ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Pirate Mon 27 Sep - 12:22

AssadNaPodmornici wrote:
Pirate wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

imao sam ovo ljeto ruse,  .. bolje da ne pričam ovdje kakve su komentare davali o srbima(ja ih nisam potica ništa)
inače kada god sam upozna ruse, i ako bi priča bila rusko-srpski odnosi,   u većini slučajeva nemaju pojma tko su srbi, slabo razlikuju srbe, hrvate, a u drugom komentari su izrazito negativni ... pa da budem u glavu poprilično rasistički.. tako da sretno vam



inače što je sa kosovom ne pratim ima li kakav update?

Kakvi rasisticki komentari? Jesmo turci ili latini?

Na Kosovu nista novo, malo galame i to je to.
pa uglavnom te priče da su vidjeli da su srbi dosta tamniji itd, da je to turska genetika, itd.. ja im objašnjavam da vjerojatno nije, da srbija je zemlja dosta multikulturalna ima dosta cigana i mješanja sa njima itd.. rusi kada vide da netko po faci izgleda kao sa kakvaza , tipa onaj vaš Vulin.. nisko čelo, široke uši, crnomanjast, odmah se nemogu povezati..  i naravno kako imate jedan značajan postotak ljudi ovakvog izgleda, i onda jebiga bude neka tekma, ili  skup političara, a desi se da pola njih ovakvo izgleda, onda to je rusima big no. zapadno od drine (uključujući i RS i Bosnu i Srbe iz poražene "Krajine" i Hrvate) na sreću ovakvi tipovi ljudi su fizički rijetki.. ali istočno od Drine..

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 873x400


Ti Rusi nisu bas nesto informirani. Razlog takvog tamnoputijeg izgleda je iskljucivo iz geografskog razloga. Jeste, ima dosta Srba koji su tamniji pa se to tumaci kao turski gen iako on to nije vec ilirski (I2a), grcki, fenicanski, opcenito mediteranske haplogrupe o cemu je cak pricao Miodrag Stojkovic, jedan od vodecih svjetskih geneticara, lik radi na Harvardu i clan je komisije za nominaciju za nobelov.u.nagradu (tako da ne bi pomislio da se referiram na nekog Deretica). Oni svojim izgledom ne odudaraju previse od Makedonaca, Grka, Calabresa, Andaluzijaca, Dalmatinaca i sl. Inace zanimljiva je ta velika zabluda o Turcima kao tamnoputima, s obzirom da su originalni protoTurci centralnoazijski narod, svijetle puti i kosih ociju kao i Madjari. No, kroz vjekove mjesanja to se potpuno promjenilo i oni nemaju skoro nikakve veze sa onim precima prije tisucu i pol godina. Sami Madjari danas su narod sa najvise slavenskih gena iako nisu iz te porodice naroda ali su okruzeni njima sa svih strana, dok je proto madjar vise licio na Mongola nego na Europljana. Isto tako i Turci, oni uopce nisu ni bili velik naord, vec jedno povece pleme ratnika na konjima, izuzetno sposobnih sto i sami znamo. Pametan si ti Yoda covjek i nemoj da nasjedas na te glupave price, ima na internetu tih istrazivanja pa proguglaj malo.

Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Pirate Mon 27 Sep - 12:45

A i ovo apropo price Srbi i Rusi braca. 90% Rusa jedva da zna ista o Srbima. Bratstvo izmedju ova dva naroda, barem kod Rusa, bajvise proizlazi od vjernika pravoslavne crkve, pokojeg intelektualca, nacionalno osvjestenih Rusa i clanova vojske. Od prosjecnog kazalisnog glumca iz Pitera, automehanicara iz Tule ili menadzera prodaje iz Novosibirska nije ni za ocekivati da se poistovjecuje sa tamo nekim Srbima, njima je prvenstveno samo novac u glavi.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by marcellus Mon 27 Sep - 12:48

da, pirate to je vjerojatno točno... inače i antički grci su bili plavi i visoki, današnji grci više izgledaju kao turci, mali i crni, a što je sve donijelo promjenu, tko će znati, stvar za genetičare

slavenska komponenta je svakako svijetla, plave oči i to

_________________
Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Pirate Mon 27 Sep - 15:36

marcellus wrote:da, pirate to je vjerojatno točno... inače i antički grci su bili plavi i visoki, današnji grci više izgledaju kao turci, mali i crni, a što je sve donijelo promjenu, tko će znati, stvar za genetičare

slavenska komponenta je svakako svijetla, plave oči i to

Iskreno za anticke Grke neznam da li su bili plavi i visoki, moguce ako je suditi po kipovima i slikama iz tog perioda. Ovi danas su mali, crni sa nosinama do te mjere da sam ih jedva razlikovao od migranata (tu mislim na Sirijce i Libanonce) kada sam bio u Grckoj, izuzev policije koju su cinile gromade, nabildanih Apolona. Doduse ti Grci iz Soluna gdje sam isao su vecinom iz Male Azije koji su se tu doselili prije 100 godina nakon grcko turskog rata. Tako da vjerujem da su oni malo crniji u prosjeku od ostalih Grka uslijed veceg mjesanja sa maloazijskim narodina, tim vise sto su kao pomorski narod bili povezaniji sa ostalim narodima istocnog mediterana.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by kaya Mon 27 Sep - 15:56

AssadNaPodmornici wrote:
Pirate wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Na sreću ovakvi tipovi ljudi su fizički rijetki.. ali istočno od Drine..

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 873x400

Na sreću. Al on mora da je cigan..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by kaya Mon 27 Sep - 15:57

Isto tako mentlitet zgleda, ganci ganci
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by kaya Mon 27 Sep - 15:57

Fuj
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by kaya Mon 27 Sep - 15:58

I pirate malo..
Džani ne, on je lijep
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Ringo10 Mon 27 Sep - 16:06

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Pirate wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Na sreću ovakvi tipovi ljudi su fizički rijetki.. ali istočno od Drine..

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 873x400

Na sreću. Al on mora da je cigan..
Bas je sladak
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by debotoijusto Mon 27 Sep - 16:09

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 IMG-ca7092ae56a77744dec1566604c9967d-V_3-e1605384029652
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Pirate Mon 27 Sep - 17:38

kaya wrote:I pirate malo..
Džani ne, on je lijep

Ciganin sam al najljepši.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by AssadNaPodmornici Mon 27 Sep - 17:59

Pirate wrote:
marcellus wrote:da, pirate to je vjerojatno točno... inače i antički grci su bili plavi i visoki, današnji grci više izgledaju kao turci, mali i crni, a što je sve donijelo promjenu, tko će znati, stvar za genetičare

slavenska komponenta je svakako svijetla, plave oči i to

Iskreno za anticke Grke neznam da li su bili plavi i visoki, moguce ako je suditi po kipovima i slikama iz tog perioda. Ovi danas su mali, crni sa nosinama do te mjere da sam ih jedva razlikovao od migranata (tu mislim na Sirijce i Libanonce) kada sam bio u Grckoj, izuzev policije koju su cinile gromade,  nabildanih Apolona. Doduse ti Grci iz Soluna gdje sam isao su vecinom iz Male Azije koji su se tu doselili prije 100 godina nakon grcko turskog rata. Tako da vjerujem da su oni malo crniji u prosjeku od ostalih Grka uslijed veceg mjesanja sa maloazijskim narodina, tim vise sto su kao pomorski narod bili povezaniji sa ostalim narodima istocnog mediterana.
originalni grci su bili dosta plaviji, međutim tjekom stoljeća su se širili osvajali, i onda asimilirali osvojeno stanovništvo. zato turci i grci izgledaju jednako. jer su turci - u stvarnosti asimilirani malo-azijski grci(bizant i drevna grčka) , prvo grci su osvajanjem asimilirali malu aziju.

inače isto je i sa balkanom, originalni slaveni hrvati/srbi su bili svijetliji i plaviji, a na ovom teritoriju su živjeli narodi mediteranskog fizičkog izgleda. slaveni su ih pokorili, potaracali muškarce, i mješali se sa ženama.

srbi su u tom kontekstu , barem ovi istočno od drine tamniji nego bosanci, hrvati, i srbi - zapadno od drine... a rusi su dosta rasistički po tom pitanju, nisu svi, ali ono
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Pirate likes this post

Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by AssadNaPodmornici Mon 27 Sep - 18:06

Pirate wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Pirate wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

imao sam ovo ljeto ruse,  .. bolje da ne pričam ovdje kakve su komentare davali o srbima(ja ih nisam potica ništa)
inače kada god sam upozna ruse, i ako bi priča bila rusko-srpski odnosi,   u većini slučajeva nemaju pojma tko su srbi, slabo razlikuju srbe, hrvate, a u drugom komentari su izrazito negativni ... pa da budem u glavu poprilično rasistički.. tako da sretno vam



inače što je sa kosovom ne pratim ima li kakav update?

Kakvi rasisticki komentari? Jesmo turci ili latini?

Na Kosovu nista novo, malo galame i to je to.
pa uglavnom te priče da su vidjeli da su srbi dosta tamniji itd, da je to turska genetika, itd.. ja im objašnjavam da vjerojatno nije, da srbija je zemlja dosta multikulturalna ima dosta cigana i mješanja sa njima itd.. rusi kada vide da netko po faci izgleda kao sa kakvaza , tipa onaj vaš Vulin.. nisko čelo, široke uši, crnomanjast, odmah se nemogu povezati..  i naravno kako imate jedan značajan postotak ljudi ovakvog izgleda, i onda jebiga bude neka tekma, ili  skup političara, a desi se da pola njih ovakvo izgleda, onda to je rusima big no. zapadno od drine (uključujući i RS i Bosnu i Srbe iz poražene "Krajine" i Hrvate) na sreću ovakvi tipovi ljudi su fizički rijetki.. ali istočno od Drine..

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 873x400


Ti Rusi nisu bas nesto informirani. Razlog takvog tamnoputijeg izgleda je iskljucivo iz geografskog razloga. Jeste, ima dosta Srba koji su tamniji pa se to tumaci kao turski gen iako on to nije vec ilirski (I2a), grcki, fenicanski, opcenito mediteranske haplogrupe o cemu je cak pricao Miodrag Stojkovic, jedan od vodecih svjetskih geneticara, lik radi na Harvardu i clan je komisije za nominaciju za nobelov.u.nagradu (tako da ne bi pomislio da se referiram na nekog Deretica). Oni svojim izgledom ne odudaraju previse od Makedonaca, Grka, Calabresa, Andaluzijaca, Dalmatinaca i sl. Inace zanimljiva je ta velika zabluda o Turcima kao tamnoputima, s obzirom da su originalni protoTurci centralnoazijski narod, svijetle puti i kosih ociju kao i Madjari. No, kroz vjekove mjesanja to se potpuno promjenilo i oni nemaju skoro nikakve veze sa onim precima prije tisucu i pol godina. Sami Madjari danas su narod sa najvise slavenskih gena iako nisu iz te porodice naroda ali su okruzeni njima sa svih strana, dok je proto madjar vise licio na Mongola nego na Europljana. Isto tako i Turci, oni uopce nisu ni bili velik naord, vec jedno povece pleme ratnika na konjima, izuzetno sposobnih sto i sami znamo. Pametan si ti Yoda covjek i nemoj da nasjedas na te glupave price, ima na internetu tih istrazivanja pa proguglaj malo.
pa gledaj ja se sažem 100% ovdje sa tobom, i čak sam to rekao ovome rusu i njegovoj ekipi(rusi i ima ukrainca za šogora i njegovu sestru za ženu itd) , on kaže da je primjetio da su srbi dosta tamniji i da li je to radi mješanja sa turcima, i onda sam mu ja rekao doslovno što ti. a dobar postotak rusa to primjeti i prema tome gledaju tko im je "brat tko nije".

naravno netko je gore rekao da imaš svakakvih rusa.. kod nekih jačih vjernika pravoslavaca(rusi to u pravilu nisu) oni će na srbe gledati na više simpatija nego na Hrvate.. nađe se pokoji nacionalist(ionako ne svi), i možda još netko, ali netko je gore primjetio, prosječni rus je neki manager u prodavaonici auta, mehaničar iz pičke materine, kurac on gleda tako na braću i ne-braću... većina rusa su takvi, prvo nas sve trpaju u yugose, ne prave velike razlike, zatim kod hrpe njih im je draža hrvatska radi jadranske obale, (naravno kod dio njih srbija radi pravoslavlja i sada uvlačenja u dupe od strane djela vaše javnosti i političara), ali rekao bih da je to manji dio.. za većinu smo yugosi svi skupa, ali ima i dio rusa koji gledaju boju kože , gledaju prosjek.. i ako vide da je u zagrebu veći broj ljudi svjetlije boje kože(a to jest) odmah se više povežu sa zagrebom nego beogradom itd...


čisto mi je smješno te zablude o "bratstvu" itd... naravno kod nas je bio mali broj ljudi koji su tvrdili isto za švabe, ali mislim da nitko ne tvrdi.. a famozni ludi ero se kunio u sveto trojstvo izraela, USA i RH(jest da smo "saveznici") i dobri su odnosi među države, ali kurac braća i saveznici..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by AssadNaPodmornici Mon 27 Sep - 18:16

inače nije bilo mješanja sa turcima, barem što se tiče znanstvenih istraživanja ovdje za Hrvate, zadnje značajne genetske promjene su se dogodile provalom slavena Hrvata.

Pokorili su ovdje rimsko stanovništvo koje je fizički bilo mediteranskog izgleda. oni su bili dosta plaviji - osvajači.
pobili su većinu muškaraca, a žene su im uzeli za rasplod.

tako po očevoj liniji većina hrvata su zaista braća, iz istog genetskog bazena kao poljaci , česi, ukrainci, čak i srbi, itd.

međutim sa majčinske linije imao dosta izraženo porijeklo koje je povezano sa drugim mediteranskim narodima.. i mi u RH smo "mix" toga , mix plavih osvajača iz sjevero-istoka europe, i mediteranskih pokorenih ljudi..

srbi , kažem ovi istočno od drine su ipak vizualno u prosjeku tamniji(hrvatska, bosna, crna gora, to tvori jednu fizičku cjelinu, slovenija nije daleko - dok srbija, makedonija bugarska drugu).. zašto prelaskom drine je ipak vidljiva razlika , neman pojma.. moguće da je osvajača srba slavena bilo manje i manje su bili agresivni prije 1500godina, a više su asimilirali .. neman pojma.

nisam čitao o genetici srbije, ali primjećujem razliku. srbi zapadno od drine su isti kurac kao prosječni hrvati i bosanci svih nacija..

srbi istočno od drine druga priča, odmah ispod vojvodine, ista "rasa" , srbi, makedonci, pa donekle i bugari(ne bugari cigani nego bugari bijelci)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by kaya Mon 27 Sep - 18:21

Hrvati u panici, srbija ih prešišala u nuklearnom naoružanju
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by kaya Mon 27 Sep - 18:21

I bdp - u.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by marcellus Mon 27 Sep - 18:30

Pirate wrote:
marcellus wrote:da, pirate to je vjerojatno točno... inače i antički grci su bili plavi i visoki, današnji grci više izgledaju kao turci, mali i crni, a što je sve donijelo promjenu, tko će znati, stvar za genetičare

slavenska komponenta je svakako svijetla, plave oči i to

Iskreno za anticke Grke neznam da li su bili plavi i visoki, moguce ako je suditi po kipovima i slikama iz tog perioda. Ovi danas su mali, crni sa nosinama do te mjere da sam ih jedva razlikovao od migranata (tu mislim na Sirijce i Libanonce) kada sam bio u Grckoj, izuzev policije koju su cinile gromade,  nabildanih Apolona. Doduse ti Grci iz Soluna gdje sam isao su vecinom iz Male Azije koji su se tu doselili prije 100 godina nakon grcko turskog rata. Tako da vjerujem da su oni malo crniji u prosjeku od ostalih Grka uslijed veceg mjesanja sa maloazijskim narodina, tim vise sto su kao pomorski narod bili povezaniji sa ostalim narodima istocnog mediterana.


pa nije ni izgled najgori, nego su po mentalitetu teški cigani... inače kad sam davno jednom bio tamo, sve je bilo puno srba i oni su u biti radili sve (zbrisali od regrutacije pa ostali na kreti) a grci su uglavnom ladili jaja negdje sa strane (jebo radit na +45)

_________________
Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by marcellus Mon 27 Sep - 18:35

inače vulin nije reprezentativan za ništa pa ni srbe. Jednostavno križanac gorile, babuna, cigana, turčina, i tetke iz kanade.

_________________
Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Pirate likes this post

Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Noor Mon 27 Sep - 18:40

marcellus wrote:inače vulin nije reprezentativan za ništa pa ni srbe. Jednostavno križanac gorile, babuna, cigana, turčina, i tetke iz kanade.
uz to, on je sef milicajcima, sta se uopce i u kojoj funkciji javlja non stop u sferi vojske i vanjske politike?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by omni Mon 27 Sep - 19:06

marcellus wrote:inače vulin nije reprezentativan za ništa pa ni srbe. Jednostavno križanac gorile, babuna, cigana, turčina, i tetke iz kanade.
Meni se cini reprezentativan za velikosrbina, prava slika i prilika. Ljepsega ni nemaju.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by omni Mon 27 Sep - 19:07

Noor wrote:
marcellus wrote:inače vulin nije reprezentativan za ništa pa ni srbe. Jednostavno križanac gorile, babuna, cigana, turčina, i tetke iz kanade.
uz to, on je sef milicajcima, sta se uopce i u kojoj funkciji javlja non stop u sferi vojske i vanjske politike?
Ako veliki vodja pozeli jos sutra ce se klempavi pojaviti na freskama umjesto svetoga Save, ili iz neke bolnice kao ministar zdravstva.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 8 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum