ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Mon 13 Sep - 13:56

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Eee, ti si onda siguran. U cvijetu si mladosti, "cijepljen", soldi nimas, hebat' se znas i ki ti ca more! ;)
ja sam onda nejeb'o, nit šoildi nit se znam iebat nit mladossti :/

Nit' pameti! :p Sretan si covjek. :D
blesačo :P
to je zato kai imam kmetski manjkav pedigre a ne ovaj savršeni plemenitaški hrvatski, sve potomci zrinskih i frankopana.
ovo je priča o medvjediću Tedu
što mu još na traci
nađoše grešku u dlaci
i bace ga u smeće
poput stare vreće....

Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Mon 13 Sep - 13:56

vidim da smo u dva dana već i u rat ušli...iebeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Mon 13 Sep - 14:00

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Sjećam se kako smo prilikom jedne zaraze ovaca iste dezinfecirali.
U selu smo na jednom mjestu izgradili kanal i to napunili s dezinfekcijskom tekućinom. 
Kanal je bio tako ograđen, da ovce nisu imale izbora, sve su morale proći kroz kanal.
Čak su i glavu morale potopiti.
Nemam pojma zašto mi je ovo baš sad palo na pamet. :D

Zato jer si čoban.
Čoban tjera ovčice, lakoj lane...u kanal, u kanal..rrrr..ajd... :D

Osim što si čoban mislim da si malo i tinu-ninu.

I cijepljen 2x. Može mi se. :D

Kako je lijepo biti glup. Kad si glup postaneš najpametniji homo sapiens na kugli zemaljskoj. Glupi se odmah slože oko svega a oni koji nisu glupi stalno nešto propitkuju nikako da se dogovore. Zato je lijepo biti glup.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Mon 13 Sep - 14:01

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Sjećam se kako smo prilikom jedne zaraze ovaca iste dezinfecirali.
U selu smo na jednom mjestu izgradili kanal i to napunili s dezinfekcijskom tekućinom. 
Kanal je bio tako ograđen, da ovce nisu imale izbora, sve su morale proći kroz kanal.
Čak su i glavu morale potopiti.
Nemam pojma zašto mi je ovo baš sad palo na pamet. :D

Zato jer si čoban.
Čoban tjera ovčice, lakoj lane...u kanal, u kanal..rrrr..ajd... :D

Osim što si čoban mislim da si malo i tinu-ninu.

I cijepljen 2x. Može mi se. :D
treba prijavit' tu novu nuspojavu da cjepivo udara i na mozak, makar mu je kod tebe to bilo lako napravit'.


sljedeće godine u ovo doba ja i dalje neću bit cjepljen, jel će te to jest iznutra?:coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kic Mon 13 Sep - 14:01




divide et impera
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Mon 13 Sep - 14:02

violator wrote:
Eroo wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
T. wrote:nešto o etici prisilnog pelcovanja...
od struke, profesora etike...
Neće biti prisilnog pelcovanja, ali hoće obaveznog.
Obavezno pecovanje se već sada postupno uvodi, samo da vam to nisu rekli na taj način.
Svi kafići i noćni klubovi će biti otvoreni, ali uz covid potvrde.
Ništa na silu, samo uzmeš veći čekić. :^0
neće biti ni obaveznog... nisi slušao premijera plenkovića... medicinsko i nemedicinsko osoblje koje se ne bude htjelo cijepiti će na državni trošak vršiti svakodnevnu provjeru zdravstvenog statusa po pitanju sars cov2 virusa, tak da ništa od tvojih mokrih snova... jbga vidio premijer da se radi o prevelikom broju ljudi i da se tu ne mre ići đonom...
Neće biti ulazaka u noćne klubove i kafiće bez PCT dokaza. Nazovi to kako ti volja.
Bolesni(necijepljeni) će preboliti covid  doma, a zdravi(cijepljeni) će živjeti novo normalno. Meni je to sasvim OK. :D

Ja u moj birc mogu  kad god hoću i nisam cijepljen  covid otrovom i  nitko mi nemože ništa niti represivni režimski aparat  full of junkyard dogs

Za tebe su pripremili poseban "kanal" ne žuri, htjedoh reći lonac s vodom, ispod kojeg već gori lagana vatra. :D

Ero, tako mi svega, gurnut cu te ja u taj lonac! S tjesteninom! :)

Gore je bila jedna "analiza" o smrtnosti po zaraženim koja me izbacila iz kolosijeka. :D

Evo kako to izgleda ako koristim njihovu "matematičku analitičku metodu": poređenje dnevno umrli vs dnevno zaraženi

Podatci od jučer: broj umrlih / broj zaraženih         ....tko ne vjeruje mojim brojevima neka provjeri na Worldometer ;)

UK: 1/521
Njemačka: 1/696
Irska: 0/1,346
Slovenija: 0/559
Hrvatska: 1/62

:^0

Tebe ovo zabavlja? Preneses podatke o zarazenima i preminulima i grohotom se nasmijes.


Daj se resetiraj malo...
Upravo obrnuto- zabrinut sam! Za razliku od nekih kolega.
Ironičnost i smijeh mi postriže vrhove frustracije zbog nemoći.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Mon 13 Sep - 14:05

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Sjećam se kako smo prilikom jedne zaraze ovaca iste dezinfecirali.
U selu smo na jednom mjestu izgradili kanal i to napunili s dezinfekcijskom tekućinom. 
Kanal je bio tako ograđen, da ovce nisu imale izbora, sve su morale proći kroz kanal.
Čak su i glavu morale potopiti.
Nemam pojma zašto mi je ovo baš sad palo na pamet. :D

Zato jer si čoban.
Čoban tjera ovčice, lakoj lane...u kanal, u kanal..rrrr..ajd... :D

Osim što si čoban mislim da si malo i tinu-ninu.

I cijepljen 2x. Može mi se. :D

Kako je lijepo biti glup. Kad si glup postaneš najpametniji homo sapiens na kugli zemaljskoj. Glupi se odmah slože oko svega a oni koji nisu glupi stalno nešto propitkuju nikako da se dogovore. Zato je lijepo biti glup.
To si u pravu.
Ne bih o dokazima, evidentni su. :D
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Mon 13 Sep - 14:15

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Sjećam se kako smo prilikom jedne zaraze ovaca iste dezinfecirali.
U selu smo na jednom mjestu izgradili kanal i to napunili s dezinfekcijskom tekućinom. 
Kanal je bio tako ograđen, da ovce nisu imale izbora, sve su morale proći kroz kanal.
Čak su i glavu morale potopiti.
Nemam pojma zašto mi je ovo baš sad palo na pamet. :D

Zato jer si čoban.
Čoban tjera ovčice, lakoj lane...u kanal, u kanal..rrrr..ajd... :D

Osim što si čoban mislim da si malo i tinu-ninu.

I cijepljen 2x. Može mi se. :D

Kako je lijepo biti glup. Kad si glup postaneš najpametniji homo sapiens na kugli zemaljskoj. Glupi se odmah slože oko svega a oni koji nisu glupi stalno nešto propitkuju nikako da se dogovore. Zato je lijepo biti glup.
To si u pravu.
Ne bih o dokazima, evidentni su. :D

Naravno da sam u pravu a ti si školski primjer glupana. Ti si se dao cijepiti bez da išta znaš o cjepivu. Da te cijepe govnom u prahu ti bi ponudio oba ramena i obje butine. Za sada si prošao lišo ali ima dana više nego kobasica vidjeti ćemo kako će se stvari razvijati kod tebe ako si se uopće cijepio mi to nemožemo znati a tvoja riječ vrijedi 0.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Mon 13 Sep - 14:16

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:izrael za jučer, to je dan kad se manje testira i kad je manje svih brojeva, ima:
3805 evidentiranih novozaraženih i 45 evidentiranih umrlih
jesu i to manji brojevi ili veći evo npr u odnosu na hrvatsku koja je jučer imala:
807 evidentiranih novozaraženih i 13 evidentiranih umrlih
toliko o priči da je u izraelu 13 do 15x manje umrlih nego u hrvatskoj
ali evo i UK da stavimo u taj kontekst;
29360 evidentiranih novozaraženih i 156 evidentiranih umrlih
i evo sad ta malo izanaliziramo
znači izrael ima oko 2X veću smrtnost od hrvatske
dok UK ima smrtnost poput hrvatske možda koji promil manju smrtnost, ali nikako 13 do 15 x manju kako nam je drug Ero iz samo njemu znanih razloga pokušavao prezentirati i to na dnevnoj razini...
Podatci od jučer: broj umrlih / broj zaraženih        

UK: 1/521
Njemačka: 1/696
Irska: 0/1,346
Slovenija: 0/559
Hrvatska: 1/62

Morao sam, jebga... :] :D
Isprika svima koji su se osjetili pogođenim.
Moj smijeh je bio namjenjen pogrešnoj metodi!

Samo sam pokazao kamo dovedu analize ako stvari  istrgnete iz cjeline.
Svaki dan će vas dovesti do nekog drugog zaključka.
Analizom per partes antivakseri uspješno šire anticijepilnu propagandu.
Ovo iznad je samo moj odgovor na analizu od prije.
Na isti način dolazite do dijametralno suprotnog zaključka.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Mon 13 Sep - 14:19

@Gnječo, volim i ja tebe, majkemi... :D
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Mon 13 Sep - 14:25

Eroo wrote:@Gnječo, volim i ja tebe, majkemi... :D

A vjerujem ti evo kunem se u poljoprivrednu zadrugu i trgovinu mješovite robe kuje ste ti i tvoj ćaća opljačkali muljažom sa inventurom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Mon 13 Sep - 14:39

Gnječ wrote:
Eroo wrote:@Gnječo, volim i ja tebe, majkemi... :D

A vjerujem ti evo kunem se u poljoprivrednu zadrugu i trgovinu mješovite robe kuje ste ti i tvoj ćaća opljačkali muljažom sa inventurom.
Uvijek sa zadovoljstvom pročitam tvoje upise, to mi je najbitnije.
Zbog takvih kao ti još uvijek pišem ovdje.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Mon 13 Sep - 15:01

The Deutsches Ärzteblatt, a weekly German-language medical magazine, reported this week that Peter Schirmacher, chief pathologist at the University of Heidelberg, found that toxicology reports indicate that 30%-40% of a sample of 40 people who died within two weeks of vaccination indeed died from the vaccine. Schirmacher embarked on this study because he strongly believes that deaths are being underreported. The following is an English translation (via Google translate) of the article:

The doctor now wants to get to the bottom of rare, serious side effects of vaccination — such as cerebral vein thrombosis or autoimmune diseases. The problem from his point of view: Vaccinated people usually do not die under clinical observation. "The doctor examining the corpse does not establish a context with the vaccination and certifies a natural death and the patient is buried," reports Schirmacher. "Or he certifies an unclear type of death and the public prosecutor sees no third-party fault and releases the corpse for burial."

Schirmacher insists on his opinion. "My colleagues are definitely wrong because they cannot assess this specific question competently," he responded. He does not want to spread panic and is by no means opposed to vaccinations, says the professor, who says he himself had himself vaccinated against corona. Vaccination is an essential part of the fight against the virus, he clarifies.

But you have to weigh up the medical reasons for vaccination individually. From his point of view, the "individual protection consideration" is overlaid by the idea of a rapid vaccination of society. The article goes on to suggest that the Federal Association of German Pathologists is urging a broader investigation.

The Federal Association of German Pathologists is also urging more autopsies of vaccinated people. This is the only way to exclude or prove connections between deaths and vaccinations, says Johannes Friemann, head of the autopsy working group in the association. However, from his point of view, too little autopsies are carried out to speak of an unreported number. "You don't know anything yet."

As the article states, Schirmacher himself got the vaccine and is still even supportive of it but wants to make sure we can make an informed cost-benefit analysis according to each person's risk level.

This is very important news not getting out to Americans. The government has no right to categorically make the determination that this vaccine is not only safe enough to use, but safe enough to mandate, without studying the short-term effects, much less the blackhole on long-term safety.

We are seeing a lot more smoke, which should engender further investigation to ensure there is no greater fire than what we already see. For example, the CDC admitted that there is a heightened risk of myocarditis among young people vaccinated, but downplayed the numbers. However, a brand-new analysis published in JAMA by researchers from the Providence health care system showed "vaccine adverse event underreporting" for both myocarditis (inflammation of the heart muscle) and pericarditis (inflammation of the lining outside the heart).

They found by researching electronic medical records of all those vaccinated in 40 Providence health care system hospitals that there was roughly a 60% increase in myocarditis and pericarditis among those vaccinated than during the pre-vaccination period. They further found that "Myocarditis developed rapidly in younger patients, mostly after the second vaccination. Pericarditis affected older patients later, after either the first or second dose."

The mitigating factors within the study seemed to indicate that the limitations of their study would likely low-ball the incidence of vaccine-induced heart inflammation.

We already know that the vaccine doesn't protect against illness and may only protect against critical illness for a short period of time. This is likely why Israel, which vaxxed the majority of its people several months before the U.S., is seeing the ICU and death rates of the vaccinated match or exceed the unvaccinated.



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Mon 13 Sep - 15:44

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Sjećam se kako smo prilikom jedne zaraze ovaca iste dezinfecirali.
U selu smo na jednom mjestu izgradili kanal i to napunili s dezinfekcijskom tekućinom. 
Kanal je bio tako ograđen, da ovce nisu imale izbora, sve su morale proći kroz kanal.
Čak su i glavu morale potopiti.
Nemam pojma zašto mi je ovo baš sad palo na pamet. :D

Zato jer si čoban.
Čoban tjera ovčice, lakoj lane...u kanal, u kanal..rrrr..ajd... :D

Osim što si čoban mislim da si malo i tinu-ninu.

I cijepljen 2x. Može mi se. :D
da, i? misliš da si siguran?
aha, malo sutra...

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Mon 13 Sep - 15:46

Eroo wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:izrael za jučer, to je dan kad se manje testira i kad je manje svih brojeva, ima:
3805 evidentiranih novozaraženih i 45 evidentiranih umrlih
jesu i to manji brojevi ili veći evo npr u odnosu na hrvatsku koja je jučer imala:
807 evidentiranih novozaraženih i 13 evidentiranih umrlih
toliko o priči da je u izraelu 13 do 15x manje umrlih nego u hrvatskoj
ali evo i UK da stavimo u taj kontekst;
29360 evidentiranih novozaraženih i 156 evidentiranih umrlih
i evo sad ta malo izanaliziramo
znači izrael ima oko 2X veću smrtnost od hrvatske
dok UK ima smrtnost poput hrvatske možda koji promil manju smrtnost, ali nikako 13 do 15 x manju kako nam je drug Ero iz samo njemu znanih razloga pokušavao prezentirati i to na dnevnoj razini...
Podatci od jučer: broj umrlih / broj zaraženih        

UK: 1/521
Njemačka: 1/696
Irska: 0/1,346
Slovenija: 0/559
Hrvatska: 1/62

Morao sam, jebga... :] :D
Isprika svima koji su se osjetili pogođenim.
Moj smijeh je bio namjenjen pogrešnoj metodi!

Samo sam pokazao kamo dovedu analize ako stvari  istrgnete iz cjeline.
Svaki dan će vas dovesti do nekog drugog zaključka.
Analizom per partes antivakseri uspješno šire anticijepilnu propagandu.
Ovo iznad je samo moj odgovor na analizu od prije.
Na isti način dolazite do dijametralno suprotnog zaključka.
ne trebaš se ispričavati, jer onaj smajlić ti nije slučajno iskočio...nego iz zluradosti

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Mon 13 Sep - 16:02

Ero jes li pročito moj post?
Doktor je pro vaccine i cijepio se ali digao je uzbunu zbog velikog broja umrlih zbog vakcine. Angela Merkel je totalno zbunjena a dio medicinske struke je kolabirao od šoka nakon što je doktor izašao u javnost sa podacima.

The director of the Pathological Institute of the University of Heidelberg, Peter Schirmacher.

Evo Ero zapamti ime doktora

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Mon 13 Sep - 16:06

Gnječ wrote:
We already know that the vaccine doesn't protect against illness and may only protect against critical illness for a short period of time. This is likely why Israel, which vaxxed the majority of its people several months before the U.S., is seeing the ICU and death rates of the vaccinated match or exceed the unvaccinated.

Gledajući u cjelini članak je napisan korektno, a postavljena pitanja služe da daljna ispitivanja
eventualnog utjecaja cijepljenja na povećanje neki bolesti, koje i inače postoje u populaciju.
S obzirom na ogroman broj cijepljenih na svijetu, takva analiza bi već mogla biti napravljena.

Mene je zasmetalo samo ono boldano. Prvi dio zaključa je korektan, za drugi dio pa osuđujem
već više puta spomenuti prokleti Simpsonov sindrom. Da nije bilo toga zaključak bi bio potpuno suprotan.
Smrtnost necijepljenih se odnosi na kvotu necijepljenih, a smrtnost cijepljenih na kvotu cijepljenih.
Tu imamo i one iz kvote zaštićenih "short period of time", što dodatno zakomplicira matematiku,
kao i  izvođenje zaključaka.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Mon 13 Sep - 16:18

Gnječ wrote:Ero jes li pročito moj post?
Doktor je pro vaccine i cijepio se ali digao je uzbunu zbog velikog broja umrlih zbog vakcine. Angela Merkel je totalno zbunjena a dio medicinske struke je kolabirao od šoka nakon što je doktor izašao u javnost sa podacima.

The director of the Pathological Institute of the University of Heidelberg, Peter Schirmacher.

Evo Ero zapamti ime doktora


Svakako poštovanja vrijedan, kao i institucija iz koje dolazi.
Nije matematičar pa se mu je prošla ispod radara jedna važna činjenica,
zbog čega mu je i zadnji zaključak (vidi gore) bio pogrešan. Pa ne malo.
Ponavljam, to se mu je desilo zato što nije s matematikom na "Ti",
pa mu zbog toga ne zamjerim zbog učinjene greške.
Ne sumnjam da će na to biti upozoren. Privatno, ako ne i javno.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Mon 13 Sep - 16:25

Tamo di je Mamić tu je nepristrano pravosuđe.

Hercegovačkog ljekara koji je suspendovan zbog stavova o koroni sud vratio na posao


Podsjetimo da je Erdin Alajbegović dobio otkaz na poziciji šefa epidemiološke službe Zavoda za javno zdravstvo HNK u oktobru prošle godine, nakon što je javno iznio tezu kako postoji mogućnost da je Hercegovina stekla kolektivni imunitet na koronavirus.

“Ja sam samo javnosti iznio statističke rezultate, koje sam dobio i stojim iza toga. Neka neko drugi pokaže da to nije tako, jer test ne pokazuje ništa, osim gensku sekvencu, tako da možete biti pozitivni, a da niste zaraženi koronavirusom”

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Mon 13 Sep - 16:25

Serious vaccination side effects increase by a factor of 114 in Switzerland
According to the Swiss regulatory authority, 137 people have died after the mRNA injections since the start of the vaccination campaign. And the serious side effects after the mRNA injections continue to increase.

Published: September 6, 2021, 11:05 am

The bulletin of the Swiss regulatory authority, Swissmedic, dated September 3, 2021, cited 2161 serious reported side effects. For comparison: In 2019, the last period with reliable comparative figures, Swissmedic recorded “77 medically important events and 19 events with serious consequences” throughout the year.

In the eight months or so since the vaccination campaign began, the serious side effects have increased 114-fold. Projected over the whole year, the increase is actually a factor of 171. Some 867 serious side effects occurred after the mRNA injection from Pfizer/BioNTech, and 1239 after that from Moderna.

More serious side effects with Moderna
Previously, the distribution of serious side effects has always been relatively even. The fact that significantly more serious side effects are registered with the Moderna mRNA “vaccine” is new. Swissmedic did not provide information about this in its press release. As a reminder: In Japan, the health authorities recently withdrew millions of Moderna doses because a “substance that reacts to magnets” was found in the vials.

All in all, Swissmedic cited 6603 “reports of suspected adverse effects of Covid-19 vaccinations” and 32,6 percent of the reported cases were serious. For comparison: in 2019 the “19 events with serious consequences” made up 7 percent of all 273 reports that cited “adverse effects”. Those affected by the side effects were on average 55,5 years old – in the cases classified as serious, the average age was 59,2 years.

In the first three months since the vaccination campaign began, the “serious side effects” had already increased thirteen-fold. This value corresponded to the experience from the VAERS database (Vaccine Adverse Event Reporting System) of the US health authorities at the time.

Nevertheless, Swissmedic saw “no indications of new safety problems”. “The reports of adverse effects that have been received and analyzed so far do not change the positive risk-benefit profile of the Covid-19 vaccines.”

The language used by Swissmedic is interesting when it writes: “The reports now provide a clearer picture of the safety of the vaccines in daily use, which largely confirms the known side-effect profile.”

The “known side effect profile” refers to the test vaccinations carried out by Pfizer itself on 20 000 test subjects. However, the small number of test subjects does not allow for any information about so-called “rare events”. Therefore, for the Pfizer study, the conclusion is not expected until January 2023.

https://www.admin.ch/gov/de/start/dokumentation/medienmitteilungen.msg-id-84976.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. Mon 13 Sep - 16:25

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
We already know that the vaccine doesn't protect against illness and may only protect against critical illness for a short period of time. This is likely why Israel, which vaxxed the majority of its people several months before the U.S., is seeing the ICU and death rates of the vaccinated match or exceed the unvaccinated.

Gledajući u cjelini članak je napisan korektno, a postavljena pitanja služe da daljna ispitivanja
eventualnog utjecaja cijepljenja na povećanje neki bolesti, koje i inače postoje u populaciju.
S obzirom na ogroman broj cijepljenih na svijetu, takva analiza bi već mogla biti napravljena.

Mene je zasmetalo samo ono boldano. Prvi dio zaključa je korektan, za drugi dio pa osuđujem
već više puta spomenuti prokleti Simpsonov sindrom. Da nije bilo toga zaključak bi bio potpuno suprotan.
Smrtnost necijepljenih se odnosi na kvotu necijepljenih, a smrtnost cijepljenih na kvotu cijepljenih.
Tu imamo i one iz kvote zaštićenih "short period of time", što dodatno zakomplicira matematiku,
kao i  izvođenje zaključaka.
U potpunosti te razumijem...
Da su meni ubrizgali nepoznato nešto u žilu (2×) pa da čitam ovo što piše o nuspojavama, nezaštićenosti i smrtnosti pelcovanih, i ja bi tražio bilo što da se utješim kako je sve to laž...
A da je jedina istina ono što kaže milicajac božinović, bivši programer gates te tijelo čovjeka koje se odaziva na ime joe biden...
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 14 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum