ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by Eroo 5/11/2021, 15:27

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor
Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor 677z381_1-61851fdb12535
Виктор Орбан (Фото ЕПА-ЕФЕ/Zsolt Szigetvary)
BUDIMPEŠTA- Mađarski premijer Viktor Orban ponudio je zapadnoj Evropi, ako to želi, otvaranje koridora za ilegalne migrante.
„Ako vam trebaju, uzmite ih”, poručio je Orban u intervjuu mađarskom radiju.
On je, takođe, ocenio da migranti „uvoze” različite sojeve korona virusa u Evropu.
Kako je objasnio migracije čine da se pandemija brže širi preko migranata, prenosi MTI.
Orban je dodao i da je Mađarska spremna da otvori koridor za migrante koji idu ka Austriji, Nemačkoj i Švedskoj i odbio da dopusti Briselu da natura svoje mišljenje Mađarskoj, prenosi Tanjug.
„Na Mađarima je da odluče kome da se dozvoli da ulazi u zemlju i sa kim žele da žive”, zaključio je on.

https://www.politika.rs/sr/clanak/491448/Orban-Uzmite-migrante-Madarska-nudi-koridor
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by Eroo 5/11/2021, 15:32

I ovim ubosni treba konačno objasniti da  im je jedini način za riješiti 
se svojih migranata dogovor sa EU. HR i SLO  će ih sigurno besplatno
dostaviti na dogovorenu destinaciju.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 15:34

Orban je dodao i da je Mađarska spremna da otvori koridor za migrante koji idu ka Austriji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 15:40

Trebalo je da CDU izgubi izbore u Njemačkoj a Zeleni maknu Kurca da ovome konačno dođe iz guzice u glavu moj vojni plan.

Imigranti koji nadiru na Italiju su afrička srednjomediteranska ruta a ovi priko država eks Juge i Mađarske su balkanska. Dakle to su dvije rute.

I sad ih obje triba pustit na Austriju koja već sad ima ogromnu populaciju muslimana.

GERMANE TRIBA PRIGAZIT DA NE PRIGAZE ONI NAS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 15:45

RayMabus wrote:Trebalo je da CDU izgubi izbore u Njemačkoj a Zeleni maknu Kurca da ovome konačno dođe iz guzice u glavu moj vojni plan.

Imigranti koji nadiru na Italiju su afrička srednjomediteranska ruta a ovi priko država eks Juge i Mađarske su balkanska. Dakle to su dvije rute.

I sad ih obje triba pustit na Austriju koja već sad ima ogromnu populaciju muslimana.

GERMANE TRIBA PRIGAZIT DA NE PRIGAZE ONI NAS.
Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Europe_germanic-languages_2

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by mutava baštarda 5/11/2021, 15:46

Migranti su projekt da se uništu granice između država...
Inače bi oni kojima trebaju došli po njih avionima.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by pokerjocker 5/11/2021, 16:04

nije mi jasno to čitanje srpske štampe, a još manje stavljanje tih linkova... No
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by Eroo 5/11/2021, 16:10

Samo glup narod može ovo primit među se i računati kako će  se asimilirati i prilagoditi zapadnom načinu života.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 16:14

Eroo wrote:Samo glup narod može ovo primit među se i računati kako će  se asimilirati i prilagoditi zapadnom načinu života.
Pa njemačkim kapitalistima i njemačkoj državi treba radna snaga. Fino će ih smjestit u radničke četvrti da ne kažem geta i eto riješili su problem nedostatka radne snage i svi će živjeti sretno i u izobilju multikuluralizma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 16:39

Demografske mjere koje je uveo ne daju rezultata. lol!

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor 1200px-Hungary_single_age_population_pyramid_2020
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 16:49

A moj Orbane ništa ti ne iđe od ruke. Morat ćeš na konzultacije kod Đenerala da vidiš šta ja oću.

Austrija ima blizu 9 miljona stanovnika i oko 8% muslimana koji imaju veći natalitet i iznosi oko 13% rođenih.

Točka pucnja je 10%

Znači da im moraš utrpat 200 tisuća Arapa, Afganistanaca, crnaca itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 17:15

RayMabus wrote:A moj Orbane ništa ti ne iđe od ruke. Morat ćeš na konzultacije kod Đenerala da vidiš šta ja oću.

Austrija ima blizu 9 miljona stanovnika i oko 8% muslimana koji imaju veći natalitet i iznosi oko 13% rođenih.

Točka pucnja je 10%

Znači da im moraš utrpat 200 tisuća Arapa, Afganistanaca, crnaca itd.
Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 18:03

RayMabus wrote:A moj Orbane ništa ti ne iđe od ruke. Morat ćeš na konzultacije kod Đenerala da vidiš šta ja oću.

A oću da ti krahira natalitet i svo stanovništvo ti se sabije u Budimpeštu tj šta dalje od moje granice.

Previše crtaš neke mapice na kojoj je i moja Hrvatska uključena u tvoju veliku Mađarsku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 18:26

Koliko mi je poželjno imat takvog susjeda poviše glave koji crta mapice na kojima je pola moje države procjeni sam a iz toga ćeš dobit odgovor šta te čeka.

Ide ti totalni slom demografije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 18:53

Ankete političkog raspoloženja u Austriji

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor 800px-Austria2024.svg
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 18:54

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor 800px-Austrian_Opinion_Polling%2C_30_Day_Moving_Average%2C_2019-2024


Lijepo. Doći će i tamo ljevičari na vlast pa će da te guze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 18:58

Kurčeva partija prnila u čabar. I neka je. Desni centar je lažna desnica.

Sretan im put i daleko im kuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 19:03

Baš lijepo,


Ako im ne pošalješ 200 tisuća imigranata na granicu Austrije i Mađarske i da napraviš kaos sasvim sigurno ljevičari iduće četiri godine dolaze na vlast.

Uživaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 19:04

A inače dragi Orbane manje pričaj a više radi.

Počmi radit ono šta ja želim jer u protivnom te nema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by RayMabus 5/11/2021, 19:26

A ovo su ti upute :

Ne treba koridor, drži policiju i dalje no ako se neki imigrant ili više njih uspije probiti nemoj ga vraćati u Srbiju jer njegova želja je toliko jaka ako je u tome uspio da će ti samo doć opet. To nema smsila. Iz istog razloga te njegove jake želje odvedi ga/ih kombijem do austrijske granice i samo pusti. Oni imaju cilj.

Pusti ih u sjevernu Austriju jer to je nagušče naseljeni dio Austrije a tamo je biračko tijelo.

PRIJETNJA JE NA TIJELU.

LP od Galaktičke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor Empty Re: Orban: Uzmite migrante, Mađarska nudi koridor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum