ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural - Page 3 Empty Re: Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural

Post by marcellus 10/9/2021, 18:14

ebenica wrote:naživio sam se divlje kad je tome bilo vrijeme i samo čudom sam još uvijek živ, sad sam star i mudar

joj da sudjelovao si u par navijačkih tučnjava, ono ratni heroj ko tre vukovarac.

svako ko dođe do nekih godina može reć da je "survivor", to su bedastoće i patetika.

nego veliš star si i mudar?

Dobro, pričaj nam još malo o sebi... a kad završiš možeš malo o svom autu. I pimpeku.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural - Page 3 Empty Re: Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural

Post by Guest 10/9/2021, 18:18

marcellus wrote:
ebenica wrote:naživio sam se divlje kad je tome bilo vrijeme i samo čudom sam još uvijek živ, sad sam star i mudar

joj da sudjelovao si u par navijačkih tučnjava, ono ratni heroj ko tre vukovarac.

svako ko dođe do nekih godina može reć da je "survivor", to su bedastoće i patetika.

nego veliš star si i mudar?

Dobro, pričaj nam još malo o sebi... a kad završiš možeš malo o svom autu. I pimpeku.
ne, nisam ratni heroj, niti blizu toga ali sam prošao svašta i pepeljare i boce i noževe i pištolje.
da, jesam, sa 42 godine sam star i svjestan sam toga. ti sa 70 si glup k'o kurac i klinci od 20 imaju više mozga od tebe a o mudima da ne govorim
al to nisu tvoja muda i pusti ta muida da rade ono kaj im je priroda namjenila, da jebu a ne da vode tvoje usrane ratove. glisto usrana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural - Page 3 Empty Re: Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural

Post by marcellus 10/9/2021, 18:26

čuj, daj si zemi taj apaurinček... a ti fakat misliš da se mi drugi nikad nismo našli pred cijevi? Da nisu radile čakije i svašta nešto? Joj, da, fakat si poseban... gle, da ti otkrijem malu tajnu, kad dođeš do nekih godina prošal si sve o čemu sereš i puno više.. i ima puno većih problema i tragedija i šokova u životu s kojima se treba suočiti, blago onom kom je najveća frka u životu bila to što je neko potego nož na njega.

_________________
Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural - Page 3 Empty Re: Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural

Post by Guest 10/9/2021, 18:32

marcellus wrote:.. i ima puno većih problema i tragedija i šokova u životu s kojima se treba suočiti, blago onom kom je najveća frka u životu bila to što je neko potego nož na njega.
onda se drži tih problema umjesto kaj pozivaš na ratove i borbe, brojiš krvna zrnca i tražiš "neprijatelja" i to baš ti, produkt komunističke "zlatne mladeži" koji rata nije vidio kao i svaki takav ali su im očevima bila puna usta rata k'o što su tebi danas. ono prvo sranje neću ni komentirat zato sam i obrisao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural - Page 3 Empty Re: Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural

Post by marcellus 10/9/2021, 18:36

oprosti a otkud ti to da sam ja bil komunistička zlatna mladež?

_________________
Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural - Page 3 Empty Re: Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural

Post by Guest 10/9/2021, 18:38

marcellus wrote:oprosti a otkud ti to da sam ja bil komunistička zlatna mladež?
pa naravno da si bil, pa nije mogao iz kamiona iskočit na telefonski poziv svatko tko je htio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural - Page 3 Empty Re: Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural

Post by Sora 10/9/2021, 19:01

Hrvati su glupi
Gluplji
Najgluplji

Pa tko bi to više normalan pušio da se rade takve stvari da ratne zločine se slavi
Ajd još neku godinu sve poslije rata
Ali ovo

Nego, davno ste vi dečki izgubili kormilo
I čudno nije
Plovili ste kroz gustu maglu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural - Page 3 Empty Re: Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural

Post by kaya 10/9/2021, 19:12

marcellus wrote:mene borbenost i agresiva? Daj si pogle kak se razgovaraš s ljudima... to se zove projekcija
Nemoj ga hraniti odgovorima. To i čeka cijele dane.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Maggie19 likes this post

Back to top Go down

Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural - Page 3 Empty Re: Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural

Post by Guest 10/9/2021, 19:18

kaya wrote:
marcellus wrote:mene borbenost i agresiva? Daj si pogle kak se razgovaraš s ljudima... to se zove projekcija
Nemoj ga hraniti odgovorima. To i čeka cijele dane.
posebno čekam da mi se ti javiš plavusho da se mogu dirat dok ti odgovaram. mljac. iebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural - Page 3 Empty Re: Pobio 13 zarobljenika JNA, u Karlovcu mu napravili mural

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum