ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Empty Re: Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Post by veber 2/10/2021, 00:19

marcellus wrote:to uvode sad kad smo dvoje djece odradili na pol plaće ženine...
strašno.
moja je dobivala neku crkavicu u početku, kasnije ni to.
nešto sam nejači odbio od poreza, ali ni to nije pokrivalo osnovno.

zar se ti ne zalažeš za full američki sistem?

ne trebaš potporu od države.
sam plaćaš vrtić.
sam plaćaš zdravstvo.
sam si uplaćuješ 750 € za mirovinu.
i te spike.

veber

Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Empty Re: Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Post by veber 2/10/2021, 00:25

jasambrend wrote:Ne sekiraj se, neće Epi ništa praviti jer je mator...a ni ja iako sam oduvijek tija 'ćer...i naravno niti jedan kurčevi dopust me nije ni striša...
ja sam ex bio dosadan da hoću još jedno dijete, ako je moguće neka bude kćer.
onda je ona pratila plodne dane.
moja želja je bila kćer
njen horoskopski znak.

morao sam jebat po zadatku ujutro, u podne, navečer..

nakon tri dana sam joj rekao; jebi se ti i tvoji plodni dani-iskorištavaš me.

ali eto mala zajebala mater po horoskopu, ali usrećila oca.

jebeš sinove, kćeri su tu uz oca, još ako ih veber odgaja....
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


danni1 and Pirate like this post

Back to top Go down

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Empty Re: Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Post by RayMabus 2/10/2021, 01:43

Ne želim ni ženu ni djecu. Super mi je i ovako. To su samo gluposti i gubljenje vremena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174862
2014-04-11


Back to top Go down

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Empty Re: Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Post by mutava baštarda 2/10/2021, 08:41

RayMabus wrote:Ne želim ni ženu ni djecu. Super mi je i ovako. To su samo gluposti i gubljenje vremena.
Ok, kad ostariš i skoro dođe zima, prigibe se zemlji grana, zaplaču škoji bili i sunce zablidi,... Tebe će paki okrećat u krevetu. Ostavi se drkanja i uvati žene. Protiv emancipacije se bori prsa o prsa.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Empty Re: Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Post by danni1 2/10/2021, 08:52

RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:Materama s petoro i više dice triba dati odmah vojnu penziju jer su one sada jedine na braniku domovine.
Za svaku takvu otpustiti jednog državnog službenika i namještenika.
Opet ti sa svojim socijalističkim idejama. Meni ne trebaju njena djeca i ne želim financirati drugima djecu.

Je. A kome trebaju tuđa djeca? Ne trebaju tebi, ne trebaju meni, ne trebaju njemu....Tko to i zašto uopće brine što nema djece?

_________________
Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Empty Re: Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Post by RayMabus 2/10/2021, 15:01

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Ne želim ni ženu ni djecu. Super mi je i ovako. To su samo gluposti i gubljenje vremena.
Ok, kad ostariš i skoro dođe zima, prigibe se zemlji grana, zaplaču škoji bili i sunce zablidi,... Tebe će paki okrećat u krevetu. Ostavi se drkanja i uvati žene. Protiv emancipacije se bori prsa o prsa.
Nisu ti one i djeca garancija za to. Žene se rastave, djeca odu svojim putem a mogu postat i problem ( droga ovo ono , uda se za krivog itd ).

Iman ja visok kvocijent inteligencije. Gledaj ti svoja posla.


Slom ;

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/demograf-akrap-o-zastrasujecem-padu-broja-stanovnika-imamo-vise-ljudi-starijih-od-65-godina-nego-mladih-od-18-a-zagreb-se-razvio-naustrb-drugih-dijelova-hrvatske-1131777

Pa robote ćemo razviti i rješen problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174862
2014-04-11


Back to top Go down

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Empty Re: Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Post by mutava baštarda 2/10/2021, 15:04

RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Ne želim ni ženu ni djecu. Super mi je i ovako. To su samo gluposti i gubljenje vremena.
Ok, kad ostariš i skoro dođe zima, prigibe se zemlji grana, zaplaču škoji bili i sunce zablidi,... Tebe će paki okrećat u krevetu. Ostavi se drkanja i uvati žene. Protiv emancipacije se bori prsa o prsa.
Nisu ti one i djeca garancija za to. Žene se rastave, djeca odu svojim putem a mogu postat i problem ( droga ovo ono , uda se za krivog itd ).

Iman ja visok kvocijent inteligencije. Gledaj ti svoja posla.


Slom ;

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/demograf-akrap-o-zastrasujecem-padu-broja-stanovnika-imamo-vise-ljudi-starijih-od-65-godina-nego-mladih-od-18-a-zagreb-se-razvio-naustrb-drugih-dijelova-hrvatske-1131777

Pa robote ćemo razviti i rješen problem.
Kad ti bude tribalo prati jaja onda ćeš poželjeti da ti to ne radi robot, nego ingenier boje garbuna kojemu je to prvi radni odnos

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Empty Re: Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Post by RayMabus 2/10/2021, 15:07

Ma ima žena udovica, rastavljenih, neudanih , oženiš se kad si u penziji i to je to.

Žena koje će.se skrasit uz more s nekim tko ima nekoliko nekretnina uvik ima. Ne beri brigu o meni.

PS : Pričas s nekim tko je jako dobro obaviješten o budućnosti , radije se brini o novom masovnom imigrantskom valu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174862
2014-04-11


Back to top Go down

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Empty Re: Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Post by RayMabus 2/10/2021, 15:11

Drukčije sam neke stvari zamišlja al to su bile moje zamisli a život je nudio neke druge opcije. Nisu mi se svidile. Ne želim ženu u kući nit djecu da imam na grbači.

Imam pametnijeg posla. Inkarnira san se radi jednog drugog cilja a ne da budem radilica za žene i djecu
RayMabus
RayMabus

Posts : 174862
2014-04-11


Back to top Go down

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Empty Re: Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Post by RayMabus 2/10/2021, 15:29

Digao sam se maloprije dakle spavao sam do tri ure popodne. Popio kavu i sad ću još jednu. Čitam šta se dešava u svijetu.

To sranje ( žena i djeca ) i da ja budem radilica za ženu i djecu ne budete taj film kod mene gledali. To sranje prodajite nekom drugom.

Nestanak radne snage, feudalac koji ponudi bolje uvjete rada i veće plaće imat će kvalificiranog roba a drugi nek se snalaze i nek uvoze dok im još ima nešto radne snage na zapadnom Balkanu al neće ni to dugo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174862
2014-04-11


Back to top Go down

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Empty Re: Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Post by mutava baštarda 2/10/2021, 16:33

RayMabus wrote:Ma ima žena udovica, rastavljenih, neudanih , oženiš se kad si u penziji i to je to.

Žena koje će.se skrasit uz more s nekim tko ima nekoliko nekretnina uvik ima. Ne beri brigu o meni.

PS : Pričas s nekim tko je jako dobro obaviješten o budućnosti , radije se brini o novom masovnom imigrantskom valu.
Čuvaš se ti za stare dane. :tu

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog - Page 3 Empty Re: Novi zakon : Puna plaća tijekom cijelog porodiljnog

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum