ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 18:27

"Put BiH od Dejtona do Brisela vodi od reformi uključujući korak po korak, izbornu legislativu i ekonomske reforme od kojih će koristi imati svi građani", rekao je Escobar.

Istakao je da su SAD do kraja posvećene Zapadnom Balkanu čemu se protive Moskva i Peking koristeći se dezinformacijama i slabostima svake od njih. Dodao je da SAD to ne smiju dopustiti.

"Najviše se bojimo ekonomskog utjecaja Kine u regionu. Kina je jedan od lidera u regionu koja sklapa netransparentne energetske i infrastrukturalne ugovore. I postoji određeni politički utjecaj koji prati iste", rekao je Escobar.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/escobar-ne-smijemo-dopustiti-moskvi-i-pekingu-da-ugroze-euroatlantski-put-zapadnog-balkana/211028120
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 18:30

Koga brige šta ti oćeš !

Ostalo ti je još malo vrimena da prominiš izborni zakon kako ja oću jer ako ne Komšić četvrti put ti je kraj NATO i EU puta za BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 18:32

Na području općine Tomislavgrad i grada Livna sljedeće godine bi, kako je najavljeno, trebala početi izgradnja vjetroelektrane Ivovik, instalirane snage 84 MW.
--
Dogovoreno je ovo na nedavno održanom sastanku predstavnika kompanije China National Tehnical Import & Export Corporation i kompanije Powerchina Resources LTD i Poerchina Resources LTD – Central & Eastern Europe Office s lokalnim vlastima u Tomislavgradu.
Izgradnja vjetroelektrane Ivovik koštat će 130 miliona eura i predstavlja najveće ulaganje u obnovljive izvore energije u Bosni i Hercegovini. Prema dosadašnjim izvještajima, predviđena godišnja proizvodnja električne energije ove vjetroelektrane iznosit će 236,6 GWh.
Vjetroelektrana Ivovik nalazit će se na području Tomislavgrada i Livna, a bit će ovo treća vjetroelektrana na području općine Tomislavgrad.
Važno je istaći da je projekt izgradnje vjetroelektrane Ivovik prošle godine odobrila Vlada Federacije BiH.
--
https://www.klix.ba/biznis/privreda/na-podrucju-tomislavgrada-i-livna-bit-ce-napravljena-najveca-vjetroelektrana-u-bih/211028070
--
Kina dominiše. :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 18:48

Normalno da ću te izbacit iz BiH. To mi je plan odakako si mi ovo napravio poviše glave ( Glamoč ) i pozvao Komšića da to nagleda.

Letiš iz BiH dragi Amerikanac.

..

Zajednička vojna "Bilateralna vježba" Oružanih snaga Bosne i Hercegovine i Sjedinjenih Američkih Država održana je danas na poligonima za obuku OS BiH u Glamoču. U vojnoj vježbi u kojoj su pripadnici OSBiH pokazali izuzetnu profesionalnost učestvovala su i dva aviona F-16
..
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pogledajte-kako-je-izgledala-vjezba-osbih-i-sad-a-sa-f-16-avionima-u-glamocu/201119053
--
Znaš jako dobro da me treći put preglasao i opet ga uvažavaš kao vojnog zapovjednika OS BiH.

Reci pa pa BiH u NATO i u EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 19:02

Prelitja si iz Aviana za Glamoč. Dakle preletija si preko mene. Onda si pozva Komšića koji me tri puta preglasa. Dakle da si mu podršku i podržavaš ga dakle da me preglasava. Sve to znaš i letiš preko mene. Dakle rugaš mi se. Onda mi ugrožavaš sigurnost jer on je Armija BiH a ne hrvatski član predsjedništva kojeg su izabrali Hrvati.

Pa naravno da letiš ća iz BiH. To ti je ko Amen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 19:27

Plan vam je bio da Hrvati jedu govna kako bi vi napravili unitarnu BiH a sve u cilju izbacivanje Rusije iz BiH i uvlaćenje iz NATO.

Sad je nama puka film i Hrvatska i Srbija surađuju i utjecaj Rusije jača.

Sve se dešava suprotnostno od vaših planova.

JEBAT ĆU TI MAJKU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 19:58

Zakačija si se ti s mornaricom. Glamoč je poviše Splita. A ovi me treći put preglasava a ti preko mog teritorija tamo bacaš bombe iz F16 a on je kao nekakvi zapovjednik koga ti uvažavaš.

ZNAŠ KOJA ĆEŠ GOVNA POJEST ? NEMAŠ NI NAJMANJU IDEJU.

RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 20:02

Počmi kupit prnje iz BiH.

NEMA NAZAD.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 20:21

Izbacit ću te ja iz EU a ne samo iz BiH. NAPAD JE NAJBOLJA OBRANA.

NISI TI JOŠ VIDIO NIŠTA. TEK SAM POČEO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 20:30

Jučer na ovoj temi rasprava zašto se Salviniju sudi

https://www.ex-iskon-pleme.com/t48976-na-jugu-italije-nastaje-novi-imigrantski-sabirni-centar

Skužio sam sad zašto.

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH 034c8380-028f-11e7-aa5b-6bb07f5c8e12
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 20:33

Imali smo raspravu u vijeću GF jučer i danas.

Ja tražim najmanje 60 tisuća poklanih ljevičara i njihovih simpatizera od strane talijanske desnice al ih neću forsirat nego nek sami vide oće li ili neće.

Taj akt nije aktiviran nego je ili opcija a ili opcija b.

U suštini istina je ako nećeš opciju a ide opcija b i onda kao reakcija na to ide opcija a.

Pozdravi se sa zračnom bazom Aviano.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 20:44

Ovo su regionalni izbori u Italiji. Salvini je zeleno. Talini koji su desnica glasat će za fašisten kad svi ti imigranti navale gore a ove zemlje na Alpama stave barijeru.

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH 800px-Italian_Regions_Party_2020.svg


To znači da će uskoro oko zračne baze Aviane vladat ovi :

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Italian_social_republic_map



MRTVI STE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 20:47

Talijanska Socijalna Republika ili TSR, (tal. Republica Sociale Italiana ili RSI) je bila marionetska država nacističke Njemačke koju je vodio "Duce" i "ministar vanjskih poslova" Benito Mussolini. RSI je nastala u sjevernoj Italiji, ali je ovisila o Wehrmachtu (Njemačke oružane snage). Država je još bila poznata kao Salska Republika (tal. Repubblica di Salò) jer je ministar vanjskih poslova RSI-a (Benito Mussolini) boravio u Salu, malom gradiću kod jezera Garda. Talijanska Socijalna Republika je bila drugi i zadnji predstavnik fašizma u Italiji.
--
https://hr.wikipedia.org/wiki/Talijanska_Socijalna_Republika

--
[size=35]Salvini više nije najpopularniji desničar[/size]
Bivšem ministru unutarnjih poslova Matteu Salviniju sudi se na Siciliji zbog migranata, ali njega muče druge brige: u Italiji više nije najpopularniji desničarski stranački vođa – prestigla ga je Giorgia Meloni.
--
https://www.dw.com/hr/salvini-vi%C5%A1e-nije-najpopularniji-desni%C4%8Dar/a-59191542
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 20:57

Moj zahtjev je uvažen u vijeću Gf, pustit ćemo ljude ( Talijane ) nek sami odluće , možda sve bude ok ( to traži mirnija strana u Gf ).

Ako ispadne strane uvažit će se moj zahtjev o najmanje 60 tisuća likvidiranih talijanskih ljevičara od strane talijanske desnice.

Ispod te brojke ne pristajem.

Znaš gdje će vam bit ta zračna baza Aviano kad počmu likvidacije talijanskih ljevičara ?

TAMO NEĆE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 21:01

RayMabus wrote:Moj zahtjev je uvažen u vijeću Gf, pustit ćemo ljude ( Talijane ) nek sami odluće , možda sve bude ok ( to traži mirnija strana u Gf ).

Ako ispadne sranJe uvažit će se moj zahtjev o najmanje 60 tisuća likvidiranih talijanskih ljevičara od strane talijanske desnice.

Ispod te brojke ne pristajem.

Znaš gdje će vam bit ta zračna baza Aviano kad počmu likvidacije talijanskih ljevičara ?

TAMO NEĆE.
Ovo smatrajte odličnim ugovorom.

Moglo je biti i gore.

S obzirom tko je podnio ovaj amandman.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 21:05

Možda se desi čudo pa svi ti crnci i muslimani iz Azije i Afrike nađu suživot s Talijanima na Apeninskom poluotoku.

Možda.

Al ako ne ja tražim glavuu šezdeset tisuća ljevičara NAJMANJE.

AKO NE USPIJU OVO JE NAJMANJA BROJKA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 21:21

U Danskoj postoji socijaldemokratska partija al je oštro protiv trpačine.

Zato sam pristao. Možda se desi čudo pa talijanski ljevičari krenu tim stopama i nebude sranja.

DAO SAM VAM ŠANSU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by vuksadinare Thu 28 Oct - 21:29

Ray smanji gas...uzmi pauzu neko vrijeme.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98869
2015-09-08


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 21:31

Ako

1) Prokockate tu šansu

2) Nastavite s trpačinom

3) Ne zaživi suživot između crnaca i muslimana iz Azije i Afrike i Talijana

VAŠE GLAVE SU MOJE
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus Thu 28 Oct - 21:43

vuksadinare wrote:Ray smanji gas...uzmi pauzu neko vrijeme.
Ne beri brigu. Ja znam da tebi smetaju Srbi ko i ovim Amerikancima. Zato tebi smeta ovi plan.

S demonima se ne pregovara. Ovo gore su moji uvjeti.

Imaš u Albaniji novu pistu pa odjebi tamo.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/video-nato-obnavlja-nekad-najvecu-vojnu-tajnu-albanije-20190215

Ovi oficir u Avianu šta je poslao avione da bacaju bombe kraj Glamoča i pozvao Komšića mora platit cijenu tj on i njegov vojni vrh a to je Pentagon.

Upravo čitaš vojni plan generala GF S PET ZVJEZDICA , PRIPADNIKA AŠTAR GRUPE ( BIĆA SVJETLOSTI ) I ANĐEOSKE HIJERAHIJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum