ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlazi Vučicev EU oslonac

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by RayMabus 12/9/2021, 10:01

Pa s obzirom na ankete socijalisti , zeleni i liberali komodno mogu sami sastavit vlast bez ove njene stranke i njezinih nasljednika tako da bih rekao da šta se Njemačke konkretno tiče da je odgovor da.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/zasto-angela-merkel-na-kraju-mandata-ide-u-beograd-i-tiranu/210911080

Francuska ionako nije za proširenje tako da je u osnovi to to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by RayMabus 12/9/2021, 10:07

Neće se tu ništa posebno dešavat jer ove njemačke firme će i dalje otvarat tvornice po Srbiji , ovi ljevičari će srat o Kosovu i medijskim slobodama itd al imaju i drugih briga i onda će im ovi njemački kapitalisti reč da malo olade itd a ovi Vučicevi ionako ne žele u EU tako da kad to sve izanaliziraš neke prevelike promjene bitne u odnosima Njemačke i Srbije baš i nema. Eto samo šta će ga ti ljevičari malo više napadat zbog Kosova i medijski sloboda al oni to moraju malo radi sebe i svog biračkog tijela al to je to , dakle samo predstava za javnost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by vuksadinare 12/9/2021, 10:18

Baba stasijevka ode...jebote sukreator dovodjenja na vlast lika koji je huskao na ubijanje i otimanje dijeva teritorija drugih drzava...nogometnog huligana..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by RayMabus 12/9/2021, 10:39

Vidim po ovoj njegovoj današnjoj izjavi da je i sam svjestan da po anketama na vlast u Njemačkoj dolaziće socijalisti zeleni i liberali a da mu nema zaštitnice na vlasti.

https://www.novosti.rs/vesti/politika/1035539/srbija-biti-pod-sve-zescim-pritiscima-Suljo-moramo-borimo-zajedno-cuvamo-nasu-zemlju

Inače 1999 za vrijeme bombardiranja Srbije na vlasti u Njemačkoj su bili socijalisti i zeleni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by Serbinho-3 12/9/2021, 11:21

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26308
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by Serbinho-3 12/9/2021, 11:52

Gospodine Kamper, hvala na velikim ulaganjima, na tome što ste izabrali Srbiju. Danas je Leoni najveći privatni poslodavac u Srbiji, sa 13.000 zaposlenih. Imamo fabrike u 4 grada. Ova u Kraljevu je svakako najveća, sa 3.787 radnika - rekao je Adem Vuchiqi, i dodao da "računaju na 6.000".
Za sada, Leoni do kraja godine treba da primi još oko 1.000 ljudi.
- Želim da saopštim danas važnu vest. Molio sam sve ljude iz rukovodstva Leonija da nam pomognu s ljudima u Nišu, kao što znate, Šinvon je otpustio deo radnika. Želeli smo da ti ljudi ako je moguće odmah dobiju posao. Svi iz Leonija su nam rekli da će dati sve od sebe da te ljude odmah prihvate, najmanje 400 od 600 radnika - dodao je predsednik.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26308
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by Serbinho-3 12/9/2021, 11:57

Cela bivsa Jugoslavija, nema 13.000 zaposlenih ukupno po stranim otvorenim fabrikama. Ovde ce biti barem 15.000 a i vise. Srbija ubedljivo bez premca po industrijalizaciji.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26308
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by niels 12/9/2021, 18:09

Srbija lider Balkana i šire u tehnologijama 19. i 20. stoljeća…

Industrijalizacija i kolektivizacija.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

marcellus likes this post

Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by pizzon 12/9/2021, 21:08

hr.industrijalizacija
bitte,
1 miranda und 4 case..

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by epikur37 12/9/2021, 21:09

kliznut će još jednu stepenicu u euroaziju
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by pizzon 12/9/2021, 21:11

RayMabus wrote:Neće se tu ništa posebno dešavat jer ove njemačke firme će i dalje otvarat tvornice po Srbiji , ovi ljevičari će srat o Kosovu i medijskim slobodama itd al imaju i drugih briga i onda će im ovi njemački kapitalisti reč da malo olade itd a ovi Vučicevi ionako ne žele u EU tako da kad to sve izanaliziraš neke prevelike promjene bitne u odnosima Njemačke i Srbije baš i nema. Eto samo šta će ga ti ljevičari malo više napadat zbog Kosova i medijski sloboda al oni to moraju malo radi sebe i svog biračkog tijela al to je to , dakle samo predstava za javnost.
interesantno koliko je tebi,
vama, bitno da srbija ne bude nato i eu.
kako vas treba jebati ko sanske koze.
ljubite ruke srbima iz regiona
koji vladaju srbijom, 
inace biste
imali kosmarne snove.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by pizzon 12/9/2021, 21:13

krivokapic je vrlo blizu profilu
politicara iz doba kraljevine.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by debotoijusto 12/9/2021, 21:15

lijepo , kad su ljudi zaposleni ne padaju pizdarije na pamet
a gdje srbi pronadju xxxx radnika za tako velike pogone neprihvatljivih zagadjivaca niskih nadnica mi misterij
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by Serbinho-3 12/9/2021, 21:26

Sreder je cesto u Beogradu, verovatno ce i Merkel biti u igri. Rusija, Balkan, EU, Kina, Turska, veliki su tu interesi. Amerika mi izgleda ispala iz igre, cak im ni Bajden nije uspeo pomoci. Preko 50% luksuznih proizvoda se proda u Kini, BMW, Mercedes i slicno, znaju gde im je interes.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26308
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by RayMabus 13/9/2021, 04:31

pizzon wrote:
RayMabus wrote:Neće se tu ništa posebno dešavat jer ove njemačke firme će i dalje otvarat tvornice po Srbiji , ovi ljevičari će srat o Kosovu i medijskim slobodama itd al imaju i drugih briga i onda će im ovi njemački kapitalisti reč da malo olade itd a ovi Vučicevi ionako ne žele u EU tako da kad to sve izanaliziraš neke prevelike promjene bitne u odnosima Njemačke i Srbije baš i nema. Eto samo šta će ga ti ljevičari malo više napadat zbog Kosova i medijski sloboda al oni to moraju malo radi sebe i svog biračkog tijela al to je to , dakle samo predstava za javnost.
interesantno koliko je tebi,
vama, bitno da srbija ne bude nato i eu.
kako vas treba jebati ko sanske koze.
ljubite ruke srbima iz regiona
koji vladaju srbijom, 
inace biste
imali kosmarne snove.
Ja ne znam di si ti u ovom mom tekstu takvo šta pročita da sam ja reka išta o tome želim li da ovi uđu u NATO i EU. Uopće ne vidim di takvo šta piše u mom tekstu. Vi sami ne želite u NATO a u EU ste planirali tako da preskočite Hrvatsku i to vam sad nakon šta ova ode neće više prolaziti. Uostalom EU traži priznanje Kosoova a šta vi nećete tako da opet dođemo na to da Vučicevi ne žele u EU. Oni bi možda u EU po nekim svojim pravilima a to tako ne ide. U svakom slučaju to šta ti tvrdiš da sam ja napisa gore u mom tekstu jednostavno nema nit to igdje piše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by RayMabus 13/9/2021, 05:21

Angela Merkel kraljica Srbije. king

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/angela-merkel-sutra-stize-u-beograd-Suljo-odusevljen-nikada-necu-zaboraviti-potporu-koju-nam-je-dala-kad-su-nam-hrvati-uvodili-sankcije-1126815

Njemačka gleda samo svoje interese ( vidi pod sjeverni tok 2 i odnosi sa Poljskom i drugima tamo a naspram Rusije odnosno njemačkog kapitala ).

Hrvatska mora malo proučit neke stvari kad je geopolitika u pitanju i ne oslanjat se puno na ove iz Berlina i Minhena kad je ovaj prostor istočno od nas u pitanju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by RayMabus 13/9/2021, 05:44

Da budem iskrem zaboravio sam zašto je Milanović zatvorio glavni granični prijelaz 2015.

https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/hr/neue-z%25C3%25BCrcher-zeitung-milanovi%25C4%2587-skre%25C4%2587e-u-desno/a-18751157

2015 je godina navale sirijski izbjeglica , ujedno i predizborna godina itd a vidim da su pritisak radili i poduzetnici iz Hrvatske jer nikome to ne odgovara. Uglavnom nije ni bitno jer ako se ja ne mogu sitit razlog onda znam da nije nešto što ima neku težinu općenito.

Srbiji je to bitno da Hrvatska to ne zatvori a meni osobno to mogu i ne moram. Ništa mi se vojno ne dešava ako im to zatvorim. Mogu im samo radit pritisak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by vuksadinare 13/9/2021, 08:38

Merkel ga dovela na vlast..merkel ga zadnjeg posjetila...za moguci picvajz biz ce ona jedna od najodgovorijih urednika..kao i za 'migrante'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by pizzon 13/9/2021, 08:58

licno sam protiv  " oslonca "
brd.
to pociva na interesima rusije i brd
treba pobeci od te politicke opcije.
ekonomski da, ali ne i vojno- politicke
bliskosti.
verovati u brd, rusiju, kinu i tursku
u politickom smislu,
ravno je katastrofi.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by pizzon 13/9/2021, 10:13

cudno,
zadnja, zvanicna, poseta inostranstvu
rezervisana za srb, beograd !
bas nas voli :(

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Odlazi Vučicev EU oslonac Empty Re: Odlazi Vučicev EU oslonac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum