ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba - Page 2 Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 07:56

Taj vojni helikopter s kojim ste sletili na Cetinje da pokažete kako SPC vlada vojskom Rusije je poletio s aerodroma Golubovci kraj Podgorice.

To je odma poviše vojne luke Bar.

Sad će vam cijeli NATO nedvosmisleno javno podržat Đukanovica a riječ je o liku koji je staljinističkim metodama tija izbaciti SPC iz Cg.

Uživajte sad.

RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba - Page 2 Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 08:34

Đukanovic je inače veliki podržavatelj Komšića i građanske BiH

Milanović ga je pozva i u objašnjenju naglasija da to nema nikave veze s onim za šta se Hrvatska zalaže u BiH

U prevodu Đukanovic dolazi u Hrvatsku na način da se slaže s time šta Milanović i cijeli državni vrh kaže vezano uz Komšića

Naša podrška Đukanovicu sada uvjetovana je njegovim odricanjem podrške Komšiću i da se tamo više ne miješa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba - Page 2 Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by kaya 12/9/2021, 10:58

Pa mi i jesmo stručnjaci za srpsko pitanje, normalno da ide k nama.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba - Page 2 Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by Šandor Winnetou 12/9/2021, 11:41

kaya wrote:Pa mi i jesmo stručnjaci za srpsko pitanje, normalno da ide k nama.
cheers :20

_________________
Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba - Page 2 Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by Serbinho-3 12/9/2021, 13:00

Milo je zavrsavao sta je naumio, dok ovi nisu kapirali igru. Sada kad su ukapirali, on je bukvalno usao sa svojima u klinc. Udario na Njegosa, isti su mu protivnici a Albanci, Muslimani i Cetinjani podrska. Crna Gora, realno broj 1 sediste najpoznatijih Cetnickih Vojvoda. Komunista vise nema. Prica mu je prolazila 15-ak godina, sada se oglasava i kuka iz Zagreba. Kako je krenulo, nece biti cudno ako zavrsi u Dubrovniku, tamo gde je prica upravo i krenula.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba - Page 2 Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 13:06

Problem u tu nešto drugo. Baš čitam Volkera i kaže isto šta i ja cilo vrime tvrdim a to je korištenje vojske Cg u ovu namjenu

https://avaz.ba/globus/region/680750/volker-zapad-mora-da-shvati-da-srpska-crkva-sprovodi-politiku-beograda-i-moskve

Tu su oni gadnu grešku napravili. Brige koga na zapadu za te čarke oko crkve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba - Page 2 Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 13:15

Mi smo pozvali Đukanovica u Zagreb i dat ćemo mu podršku jer jednostavno nećemo to trpit a to crkve brige nas. Do jučer nisan ni zna da postoji manastir Ostrog. Baš nas to brige.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba - Page 2 Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 13:17

Znam da ima Cetinje , sad taj manastir Ostrog , crkva u Kotoru koju je gradila Austrija ....i otprilike to je to.

To jednostavno nikog na zapadu ne zanima ta priča vezano uz to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba - Page 2 Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 13:31

Za taj manistir Ostrog san ja čuja prije godinu dana. Za Cetinje znam, povijesna prijestolnica Cg. Kotor Bojka Kotorska to znam da je Austrija gradila.

Eto to je moje znanje. Sad me dovedeš isrpi tamo neke cfkve , manastira i sad pričaš o tome čije je to. Pa šta to mene brige ?

Oni helikopteri i način njiihove uporabe , e to mene brige.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba - Page 2 Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum