ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by vuksadinare 10/16/2021, 16:16

https://narod.hr/hrvatska/milanovic-braniteljima-u-crikvenici-hrvatsku-je-obranio-malen-broj-pravih-ljudi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by Ringo10 10/16/2021, 17:04

Zato imate milijun takozvanih branitelja sa mirovinama
Da je bilo toliko boraca, usli bi u Beograd
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by pizzon 10/16/2021, 17:07

meni se cini da je " slobo "
bio glavni  u stvaranju r.hrvatske

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by Ringo10 10/16/2021, 17:09

Pa Slobo je svakako zasluzan
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by vuksadinare 10/16/2021, 17:12

Ringo10 wrote:Zato imate milijun takozvanih branitelja sa mirovinama
Da je bilo toliko boraca, usli bi u Beograd
Nema milijun umirovljenika branitelja vec oko 60 000...sto se sve izvali bez provjere
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by Šandor Winnetou 10/16/2021, 20:04

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Zato imate milijun takozvanih branitelja sa mirovinama
Da je bilo toliko boraca, usli bi u Beograd
Nema milijun umirovljenika branitelja vec oko 60 000...sto se sve izvali bez provjere
To mu mas lijevi mediji gurnu pod nos i on to posnifa, mješa ukupan broj onih koji su sudjelovali u ratu sa brojem onih koji su u mirovini od ukupnog broja tih ljudi. Dakle to veze s vezom nema.

_________________
Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by abraham 10/16/2021, 20:30

Ti ce mi kazes, majke ti ga spalim.......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 13987
2014-04-14


Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by mentalitet 10/16/2021, 20:35

Ringo10 wrote:Pa Slobo je svakako zasluzan

Nije toliko Slobodan nego Mira koja je od njega napravila papuchara..Mada opet kada bolje razmislim najzasluzniji za stvaranje Slovenije i Hrvatske je Kralj jer mjesto da okolchi ono shto je osvojio od Austro Ugara on provodi bratsvo i jedinstvo.Tako da ovaj najnoviji srpski blagdan zastave treba da slave najvishe Hrvati..Zar nije logichno?
Kad se sjetim samo kako je iz tvoga Sarajeva dolazila kriminalna raja na obuku u Shimusku ...a o tome sigurno necesh nigdje nishta prochitati..Rat nisuu zeljeli ni Hrvati ni Srbi ni Muslimani osim onih kriminalaca iz njihovih redova koji su chak i za vrijeme rata uredno suradjivali..Tako da moj zakljuchak je da su Hrvatsku..BiH oslobodili manja grupa ljudi ...kriminalaca od njihovih materijalnih dobara koja su stvarali poshteni i radni ljudi u tim sredinama..Pa eto ..recimo...skidam svakom vojniku kapu na svim stranama koji nemaju mirovinu jer su dokazali da se nisu borili zbog love ..tudjih stanova...zemljishta i ostalih nekretnina nego su s eborili iz ponosa i chasti..Evo ovdje na forumu imash pun kurac murjaka iz onih krimogenih struktura koji su ushli u muriju bez osnovne shkole jer nije bilo potrebna inteligencija nego da znaju koje slovo ubosti i javiti u prislushni centar shto "neprijatelj" tipka..Mater im jebem isto su se ponashali za vrijeme komunizma doushnici najgore vrste koji su za izmishljene informacije o nekome imali pravo da kradu bez straha da ce biti kaznjeni..
Hrvatsku je "oslobodila" klika kriminalaca..Bio sam tamo u to vrijeme a ti siladio muda u Sarajevu misleci da nece biti rata..E vidish ja nisam otishao iz te vukojebine zbog normalnih hrvata nego zbog kriminalaca koje sam poznavao i znao da ce me zavrnuti ako im dopustim.Jebiga njima je osnovno oruzje ucjena zbog obitelji.Pa eto pogledaj tu istu bagru po Srbiji...sluze se istim metodama a te metode su ih nauchili malo veci krimosi iz zemalja u kojim zivimo ja i ti..
Evo jucer sam bio sa chovjekom koji je bio glavni UN murjak i kada mi pricha neke priche koje ja znam samo mi dodje potvrda onoga shto sam znao 1990..Ne smijem ovdje prichati o imenima jer bi neki ljudi imali vishe od neugodnosti sa danashnjim takozvanim domoljubima koji su se umrezili po principu mafije i muzu Hrvatskog poshtenog chovjeka do zadnje kapi krvi..Na svijetu jedino kriminalci imaju svoju drzavu koja se zove Hrvatska...drugo su sve bajke ...a dokaz je i to da su eto samo mali broj ljudi oslobodili Hrvatsku shto u prevodu znachi...mamu vam jebem nemojte da ste se usudili kritizirati ili neshto pokushali napraviti ..zastrashivanje sopstvenog naroda iz prevencije..Oni znaju tko je "oslobodio" Hrvatsku to se vidi svakodnevno na ulicama ...kontejnerima..kucama ...pa im je pomalo prpa i onda shalju ovakve poruke...mada jadni kmetovi i d masovno pochnu umirati od gladi nece se pobuniti jer Hrvat to nema u sebi...ima samo onu robovsku logiku...bolje zivjeti kao pas nego se osloboditi lanaca..Ma fuj jebo te...takav narod..mjesto da skochi i kaze chekaj pizda vam materina sada cemo mi vas osloboditi onoga shto ste pokrali i napune goli otok ...moj kurac...samo ce chkomiti i kmechati po birtijama..Tak da jarane ti si se spasio a i tvoja djeca.....Budi tu i jebi klokane...bolje nego da tebe jebu "tvoji".

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by marcellus 10/16/2021, 20:44

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Zato imate milijun takozvanih branitelja sa mirovinama
Da je bilo toliko boraca, usli bi u Beograd
Nema milijun umirovljenika branitelja vec oko 60 000...sto se sve izvali bez provjere

U biti dio prima po općim propisima ali prevedene u braniteljske (dakle staž plus sudjelovanje u obrani), sve skupa je 150.000 mirovina koje su u cijelosti ili dijelom "braniteljske", od toga je 54.000 invalida

https://www.novilist.hr/novosti/hrvatska/najnoviji-podaci-evo-koliko-u-hrvatskoj-imamo-branitelja-koliko-ih-radi-kolike-mirovine-primaju/

Status branitelja u Hrvatskoj danas imaju 438.262 osobe. Kad se ovoj brojci pribroje poginuli (8.397), nestali (437) i umrli branitelji (61.509), ispostavlja se da je Hrvatsku branilo točno 508.605 branitelja.

Pritom su izneseni podaci o broju branitelja koji su u radnom odnosu (190.408), kao i onih koji su u radnom odnosu i korisnici su mirovina (6.954).


Također, predstavljen je i podatak o broju branitelja koji nisu zaposleni i ne koriste mirovinu (74.627), odnosno podatak o broju branitelja koji su, zaključno s rujnom ove godine, izvan mirovinskog sustava (271.989).


Prema podacima koje je predstavilo resorno ministarstvo, prosječna braniteljska mirovina u ovom trenutku iznosi 4.200 kuna, pri čemu najviše mirovine u iznosu od sedam tisuća kuna primaju obitelji poginulih i nestalih branitelja.


Hrvatski ratni invalidi pak primaju mirovine koje u prosjeku iznose 5.700 kuna.


_________________
Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by dijagram 10/16/2021, 21:01

Dosadan je vise s ovom postapalicom.

Obozavam kad mi netko pokusava reci tko sam bio, kakav sam bio zasto sam bio i sto bih danas itd.

Pogotovo kad taj nije bio nitko i nista.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


darth_vader and veber like this post

Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by immortal 10/17/2021, 00:02

Ringo10 wrote:Pa Slobo je svakako zasluzan
i sva ostala srpska bratija
po Hrvatskoj propričali na ekavici. čekove počeli ispunjavati na ćirilici, filmove prevoditi na ćirilici, balvanima ceste pregrađivati, Hrvate ubijati.....

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by immortal 10/17/2021, 00:03

dijagram wrote:Dosadan je vise s ovom postapalicom.

Obozavam kad mi netko pokusava reci tko sam bio, kakav sam bio zasto sam bio i sto bih danas itd.

Pogotovo kad taj nije bio nitko i nista.
ni ne znaš što sve može nekolicina takvih

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by jastreb 10/17/2021, 06:14

mortal wrote:
Ringo10 wrote:Pa Slobo je svakako zasluzan
i sva ostala srpska bratija
po Hrvatskoj propričali na ekavici. čekove počeli ispunjavati na ćirilici, filmove prevoditi na ćirilici, balvanima ceste pregrađivati, Hrvate ubijati.....
Nitko u Hrvatskoj nije presao na ekavicu.

Ono Srba sto je govorilo ekavicom govorili su oko Vukovara,ali oduvihek. Uostalom tamo ekavica pripada i Hrvatima.

Ovi drugi se ijekavice nikada nisu odrekli. U Kninu su svakog Srbina koji bi pokusao ekati sprdali da bi mu odma izbili iz glave svaku pomisao da eka.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi' Empty Re: Milanovic:'Hrvatsku je obranio mali broj pravih ljudi'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum