ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Page 15 of 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Guest Tue 28 Sep - 12:29

T. wrote:
ebenica wrote:
T. wrote:
ebenica wrote:
T. wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
IL Risorto wrote:
Religioznost je osobna stvar koju možeš mijenjat po osjećanju jer to nije OIB.

ali ti je ne mogu ja mijenjat. Ne mogu ja tebe upisat ko muslimana. Mislim, ne bih smio.
ako si dio kućanstva i kućanstvo se složi da ih ti popisuješ onda možeš napisat kai god hoćeš...
ono kaj ne smiješ mijenjat su podaci po kojima te država identificira kao pojedinca: ime, prezime, oib, adresa..
u kaj ti vjeruješ ili ne je državi bitno kao i koja ti je omiljena boja.
da je to kažnjivo kak tvoj umno poremećeni mozak misli onda se kaptol ne bi "brinuo" nego bi se potrudio da se to kazni al čak je i tim kreaturama jasno da to nije i ne može biti kažnjivo.
al eto tebi nije.
gle, netočan podatak je netočan podatak...
odnosio se na ime i prezime, religiju ili broj cipela...
tu zakon ne pravi razliku...
ok, kak ćeš dokazat koja je meni omiljena boja? ili da li sam religiozan ili nisam?
sve kaj si ti naveo je mjerljivo od broja cipela na dalje, religioznost nije. osjećaji nisu mjerljivi.
osjećaji neke bake prema unuku koji ih je krivo upisao isto nisu mjerljivi. i sigurno nisu 2000-5000 kn.
omiljena boja nije tema popisa...
popis također ne pita ni za kakve osjećaje...
pita se za pripadnost vjerskoj zajednici, pri čemu se misli na institucionalnu pripadnost sukladno pravilima pojedine zajednice...
dakle ako imaš svete sakramente rkc, pripadnik si te vjerske zajednice i to je točan podatak...
možeš se ti slagati ili ne slagati s rkc, bozanićem ili bergogliom, ali to ništa ne mijenja na činjenici da si pripadnik te vjerske zajednice...
ne ne misli se na institucionalnu pripadnost jer masa ateista se nikad nije ispisala iz crkve niti će se ikad ispisati čisto jer je preglup i zajeban postupak i čisto zato kaj se nikad osobno nisu ni upisdali nego ih je upisao netko drugi.
ateizam je osjećaj pojedinca ne institucionalna potvrda.
fino ti kažem šta se pita...
ne trebaš napadat mene, ja te ne pitam ništa...
samopopisao sam se pa zato znam pitanja...
ateizam i pripadnost vjerskoj zajednici nisu u koliziji...
moguće je da je osoba ateist ali intitucionalno je član rkc...
inače ne bi bila potrebna dva pitanja koja se tiču religije...
 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Bez_na33
jel ti to mene jebeš u mozak? :D
hrpa ateista se nikad nije ispisala iz crkvenih knjiga i oni, ukljućuju i mene bi trebali pisati vjerska zajednica katolici? jel to hoćeš reć? :D
inače bajbukana i novčana kazna Basketball Basketball Basketball


Last edited by ebenica on Tue 28 Sep - 12:31; edited 1 time in total

Guest
Guest


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by T. Tue 28 Sep - 12:30

ebenica wrote:
T. wrote:
dakle ako imaš svete sakramente rkc, pripadnik si te vjerske zajednice i to je točan podatak...
možeš se ti slagati ili ne slagati s rkc, bozanićem ili bergogliom, ali to ništa ne mijenja na činjenici da si pripadnik te vjerske zajednice...
imam sakramente i NISAM pripadnik katoličke crkve. to je jedina činjenica i dovoljno je da se samo izjasnim.
time bi počinio prekršaj...
jer ako imaš sakramente pripadnik si crkve, oni su 'članska iskaznica' rkc...
kao što član političke stranke s iskaznicom ne može tvrditi da to nije, ili član dobrovoljnog vatrogasnog društva ne može tvrditi da nije član, mada npr. nikada nije kročio u prostorije društva niti išao na intervenciju...
a tvoja vjera je tvoj osjećaj, koji ne mora biti u skladu s tvojom pripadnošću vjerskoj zajednici...
T.
T.

Posts : 17055
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Guest Tue 28 Sep - 12:32

to vjerska zajednica ti piše zato kaj kršćanstvo nisu samo vjerska zajednica katolici ;)
pa kad se izjasniš da si kršćan da se ne uvrijediš ako si pravoslavac ili kaj ja znam neka od izvedenica ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Guest Tue 28 Sep - 12:33

T. wrote:
ebenica wrote:
T. wrote:
dakle ako imaš svete sakramente rkc, pripadnik si te vjerske zajednice i to je točan podatak...
možeš se ti slagati ili ne slagati s rkc, bozanićem ili bergogliom, ali to ništa ne mijenja na činjenici da si pripadnik te vjerske zajednice...
imam sakramente i NISAM pripadnik katoličke crkve. to je jedina činjenica i dovoljno je da se samo izjasnim.
time bi počinio prekršaj...
jer ako imaš sakramente pripadnik si crkve, oni su 'članska iskaznica' rkc...
kao što član političke stranke s iskaznicom ne može tvrditi da to nije, ili član dobrovoljnog vatrogasnog društva ne može tvrditi da nije član, mada npr. nikada nije kročio u prostorije društva niti išao na intervenciju...
a tvoja vjera je tvoj osjećaj, koji ne mora biti u skladu s tvojom pripadnošću vjerskoj zajednici...
ne, ne bih počinio nikakav prekršaj :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Sora Tue 28 Sep - 12:33

Pa ispišeš se
Kaj
Ispišeš se iz bračnih olova a ne bi iz crkve
Ta tvrdnja da se netko smatra, članom crkve ako ima sakramente iako nije po svom osjećaju vjernik, dapače pljuje po vjeri, užasno je licemjeran i pokvarenu 
To je inače crkvi i bitno
Daj pare i dobar di 
Daj glas i dobar di 
Uzmi neki formalni  ritual i dobar si
Eto 
To je suštonski problem crkve i mnogi koje znam ne žele ići tamo 
Jebote crkva koja u prve redove stavlja kriminalce


Last edited by Sora on Tue 28 Sep - 12:39; edited 2 times in total

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Guest Tue 28 Sep - 12:34

Sora wrote:Pa ispišeš se
Kaj
Ispišeš se iz bračnih olova a ne bi iz crkve
zakaj bi se ispisivao kad se nisam ni upisivao? zakja bi trošio vrijeme na nekaj kaj mi se dovoljno sam izjasnit?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by prckov Tue 28 Sep - 12:35

violator wrote:
prckov wrote:
violator wrote:
prckov wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
prckov wrote:
tako da nemoj sad glumit princezu kad se s govnarom cijelo vrijeme lizes  :D
a to tebe iebe? tko si je s kim dobar? a kak slatko...ti bi da ti pusu da, da ti lajka post :D
onda bi bila princeza? princeze su produkti incesta, nisu ti rekli? samo bi glupača htjela bit princeza.

A stvarno je poveci cok. :D

cok koji te razotkrio kao jeftinu prevaru i
moralni i intelektualni bankrot  :D


Jasno. :)
ajd odo sad
a ti nemoj vise lebdit iznad ostalih jer ispadas guska 
nemoj sta zamjerovat
cmok  :D

Jasno. :) Sve je upravo tako kako si naznacio. Bit cu poslusna i krotka.

a ne ne poslusna i krotka
pa nisam ja leftard ko ti
ja postujem tude slobode i nacine kako vode svoje zivot
ko hoce ic u crkvu nek ide
ko nece ne mora
ja s time nemam nista, to lijevi lesinari ne mogu podnijet 
i poneki "elton john" kojeg necemo imenovat 
dakle nemoj nabacivat svoja govna na mene, to je jako bezobrazno i nemoralno
a znas da trebas lebdit  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Guest Tue 28 Sep - 12:39

T. wrote:
jer ako imaš sakramente pripadnik si crkve, oni su 'članska iskaznica' rkc...
kao što član političke stranke s iskaznicom ne može tvrditi da to nije, ili član dobrovoljnog vatrogasnog društva ne može tvrditi da nije član, mada npr. nikada nije kročio u prostorije društva niti išao na intervenciju...
pa onda ne bi bilo ovog članka ni "bojazni" crkve da im se ne smanji broj a poveća ateistima jer bi bilo dovoljno reć: boli nas kurac kak ćeš se ti izjasnit mi te imamo upisanog i mi ćemo dat broj Basketball
al to nije tak, kaj ne ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Sora Tue 28 Sep - 12:40

Upravo tako
Logika je to

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by IL Risorto Tue 28 Sep - 12:45

ebenica wrote:
Sora wrote:Pa ispišeš se
Kaj
Ispišeš se iz bračnih olova a ne bi iz crkve
zakaj bi se ispisivao kad se nisam ni upisivao? zakja bi trošio vrijeme na nekaj kaj mi se dovoljno sam izjasnit?
Pa izgleda da nije dovoljno,jer pedofilski katolibani smatraju da si ti katolik bez obzira kako se ti osjećao ili izjašnjavao,tim više što i kad formalno i pravno istupiš iz njihove sekte,gledajuć iz njihove perspektive,ti si opet katolik,jer si primio sakrament krštenja koji je trajan i neizbrisiv,tako da ti ostavljaju otvorena vrata za pokajanje,sve do trenutka tvoje smrti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by IL Risorto Tue 28 Sep - 12:45

Uglavnom,lakše istupit iz mafije,nego iz pedofilske katolibanije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Guest Tue 28 Sep - 12:49

IL Risorto wrote:
ebenica wrote:
Sora wrote:Pa ispišeš se
Kaj
Ispišeš se iz bračnih olova a ne bi iz crkve
zakaj bi se ispisivao kad se nisam ni upisivao? zakja bi trošio vrijeme na nekaj kaj mi se dovoljno sam izjasnit?
Pa izgleda da nije dovoljno,jer pedofilski katolibani smatraju da si ti katolik bez obzira kako se ti osjećao ili izjašnjavao,tim više što i kad formalno i pravno istupiš iz njihove sekte,gledajuć iz njihove perspektive,ti si opet katolik,jer si primio sakrament krštenja koji je trajan i neizbrisiv,tako da ti ostavljaju otvorena vrata za pokajanje,sve do trenutka tvoje smrti.
pa bilo bi malo smiješno da napišeš ateist i onda pripadnost katoličkoj crkvi jer je to 20 pitanje a ako imaš sakramente nemaš kaj nego to, ono da ne lažeš i ne ideš u bajbukanu, kazna je to, nema svatko 2000-5000 kn :D
srećom pa je to samo trivijalno osjećajno pitanje ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by marcellus Tue 28 Sep - 12:51

ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
IL Risorto wrote:
Religioznost je osobna stvar koju možeš mijenjat po osjećanju jer to nije OIB.

ali ti je ne mogu ja mijenjat. Ne mogu ja tebe upisat ko muslimana. Mislim, ne bih smio.
ako si dio kućanstva i kućanstvo se složi da ih ti popisuješ onda možeš napisat kai god hoćeš...
ono kaj ne smiješ mijenjat su podaci po kojima te država identificira kao pojedinca: ime, prezime, oib, adresa..
u kaj ti vjeruješ ili ne je državi bitno kao i koja ti je omiljena boja.
da je to kažnjivo kak tvoj umno poremećeni mozak misli onda se kaptol ne bi "brinuo" nego bi se potrudio da se to kazni al čak je i tim kreaturama jasno da to nije i ne može biti kažnjivo.
al eto tebi nije.

ne možeš, u zakonu jasno piše da SVI podaci koje daješ moraju bit točni

ako se baka izjašnjava kao klingonac moraš je upisat kao klingonca

ovo s podacima po kojima te država identificira si jednostavno izmislio jer u zakonu toga nema
nisam ja izmislio nego to piše u članku kojeg si ti linkao:
No, kako će iz DZS-a kontrolirati jesu li građani dali točne i potpune podatke s obzirom na to da se popis temelji na izjavi građana i da popisivač nema pravo tražiti osobne dokumente, ni sumnjati u točnost podataka....
No, tijekom obrade podataka, Zavod će uparivati podatke s podacima iz administrativnih baza i kontrolirati točnost i pouzdanost podataka.


jel razumiješ? država će se bavit samo opipljivim stvarima koje je sama zabilježila!. koji dio tebi točno nije jasan u članku kojeg si ti jebeno linkao?

jel ti razumiješ da sam ti ja naveo što u zakonu piše, i da je to kršenje zakona... hoće li država to provjeravat ili ne i kako nije pesja briga... kršiš zakon i šlus

_________________
 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Guest Tue 28 Sep - 12:52

prckov wrote:
a ne ne poslusna i krotka
pa nisam ja leftard ko ti
ja postujem tude slobode i nacine kako vode svoje zivot
ko hoce ic u crkvu nek ide
ko nece ne mora
ja s time nemam nista, to lijevi lesinari ne mogu podnijet 
i poneki "elton john" kojeg necemo imenovat 
dakle nemoj nabacivat svoja govna na mene, to je jako bezobrazno i nemoralno
a znas da trebas lebdit  :D

Je li to definitivno i konacno ili ces se vratit' po jos malo paznje? :)

Daj se okreni nekoj zenici u blizini koja ce te pomazit' rijecima i tijelom, govorit' "tako je, mon amour" i slatko uzdisat'...

Ni' vrag da smo ti mi, leftardi, najbliskija bica u ovom trenutku? Oh, joj. :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by marcellus Tue 28 Sep - 12:53

a država ima podatak o vjeri od prethodnog popisa, tak da po običaju pričaš gluposti

ak je baba bila katolik od 38. kad je rođena pa sad postala ateist to se u bazi vidi, a vidi se i da se nije popisala sama, pa ako hoće mogu pitat babu i onda ti mogu odvalit globu ako žele...

_________________
 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by marcellus Tue 28 Sep - 12:53

to ko da mi pričaš da kroz ravne kotare smijem vozit 200 jer nema prometnih kamera a muriju generalno boli kurac... jasno da mogu, samo ne znači da je legalno


Last edited by marcellus on Tue 28 Sep - 12:54; edited 1 time in total

_________________
 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Guest Tue 28 Sep - 12:54

IL Risorto wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
T. wrote:
dakle ako imaš svete sakramente rkc, pripadnik si te vjerske zajednice i to je točan podatak...
možeš se ti slagati ili ne slagati s rkc, bozanićem ili bergogliom, ali to ništa ne mijenja na činjenici da si pripadnik te vjerske zajednice...
imam sakramente i NISAM pripadnik katoličke crkve. to je jedina činjenica i dovoljno je da se samo izjasnim.

Kakav si ti to ateist sa sakramentima!? :(

Jeam li ja jedina ovdje nekrstena/pogana dusa? :(
To otvara sasvim drugo pitanje,jer što bi sad netko prisilno trebao bit vjernik katolik,samo zato što su roditelji odlučili u njegovo ime,te ga krstili i zaprljali s ostalim glupostima ?
Očito treba neko zakonsko rješenje o pravima djece,pa zakonski zabranit ritualna sakaćenja poput obrezivanja genetalija,krštenja,krizme i ostalo,sve do punoljetnosti,kad bi već osoba sama mogla odlučiti a ne da netko u njeno ime.

I to što sad netko ranije rekao,moraš se izjasnit kao pripadnik neke vjerske organizacije,samo zato što su tvoji roditelji odlučili u tvoje ime .

Što bi onda trebalo,otić kod javnog bilježnika te ovjerit izjavu da nisi pripadnik i ne želiš biti pripadnik neke vjere.
Doduše,ima postupak formalnig ispisa,ali to treba pojednostavit i ubrzat,onako kako se to čini u Njemačkoj.

...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Guest Tue 28 Sep - 12:57

marcellus wrote:a država ima podatak o vjeri od prethodnog popisa, tak da po običaju pričaš gluposti

.
čega se onda crkva boji? ispravit će se automaCki :D
al to nije tak krele jer možeš pretat bit vjernik kad god to hoćeš samo trebaš reć te čarobne riječi: ne vjerujem. :D
vidiš, pošto je to tak zato se crkva i boji, al ipak je to institucija pa nije čudo da su pametniji od tebe ;)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by prckov Tue 28 Sep - 12:57

IL Risorto wrote:
ebenica wrote:
Sora wrote:Pa ispišeš se
Kaj
Ispišeš se iz bračnih olova a ne bi iz crkve
zakaj bi se ispisivao kad se nisam ni upisivao? zakja bi trošio vrijeme na nekaj kaj mi se dovoljno sam izjasnit?
Pa izgleda da nije dovoljno,jer pedofilski katolibani smatraju da si ti katolik bez obzira kako se ti osjećao ili izjašnjavao,tim više što i kad formalno i pravno istupiš iz njihove sekte,gledajuć iz njihove perspektive,ti si opet katolik,jer si primio sakrament krštenja koji je trajan i neizbrisiv,tako da ti ostavljaju otvorena vrata za pokajanje,sve do trenutka tvoje smrti.
jedna je stvar bit pedofil kojih ima u svim drustvenim skupinama bez obzira na zanimanje
a druga ono sto rade tvoji ideoloski jarani 
utrpavaju pedofilski sadrzaj u skolsku biblioteku. Dakle bukvalno opisuju seksualni odnos odraslih sa djecom
tj legimitiziraju pedofiliju
nisam te cuo da ti to smeta, evo ti prilike da padas u nesvjest radi toga
ajd evo ja cekam  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Guest Tue 28 Sep - 12:58

marcellus wrote:a država ima podatak o vjeri od prethodnog popisa, tak da po običaju pričaš gluposti

ak je baba bila katolik od 38. kad je rođena pa sad postala ateist to se u bazi vidi, a vidi se i da se nije popisala sama, pa ako hoće mogu pitat babu i onda ti mogu odvalit globu ako žele...

Stoji li uredno medju podacima ranije popisanog stanovnistva da je netko Klingonac, npr.?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by prckov Tue 28 Sep - 12:59

violator wrote:
prckov wrote:
a ne ne poslusna i krotka
pa nisam ja leftard ko ti
ja postujem tude slobode i nacine kako vode svoje zivot
ko hoce ic u crkvu nek ide
ko nece ne mora
ja s time nemam nista, to lijevi lesinari ne mogu podnijet 
i poneki "elton john" kojeg necemo imenovat 
dakle nemoj nabacivat svoja govna na mene, to je jako bezobrazno i nemoralno
a znas da trebas lebdit  :D

Je li to definitivno i konacno ili ces se vratit' po jos malo paznje? :)

Daj se okreni nekoj zenici u blizini koja ce te pomazit' rijecima i tijelom, govorit' "tako je, mon amour" i slatko uzdisat'...

Ni' vrag da smo ti mi, leftardi, najbliskija bica u ovom trenutku? Oh, joj. :(

ajd ne drami
nisam te tolko pricepio  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

 Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici - Page 15 Empty Re: Unuci za bake i djedove upisuju da su ateisti umjesto katolici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum