ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by vuksadinare 4/9/2021, 04:49

https://m.vecernji.hr/vijesti/hdz-sdp-most-i-hgs-o-snimci-koju-je-objavio-vecernji-ovo-je-skandalozno-puljak-sve-treba-objasniti-1520509
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by vuksadinare 4/9/2021, 04:49

Strasno..inace yodin 'heroj'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by vuksadinare 4/9/2021, 04:57

..izbacit na ulicu invalidnu zenu sa djetetom na ulicu..zbog istog prezimena jer mu se taj ne svidja..i jos otvoreno lagati da su se i drugi slozili..uzas uzas i uzas...pa taj sve sto radi(ili ne radi) je da laze..i nije mu prvi put
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by dijagram 4/9/2021, 12:12

vuksadinare wrote:..izbacit na ulicu invalidnu zenu sa djetetom na ulicu..zbog istog prezimena jer mu se taj ne svidja..i jos otvoreno lagati da su se i drugi slozili..uzas uzas i uzas...pa taj sve sto radi(ili ne radi) je da laze..i nije mu prvi put
vjerojatno se rijesio nekog uhljeba sto valja pozdraviti

puljak zna, ne bi ga yoda birao da je drukcije:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by mutava baštarda 4/9/2021, 12:20

kad su mu našli samo čistačicu, znači da još uvijek dobro radi.
bit će zajebano kad takne u hdz pročelnike

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by vuksadinare 4/9/2021, 13:45

mutava baštarda wrote:kad su mu našli samo čistačicu, znači da još uvijek dobro radi.
bit će zajebano kad takne u hdz pročelnike
Jebote..lik je uspio spojiti nespojivo u prosvjedu protiv sebe...lik kaze snimat ce se sjednice za javnost a onda ne da kazete...tsssss
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by mutava baštarda 4/9/2021, 14:03

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:kad su mu našli samo čistačicu, znači da još uvijek dobro radi.
bit će zajebano kad takne u hdz pročelnike
Jebote..lik je uspio spojiti nespojivo u prosvjedu protiv sebe...lik kaze snimat ce se sjednice za javnost a onda ne da kazete...tsssss
Pičkica dira čistačice. Neka udari na HDZ hobotnicu, zbog toga je izabran.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by vuksadinare 4/9/2021, 14:11

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:kad su mu našli samo čistačicu, znači da još uvijek dobro radi.
bit će zajebano kad takne u hdz pročelnike
Jebote..lik je uspio spojiti nespojivo u prosvjedu protiv sebe...lik kaze snimat ce se sjednice za javnost a onda ne da kazete...tsssss
Pičkica dira čistačice. Neka udari na HDZ hobotnicu, zbog toga je izabran.
Cuj kad je rekao da ne smijemo ljutiti sarajevo znao sam koji je 'kalibar' politicara.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by AssadNaPodmornici 4/9/2021, 14:42

vuksadinare wrote:Strasno..inace yodin 'heroj'..
Kmecanje domoljuba lopova, ne daju vam da kradete kme kme
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by vuksadinare 4/9/2021, 14:56

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:Strasno..inace yodin 'heroj' ..
Kmecanje domoljuba lopova, ne daju vam da kradete kme kme
Kakve veze ova invalidna sirotica izbacena na ulicu sa djetetom ima veze sa lopovima...ili kukavicko svaljivanjw na drugo ono sto si zak7hao..e moj yoda nisko nisko Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by vuksadinare 4/9/2021, 15:03

Narod od lopova vise mrzi one koji ucinivsi nedjelo zeli to upakirati onima koji luk ni jeli ni mirisali..narod ih zove kukavicama ili kenjarama..te mrze one koji iskaljuju se na slabim i nemocnima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by AssadNaPodmornici 4/9/2021, 17:24

O čemu se radi usput xd

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by vuksadinare 4/9/2021, 17:47

AssadNaPodmornici wrote:O čemu se radi usput xd
Gluperde dali otkaz spremacici sa invaliditetom i malim djetetom jer ima isto prezime kao neki iz kerumove stranke...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by vuksadinare 4/9/2021, 17:49

...ja da sam na mjestu spremacoce tuzio bi gradonacelnika,grad i zahtjevao odstetu da bi se sve treslo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by AssadNaPodmornici 4/9/2021, 20:40




➡„HDZ i Kerum su nepotrebno zaposlili na stotine ljudi, i to bez natječaja. Tome je došao kraj i sada se bune. To je jedina istina, a sve ostalo su politička podmetanja“, poručio je splitski gradonačelnik Ivica Puljak, komentirajući za Dnevnik HTV-a odluku Upravnog vijeća Javne ustanove športski objekti, o neproduživanju ugovora čistačici. 


➡„Ugovor nije produžen jer je to radno mjesto nepotrebno. Vrlo je važno naglasiti da nitko nije znao da je riječ o gospođi s invaliditetom, čak ni ravnatelj“, rekao je Puljak, dodajući da će neproduljivanja nepotrebnih ugovora u budućnosti biti još i više. 


➡„Nećemo nastaviti niti jedan nepotreban ugovor. Građani su nas izabrali da uvedemo red i zaustavimo nepotizam, korupciju i netransparentno trošenje javnog novca, a to i radimo. Oni koji se tome opiru i sada se bune u javnosti, gube svoje pozicije i dižu graju, ali nas to neće impresionirati. Nastavit ćemo i dalje s uvođenjem reda, jer to od nas građani i očekuju“, rekao je Puljak. 


Pogledajte cijeli razgovor 👉👉https://bit.ly/38IGOAw

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by AssadNaPodmornici 4/9/2021, 20:44

Ukratko uvalili su gospođu na izmišljeno nepotrebno radno mjesto koje plaćam ja.
Ako su Kerum I Mihanovic tako zabrinuti radi gospođe kojoj su izmislili radno mjesto neka je zaposle u svojim firmama(ionako obojica nisu stekli te firme niti približno pošteno) i neka joj daju plaću.
Nisu znali da je invalid ali sve jedno može joj mihanovic sutra dati posao ionako se obogatio na naš račun tako da opet i to.
Puljak je tu da djeli otkaze a posla zaista ima koliko hoćeš, ona kao čistaćica sutra može bilo gdje naći posao

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by vuksadinare 4/9/2021, 21:16

AssadNaPodmornici wrote:Ukratko uvalili su gospođu na izmišljeno nepotrebno radno mjesto koje plaćam ja.
Ako su Kerum I Mihanovic tako zabrinuti radi gospođe kojoj su izmislili radno mjesto neka je zaposle u svojim firmama(ionako obojica nisu stekli te firme niti približno pošteno) i neka joj daju plaću.
Nisu znali da je invalid ali sve jedno može joj mihanovic sutra dati posao ionako se obogatio na naš račun tako da opet i to.
Puljak je tu da djeli otkaze a posla zaista ima koliko hoćeš, ona kao čistaćica sutra može bilo gdje naći posao
da da..pogotovo kao invalid..ubi se i spasi se
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by AssadNaPodmornici 4/9/2021, 21:28

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ukratko uvalili su gospođu na izmišljeno nepotrebno radno mjesto koje plaćam ja.
Ako su Kerum I Mihanovic tako zabrinuti radi gospođe kojoj su izmislili radno mjesto neka je zaposle u svojim firmama(ionako obojica nisu stekli te firme niti približno pošteno) i neka joj daju plaću.
Nisu znali da je invalid ali sve jedno može joj mihanovic sutra dati posao ionako se obogatio na naš račun tako da opet i to.
Puljak je tu da djeli otkaze a posla zaista ima koliko hoćeš, ona kao čistaćica sutra može bilo gdje naći posao
da da..pogotovo kao invalid..ubi se i spasi se

čekaj ako je invalid zašto su je uopće zaposlili na radno mjesto koje ne može raditi?
kao da ti za keramičara zaposliš osobu bez obe ruke ? mislim koji kurac? bili ti za nekoga da ti postavi pločice zaposlio osobu bez ruku, ili da ti netko odveze djecu taksijem do škole, osobu koja nevidi=

ako je onda invalid, onda nije sposobna za raditi(barem taj posao koji je fizički) onda se treba prijaviti na zdravstveno i socijalno i onda joj mi trebamo plaćati invalidsku pomoć, što je i uredu i zato služi država i zato rado plaćam porez. da pomažemo slabijima koji nemogu se brinuti za sebe, i da imamo vojsku i policiju i granice. i to je to.

ako je invalid onda nema šta tražiti posao.
ako nije invalid, a došla je preko veze na plaću , u što uopće nesumnjam(ovo za plaću) onda nema frke, neće joj se produžiti ugovor, i sutra može bilo gdje naći posao, čistačice se traže na svakom koraku, plaćaju ih 50kn sat, toliko ne dobija inžinjer elektrotehnike koliko dobijaju čistačice.

kako je Puljak gore rekao, mi smo ga doveli da uvodi red.. nema zapošljavanja preko veze , ugovor joj je istekao čao đaci.. neka Mihanović i Kerum je zaposle u svoje firme, ionako su "pošteno stekli sve" , ali ne ne ne ..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by T. 5/9/2021, 01:03

Kako uopće osoba s 80% invaliditeta može ispunjavati radne obveze čistačice?
80% invaliditeta presumira nedostatak jednog (od dva) gornja ili donja ekstremiteta...
Nije uobičajeno da osoba s manjkom ekstremiteta vrši poslove čistačice...
Ne želim prejudicirati ali u toj priči nešto ne štima...

_________________
E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Unname11
T.
T.

Posts : 17054
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by Maggie19 5/9/2021, 01:11

Yoda i T., zgrozena sam.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku Empty Re: E moj Puljak...da smo uredjena zemlja vec nocas bi kuvertirao ostavku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum