ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 9/28/2021, 22:37

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Znakovi smirivanja?
Lako moguće da su se zaraženi povratnici s Jadrana prorijedili.

Korona novosti i spoznaje - Page 49 49

Kako prorijedili? Završili po jamama i fojbama?
S testiranjem; neki hospitalizirani, neki završili na respiratoru, ostali u izolaciji...ili prebolili.Dikoji nije imao sreće...
Gluvo bilo, šta sve tebi neće pas na pamet... :)
Vidim epidemija pada pa se pitam ima li to veze s Mirom Buljem, Gospom Sinjskom,...
Što se događa? Zašto uz Jadran epidemija pada?

"Jadranska" epidemija je do niki dan rasla, ako imate sreće 4.val će okreniti prema dolje...
Tribo se pripremit za 5. val, a postotak cijepivom zaštićenih vam postupno opada,
tako da ćete uskoro imati i booster osvježavanje. Ja to tako, taksativno.. :)

Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 9/28/2021, 22:42

AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Znakovi smirivanja?
Lako moguće da su se zaraženi povratnici s Jadrana prorijedili.

Korona novosti i spoznaje - Page 49 49

Kako prorijedili? Završili po jamama i fojbama?
S testiranjem; neki hospitalizirani, neki završili na respiratoru, ostali u izolaciji...ili prebolili.Dikoji nije imao sreće...
Gluvo bilo, šta sve tebi neće pas na pamet... :)
Vidim epidemija pada pa se pitam ima li to veze s Mirom Buljem, Gospom Sinjskom,...
Što se događa? Zašto uz Jadran epidemija pada?
kao i svaki put isto..

epidemija počne na zapadu, i širi se u valovima.. dođe na istok Europe u RH.. prvo napadne jadransku obalu(u istri lažiraju ionako podatke, gnječ to zna i svatko normalan) onda ide kmečanje sa indexa, ere,  "dalmatinci ovakvi onakvi" - i onda normalno , virus ide dalje , napušta obalu ide u kontinent, onda naravno "muk" , i onda splasne val sam od sebe, i onda luđak ero, luđak nenad jarić sa indexa, ludi online portali, i par "stručnjaka i znanstvenika bez iti jednog znanstvenog rada" ,  neznamo što se dešava... znamo mi od početka. .virus dolazi u valovima kao svi virusi prije njega.. napadne jedno područje, postigne svoju ravnotežu seli na drugo područje. amen.

prvo je pojačala "obala" pa će obala pasti.. tako je bilo i u prvom, drugom i ovom valu.. nikakvih lockdowni nemaju efekta, nikakve mjere, maske, nikakve distance, (ionako 90% ljudi ne jebe mjere). čak izgleda da i cijepiva nemaju.

bakić, lauc, naprave modele, po tim modelima se već zna kako će se kretati stanje. .inače ovaj virus će udriti još jedan val tamo 11 mjesec, ali neće biti niti približno jak kao prošle godine(koji i tada nije bio katastrofalan),

kako je Lauc rekao pandemija je ostala samo u "glavama", tko se htio cijepit mogao se, nemaju smisla nikakve mjere, prisile, prijetnje, ništa to ne utječe  i najbolje da ukinemo sve mjere, po njemu je sve trebalo ukinuti još prošlog božića...

a ovaj luđak se čudi, misli da odjedanput ljudi u dalmaciji su počeli se držati restrikcija.. pa hrpa ljudi ovdje više nevjeruje u virus, da ne otvoriš portal(a hrpa ne čita) ne bi imao pojma da je bila ikakva pandemija

Ne možeš mlatit praznu slamu i očekivati da iz nje nešto jestivo ispadne...
Samo ti mlati i dalje, ako već nemaš ništa pametnije za radit.
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 9/28/2021, 22:49

Ovaj... svaki put se lagano najezim kad procitam ovo "booster osvjezavanje".

Podsjeti me nekako na "tusiranje" u konc-logorima.

Ne volim te "higijenske" prispodobe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 9/28/2021, 22:51

jasambrend wrote:I sumnjiv si mi s tom sklonošću da bi radije bija na nekom babinjaku, nego se zarakija s nekim budalama...tko ne dobije poriv za suicidalnim mislima nakon provedenog sata slušanja ženskih pizdarija, taj more komotno ići živit u okolicu Černobila bez posljedica ili je u pitanju neko ka Luka Nižetić...

Ja sam to isto primijetio.

Doduše ja isto ne bih mogao s nekim konjima piti pivo, nadvikivati se i gledati nogomet. Rakiju još manje.

Ali biti sa žemskima na kavi mi je još veća tragedija.

Uglavnom soliram ili neka večaera.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 9/28/2021, 22:57

Te zene kojima ste uskratili vase prisustvo, druzenje, komunikaciju doista su mnogo izgubile. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 9/28/2021, 23:01

violator wrote:Ovaj... svaki put se lagano najezim kad procitam ovo "booster osvjezavanje".

Podsjeti me nekako na "tusiranje" u konc-logorima.

Ne volim te "higijenske" prispodobe.

A to je riječnik iz robotike  informatike i AI   onako kao iz filma Terminator war of the machines ili  Blade Runner.

Kao Borg kolektiv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 9/28/2021, 23:03

violator wrote:Te zene kojima ste uskratili vase prisustvo, druzenje, komunikaciju doista su mnogo izgubile. :)


:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 9/28/2021, 23:11

epikur37 wrote:
jasambrend wrote:I sumnjiv si mi s tom sklonošću da bi radije bija na nekom babinjaku, nego se zarakija s nekim budalama...tko ne dobije poriv za suicidalnim mislima nakon provedenog sata slušanja ženskih pizdarija, taj more komotno ići živit u okolicu Černobila bez posljedica ili je u pitanju neko ka Luka Nižetić...

Ja sam to isto primijetio.

Doduše ja isto ne bih mogao s nekim konjima piti pivo, nadvikivati se i gledati nogomet. Rakiju još manje.

Ali biti sa žemskima na kavi mi je još veća tragedija.

Uglavnom soliram ili neka večaera.


Ma dobro...kolokvijalno budalama...međutim muškima to ponekad treba radi kohezije...ili jednostavno da se ne pobiju, recimo na radnom mjestu...kad imaš razmirice s nekim, di ćeš bolje, nego na pivi riješiti stvar...a sad, nadvikivanje ni ja ne volim, ali glede utakmica...tko nema omiljeni klub koji prati od malena i ne pretvori se u potpuno neuračunljivu budalu kad ovi igraju te ne jebe pritom glasno mater sucu kod bilo koje dvojbene situacije, protivničkoj momčadi jer je uopće izašla na teren i sl. taj ni ne zna da je živ...treba imati i takve ispušne ventile... ;)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Slovoslagar 9/28/2021, 23:12

AssadNaPodmornici wrote:epidemija počne na zapadu, i širi se u valovima.. dođe na istok Europe u RH.. prvo napadne jadransku obalu(u istri lažiraju ionako podatke, gnječ to zna i svatko normalan) onda ide kmečanje sa indexa, ere,  "dalmatinci ovakvi onakvi" - i onda normalno , virus ide dalje , napušta obalu ide u kontinent, onda naravno "muk" , i onda splasne val sam od sebe, i onda luđak ero, luđak nenad jarić sa indexa, ludi online portali, i par "stručnjaka i znanstvenika bez iti jednog znanstvenog rada" ,  neznamo što se dešava... znamo mi od početka. .virus dolazi u valovima kao svi virusi prije njega.. napadne jedno područje, postigne svoju ravnotežu seli na drugo područje. amen.
Ta konstantna "zbunjenost" i "neshvaćanje" koje se svako malo iznosi u medijima dosta bode oči.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-26


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 9/28/2021, 23:18

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
jasambrend wrote:I sumnjiv si mi s tom sklonošću da bi radije bija na nekom babinjaku, nego se zarakija s nekim budalama...tko ne dobije poriv za suicidalnim mislima nakon provedenog sata slušanja ženskih pizdarija, taj more komotno ići živit u okolicu Černobila bez posljedica ili je u pitanju neko ka Luka Nižetić...

Ja sam to isto primijetio.

Doduše ja isto ne bih mogao s nekim konjima piti pivo, nadvikivati se i gledati nogomet. Rakiju još manje.

Ali biti sa žemskima na kavi mi je još veća tragedija.

Uglavnom soliram ili neka večaera.


Ma dobro...kolokvijalno budalama...međutim muškima to ponekad treba radi kohezije...ili jednostavno da se ne pobiju, recimo na radnom mjestu...kad imaš razmirice s nekim, di ćeš bolje, nego na pivi riješiti stvar...a sad, nadvikivanje ni ja ne volim, ali glede utakmica...tko nema omiljeni klub koji prati od malena i ne pretvori se u potpuno neuračunljivu budalu kad ovi igraju te ne jebe pritom glasno mater sucu kod bilo koje dvojbene situacije, protivničkoj momčadi jer je uopće izašla na teren i sl. taj ni ne zna da je živ...treba imati i takve ispušne ventile... ;)

nema pojma ja i nogomet nikako,

nije da se nisam trudio, pokušao pratiti, čak nekad neki album imao, čitao Nick Hornbija stadionsku groznicu...

ma kakvi...pored mene može proći momčad barcelone i mančestera ...vjerojatno ne bih glavu podigao

ali isto mi je i oko automobila, te ova pila, te ona pila

............

posve neinteresantno ali malo i priglupo mi loženje na te stvari
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 9/28/2021, 23:20

Ako me tko pita za koga navijam, uvijek odvalim Slaven Belupo da me ostave na miiru
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 9/28/2021, 23:24

Za Slaven ne navijaju ni u Koprivnici...:D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 9/28/2021, 23:25

jasambrend wrote:Za Slaven ne navijaju ni u Koprivnici...:D


pa baš zato
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 9/28/2021, 23:38

epikur37 wrote:
jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
jasambrend wrote:I sumnjiv si mi s tom sklonošću da bi radije bija na nekom babinjaku, nego se zarakija s nekim budalama...tko ne dobije poriv za suicidalnim mislima nakon provedenog sata slušanja ženskih pizdarija, taj more komotno ići živit u okolicu Černobila bez posljedica ili je u pitanju neko ka Luka Nižetić...

Ja sam to isto primijetio.

Doduše ja isto ne bih mogao s nekim konjima piti pivo, nadvikivati se i gledati nogomet. Rakiju još manje.

Ali biti sa žemskima na kavi mi je još veća tragedija.

Uglavnom soliram ili neka večaera.


Ma dobro...kolokvijalno budalama...međutim muškima to ponekad treba radi kohezije...ili jednostavno da se ne pobiju, recimo na radnom mjestu...kad imaš razmirice s nekim, di ćeš bolje, nego na pivi riješiti stvar...a sad, nadvikivanje ni ja ne volim, ali glede utakmica...tko nema omiljeni klub koji prati od malena i ne pretvori se u potpuno neuračunljivu budalu kad ovi igraju te ne jebe pritom glasno mater sucu kod bilo koje dvojbene situacije, protivničkoj momčadi jer je uopće izašla na teren i sl. taj ni ne zna da je živ...treba imati i takve ispušne ventile... ;)

nema pojma ja i nogomet nikako,

nije da se nisam trudio, pokušao pratiti, čak nekad neki album imao, čitao Nick Hornbija stadionsku groznicu...

ma kakvi...pored mene može proći momčad barcelone i mančestera ...vjerojatno ne bih glavu podigao

ali isto mi je i oko automobila, te ova pila, te ona pila

............

posve neinteresantno ali malo i priglupo mi loženje na te stvari


Priglupo je jedino snobovski gledati na cijelu stvar...a loženje normalno ukoliko ima iole nešto testosterona u ljudskom biću...jednostavno dio indetiteta, ka i pripadnost naciji, državi, stranci, obitelji...Jedino što je nemjerljivo bitnije. :|
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 9/29/2021, 00:32

Bila bi dobra fora da Asad objavi da Sirija prima izbjeglice iz Australije i Novog Zelanda.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 9/29/2021, 03:15

Ministar Vjekoslav Mandić u teškom stanju, na respiratoru u mostarskoj bolnici
Korona novosti i spoznaje - Page 49 O_97812_1024
MOSTAR, 11. ožujka – Prva cjepiva protiv koronavirusa u Sveučilišnoj kliničkoj bolnici u Mostaru u četvrtak su dobili federalni ministar zdravstva doc. dr. Vjekoslav Mandić, ravnatelj SKB-a Ante Kvesić, dr. med., te infektolog prof. dr. Jurica Arapović. Prije njih, cjepovo je u Domu zdravlja primio je Srećko Čarapina, čovjek koji je u svojoj karijeri dao pola miljuna doza raznih cjepiva drugima.FOTO: FENA/IVAN ROZIC -
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-11


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben 9/29/2021, 03:16

jasambrend wrote:
aben wrote:
jasambrend wrote:Je. Kad tek otvoriš bocu Kiseljaka izgrize ti sve živo do želuca koliko mu je jaka kiselina, kasnije navikneš...čak mi je i okus bolji i prirodniji...bokte, što si pojednostavija sklonost nekom piću s karakterima...:D

Vidi, ovi s pivama vjerojatno volu nogomet, ovi s rakijama aute ili su komšije. Ako volu sok od grozja su gay, a ako ne piju, stroh me da nisu neki religijski fanatici.
Ka vidin stol pun bezalkoholnih pića, ili neodgovarajuće alkoholnih, radije bi se is ženskima i slušo njihove pizdarije.


Svjestan si da ljubitelji nogmeta u 99,99% slučajeva nisu gay ma koliko god da se Beckham i CR bili upirali u suprotno...tko bi slinija za jednim Modrćem, koji ti je kurac...gejare su ti većinom estete, dakle...odbojka, biciklisti, plivači...to im more proći. Pitaj Kica ako meni ne viruješ...doduše, on slini za onim crtanim kako ono...pizdarijama...uglavnom nešto još devijantnije i degutantnije...:)
A ovo za rakiju...pretpostavljam da ti Slavonci nisu baš dragi, ali sa Zagorcima bi se moga donekle još i slagati kad bi prizna da je kvasina zapravo vino...jebate, jeste li vi boduli uopće Hrvati?

Pa da, nogometni gledatelji su na pivi, white trash. Gejevi volu sok od grozja, jer in je vino prejoko za nježna nebca.
Kic siguro ne pije vino...

Jo bi prihvati svih ki ne govoru o autima i sportu, jo sun tolerantan...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben 9/29/2021, 03:21

jasambrend wrote:I sumnjiv si mi s tom sklonošću da bi radije bija na nekom babinjaku, nego se zarakija s nekim budalama...tko ne dobije poriv za suicidalnim mislima nakon provedenog sata slušanja ženskih pizdarija, taj more komotno ići živit u okolicu Černobila bez posljedica ili je u pitanju neko ka Luka Nižetić...


Ča je luka nižetić, neki gay?

Pa, bi. Jo volin ženske. Uvika razgovoromo o seksu. To je sto puti bolje nego gnjiliti na šanku is pijandurami

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 9/29/2021, 03:27

aben wrote:
jasambrend wrote:I sumnjiv si mi s tom sklonošću da bi radije bija na nekom babinjaku, nego se zarakija s nekim budalama...tko ne dobije poriv za suicidalnim mislima nakon provedenog sata slušanja ženskih pizdarija, taj more komotno ići živit u okolicu Černobila bez posljedica ili je u pitanju neko ka Luka Nižetić...


Ča je luka nižetić, neki gay?

Pa, bi. Jo volin ženske. Uvika razgovoromo o seksu. To je sto puti bolje nego gnjiliti na šanku is pijandurami
Ma pusti, glasine...
Korona novosti i spoznaje - Page 49 Luka-n10
T.
T.

Posts : 17052
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 9/29/2021, 03:42

Korona novosti i spoznaje - Page 49 49
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben 9/29/2021, 03:47

T. wrote:
aben wrote:
jasambrend wrote:I sumnjiv si mi s tom sklonošću da bi radije bija na nekom babinjaku, nego se zarakija s nekim budalama...tko ne dobije poriv za suicidalnim mislima nakon provedenog sata slušanja ženskih pizdarija, taj more komotno ići živit u okolicu Černobila bez posljedica ili je u pitanju neko ka Luka Nižetić...


Ča je luka nižetić, neki gay?

Pa, bi. Jo volin ženske. Uvika razgovoromo o seksu. To je sto puti bolje nego gnjiliti na šanku is pijandurami
Ma pusti, glasine...
Korona novosti i spoznaje - Page 49 Luka-n10
Isusa mi krista, ovo je un iz prima kužina... U toj reklami izgljedo ko da bi pomrko onu debelu, ali ov outfit je deboto gay, i jušto...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 49 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum