ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by kaya 26/9/2021, 13:25

RayMabus wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:Pirat ti si bolestan.
Nemoj zajebavat, talijani koji priznaju jedino papu, mamu i paštu dođu u manastir i shvate da su srbi.
Idu odmah na pravoslavlje
😀😀
I prelaze na ćirilicu.
Odmah. Bace sve , gospu, medaljone , sličicu od pape i svetog savu odmah kupe, medaljon mislim. 😀
Talijani pravoslavci 😅😅
Pa to je takav oksimoron da to nisam čula u životu

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by dzango 26/9/2021, 13:33

kaya wrote:
RayMabus wrote:Pirat ti si bolestan.
Nemoj zajebavat, talijani koji priznaju jedino papu, mamu i paštu dođu u manastir i shvate da su srbi.
Idu odmah na pravoslavlje
😀😀
Nema krsta bez tri prsta.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by dzango 26/9/2021, 13:34

Sovak wrote:
Pirate wrote:
kaya wrote:Kfor su snage nato pakta zadužene za stabilnost nakon rata koji je srbija izazvala na kosovu. Tamo su osim hrvatskih i talijanske i slovenske snage, odnosno vojska. Talijani ne  čuvaju nikakve hebene samostane ni svetog savu kako pirate mašta nego su tamo zbog stabilnosti. Kao i ostali a koji su članice nato pakta. I austrijanci su. Bili su i u afganistanu. 
To što srbija i Adem Vuchiqi  drži birače u uvjerenju da tamo traje nekakav nezavršeni 30 godišnji rat i leti helićem do granice a ne smije baciti opušak preko granice i loži lokalne srbe da bacaju balvane zbog tablice je već patopsihologija ili drugo ime za srpski svet i njihov problem. 
Iz tog pomračenog stanja svijesti oni ne mogu shvatiti da je to normalno , mislim poslati vojsku da obučava nekoga. I nas su dolazili obučavati neki..
[size=41]FOTO PRIČA: Vrhovni komandant italijanske vojske i komandant KFOR-a u Visokim Dečanima[/size]

Vrhovni komandant italijanske vojske, general Danilo Erik, zajedno sa komandantom KFOR-a, takođe italijanskim generalom Guljielmom Luiđi Miljetom, posetio je danas manastir Visoki Dečani, saopštio je iguman manastira, arhimandrit Sava Janjić.
Objavljujući fotografije sa ovog susreta, Janjić je podsetio da je i sam Danilo Erik pre nekoliko godina služio u mirovnoj misiji KFOR-a na KiM-u.
Manastir Visoki Dečani tokom svoje najnovije istorije od '99 neguje posebno prijateljske odnose sa italijanskim pripadnicima KFOR-a koji čuvaju manastir, kao i sa zvaničnicima i intelektualcima iz ove zemlje. Nisu retki slučajevi da vojnici KFOR-a, upravo u Visokim Dečanima prime pravoslavnu veru.
Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 12967466_1307305089283626_8141388324859778746_o

https://kossev.info/foto-prica-vrhovni-komandant-italijanske-vojske-i-komandant-kfor-a-u-visokim-decanima/?fbclid=IwAR0xO3X9GqHMCtjJeuBvPVv5VYOy39uj1bJNLofCtDJ8oHPCGxcfoF6k2VE

Inace sam upoznao jednog naseg diplomatu koji je studirao u Italiji i vodio grupu kolega i profesora na Kosovo u obilazak manastira pa tako i u Visoke Decane gdje su se upoznali sa vojnicima iz talijanskog kontigenta, otuda mi je i poznata ta prica. Sad malo gledam ko je sve dole od vojske, osim Talijana u rotaciji su i Poljaci i valjda Moldavci.


Talijani i četnici u talu .... opet.

Otkud mi je to poznato?

:roll
Polako, setićeš se.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by RayMabus 26/9/2021, 13:39

Odgovor Džangu : E kad bi se još i ti setio.

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 60722e9cc7bf634ce592366bf8555ac1

Obrati pozornost na Kosovo i zapadnu Makedoniju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by RayMabus 26/9/2021, 13:51

Seti se budalo, seti se. lol!

Maštate kako ćete s talijanskim fašistima zajedno na Dalmaciju a ovi vam u samoj Srbiji sproveli plan preko NATO od Mussolinija.

Uživajte. Vi i Talijani braća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by RayMabus 26/9/2021, 13:57

No porast će njima apetiti i prema Dalmaciji i Istri. To je samo pitanje vremena.

No neke moje procjene su da će im ovaj put ono šta su bili Srbi tamo sad biti muslimani u BiH odnosno zaleđu obale koju oni žele.

Ide novi val crnaca iz Afrike.

Nemaju oni pojma s kime se igraju rata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Pirate 26/9/2021, 13:57

kaya wrote:
RayMabus wrote:Pirat ti si bolestan.
Nemoj zajebavat, talijani koji priznaju jedino papu, mamu i paštu dođu u manastir i shvate da su srbi.
Idu odmah na pravoslavlje
😀😀

Nisu svi ali bilo ih je par, eto jedan ti je predstavljen. Znas kayo, nisu svi ljudi borgovi pa da su na isti kalup. Svaki covjek je specifican na svoj nacin, vodi se nekim svojim nacelima. Jednog dana ces mozda shvatiti, nikad nije kasno.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by RayMabus 26/9/2021, 14:03

Vijest od 4 rujan 2021 godine dakle prije tri tjedna

Osam ranjenih Šiptara u Trstu. Bande među sobom se obračunale.

https://www.rts.rs/page/stories/sr/story/10/svet/4500645/trst-pucnjava-italija.html

Albanci u Italiji nisu glasači Salvinija i fašista. Jel želiš Kosovo ? Pa eto ti ih u Italiji.

Uživajte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by RayMabus 26/9/2021, 14:14

Kad netko ima neke vojne planove primjerice kao ta Italija pa želi biti kontrolor Otranta ( ulaz u Jadran ) pa onda sve ostalo a s druge strane je Albanija onda logično da če oni njima poklanjat djelove država koji nisu njihovi ( šta bi se reklo lako je tuđim kurcen gloginje mlatit ) e onda im fino svu tu raju pošalješ u Italiju pa nek uživaju i isti nisu glasači talijanske desnice i onda počme otvoreno neprijateljstvo na relaciji te desnice u Italiji i Albanaca.

I vojni plan im pada u vodu jer se u Albaniji i drugdje stvori neprijateljstvo prema Talijanima.

Moć jednostavnosti.

Daleko je vama dragi Rimljani Dalmacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Serbinho-3 26/9/2021, 14:20

RayMabus wrote:Odgovor Džangu : E kad bi se još i ti setio.

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 60722e9cc7bf634ce592366bf8555ac1

Obrati pozornost na Kosovo i zapadnu Makedoniju.

Ponavljas moju pricu staru godinama, dok sada ti odgovara, jer ce pre ili posle da dodje pitanje Dalmacije i Istre. Realno koga briga, Dzango ce ti biti na strani Italijana kao i vi na strani Albanaca sto ste bili. Srpsko Crnogorsko Hercegovacka linija, isto kao vi za Albance i to je nesto sasvim prirodno. Branice vas Albanci i Milo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by RayMabus 26/9/2021, 14:23

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Odgovor Džangu : E kad bi se još i ti setio.

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 60722e9cc7bf634ce592366bf8555ac1

Obrati pozornost na Kosovo i zapadnu Makedoniju.

Ponavljas moju pricu staru godinama, dok sada ti odgovara, jer ce pre ili posle da dodje pitanje Dalmacije i Istre. Realno koga briga, Dzango ce ti biti na strani Italijana kao i vi na strani Albanaca sto ste bili. Srpsko Crnogorsko Hercegovacka linija, isto kao vi za Albance i to je nesto sasvim prirodno. Branice vas Albanci i Milo.
Može. Al prvo moraju proć kroz Sloveniju. :10
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Serbinho-3 26/9/2021, 14:24

RayMabus wrote:Kad netko ima neke vojne planove primjerice kao ta Italija pa želi biti kontrolor Otranta ( ulaz u Jadran ) pa onda sve ostalo a s druge strane je Albanija onda logično da če oni njima poklanjat djelove država koji nisu njihovi ( šta bi se reklo lako je tuđim kurcen gloginje mlatit ) e onda im fino svu tu raju pošalješ u Italiju pa nek uživaju i isti nisu glasači talijanske desnice i onda počme otvoreno neprijateljstvo na relaciji te desnice u Italiji i Albanaca.

I vojni plan im pada u vodu jer se u Albaniji i drugdje stvori neprijateljstvo prema Talijanima.

Moć jednostavnosti.

Daleko je vama dragi Rimljani Dalmacija.


Vi to ne radite? Sutra kada krene vase pitanje, onda se to kao vidi. Ima da vam pokupe tu Obalu kompletno i ostave izlaz na more preko Neuma a tamo vidi sa Mujom, sta kaze koliko kosta i kako to. To ionako ne smatraju vasim.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by kaya 26/9/2021, 14:26

Pirate wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:Pirat ti si bolestan.
Nemoj zajebavat, talijani koji priznaju jedino papu, mamu i paštu dođu u manastir i shvate da su srbi.
Idu odmah na pravoslavlje
😀😀

Nisu svi ali bilo ih je par, eto jedan ti je predstavljen. Znas kayo, nisu svi ljudi borgovi pa da su na isti kalup. Svaki covjek je specifican na svoj nacin, vodi se nekim svojim nacelima. Jednog dana ces mozda shvatiti, nikad nije kasno.
Ja vjerujem čak da je jedan prešao, a muguće i dva ,  ima neka hrvatica koja je budistica postala i razmišlja da uzme slona u dvorište, najozbiljnije nije zeka.
Međutim to je vama dovoljno da napišete da talijani prelaze na pravoslavlje i oni čuvaju srbe a nisu u sastavu kfora koji čuva mir na tom području od vas srba.
Kužiš razliku? Ne pretpostavljam..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Serbinho-3 26/9/2021, 14:26

Nema zime, branice vas Branioci, Kaja i Marc kao i 1992.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by RayMabus 26/9/2021, 14:26

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Kad netko ima neke vojne planove primjerice kao ta Italija pa želi biti kontrolor Otranta ( ulaz u Jadran ) pa onda sve ostalo a s druge strane je Albanija onda logično da če oni njima poklanjat djelove država koji nisu njihovi ( šta bi se reklo lako je tuđim kurcen gloginje mlatit ) e onda im fino svu tu raju pošalješ u Italiju pa nek uživaju i isti nisu glasači talijanske desnice i onda počme otvoreno neprijateljstvo na relaciji te desnice u Italiji i Albanaca.

I vojni plan im pada u vodu jer se u Albaniji i drugdje stvori neprijateljstvo prema Talijanima.

Moć jednostavnosti.

Daleko je vama dragi Rimljani Dalmacija.


Vi to ne radite? Sutra kada krene vase pitanje, onda se to kao vidi. Ima da vam pokupe tu Obalu kompletno i ostave izlaz na more preko Neuma a tamo vidi sa Mujom, sta kaze koliko kosta i kako to. To ionako ne smatraju vasim.
Normalno da im je to plan. Prokužio sam ih odavno.

Nek se igraju. Nek misle da mogu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by dzango 26/9/2021, 14:39

Sve će ih sjebemo.


_________________
Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by kaya 26/9/2021, 14:39

Serbinho-3 wrote:Nema zime, branice vas Branioci, Kaja i Marc kao i 1992.
Od koga? Da ne čitam sve
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by RayMabus 26/9/2021, 14:45

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Nema zime, branice vas Branioci, Kaja i Marc kao i 1992.
Od koga? Da ne čitam sve
Od nikoga. Ako Talijani krenu ovamo ja pritskam dugme za njihovo uništenje.

Marseile je od polovice 19 sroljeća.primio jako puno Talijana i danas trećina građana tamo ima talijanske korjene. Natrpat Arapima i eksplozija pa će morat u rat protiv Arapa a to je cijeli Bliski istok i sjeverna Afrika.

U prevodu odvući ću im vojsku od Hrvatske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173567
2014-04-11


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by pizzon 26/9/2021, 14:49

vuksadinare wrote:
dzango wrote:
Pirate wrote:
kaya wrote:Kfor su snage nato pakta zadužene za stabilnost nakon rata koji je srbija izazvala na kosovu. Tamo su osim hrvatskih i talijanske i slovenske snage, odnosno vojska. Talijani ne  čuvaju nikakve hebene samostane ni svetog savu kako pirate mašta nego su tamo zbog stabilnosti. Kao i ostali a koji su članice nato pakta. I austrijanci su. Bili su i u afganistanu. 
To što srbija i Adem Vuchiqi  drži birače u uvjerenju da tamo traje nekakav nezavršeni 30 godišnji rat i leti helićem do granice a ne smije baciti opušak preko granice i loži lokalne srbe da bacaju balvane zbog tablice je već patopsihologija ili drugo ime za srpski svet i njihov problem. 
Iz tog pomračenog stanja svijesti oni ne mogu shvatiti da je to normalno , mislim poslati vojsku da obučava nekoga. I nas su dolazili obučavati neki..
[size=71]FOTO PRIČA: Vrhovni komandant italijanske vojske i komandant KFOR-a u Visokim Dečanima[/size]

Vrhovni komandant italijanske vojske, general Danilo Erik, zajedno sa komandantom KFOR-a, takođe italijanskim generalom Guljielmom Luiđi Miljetom, posetio je danas manastir Visoki Dečani, saopštio je iguman manastira, arhimandrit Sava Janjić.
[size=32]Objavljujući fotografije sa ovog susreta, Janjić je podsetio da je i sam Danilo Erik pre nekoliko godina služio u mirovnoj misiji KFOR-a na KiM-u.[/size]
[size=32]Manastir Visoki Dečani tokom svoje najnovije istorije od '99 neguje posebno prijateljske odnose sa italijanskim pripadnicima KFOR-a koji čuvaju manastir, kao i sa zvaničnicima i intelektualcima iz ove zemlje. Nisu retki slučajevi da vojnici KFOR-a, upravo u Visokim Dečanima prime pravoslavnu veru.[/size]
Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 12967466_1307305089283626_8141388324859778746_o

https://kossev.info/foto-prica-vrhovni-komandant-italijanske-vojske-i-komandant-kfor-a-u-visokim-decanima/?fbclid=IwAR0xO3X9GqHMCtjJeuBvPVv5VYOy39uj1bJNLofCtDJ8oHPCGxcfoF6k2VE

Inace sam upoznao jednog naseg diplomatu koji je studirao u Italiji i vodio grupu kolega i profesora na Kosovo u obilazak manastira pa tako i u Visoke Decane gdje su se upoznali sa vojnicima iz talijanskog kontigenta, otuda mi je i poznata ta prica. Sad malo gledam ko je sve dole od vojske, osim Talijana u rotaciji su i Poljaci i valjda Moldavci.
Italijani pomognu nama. Sutra mi pomognemo Italijanima. Ruka ruku mije.
Pa ciga cigi ruku mije..

italijani su za vas kosmonauti
vi ste gore od cigana u poredjenju
sa njima.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Serbinho-3 26/9/2021, 14:50

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Nema zime, branice vas Branioci, Kaja i Marc kao i 1992.
Od koga? Da ne čitam sve

Eto, objasnio ti Longie sve.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Pirate 26/9/2021, 15:22

kaya wrote:
Pirate wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:Pirat ti si bolestan.
Nemoj zajebavat, talijani koji priznaju jedino papu, mamu i paštu dođu u manastir i shvate da su srbi.
Idu odmah na pravoslavlje
😀😀

Nisu svi ali bilo ih je par, eto jedan ti je predstavljen. Znas kayo, nisu svi ljudi borgovi pa da su na isti kalup. Svaki covjek je specifican na svoj nacin, vodi se nekim svojim nacelima. Jednog dana ces mozda shvatiti, nikad nije kasno.
Ja vjerujem čak da je jedan prešao, a muguće i dva ,  ima neka hrvatica koja je budistica postala i razmišlja da uzme slona u dvorište, najozbiljnije nije zeka.
Međutim to je vama dovoljno da napišete da talijani prelaze na pravoslavlje i oni čuvaju srbe a nisu u sastavu kfora koji čuva mir na tom području od vas srba.
Kužiš razliku? Ne pretpostavljam..

Nisam nigdje naveo da svi prelaze na pravoslavlje vec da ima pojedinih slucajeva. Isto tako nisam rekao da nisu u sastavu kfora, vec da kao dio kfora cuvaju manastire i pomazu ljudima u enklavama.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...' - Page 6 Empty Re: Siptari u panici!Ameri im javili:'Bjezm'o ako Suljo popizdi nejebaste vi pa mi pa Hrvati...'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum