ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by RayMabus 8/9/2021, 17:44

Meni u crkvi gori na plafonu poviše oltara kad pogledaš visoko piše Ovo je crkva Božja.

Ako ti to pretvoriš u vlasništvo neke političke stranke tj državno ili općinsko a uvijek je neka politička stranka na vlasti onda to više nije kuća Božja.

To je onda .....kuća politike.

RayMabus

Posts : 173533
2014-04-11


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 17:51

Pobijte popove.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by RayMabus 8/9/2021, 17:53

Sekularna država i pojam crkva je odvojena od države.

Ovdje je svima odma prva misao da se crkva ne smije miješati u državu.

Čitaj opet : crkva je odvojena od države.

Znači odvojena. Crkva nije tvoje vlasništvo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173533
2014-04-11


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 17:58

RayMabus wrote:Sekularna država i pojam crkva je odvojena od države.

Ovdje je svima odma prva misao da se crkva ne smije miješati u državu.

Čitaj opet : crkva je odvojena od države.

Znači odvojena. Crkva nije tvoje vlasništvo.
Ne, istočno od nas je Bizant, Bizant znači Država = Crkva. Bizant = Rusija= Srbija= pravoslavni svet. Pobijte pravoslavne popove u Hrvatskoj.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by RayMabus 8/9/2021, 18:00

Vidila žaba da se konj potkiva pa bi ona.

Ovi vratija autokefalnost Kijevu pa bi onda to isto i Podgorica e al on nisu ta priča i šta će onda komunjare drugo nego ajmo nacionalizirati crkvu.

Komedija
RayMabus
RayMabus

Posts : 173533
2014-04-11


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 18:05

RayMabus wrote:Vidila žaba da se konj potkiva pa bi ona.

Ovi vratija autokefalnost Kijevu pa bi onda to isto i Podgorica e al on nisu ta priča i šta će onda komunjare drugo nego ajmo nacionalizirati crkvu.

Komedija
Bila bi komedija da su scenarij režirali Britanci. Ovako je samo zloslutna balkanska magluština i prizivanje novog prolijevanja krvi. Nismo se SPC-u najebali majke ni ´91-´95., a već rovare po "regionu". Ovaj put im treba eksproprirati svu imovinu u hrvatskoj i protjerati,  a svetom ocu papi poručiti da si skupa s pravoslavcima u duhu ekumene međusobno popuše kurac, ali ne preko leđa Hrvata, već smo imali jednu katoličku budalu (Stepinca) koja je spašavala Srbe u vrijeme NDH, da bi ga ovi kasnije optuživali kao ustaškog vikara. Nema s njima dogovora, pregovora, razgovora ni ekumene. To razumije jedino nož na grkljanu.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 18:06

melkior wrote:
RayMabus wrote:Vidila žaba da se konj potkiva pa bi ona.

Ovi vratija autokefalnost Kijevu pa bi onda to isto i Podgorica e al on nisu ta priča i šta će onda komunjare drugo nego ajmo nacionalizirati crkvu.

Komedija
Bila bi komedija da su scenarij režirali Britanci. Ovako je samo zloslutna balkanska magluština i prizivanje novog prolijevanja krvi. Nismo se SPC-u najebali majke ni ´91-´95., a već rovare po "regionu". Ovaj put im treba eksproprirati svu imovinu u hrvatskoj i protjerati,  a svetom ocu papi poručiti da si skupa s pravoslavcima u duhu ekumene međusobno popuše kurac, ali ne preko leđa Hrvata, već smo imali jednu katoličku budalu (Stepinca) koja je spašavala Srbe u vrijeme NDH, da bi ga ovi kasnije optuživali kao ustaškog vikara. Nema s njima dogovora, pregovora, razgovora ni ekumene. To razumije jedino nož na grkljanu.
A papa ako hoće nek im se pridruži, jebe se meni, da su pametni i pošteni, prvi bi Srbi navijali da se Stepinca proglasi svetim. Ovako, ima da najebe i Katolička Crkva u Hrvata jer drži štangu i papi i SPC-u.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 18:08

S popovima nema dogovora, a papa nek si ekumenu zabije u dupe.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 18:12

Vrijeme je da Crkve na Balkanu dobe po pički zbog licemjerne i pokvarene politike koju vode protiv naroda i nacija, pa i protiv samog Boga.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 18:13

Pobijte i protjerajte pravoslavne popove u Hrvatskoj, a ako protiv toga dignu glas katolički svećenici, onda znate da hranite guju u njedrima, pa slobodno pobijte i njih.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 18:16

Pobijte sve one koji se protive tome da se Država obračuna s SPC-om u Hrvatskoj.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 18:18

Sad ćete naučiti što je sekularna država. Sjebali nas popovi i lopovi.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by RayMabus 8/9/2021, 18:32

Neće te nekretnine nigdi iz Hrvatske. Zato se i zovu nekretnine.

Imam dovoljno svojih nekretnina i tuđe me ne zanimaju. Nekretnine su zadnja stvar zbog koje bi SPC mogla letit uopće ako su i uopće jer moj interes za tuđim nekretninama je 0.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173533
2014-04-11


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 18:40

RayMabus wrote:Neće te nekretnine nigdi iz Hrvatske. Zato se i zovu nekretnine.

Imam dovoljno svojih nekretnina i tuđe me ne zanimaju. Nekretnine su zadnja stvar zbog koje bi SPC mogla letit uopće ako su i uopće jer moj interes za tuđim nekretninama je 0.
Nekretnine = ekonomska osnova geopolitičkog i strateškog utjecaja na određenom prostoru.
Njemačka to radi preko banaka i Telekoma, Katolička Crkva i SPC preko nekretnina.
U protivnom, nećemo ih se nikad riješiti. Traktorijada. Eksproprijacija i protjerivanje iz Hrvatske. Što se mene tiče, ne moramo više imati nikad nikakve ni ekonomske ni diplomatske ni susjedske odnose sa Srbijom sljedećih 1000 godina. 

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Oluja_1
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by RayMabus 8/9/2021, 18:41

Nisam ja samo general galaktičke federacije s pet zvjezdica nešto još nešto jer za takvu funkciju jednostavno moraš imat tu duhovnu crtu.

Prije će letit zbog ponašanja nego zbog nekretnina. Štaviše moglo bi im se desit da im nekretnine ostanu al da ih zapečatiram.

Ono ima crkvu , on može uć u nju al ne smije primat stranke.

Kad pita zašto onda mu je odgovor zato jer si bezobrazan. Baviš se duhovnošću a samo otrov ti izlazi iz usta. Zato ćeš sad tu stat sam a nećeš smit primat stranke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173533
2014-04-11


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 18:44

RayMabus wrote:Nisam ja samo general galaktičke federacije s pet zvjezdica nešto još nešto jer za takvu funkciju jednostavno moraš imat tu duhovnu crtu.

Prije će letit zbog ponašanja nego zbog nekretnina. Štaviše moglo bi im se desit da im nekretnine ostanu al da ih zapečatiram.

Ono ima crkvu , on može uć u nju al ne smije primat stranke.

Kad pita zašto onda mu je odgovor zato jer si bezobrazan. Baviš se duhovnošću a samo otrov ti izlazi iz usta. Zato ćeš sad tu stat sam a nećeš smit primat stranke.
Nemaju oni što raditi u Hrvatskoj, posljednjih 150 godina samo rovare protiv Hrvata, i to još uz blagoslov gotovo svih vlasti. 150 godina politike SPC-a u Hrvatskoj je 150 godina velikosrpskog projekta. Nabijem im Svetog Savu u dupe i nek tornjaju preko Dunava i Save.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 18:46

Protjerali su hrvatske grkokatolike i maznuli im župe. Nema s njima ni mira ni dogovora.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by RayMabus 8/9/2021, 18:57

melkior wrote:
RayMabus wrote:Nisam ja samo general galaktičke federacije s pet zvjezdica nešto još nešto jer za takvu funkciju jednostavno moraš imat tu duhovnu crtu.

Prije će letit zbog ponašanja nego zbog nekretnina. Štaviše moglo bi im se desit da im nekretnine ostanu al da ih zapečatiram.

Ono ima crkvu , on može uć u nju al ne smije primat stranke.

Kad pita zašto onda mu je odgovor zato jer si bezobrazan. Baviš se duhovnošću a samo otrov ti izlazi iz usta. Zato ćeš sad tu stat sam a nećeš smit primat stranke.
Nemaju oni što raditi u Hrvatskoj, posljednjih 150 godina samo rovare protiv Hrvata, i to još uz blagoslov gotovo svih vlasti. 150 godina politike SPC-a u Hrvatskoj je 150 godina velikosrpskog projekta. Nabijem im Svetog Savu u dupe i nek tornjaju preko Dunava i Save.

Znam. Al ja imam i pet zvjezdica generalskih GF.

Ako mu uzmem nekretnine dajem mu povod za napad.

NE.

Nekretnine ostaju al nećeš moć primat stranke ( vjernike ) u iste ( dakle crkve ).

Zašto ?

Zato jer si bezobrazan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173533
2014-04-11


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 19:06

Duhovnost? Ne može se vjerovati bradatim spodobama u crnim mantijama. Istini za volju, da nije bilo francuske revolucije, Robespierra, giljotine i Napoleona, i pape bi si uzimali jednako pravo da upravljaju državama, narodima, vladarima. Nisu tu katolici ništa posebno i naročito civiliziraniji od bizantinaca, razlika je samo u tome što se na Zapadu pokazalo Crkvi gdje joj je mjesto. Ovima na istoku to nikada nitko nije pokazao, osim komunista. Zato je i njima Crkva = nacija= narod.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by melkior 8/9/2021, 19:08

melkior wrote:Duhovnost? Ne može se vjerovati bradatim spodobama u crnim mantijama. Istini za volju, da nije bilo francuske revolucije, Robespierra, giljotine i Napoleona, i pape bi si uzimali jednako pravo da upravljaju državama, narodima, vladarima. Nisu tu katolici ništa posebno i naročito civiliziraniji od bizantinaca, razlika je samo u tome što se na Zapadu pokazalo Crkvi gdje joj je mjesto. Ovima na istoku to nikada nitko nije pokazao, osim komunista. Zato je i njima Crkva = nacija= narod.
Iz istog razloga bih protjerao jezuite. Priznajem jedino prave autentične duhovne redove; karmelićane, dominikance, benediktince, franjevce. Jezuite i Opus Dei ne. To su vukovi i zmije.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by RayMabus 8/9/2021, 19:27

O čemu želiš pričati ?

O ratu ili duhovnošću ?

Rekoh ti nešto samo nisi čuo. Ne diram im se u nekretnine jer me ne zanimaju i jer ne dajem povod za napad ( iako nekad mogu okrenit ploču jer želim napad druge strane , pravi general bira mjesto i vrijeme napada a ne druga strana ).

Pričamo o Cg. Jel znaš šta je u centru tog sukoba ? Vlasništvo nad nekretninama ( čitaj šire : nad teritorijem i stanovništvom koji tu žive ).

Mene ne zanimaju njihove nekretnine al u Cg i jedna i druga strana su jako zainteresirane za to.

Sasvim dovoljno da padne krv.

Planet majmuna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173533
2014-04-11


Back to top Go down

'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom - Page 4 Empty Re: 'Srpski svet' siri se i na Peljesac.Predromanicku crkvu kraj stona proglasili-pravoslavnom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum