ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Go down

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Empty Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Post by RayMabus Sat 11 Sep - 18:19

Napao ga aktivista DF ( srpski radikali ).

https://mondo.me/Info/Crna-hronika/a979558/ivan-vukovic-napadnut.html

Bit će to tamo veselo kako stvari stoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Empty Re: Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Post by Šandor Winnetou Sat 11 Sep - 18:23

kako već rekoh, srbi ne mogu dugo izdržati bez sranja.
CG je trajno izgubljena ili za srblje ili za crnogorce. Tamo suživot više nije opcija.

_________________
Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Empty Re: Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Post by Serbinho-3 Sat 11 Sep - 18:28

Klasicno politicko pozicioniranje i kreiranje, tj. pravljenje politickog CV. Ovaj mu je vise ucinio uslugu kroz prijavu, nego da je precutio. Milovci su skoro dve decenije pripremali scenu kao u Bosni, uvijenu u nekakvu gradjansku foliju, sto je dovelo do gasenja Srpske Pravoslavne Crkve i preuzimanja iste. Kada su neki konacno ukapirali igru, pocinje igra i sa druge strane. Moze se ocekivati dalja eskalacija sukoba i sa druge strane, jer su do sada uglavnom Milovi po zadatku, poput navijaca, isli okolo i trazili probleme. Zemlja jednom nogom pred gradjanskim ratom, podeljena i bez poverenja. Takvi EU ne trebaju a veliki su rizik i po NATO.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Empty Re: Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Post by Serbinho-3 Sat 11 Sep - 18:30

Ako se nastavi, Hrvatska rizikuje da joj rasteraju turiste. Njima je to ionako sve isto.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Empty Re: Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Post by RayMabus Sat 11 Sep - 18:34

Serbinho-3 wrote:Ako se nastavi, Hrvatska rizikuje da joj rasteraju turiste. Njima je to ionako sve isto.
Ne znam šta ovo znači da mi riskiramo ako se to tamo nastavi. Pa nemamo mi baš toliki utjecaj tamo a i nekako nam se ne uvlači u to jer to špansko selo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Empty Re: Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Post by RayMabus Sat 11 Sep - 18:36

Nemamo mi baš toliki utjecaj. Ne možemo mi smirivat Srbe i Crnogorce po CG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Empty Re: Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Post by RayMabus Sat 11 Sep - 18:47

Nakon onog desanta helikopterom vojske CG itd jednostavno mi smo u Hrvatskoj vidili da je vrag odnio šalu. Zato sad Đukanović dolazi u Zagreb i dočekat će ga cijeli državni vrh. Dakle njemu ćemo dat jasnu i nedvosmislenu podršku.

Dalje toga nismo baš toliko pametni šta je to doli i šta ovi sve smjeraju itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Empty Re: Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Post by RayMabus Sat 11 Sep - 18:54

Ne znam jel ima smisla pričat o nekakvom građanskom ratu jer to je mala država dakle nema tu sad neke populacije velike i u NATO su , dakle to bi doša zapad i to smirija i to je to.

Više to ovako na ovu neku šemu obračuni , prosvjedi , neredi i ta priča a ne neki klasični građanski rat jer to i nije baš ni tamo nešto previše izvedivo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Empty Re: Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Post by RayMabus Sat 11 Sep - 18:59

Nisu svi Srbi u Cg za ove radikale. Krivokapić , Aleksa Bečić itd. Oni se slažu oko pitanja vezano uz SPC i da sa Srbijom Cg mora imat odlične odnose al se ne slažu u drugim stvarima poput da triba ukinit CG i pripojit Srbiji itd , izač iz NATO ne ić prema EU i to.

Oni nisu ista opcija kad su te stvari u pitanju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Empty Re: Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Post by RayMabus Sat 11 Sep - 19:26

Koliko sam ja svatija Vučica i Moskvu plan je destabilizirat Crnu Goru i radit sukobe i ujedinit Srbe a pod tim oni misle ovo : izazvat još veće tenzije i da i ovi Srbi koji su za nezavisnu Cg dođu u sukob s drugima i da nema suživota između Srba i ostalih i da tako i ti Srbi pređu na stranu radikala.

Zato napadaju Krivokapića i djecu mu po Beogradu jer ne žele takve i to poručuju i da samo dobar Srbin u CG je onaj koji je četnik. Ostali su loši i ne odgovaraju politici Srbije i Moskve i treba ih uklonit a istovremeno radit sukobe tako da suživot postane nemoguć kako bi i ti Srbi koji su za nezavisnu Cg prestali to biti i prešli na stranu radikala koji su za bezuvjetno ujedinjenje Srbije i Cg odnosno ukidanje Cg i pripajanje Srbiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Empty Re: Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Post by RayMabus Sat 11 Sep - 19:42

Nešto mi nije jasno u tim kreatorima velikosrpske politike ako im je ovo plan a po svemu do sad viđeno točno to i jest...

Ako to naprave šta su zamisli i stvore tu tenziju itd i ti Srbi na to pristanu .... zašto ne razmisle o opciji da će te iste Srbe netko dobro naprokidat , udarit nogom u guzicu i poslat upravo tima na koje se oni oslanjaju u ovakvim projektima koji u svom planu također imaju i etničko čišćenje onih koji se ne slažu s ovim šta su oni zamisli ?

To je pitanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a Empty Re: Napadnut gradonačelnik Podgorice i potpredsjednik DPS-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum