ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by prckov 4/10/2021, 12:11

ebenica wrote:
prckov wrote:
ebenica wrote:
prckov wrote:
ebenica wrote:
prckov wrote:
ebenica wrote:
prckov wrote:
ebenica wrote:
prckov wrote: spelovanje
u mislima i riječima je moć zato se to zove spelling, bacanje čari iliti spells, onaj tko je dovoljno dobar u tome može očarati sugovornika i potaknuti na razmišljanje.
ti nisi tai. tvoja slova su nasumična, produkt ničega.
prrr..rrr...rrrrr  pirat
to sam i napisao. :coffee
sto kopiras bezveznjakusu  pirat
da bih mogao iebat radoznale. smatraj se poiebanim. :coffee

zar ti nije malo neugodno  :D
ako nije tebi poiebanom zašto bi bilo meni koji iebe? :coffee
ma kopirat druge
znas ti na sta ja mislim nisi bas tolko glup
dakle jel ti neugodno kopirat tu tvoju drugaricu  pirat
da se vratimo na početak, u riječima je moć. ti očito nisi tai.

znao sam da neces odgovorit
ipak te stid  :D

prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 4/10/2021, 12:12

prckov wrote:
ebenica wrote:
prckov wrote:
ebenica wrote:
prckov wrote:
ebenica wrote:
prckov wrote:
ebenica wrote:
prckov wrote:
ebenica wrote:
prckov wrote: spelovanje
u mislima i riječima je moć zato se to zove spelling, bacanje čari iliti spells, onaj tko je dovoljno dobar u tome može očarati sugovornika i potaknuti na razmišljanje.
ti nisi tai. tvoja slova su nasumična, produkt ničega.
prrr..rrr...rrrrr  pirat
to sam i napisao. :coffee
sto kopiras bezveznjakusu  pirat
da bih mogao iebat radoznale. smatraj se poiebanim. :coffee

zar ti nije malo neugodno  :D
ako nije tebi poiebanom zašto bi bilo meni koji iebe? :coffee
ma kopirat druge
znas ti na sta ja mislim nisi bas tolko glup
dakle jel ti neugodno kopirat tu tvoju drugaricu  pirat
da se vratimo na početak, u riječima je moć. ti očito nisi tai.

znao sam da neces odgovorit
ipak te stid  :D
na produkt ničega odgovor može biti samo ništa. :coffee
treba li ti spellovati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by prckov 4/10/2021, 12:15

ajd bar nesto
ono da nisi bas totalni promasaj od coeka
imas stida  pirat

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 4/10/2021, 12:17

prckov wrote:ajd bar nesto
ono da nisi bas totalni promasaj od coeka
imas stida  pirat
pojaviš se da bi mi dahtao oko yaya, osjetim tvoj dah, jedino stidno u cijeloj priči su moje stidne dlake koje povremeno pljuckaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by prckov 4/10/2021, 12:18

evo ga sad hormoni zeli
kontroliraj se covjece sta ti je  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 4/10/2021, 12:20

riječi su moć i bacanje čari i ovaj naš mali razgovor je prikaz kako izgleda kad čitaoca privineš uz ekran i pokažeš mu neki novi svijet, kako ia iebem tebe. od samog početka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by prckov 4/10/2021, 12:22

stri nisi ti nikad i nikog u cijelom zivotu jebo
zato i mastas o tome
zar stvarno nisi nista mogo upecat na sise  :^0

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 4/10/2021, 12:23

i opet ništa. :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by prckov 4/10/2021, 12:24

ajd sad placi onoj svojoj drugarici
moram ic
docu poslije da ti zagorcam forumski zivot  :^0

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 4/10/2021, 12:26

prckov wrote:
moram ic
nakon moih yaya lizat si rane ti ne bi trebalo biti teško. :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 4/10/2021, 12:50

Ala, vas dvojica. scratch

Iako mislim da si Prcku jako drag, stalno pokusava zapodjenuti razgovor s tobom. Nema veze, nek' je i grubo, bitno da si fino ispricate sto vas tisti tog dana. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by marcellus 4/10/2021, 12:52

ebenica wrote:
marcellus wrote:
violator wrote:
marcellus wrote:
violator wrote:
Ja sam o bogu, bogovima, Bogu prvi put cula od svojih skolskih prijateljica.

znači nisi išla u vrtić, nisu te slali baki, i nisu te zanimale knjige koje ste imali doma ili ih niste imali

Isla u vrtic, imali smo mnogo knjiga, odlazila baki, noni .. :) I sto cemo sad? Sto ces sad izmislit'?

u vrtiću djeca nisu nikad spominjala boga, knjige ga nisu spominjale, baka ga nije spominjala?

pa da je išla s tvojom malom u vrtić možda bi i čula, ovak kurac, prosječna djeca joj nisu spominjala boga, možda sličice i lutke...propuštena prilika :(

pa ovi u vrtiću osim kaj menjaju sličice i sve to usput vode i prave teološke i filozofske rasprave... ne bi veroval o čemu sve razgovaraju

_________________
Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by marcellus 4/10/2021, 12:55

violator wrote:
marcellus wrote:
violator wrote:
marcellus wrote:
violator wrote:
Ja sam o bogu, bogovima, Bogu prvi put cula od svojih skolskih prijateljica.

znači nisi išla u vrtić, nisu te slali baki, i nisu te zanimale knjige koje ste imali doma ili ih niste imali

Isla u vrtic, imali smo mnogo knjiga, odlazila baki, noni .. :) I sto cemo sad? Sto ces sad izmislit'?

u vrtiću djeca nisu nikad spominjala boga, knjige ga nisu spominjale, baka ga nije spominjala?


Ne, Marcellus. Mozda je vama to strasno neobicno, ali "bog" nije bas bio bitna stavka u zivotima ljudi..  posebno djece.. barem ne u mojoj sredini. S druge strane, ono fantastično, oku nevidljivo bilo je prisutno u razmisljanjima i igri.

ovi razgovaraju o svemu kaj ih zanima, dođu doma s pitanjima iz medicine, astronomije... morti ne budu retardirani ko milenialsi

_________________
Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by marcellus 4/10/2021, 12:59

[quote="violator"u]
A sudeci po Marcellusovom zgrazanju, cini se da danasnje vrtice vode opatice. [/quote]

u taj koji vode opatice ne mreš upast, taj se prvi napuni, jer nisu nešt skuplji od gradskih a bolji su (sve časne koje tam delaju imaju pedagoški fax)

ovaj gradski je vođen jako dobro, nemam primjedbi

škola već nije, sad je krenula prije mesec dana... ova iz produžnog učiteljica je lena guzica i niškoristi, to vidim

_________________
Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 4/10/2021, 13:01

violator wrote:
marcellus wrote:
violator wrote:
marcellus wrote:
violator wrote:
Ja sam o bogu, bogovima, Bogu prvi put cula od svojih skolskih prijateljica.

znači nisi išla u vrtić, nisu te slali baki, i nisu te zanimale knjige koje ste imali doma ili ih niste imali

Isla u vrtic, imali smo mnogo knjiga, odlazila baki, noni .. :) I sto cemo sad? Sto ces sad izmislit'?

u vrtiću djeca nisu nikad spominjala boga, knjige ga nisu spominjale, baka ga nije spominjala?


Ne, Marcellus. Mozda je vama to strasno neobicno, ali "bog" nije bas bio bitna stavka u zivotima ljudi..  posebno djece.. barem ne u mojoj sredini. S druge strane, ono fantastično, oku nevidljivo bilo je prisutno u razmisljanjima i igri.

To je normalno za djecu.

Ona funkcioniraju po jednostavnim načelima vida, mirisa i opipa i kaj im je na umu to im je na drumu.

Zato i znaju reći da su klinci ''vrlo okrutni'' u nekim odnosima.

Ova mala od Marca bu u opatice prešla ak bu tak nastavila.

Fala Perunu :) , moji su se više uvrnuli na realu ... ne zanosiju se preveć onozemaljskim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by marcellus 4/10/2021, 13:07

ma bu kurac... morali smo ju vodit na onu izložbu bodies 2.0 u klovićevim, nije dala mira...

reko "pa kaj ti to nije gadno" veli "Ne, nije jer znam da to nisu pravi leševi nego plastični"... nisam imal srca reć joj da su pravi, samo preparirani.

i jezici joj dobro idu, i sve kaj ima veze s matematikom i tehnikom.

_________________
Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by marcellus 4/10/2021, 13:09

violator wrote:

Ne, Marcellus. Mozda je vama to strasno neobicno, ali "bog" nije bas bio bitna stavka u zivotima ljudi..  posebno djece.. barem ne u mojoj sredini. S druge strane, ono fantastično, oku nevidljivo bilo je prisutno u razmisljanjima i igri.

nije ni u mojoj generaciji, jer se i nije smelo spominjat da bi neko išal u crkvu.

A ovo za fanstastično i nevidljivo... new age debilana, "ne vjerujem u boga i te gluposti ali imam svoju duhovnost... nego kaj si po horoskopu?"

_________________
Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 4/10/2021, 13:10

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:kakva je to kuća u kojoj se ne priča o bogu, mislim stvarno :^0 :^0

Kako je lud! :^0
a njegova mala sluša rolling stonese, čita Shakespearea i razmišlja o bogu...nema kaj drugo bit, nisu sva djeca genijalna.

Pa jesu li u tvojem vrticu govorili o bogu?

Ne znam, mi smo uvijek bili toliko zaigrani, unutar i izvan vrtica, da bi valjda nekome i prosao umom. Bit ce da je kod indoktriniranih bilo tako.. ;)
mater mi je radila u vrtiću do penzije, veli da bog i molitva non-stop. rutina.

:D

A sudeci po Marcellusovom zgrazanju, cini se da danasnje vrtice vode opatice.
izgleda da je to bio plan i očekivanja s vjeronaukom, da se od hrvatske stvori kršćanska verzija afganistana i katolička verzija allahu akbar, predžiđe kršćanstva.
tko ne zna molitvu dobije packu, u ranoj dobi....kasnije odsjecanje udova, javna pogubljenja.

Mozda. :) A mozda ljudi i dalje nisu dovoljno kognitivno napredovali pa bez boga ili Boga kao zamisljenog stupa moralnosti misle da je svijet osudjen na kaos .. u neka drevnija vremena, to je i imalo smisla, neces se vladati bescutno, potpuno sebicno i destruktivno, ako postoji mocno bice ili bica koja te motre i koja ti mogu nauditi zbog takvog ponasanja.  Mozda i u tome lezi ta nevjerica o djeci bez pojma "boga"? Kako je moguce odgajati dijete bez da ga se korijeni uz moralnost "viseg reda"? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 4/10/2021, 13:13

marcellus wrote:
violator wrote:

Ne, Marcellus. Mozda je vama to strasno neobicno, ali "bog" nije bas bio bitna stavka u zivotima ljudi..  posebno djece.. barem ne u mojoj sredini. S druge strane, ono fantastično, oku nevidljivo bilo je prisutno u razmisljanjima i igri.

nije ni u mojoj generaciji, jer se i nije smelo spominjat da bi neko išal u crkvu.

A ovo za fanstastično i nevidljivo... new age debilana, "ne vjerujem u boga i te gluposti ali imam svoju duhovnost... nego kaj si po horoskopu?"

Tebi je jasno da mi citavo vrijeme govorimo o predskolskom uzrastu!? Ono, bajke ili price o patuljcima, vilama, vjesticama i tako to..


Last edited by violator on 4/10/2021, 13:13; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 4/10/2021, 13:13

marcellus wrote:ma bu kurac... morali smo ju vodit na onu izložbu bodies 2.0 u klovićevim, nije dala mira...

reko "pa kaj ti to nije gadno" veli "Ne, nije jer znam da to nisu pravi leševi nego plastični"... nisam imal srca reć joj da su pravi, samo preparirani.

i jezici joj dobro idu, i sve kaj ima veze s matematikom i tehnikom.


Aaaahahahahahah ... ja bih poludel ... no dobro.

Ak joj idu jezici samo daj ... i ovo ostalo.

Znaš kak se veli - 10% nadarenosti, ali i 90% truda treba za uspjeh.

Iako veliju i to ne zabadaf da koliko jezika govoriš, toliko i vrediš.

Još i dan danas.

Samo ''dedek'' ... naoružaj se za pubertet.

To je posebna spika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by prckov 4/10/2021, 13:16

violator wrote:Ala, vas dvojica. scratch

Iako mislim da si Prcku jako drag, stalno pokusava zapodjenuti razgovor s tobom. Nema veze, nek' je i grubo, bitno da si fino ispricate sto vas tisti tog dana. :)
ah da ti imas ista u toj tikvi znala bi da on moze bit drag samo svojoj materi
a i to je pitanje
nego sutiram ga iz dosade
ko i tebe uostalom  :D
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 27 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum