noć. Bolje je biti sam nego s bilo kim, misli ona.

Žena A (II) krvna grupa
Većina žena koje su na glasu kao „poslovne“ i „neseksualne“ su žene s drugom krvnom grupom. Zavođenje takve dame gotovo je nerealno: seks joj rijetko okupira misli. Može nositi seksi masku, ali to joj ne pristaje.
Ona je najpasivnija od svih žena i često može imati spolne odnose čak i ako to doista ne želi. Budući da se obično ponaša vrlo inteligentno, teško ju je ipak nagovoriti na seksualne pokuse, kao i na sporedne veze. Ovo je žena u karijeri ili opsesivna majka, pa tek onda sve ostalo.


Žena B (III) krvna grupa
Ova žena najmanje je zainteresirana za seks. Međutim, i ona ga je najlakše liječiti. Savršeno osjeća da su seksualnost i istinski kazališna sposobnost da izvode svoju ulogu važan dio njene privlačnosti.
Žena s trećom krvnom grupom nesputana je i slobodna u svim sferama života i daleko je od toga da seksu pridaje posebnu važnost. Nije joj lako ugoditi, a muškarca koji želi dokazati suprotno često vrijeđa lakoća i nemar s kojim se njegova partnerica odnosi prema njegovim naporima. Ista je lakoća kriva i za činjenicu da takva žena ne košta ništa da promijeni partnera kad se on tek uspio zaljubiti.

Žena AB (IV) krvna grupa
Ona je rođena seksualna terapeutkinja i svaki muškarac koji ima seksualne probleme, upoznavši ženu s četvrtom krvnom grupom, može mu drastično promijeniti život.
Žena s četvrtom krvnom grupom vrlo je senzualna i lako postiže orgazam. Ona je najsvestraniji i prilagodljivi seksualni partner. Takva žena može uživati ​​sa gotovo svakim muškarcem. Bit će jednako zadovoljna nježnim spolom i ekscentrično grubim seksom, ovisno o tome što njezin partner preferira. Muškarac cijeni tu fleksibilnost i lakoću. Ali nije sposobna za posebne, izvanredne senzacije. Ovo je izvrstan partner za vrlo zaposlenog muškarca.

Rezus krvi također igra važnu ulogu. Dakle, žena s Rh pozitivnim faktorom je prizemnija, gusta i seks može percipirati kao rutinu, nužnost, natjecanje ili dužnost, muškarac je za nju muškarac i mentor. Može zamijeniti emocionalne osjećaje fizičkim žarom, grubošću ili divljom strašću. Žena s negativna skupina krv je nebeska žena, sposobna je grubu energiju muškarca pretvoriti u lakoću i nezemaljske osjećaje euforije. Nakon intimnosti s njom, muškarac osjeti krila, okružen je nježnošću i obnovljen, budući da je njegova žena uzela negativnu energiju, jer negativno nabijena stabla preuzimaju sav teret s ljudi, čineći mjesto za odmor u tijelu i duši. Za takvu ženu seks je ritual, sveta radnja, a ponekad i praznik izvan zemaljske energije. Stoga joj muškarac niske inteligencije, bez duše ili seksualno tjeskobnog tipa nije prikladan.

Istraživanja stručnjaka koji proučavaju krv i psihologa otkrila su nevjerojatnu ovisnost ljubavnog temperamenta o krvnoj grupi.
Prije nego što računate na afričku strast vašeg odabranika, pitajte koja je njegova krvna grupa.
Na primjer, predstavnici četvrte krvne grupe AB (IV) savjesni su, sramežljivi i uredni ljudi koji su vrlo odgovorni prema svojim dužnostima. Na njih se možete osloniti, odani su prijateljima, obitelji i prijateljima. Imaju dovoljan, iako ne previsok temperament.
Ako vaš partner ima ovu krvnu grupu, morat ćete preuzeti inicijativu i postati motor napretka - izvor raznolikosti seksualni život... I partner će učiniti sve kako bi ostvario vaše ideje.
Najmlađa i najrjeđa današnja - četvrta - skupina pojavila se 500 godina prije Krista, kada su se istočni osvajači s trećom skupinom vjenčali s Europljanima - nositeljima druge skupine.
IZMEĐU OSTALOG: četvrta krvna grupa je u sastavu Mikhail Porechenkov, Mel Gibson, Quentin Tarantino i Sylvester Stallone
Muškarci s trećom krvnom grupom B (III) senzualne su prirode, daroviti ljudi, pouzdani muževi. Oni postavljaju visoke zahtjeve prema sebi i onima oko sebe. Možda se čine hladnima, ali što se tiče ljubavi, njihovi osjećaji buknu nasilno i nekontrolirano.

Nositelji treće krvne grupe mogu smatrati Azijce svojim precima, koji su se nastanili u podnožju Himalaje prije 15-10 tisuća godina. Tu je, u oštroj klimi, nastala treća, univerzalna krvna grupa.
IZMEĐU OSTALOG: treća krvna grupa bila je u poznatom vojskovođi A. Suvorovu, pjesniku M. Lermontovu, kao i u živim Robert de Niro, Jackie Chan, John Travolta i Tom Cruise.

Muškarci s drugom krvnom grupom A (II) su prirode koji su navikli oslanjati se na svoje osjećaje i intuiciju. Koegzistiraju najmanje dvije "duše" u harmoniji jedna s drugom. Skloni su bolnim sumnjama i mukama. Često svu tu oluju strasti dožive sami, ne povjeravajući nikome svoje tajne.
Međutim, želja za samoćom nimalo ne ometa strastveni spol za koji su ti muškarci sposobni.
Nositelji druge krvne grupe svoje pretke mogu smatrati drevnim ljudima koji su se doselili u Europu 25-15 tisuća godina prije Krista.
IZMEĐU OSTALOG: druga krvna grupa bila je u Adolfu Hitleru, I.V. Staljin i V.I. Lenjin. Još uvijek teče venama holivudskih zgodnih Kirka i Michaela Douglasa, Nicolasa Cagea i Jacka Nicholsona. Ista krvna grupa u V.V. Putin.

No, ljubavnici s prvom krvnom grupom 0 (I) energični su, društveni, imaju snagu volje, prodornu sposobnost i znaju uspostaviti kontakte. Nevjerojatno su temperamentni u seksualnim odnosima, uživaju u maštanju i eksperimentiranju u krevetu.
Prema znanstvenicima, moderni vlasnici prve skupine udaljeni su rođaci starih ljudi koji su živjeli u Africi 30-20 tisuća godina prije Krista.
IZMEĐU OSTALOG: Prva krvna grupa je od princa Charlesa, Alaina Delona, ​​Aleca Baldwina, Arnolda Schwarzeneggera, Al Pacina i Leonarda DiCapria.

_________________
:mazo
mortal
mortal

Female
Posts : 16048
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by niels Sun 7 Nov - 4:58

Zanimljivo, nisam skoro ništa znao o krvnim grupama.

A+ inače.

_________________
"I will not make age an issue of this campaign. I am not going to exploit, for political purposes, my opponent's youth and inexperience," Ronald Reagan, 1984.
niels
niels

Male
Posts : 2410
2021-04-26

Age : 82

Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by aben Sun 7 Nov - 7:05

Ča je ovo, horoskop?

I kakova je to populacija srbija?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 33526
2014-04-16


Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by Noor Sun 7 Nov - 8:59

@kaya wrote:
@Noor wrote:0-
Isto
zato smo tako posebne :love

;)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 23057
2017-10-06


Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by Šandor Winnetou Sun 7 Nov - 9:18

@kaya wrote:
@Noor wrote:0-
Isto
:raishand

_________________
Moji su uvijek sakrivali komuniste, sakrili su ih na desetke u ww2 i dan danas ih nitko nije  otkrio.
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 15433
2017-12-31


Noor likes this post

Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by mortal Sun 7 Nov - 10:23

@Šandor Winnetou wrote:
@kaya wrote:
@Noor wrote:0-
Isto
:raishand

nothing specijal
ako pogledamo slijedeću tabelu  Zastupljenost krvnih grupa 1f600 

krvnu grupu 0 moguće je dobiti i kada ni jedno od roditelja nemaju tu krvnu grupu, a nemoguće dobiti ako jedan od roditelja ima krvnu grupu AB
gledajući ovu tablicu besmislene su tvvrdnje kako grupa A predstavlja kraljevsku pripadnost jer krvne grupe AB i AB mogu dati A krvnu grupu djeteta kao i krvne grupe B i AB ... heh


Nasljeđivanje krvne grupe

Krvne grupe roditeljaMoguće krvne grupe djetetaKrvne grupe koje nisu moguće
A AA,0B, AB
A BA, B, AB, 0-
A ABA, B, AB0
A 0A, 0B, AB
B BB, 0A, AB
B ABA, B, AB0
B 0B, 0A, AB
AB ABA, B, AB0
AB 0A, BAB, 0
0 00A, B, AB


Last edited by mortal on Sun 7 Nov - 10:29; edited 1 time in total

_________________
:mazo
mortal
mortal

Female
Posts : 16048
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by Noor Sun 7 Nov - 10:28

mi smo doma svi cetvero 0 neg

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 23057
2017-10-06


Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by Sovak Sun 7 Nov - 10:30

0+

_________________
Zastupljenost krvnih grupa Shutte13
Sovak
Sovak

Male
Posts : 7538
2019-10-14

Lokacija: : JAV 1984

Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by Sovak Sun 7 Nov - 10:31

Vele da se 0 lakše s covidom fajta.

_________________
Zastupljenost krvnih grupa Shutte13
Sovak
Sovak

Male
Posts : 7538
2019-10-14

Lokacija: : JAV 1984

Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by Sovak Sun 7 Nov - 10:33

@Noor wrote:
@kaya wrote:
@Noor wrote:0-
Isto
zato smo tako posebne :love

;)

Zapravo pizdarija.

Možemo dati svoju krv svima, ali primiti možemo samo svoju krvnu skupinu.

_________________
Zastupljenost krvnih grupa Shutte13
Sovak
Sovak

Male
Posts : 7538
2019-10-14

Lokacija: : JAV 1984

Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by prckov Sun 7 Nov - 10:36

cini mi se da sam b -
ako se dobro sjecam
prckov
prckov

Posts : 29230
2014-04-19


Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by Noor Sun 7 Nov - 10:37

@Sovak wrote:
@Noor wrote:
@kaya wrote:
@Noor wrote:0-
Isto
zato smo tako posebne :love

;)

Zapravo pizdarija.

Možemo dati svoju krv svima, ali primiti možemo samo svoju krvnu skupinu.
istina, ali lijep je osjecaj da svima mozes pomoci
ja doma imam 3 donora ;)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 23057
2017-10-06


Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by prckov Sun 7 Nov - 10:41

@Noor wrote:
@Sovak wrote:
@Noor wrote:
@kaya wrote:
@Noor wrote:0-
Isto
zato smo tako posebne :love

;)

Zapravo pizdarija.

Možemo dati svoju krv svima, ali primiti možemo samo svoju krvnu skupinu.
istina, ali lijep je osjecaj da svima mozes pomoci
ja doma imam 3 donora ;)
fino
ako mi zatreba da znam od koga cu trazit  :D
prckov
prckov

Posts : 29230
2014-04-19


Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by Noor Sun 7 Nov - 10:55

@prckov wrote:
@Noor wrote:
@Sovak wrote:
@Noor wrote:
@kaya wrote:
@Noor wrote:0-
Isto
zato smo tako posebne :love

;)

Zapravo pizdarija.

Možemo dati svoju krv svima, ali primiti možemo samo svoju krvnu skupinu.
istina, ali lijep je osjecaj da svima mozes pomoci
ja doma imam 3 donora ;)
fino
ako mi zatreba da znam od koga cu trazit  :D
moze ;)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 23057
2017-10-06


Back to top Go down

Zastupljenost krvnih grupa Empty Re: Zastupljenost krvnih grupa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum