ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tužna vijest

Go down

tužna vijest Empty tužna vijest

Post by Guest 4/9/2021, 02:56

čmarwitzki je preminuo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Guest 4/9/2021, 02:58

pronašli su ga kući. iza sebe ostavio je dugove i promašene listiće iz supersporta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Guest 4/9/2021, 02:59

u psk i germaniji zabranili su mu ulaz. kao i u admiralu i senatoru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Guest 4/9/2021, 02:59

bože. bio je dobar čovjek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Guest 4/9/2021, 05:50

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Guest 4/9/2021, 11:02

karlitovnačin wrote:u psk i germaniji zabranili su mu ulaz. kao i u admiralu i senatoru

Sto mu zena radi u supersportu pa jedino tamo smije?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by FRANK 4/9/2021, 11:35

Novitzki tipican primjer miskoviceva placenika i mamicevca koji je sebi umislio da je Rijeka po slavi jednaka najvecem hrvatskom klubu Dinamu pa potom drugom najvecem hrvatskom klubu Hajduku. 
Koji jeste otpad od kluba ali da se jedna Rijeka stavlja na misto Hajduka je protuprirodni blud.
Inace iz Rijeke imam puno suboraca i prijatelja koji su i sami popljuvali 1906 kao tesku prevaru.
Ali to su hrvati i pravi ljudi.
Uprava Rijeke je nesto kao suloznica sto je postojalo u Starom Zavjetu.
Kurva koju je Vodja plemena jebavao u nedostatku volje za jebanjem prve zene.
Rijeka nikad nece biti ORIJENT... jedini pravi hrvatski klub iz Rijeke

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by FRANK 4/9/2021, 11:38

Ovo mi je sa 1906 jednako kao i darwinova prica da je covik posta od majmuna a ne da je stvorenje samog Boga Svesilnoga

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by FRANK 4/9/2021, 11:40

Ah da u svitanje hrvatske drzave ono uzicko kolo sa delijama u susret finala kupa ratnog zlocinca Tita i ples i bratstvo sa ciganima je neoprostivo.
Koliki jad i bjeda moras biti da sa delijama navijas protiv svoje hrvatske brace iz Splita

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Guest 4/9/2021, 11:55

FRANK wrote:
Rijeka nikad nece biti ORIJENT... jedini pravi hrvatski klub iz Rijeke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Tominjo 4/9/2021, 11:58

Jebali vas partizani i ustaše i bajke od stoljeća sedmog. Nowitzki je u oravu, Rijeka je po svemu drugi klub iza Dinama u zadnjih 10 godina. Organiziranija i posloženija od Hajduka. Pa i od Osijeka.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by FRANK 4/9/2021, 12:21

Tominjo wrote:Jebali vas partizani i ustaše i bajke od stoljeća sedmog. Nowitzki je u oravu, Rijeka je po svemu drugi klub iza Dinama u zadnjih 10 godina. Organiziranija i posloženija od Hajduka. Pa i od Osijeka.
Tu se slazem sa tobom.
Ali brate da se po povijesti stavljaju u isti nivo sa Dinamom i Hajdukom to je incest

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by FRANK 4/9/2021, 12:27

Tominjo to sto ti mrzis Hajduka i zelis mu sve najgore to je tvoj osobni problem. Ja ih pljuvam i rugam se sa njima ali ih ne mrzim.
Od cile moje obitelji sa cacine i materine strame iz Imotskoga i Posusja svi navijaju za Hajduk. Dapace ne navijaju nego su teski Hajdukovci i tifosi
Moja mater ima 72 godine i nacija za Hajduk.

Ti si tu na forumu glasan a u kuci si ka mali mrav. Jer svi tvoji sa zenine strane navijaju za Hajduk.
A bogami i ti si Hajdukovac kad ti se u kuci postroje fanove hnk Lutalice i Sekte.
Zato ne seri.
Isto ti je ka i meni.
Jer sicilija i dalmacija jedinu razliku imaju u jeziku sve ostalo je isto.
Nadam sw da shvacas konjino

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Guest 4/9/2021, 13:04

Probudio se tovar u antetu… Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Maggie19 4/9/2021, 14:34

FRANK wrote:Tominjo to sto ti mrzis Hajduka i zelis mu sve najgore to je tvoj osobni problem. Ja ih pljuvam i rugam se sa njima ali ih ne mrzim.
Od cile moje obitelji sa cacine i materine strame iz Imotskoga i Posusja svi navijaju za Hajduk. Dapace ne navijaju nego su teski Hajdukovci i tifosi
Moja mater ima 72 godine i nacija za Hajduk.

Ti si tu na forumu glasan a u kuci si ka mali mrav. Jer svi tvoji sa zenine strane navijaju za Hajduk.
A bogami i ti si Hajdukovac kad ti se u kuci postroje fanove hnk Lutalice i Sekte.
Zato ne seri.
Isto ti je ka i meni.
Jer sicilija i dalmacija jedinu razliku imaju u jeziku sve ostalo je isto.
Nadam sw da shvacas konjino

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Tominjo 4/9/2021, 15:04

FRANK wrote:Tominjo to sto ti mrzis Hajduka i zelis mu sve najgore to je tvoj osobni problem. Ja ih pljuvam i rugam se sa njima ali ih ne mrzim.
Od cile moje obitelji sa cacine i materine strame iz Imotskoga i Posusja svi navijaju za Hajduk. Dapace ne navijaju nego su teski Hajdukovci i tifosi
Moja mater ima 72 godine i nacija za Hajduk.

Ti si tu na forumu glasan a u kuci si ka mali mrav. Jer svi tvoji sa zenine strane navijaju za Hajduk.
A bogami i ti si Hajdukovac kad ti se u kuci postroje fanove hnk Lutalice i Sekte.
Zato ne seri.
Isto ti je ka i meni.
Jer sicilija i dalmacija jedinu razliku imaju u jeziku sve ostalo je isto.
Nadam sw da shvacas konjino
Ja ne mrzim nikog. Moja antipatija prema Hajduku je samo reakcija na mržnju koju imaju prema Dinamu. Mržnja koja ih pomalo zahvaća kao bolest. Bolest koja se manifestira na način da sve više ljudi dolje mrzi i sve što ima veze sa Zagrebom, a ne samo Dinamo. Nasljednici onog starog idiota Bege, na forumu su takvi Amper i Baka, slika i prilika starog redikula.
Ne mrzim ljude, pogotovo ne Dalmoše u cjelini,  ali ne podnosim takve redikule, to je zlo.
A za ostalo ne brini, kod mene možeš i u kući i u autu vidjeti samo Dinamovo znakovlje.
Žena ni u svom autu nema ništa od Hajduka iako joj nitko ne brani.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Guest 4/9/2021, 16:13

Ante se ponovno ispisa po ze-ge birtijasu i mrzitelji svega juzno od svetog roka...  :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Guest 4/9/2021, 16:18

Samo Hajduk!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by bafalo 6/9/2021, 16:49

rijeka je srpski klub kao što je partizan hrvatski i to je ok

_________________
tužna vijest Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

tužna vijest Empty Re: tužna vijest

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum