ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 20/12/2021, 12:58

glupkakurac dobro zbori

End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 20/12/2021, 17:03

Naravno da dobro zbori ... Pobijedili su Dinamo i nastala euforija samo takva ... Tako se ponaša mali klubić, a Hajduk bi htio biti veliki klub ... Točno je ispalo tako, kad mali klub pobijedi velikog nastane slavlje i za njih je prvenstvo završeno ... Prvenstva se osvajaju na malim utakmicama, a pobjeda u derbiju isto nosi samo 3 boda, ali bi trebala biti neki psihološki dodatni impuls ... A Hajduku je bio dodatni impuls, ali u kontra smjeru, jer je u iduće 2 utakmice osvojio 2 boda ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 20/12/2021, 18:38

Zeko wrote:Naravno da dobro zbori ... Pobijedili su Dinamo i nastala euforija samo takva ... Tako se ponaša mali klubić, a Hajduk bi htio biti veliki klub ... Točno je ispalo tako, kad mali klub pobijedi velikog nastane slavlje i za njih je prvenstvo završeno ... Prvenstva se osvajaju na malim utakmicama, a pobjeda u derbiju isto nosi samo 3 boda, ali bi trebala biti neki psihološki dodatni impuls ... A Hajduku je bio dodatni impuls, ali u kontra smjeru, jer je u iduće 2 utakmice osvojio 2 boda ...
sektaška logika je došla na svoje: pobijedili su dinamo i sad mogu sljedeće 3-4 sezone uredno gledati dinamu u leđa.

kad igram šah sa pacerima dođe mi na isto k'o dinamu s hajdukom, svaku partiju viču: e, ova je sad za pobjedu!

i kad kojim slučajem pobijede 15. , ili neku kasniju partiju onda poruše figure i neće više igrati jer su tu zadnju, "za pobjedu" pobijedili. 
naravno, pri svakom sljedećem ogledu ide priča o tome kako su me onomad pobijedili.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 20/12/2021, 21:34

Glupkakurac wrote:Puši kurac Mamićevac...:rasta

Reka sam još prije da će nas euforija koštati, jeba ih "derbi"... Protiv Osijeka.  Da je došlo pet iljada ka protiv Dragovoljca i Istre, bilo bi pet komada... Ne zna Hajduk godinama igrati pred punim stadionim... Uvik se useru, ovi Osječani zabrijali da su velik klub kad su vidili krcat Poljud...
A šta ti misliš da bi se oni penal ponovija da je utakmica igrana prid 5 iljada ljudi?
Penal je potpuno ispravno ponovljen ali nemojmo bit naivni, pun Poljud i ona sramota u Kranjči su tu presudili. Nema šanse da bi se oni više mogli oprat da su nas pokrali i drugu utakmicu zaredom.
Euforija je za alealeštinu i feštare šta su zadnji put na Poljudu bili na Barceloni. Točka.
Rezultat nije onakav kakav smo tili, nije ni sama utakmica bila nešto za gledanje, no bez obzira na sve imali smo utakmicu koju smo mogli dobit ali isto tako i izgubit. 
Završilo na koncu bez repova, svakom po poluvrime i po bod. Sportski pravedno.
Jer naše zelje su jedno, a realnost drugo.
Nešto se valjda pita i protivnika, šarani su ozbiljna i čvrsta ekipa koja igra dvi godine skupa i koju doma nije dobija niko od ovih šta su poviše nas.
Na kraju krajeva, kad se napravi osvrt na polusezonu ova dva izgubljena boda su kurac. 
Ljubičić glavom s tri metra na praznu branku u 95+ i VAR su ti protiv Lokse u Kranjči odnili 4 boda.
Melnjak u 94+ s pet metara na praznu branku protiv Gorice na Poljudu još 2.
Eto ti zaostatak.
Sve to bez onih neobjašnjivih poraza u ŠI i KC.
Valdas je uzea 77% bodova u vrlo gadnom rasporedu di je u misec dana igra sa svima u vrhu. 
Mi ukupno 9 više nego u isto vrime lani, najviše od konkurencije.
Jučer nismo izgubili, i to je zasad bitno, ka i odgovori ko može, a ko ne u ovakvoj utakmici

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 20/12/2021, 22:56

E moj Jack Trbosjek, pusti prazne priče a tvoje su upravo to - potpuno prazne ... Analiza Strahonje u Stadionu je pokazala i dokazala da je penal neopravdano ponovljen jer taj rani ulazak Miereza u 16 m nikakvog utjecaja nije imao ni na izvođača ni na golmana i postignut je regularan gol kojeg je, kako smo čuli, poništio četvrti sudac što se valjda dogodilo po prvi puta u povijesti nogometa ... Al' dobro, sve ima svoj prvi puta ... Ako su vam protiv Lokse nešto ukrali sad su vam vratili i još ste i dužni  za prvih 10-ak kola kad vam je sudačka mašinerija poklonila 5-6 bodova ... Sjeti se samo onih smiješnih penala protiv Istre u Puli koje ni Jakobušić ne bi dosudio ... No vama je to ionako bez veze govoriti, jer suci su lopovi samo kad dosude nešto protiv vas, a u ostalim situacijama pogriješe kao i svi ostali ljudi ... Sve bude na kraju došlo onako kak ja tu već godinama pišem ... Sudac te nekada ošteti, nekada ošteti tvog protivnika i na kraju su svi na svojemu ... Jedina je razlika u tome što se iz pogreške na vašu štetu rade drame, a pogreške u vašu korist se minoriziraju ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 21/12/2021, 00:18

Jack Torrance wrote:
Glupkakurac wrote:Puši kurac Mamićevac...:rasta

Reka sam još prije da će nas euforija koštati, jeba ih "derbi"... Protiv Osijeka.  Da je došlo pet iljada ka protiv Dragovoljca i Istre, bilo bi pet komada... Ne zna Hajduk godinama igrati pred punim stadionim... Uvik se useru, ovi Osječani zabrijali da su velik klub kad su vidili krcat Poljud...
A šta ti misliš da bi se oni penal ponovija da je utakmica igrana prid 5 iljada ljudi?
Penal je potpuno ispravno ponovljen ali nemojmo bit naivni, pun Poljud i ona sramota u Kranjči su tu presudili. Nema šanse da bi se oni više mogli oprat da su nas pokrali i drugu utakmicu zaredom.
Euforija je za alealeštinu i feštare šta su zadnji put na Poljudu bili na Barceloni. Točka.
Rezultat nije onakav kakav smo tili, nije ni sama utakmica bila nešto za gledanje, no bez obzira na sve imali smo utakmicu koju smo mogli dobit ali isto tako i izgubit. 
Završilo na koncu bez repova, svakom po poluvrime i po bod. Sportski pravedno.
Jer naše zelje su jedno, a realnost drugo.
Nešto se valjda pita i protivnika, šarani su ozbiljna i čvrsta ekipa koja igra dvi godine skupa i koju doma nije dobija niko od ovih šta su poviše nas.
Na kraju krajeva, kad se napravi osvrt na polusezonu ova dva izgubljena boda su kurac. 
Ljubičić glavom s tri metra na praznu branku u 95+ i VAR su ti protiv Lokse u Kranjči odnili 4 boda.
Melnjak u 94+ s pet metara na praznu branku protiv Gorice na Poljudu još 2.
Eto ti zaostatak.
Sve to bez onih neobjašnjivih poraza u ŠI i KC.
Valdas je uzea 77% bodova u vrlo gadnom rasporedu di je u misec dana igra sa svima u vrhu. 
Mi ukupno 9 više nego u isto vrime lani, najviše od konkurencije.
Jučer nismo izgubili, i to je zasad bitno, ka i odgovori ko može, a ko ne u ovakvoj utakmici

Moguće, ali Hajduk se u Krančevićevoj sam sjeba, čista psiha i pucanje pod pritiskom jer baš dvi onako kardinalne greške pa ne bi da je trećeligaš u pitanju... Osijek i Bjelica nam očigledno ne leže toliko, lik je lisac i zna kako postaviti igru za ugušiti protivnika, a i prema naprid su bome zajebani... Međutim, alaeaština ide nakurac jer je krenila opet inicirana i od strane ljudi iz kluba, a onda opet imaš tu derbi ekipu koja se išla samo poslikati za fejs, a imam osjećaj da je većini mladih igrača bija grč igrati u takvoj atmosferi... I sad samo čekam standardno pljucanje po treneru, igračkom kadru i slično, a opet to uđe u momčad, uvuče se nesigurnost i eto ti negativnog niza... Doduše, ništa nije izgubljeno, ali triba hladna glava. Ne triba puno letiti nakon par pobjeda u nizu, to bi za klub Hajdukovog renomea tribalo biti normalno..bilo je i po devet pobjeda zaredom u prvenstvu pa ga se gubilo, a sad nakon četiri odmah po nekima samo što nije titula sila... Malo smiriti to sve skupa jer nama je ta atmosfera češće bumerang, nego što nam koristi..
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 21/12/2021, 08:55

Prvo i osnovno zadnje dvije utakmice opet je bila igra 'dodaj livaji pa sta bude'..dok se dio igraca igrao skrivaca i bjezao od lopte sto se vidjelo u dobrom djelu utakmice protiv osijeka...dambrauskas tu ima jos puni posla i srecom je pauza...ima tu igraca kojih se hajduk treba rjesiti...i sto kaze brand ista greska sa euforijom..i jos nabijes deset kila na ledja igracima...ako se ponove ove zadnje dvije utakmice u proljetnom djelu dalhe od cetvrtog mjesta nema sanse..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 21/12/2021, 09:00

...realno ni livaja nije bio na onoj razini kao na prethodnim utakmicama ali to je razumljivo..pritisak ocekujuci kakva ce biti kazna ostavilo traga ali i medijski napadi...no takodjer vjerojatno i dijelom zamor posto je veci dio sezone nosio hajduk na svojim ledjima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 21/12/2021, 11:00

vuksadinare wrote:...realno ni livaja nije bio na onoj razini kao na prethodnim utakmicama ali to je razumljivo..pritisak ocekujuci kakva ce biti kazna ostavilo traga ali i medijski napadi...no takodjer vjerojatno i dijelom zamor posto je veci dio sezone nosio hajduk na svojim ledjima
zamor, a odigrao u polusezoni 12 utakmica manje od igrača dinama?!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 21/12/2021, 11:08

svaki sektaš ima svoju teoriju i utjehu
najbolji je niche, najavio osvajanje naslova, a onda pobjegao i zatvorio šaht s donje strane
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/12/2021, 11:12

Nakon bolnog otrežnjenja i kratkotrajnog zatišja, sektaši nastavili sa mjaukanjem... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 21/12/2021, 11:15

Hajduk Split - Page 49 8Bxx7OS
MIJAUUUUUU
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 21/12/2021, 14:33

Pušite kurac Mamićevci...i ovi iz Humske...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 22/12/2021, 21:59

https://www.index.hr/sport/clanak/jakobusic-se-sastao-sa-splitskim-nadbiskupom-vrijeme-je-da-hajduk-osvoji-trofej/2327596.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d

eto, lukša je jedini koji je shvatio što treba kako bi hajduk jednog dana postao prvak: obilata božja pomoć.

problem je u tome što crkva u koju se uzda baš ne kotira kod boga.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 23/12/2021, 18:48

"Brodom smo plovili morem ispred Rive na kojoj su nas čekali navijači i plivali k nama. To nisam vidio nikad u životu. To je čisti fanatizam. Kada smo poslije poraza od Shelbournea sletjeli u Split i krenuli prema stadionu na ulicama nas je dočekao veliki broj nezadovoljnih navijača. Autobus je bio izrazbijan, a ja onda sedam dana nisam izlazio s Poljuda. U idućem sam kolu dao gol protiv Međimurja, dobili smo 3:1 i stvari su krenule na bolje. U Splitu nema sredine. Ili si majstor koji gura loptu kroz noge ili radiš ovo što sam ja radio, a to je destrukcija. Nitko tamo ne voli sredinu. Sjećam se i da smo jednom odigrali neriješeno, a ja sam poslije utakmice otišao u dućan kupiti kruh. Kada sam ušao dobio sam odgovor da ga za mene nema jer ga ne zaslužujem. Shvatio sam o čemu se radi i poslao tadašnju djevojku. Kada je loše, onda je loše, ali kada je dobro onda se sve može. Kada smo pobijedili Dinamo otišli smo do kafića pored stadiona koji je bio prepun. Nije nigdje bilo mjesta, a cijeli je stol ustao da bi ja mogao sjesti. Idući dan ja i žena smo išli kupiti 'štramac', a u trgovini nam nisu dali platiti. Sve je bilo besplatno."


Objasnia boleST  love
Ljudina!

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 23/12/2021, 18:52

Kaže Lukša danas da ga je teže bilo dovest nego zadržat.
Ja kažen da nikad lakše nije bilo kupit dici poklon za Božić nego danas.
Kojeg god pitaš svi imaju istu želju :D
Niče nemaš više ekskluzivu, evo ga taman prije zamotavanja i stavljanja pod bor  :rasta

Hajduk Split - Page 49 FB-IMG-1640278806903

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 23/12/2021, 19:04

Preduhitrija si me!
:D

Jedino zato jer još nisan isa za Split haha...
Nakon toga ide direkt na zid...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/12/2021, 18:05

https://telesport.telegram.hr/kolumne/price-iz-davnine/republika-hajduk/
Sve lipo napisano...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 25/12/2021, 18:51

došao sam do roberta carlosa i ibrahimovića dalje ne vrijedi čitati
sekta više ne bira sredstva, na božić pripremili novu dozu ispiranja mozga svojim poslušnicima
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/12/2021, 19:34

Ajde, bar si nešto kvalitetno procita...
To nećeš nać u tablaturama Satrianija i ostalih silovatelja gitare...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 25/12/2021, 20:58

Momci Bozic je

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum