ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Najbolji nogometaš svih vremena jest:

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap0%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap0%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap0%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap0%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap0%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap8%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap23%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 23% 
[ 3 ]
TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap0%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap8%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap8%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap15%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 15% 
[ 2 ]
TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap8%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_lcap30%TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Vote_rcap 30% 
[ 4 ]
 
Total Votes : 13
 
 

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Guest 10/11/2021, 10:24

Giorgio wrote:Nego niche..nikako mi nije jasna opsesija van bastenom ...

I onda sam se sjetio...pa on je isto javno rekao sieg heil...tko bi rekao da si i ti nacista
Pa je nisam za politicku korektnost...
Nisan nacist, naravno...
Al Marco je klasa bez obzira na stavove...
<3

Guest
Guest


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Guest 10/11/2021, 10:25

Ante, šta kaže covik?
Jel uredan u zadnje vrime?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Tominjo 10/11/2021, 10:36

FRANK wrote:
Tominjo wrote:1. Ronaldo
2. Ronaldinho
3. Zidane
4. CR 7
5. Petković
Nesto mi se neda spavat u zadnje vrime.
Uopce ne spavam 
Dzabe droga dzabe sve.
Ali sinko tocno mi je jos gore citajuci tvoje proljeve.
Zalosno je da si se toliko sroza.
Kada dodjem tamo izmlatit cu te toliko da te ni dalmatinka nece spoznat.
Idiote jedan jeli te sram koliko si glup.
Volim te najvise od sviju jer si moj brat. Ali glup si ko kurac.
Do jednog forumasa bi zaklao za tebe ali senilnost tvoja je neogranicena.
 Napuši se kurca, narkiću olinjali.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by FRANK 10/11/2021, 11:31

fridrih-niche wrote:Ante, šta kaže covik?
Jel uredan u zadnje vrime?
;)
Contreras je ljudina. Bog mu da zdravlja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by FRANK 10/11/2021, 11:32

Tominjo wrote:
FRANK wrote:
Tominjo wrote:1. Ronaldo
2. Ronaldinho
3. Zidane
4. CR 7
5. Petković
Nesto mi se neda spavat u zadnje vrime.
Uopce ne spavam 
Dzabe droga dzabe sve.
Ali sinko tocno mi je jos gore citajuci tvoje proljeve.
Zalosno je da si se toliko sroza.
Kada dodjem tamo izmlatit cu te toliko da te ni dalmatinka nece spoznat.
Idiote jedan jeli te sram koliko si glup.
Volim te najvise od sviju jer si moj brat. Ali glup si ko kurac.
Do jednog forumasa bi zaklao za tebe ali senilnost tvoja je neogranicena.
 Napuši se kurca, narkiću olinjali.
Pozdravi zenu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by FRANK 10/11/2021, 11:35

fridrih-niche wrote:
Giorgio wrote:Nego niche..nikako mi nije jasna opsesija van bastenom ...

I onda sam se sjetio...pa on je isto javno rekao sieg heil...tko bi rekao da si i ti nacista
Pa je nisam za politicku korektnost...
Nisan nacist, naravno...
Al Marco je klasa bez obzira na stavove...
<3
Marco je NAŠ. HVALA mu vjecna jer je iskazao vjernost Velikome VODJI

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Guest 10/11/2021, 14:04

FRANK wrote:
fridrih-niche wrote:Ante, šta kaže covik?
Jel uredan u zadnje vrime?
;)
Contreras je ljudina. Bog mu da zdravlja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Zeko 10/11/2021, 16:16

fridrih-niche wrote:Za mene je Messi najveći ikad i to bez premca...
Najbolji playmaker svih vrimena, najbolji asistent svih vrimena i najbolji strijelac svih vrimena...
Genije...
Drugi je Zidane...
Treći Maradona...
;)
Može ti proći kao play i asistent, ali kao strijelac nije ni među prvih 50 ... U tom segmentu je CR7 za 3 koplja iznad njega ... Messi je, ruku na srce, izuzev 2-3 sezone igrao u prosjećnoj ekipi i normalno je da je odskakao u tom okruženju ... Sa reprezentacijom Argentine nije osvojio ništa, a sva njegova "klasa" vidi se danas kad je došao u PSG koji je prepun zvijezda i među kojima se on uopće ne snalazi, a kamoli da im se nametne kao najveća ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Guest 10/11/2021, 16:21

Možda i najgluplji post ikad na ovom forumu, a bilo ih je, moj Zekane, i previše...
:D

Prouči malo Messijevu statistiku vezanu uz golove...
Prosjek golova po utakmicama ili prosjek golova po broju suteva...
A onda posebno povuci paralelu za Pederkom Haha...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Tominjo 10/11/2021, 17:10

fridrih-niche wrote:Možda i najgluplji post ikad na ovom forumu, a bilo ih je, moj Zekane, i previše...
:D

Prouči malo Messijevu statistiku vezanu uz golove...
Prosjek golova po utakmicama ili prosjek golova po broju suteva...
A onda posebno povuci paralelu za Pederkom Haha...
;)
Sve to stoji, meni osobno je Messi najveći svih vremena, ali ima nešto u tome da je on cijeli vijek proveo u Barceloni gdje je igra bila podređena njemu. A reprezentaciji nije bio toliko upečatljiv, a pogotovo ne sad u PSG. Za razliku od njega jedan Ronaldo, Zidane, Maradona pa i CR 7 su mijenjali klubove i u svakom bili glavni.
Ja sam veliki obožavatelj Ronalda (brazilskog) i siguran sam da ga ozljede nisu uništile, danas bi o njemu pričali ko o najvećem svih vremena.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Guest 10/11/2021, 17:51

Tominja ima pravo , el gordo (i u toj fazi karijere ) je bio druga vrsta za sve ...njegova sezona u barci je individualno nesto najbolje sto je jedan igrac ikad pruzio , daleko iznad messijevih 90 (polupraznih) golova u sezoni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Guest 10/11/2021, 17:52

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 25553110

Brutalna statistika , najveci igrac ove generacije (na zalasku), ali u previse velikih utakmica ga nema
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Zeko 10/11/2021, 18:06

fridrih-niche wrote:Možda i najgluplji post ikad na ovom forumu, a bilo ih je, moj Zekane, i previše...
:D

Prouči malo Messijevu statistiku vezanu uz golove...
Prosjek golova po utakmicama ili prosjek golova po broju suteva...
A onda posebno povuci paralelu za Pederkom Haha...
;)
Evo, vidiš da su i drugi popišali taj tvoj veleumni post, pa čak i tvoj sektaški prijatelj Đorđe ... Jer ovo što sada Blessi pruža u PSG-u je dno dna nogometne igre, jednostavno ga nema nigdje čim se igra ne vrti oko njega ... I sad, kako god, po tebi, moj post bio glup, to je činjenica koju nijedan tvoj "pametan" post ne može prebrisati ...  Basketball Basketball Basketball I da se razumijemo i meni je Messi kompletniji nogometaš nego CR7, ali samo to i ništa više ... Za mene i jedan i drugi jedva ulaze u TOP 10 svih vremena na 9. i 10. mjesto ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by End 10/11/2021, 18:51

vidim bit će potresa u nadolazećim danima od količine glupoće koju su neki nadrobili

da je lako biti u klubu poput barce 15 godina na najvišem nivou svaka 3 dana pod ogromnim pritiskom onda bi to imalo više igrača
al jebiga većina je velika samo u malim klubovima gdje je njima sve podređeno, a dovoljno je pogledati koliko je igrača propalo zadnjih par godina baš u barci da se nisu sastali s loptom, preko noći su postali nevidljivi

zaključna riječ, onaj koji ne smatra messija GOAT-om je retardiran, 100%
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by End 10/11/2021, 18:54

malim klubovima pod navodnike da se slučajno koji sektaš ne zapali
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by niels 10/11/2021, 19:01

skripar wrote:Za CR7 i LM10 napravi posebno anketu samo za njih dvojicu, to bi bilo puno napetije, moja preporuka

S obzirom da im karijere nisu gotove (hvala Bogu na tome) nisam ih uopće ni želio u ovoj anketi, samo umirovljene igrače.

Al kad vidim koliko se balavurdije ovdje mota kojima je najranija uspomena zlatni gol Bierhoffa, onda nisam imao izbora...
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Guest 10/11/2021, 21:37

Iskreno, meni je nepojmljivo da neko, pri zdravim ocima, ne vidi da je Messi najbolji svih vrimena...
Ne bi nazva takve ljude retardima, al nogometnim neznalicama sasvim sigurno...
Pogledajte malo na YouTubeu izjave velikih trenera i igrača koga smatraju najvećim ikad i bar 70 % takvih će izjavio ime malog Lionela...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by FRANK 10/11/2021, 23:07

Neznam zaista koja budala tribas biti i poreci da je rosarijski stakor najveci.
Cak i moj caca koji se ocima kunio u najveceg portugalskog igraca svih vrimena Eusebija kaze da je Messi najbolji ikad.
Mozemo mi raspravljati do sudjenjega dana ali kad se Messi umirovi umirovit ce se i nogomet.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by FRANK 10/11/2021, 23:08

Zeko wrote:
fridrih-niche wrote:Za mene je Messi najveći ikad i to bez premca...
Najbolji playmaker svih vrimena, najbolji asistent svih vrimena i najbolji strijelac svih vrimena...
Genije...
Drugi je Zidane...
Treći Maradona...
;)
Može ti proći kao play i asistent, ali kao strijelac nije ni među prvih 50 ... U tom segmentu je CR7 za 3 koplja iznad njega ... Messi je, ruku na srce, izuzev 2-3 sezone igrao u prosjećnoj ekipi i normalno je da je odskakao u tom okruženju ... Sa reprezentacijom Argentine nije osvojio ništa, a sva njegova "klasa" vidi se danas kad je došao u PSG koji je prepun zvijezda i među kojima se on uopće ne snalazi, a kamoli da im se nametne kao najveća ...
Tako je najbolji je Petkovic.
Jer ako tvoj gospodar kaze tako onda nema sumnje

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by FRANK 10/11/2021, 23:12

End wrote:vidim bit će potresa u nadolazećim danima od količine glupoće koju su neki nadrobili

da je lako biti u klubu poput barce 15 godina na najvišem nivou svaka 3 dana pod ogromnim pritiskom onda bi to imalo više igrača
al jebiga većina je velika samo u malim klubovima gdje je njima sve podređeno, a dovoljno je pogledati koliko je igrača propalo zadnjih par godina baš u barci da se nisu sastali s loptom, preko noći su postali nevidljivi

zaključna riječ, onaj koji ne smatra messija GOAT-om je retardiran, 100%
Mada si u zadnje vrime pokaziva simptome teske maminjo retardacije uzrokovane velikim kolicinama Tuduma.
U jednom si u pravu.
Tko god MESSIJA ne smatra najvecim i nesmatra ga GOATom je zaista retard

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Guest 10/11/2021, 23:15

FRANK wrote:Neznam zaista koja budala tribas biti i poreci da je rosarijski stakor najveci.
Cak i moj caca koji se ocima kunio u najveceg portugalskog igraca svih vrimena Eusebija kaze da je Messi najbolji ikad.
Mozemo mi raspravljati do sudjenjega dana ali kad se Messi umirovi umirovit ce se i nogomet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA? - Page 2 Empty Re: TKO JE NAJVEĆI SVIH VREMENA?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum